Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Την Παρασκευή θα τα πάρω ελπίζω δλδ γιατί όλο κάτι γίνετε και όταν τα πάρω θα μιλήσω με τον ιατρό μου..

Ωραία όταν τα πάρεις θα δεις ότι είναι πανεύκολο. Είναι το πιο απλό πράγμα αυτό. Κάποιες φορές σου λένε οι γιατροί να πας να στο κάνει κάποια μαία από το κέντρο ώστε να νιώσεις άνετα με την διαδικασία. Με το καλό να τα πάρεις για να ξεκινήσεις! Τον επόμενο μήνα θα κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Ωραία όταν τα πάρεις θα δεις ότι είναι πανεύκολο. Είναι το πιο απλό πράγμα αυτό. Κάποιες φορές σου λένε οι γιατροί να πας να στο κάνει κάποια μαία από το κέντρο ώστε να νιώσεις άνετα με την διαδικασία. Με το καλό να τα πάρεις για να ξεκινήσεις! Τον επόμενο μήνα θα κάνεις?

Η αυτόν η τον επόμενο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ξέρει καμία σας τι ένεση είναι αυτή orgalutran και τι κάνει;

Η orgalutran είναι ανταγωνιστής. Γίνεται συνήθως μετά την πέμπτη μέρα του κύκλου. Μου την εχει κάνει πιο παλιά ο άντρας μου στην πρώτη μας προσπάθεια αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς πώς ήταν η ένεση. Νομίζω αυτή τσούζει λιγάκι και κοκκινίζει το σημείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Η orgalutran είναι ανταγωνιστής. Γίνεται συνήθως μετά την πέμπτη μέρα του κύκλου. Μου την εχει κάνει πιο παλιά ο άντρας μου στην πρώτη μας προσπάθεια αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς πώς ήταν η ένεση. Νομίζω αυτή τσούζει λιγάκι και κοκκινίζει το σημείο.

Α ωραία..!! Σε ευχαριστώ πολύ Για της απαντήσεις σας..!!!!! Ξέρεις γιατί γίνετε βοηθάει καποθ;

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αντε με το καλο κοριτσακι μου! ✌?

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία..!! Σε ευχαριστώ πολύ Για της απαντήσεις σας..!!!!! Ξέρεις γιατί γίνετε βοηθάει καποθ;

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...!!!!

Η γκοναλ γίνεται για να μεγαλώνει τα ωάρια και το orgalutran για να τα σταματάει από την ωρίμανση ούτως ώστε να προλάβουν να μεγαλώσουν όλα τα ωάρια ομοιόμορφα μέχρι την στιγμή της ωοληψιας. Αυτό το πρωτόκολλο που θα ακολουθήσεις λέγεται βραχυ με ανταγωνιστή. Παρακαλώ, να σας πάνε όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Η γκοναλ γίνεται για να μεγαλώνει τα ωάρια και το orgalutran για να τα σταματάει από την ωρίμανση ούτως ώστε να προλάβουν να μεγαλώσουν όλα τα ωάρια ομοιόμορφα μέχρι την στιγμή της ωοληψιας. Αυτό το πρωτόκολλο που θα ακολουθήσεις λέγεται βραχυ με ανταγωνιστή. Παρακαλώ, να σας πάνε όλα καλά?

Ααα τέλεια σε ευχαριστώ πολύ...!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ααα τέλεια σε ευχαριστώ πολύ...!!!!!!!!!!

@Niki94 όλα θα πάνε super !!ξεκινά και θα δεις θα κυλήσουν τα πράγματα ομαλά καλή αρχή !!!!ξεκινάς ωραίο μήνα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 όλα θα πάνε super !!ξεκινά και θα δεις θα κυλήσουν τα πράγματα ομαλά καλή αρχή !!!!ξεκινάς ωραίο μήνα !!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️???????????

Σε ευχαριστώ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Η orgalutran είναι ανταγωνιστής. Γίνεται συνήθως μετά την πέμπτη μέρα του κύκλου. Μου την εχει κάνει πιο παλιά ο άντρας μου στην πρώτη μας προσπάθεια αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς πώς ήταν η ένεση. Νομίζω αυτή τσούζει λιγάκι και κοκκινίζει το σημείο.

@Niki94 Εγώ έκανα 5 orgalutran.όντως τσούζει....εμένα με έτσουζε για μισή ώρα από την στιγμή που την έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

@Niki94 Εγώ έκανα 5 orgalutran.όντως τσούζει....εμένα με έτσουζε για μισή ώρα από την στιγμή που την έκανα.

Ωχ Αλήθεια;; τι να κάνω θα το υποστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!

Χαίρομαι πολύ για σένα!!! ???

Με το καλό όλα τα κορίτσια με τεραστιες χοριακες γιατί έχουμε πολλές προσπάθειες μπροστά. 

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου εχω θετικη χοριακη 458!ελπιζω να πανε ολα καλα!ευχομαι κ σε σας η προσπαθεια σας να φερει μωρακι!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!Όλα τέλεια να σου πάνε!!!!!Το όνειρο έγινε πραγματικότητα!!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου εχω θετικη χοριακη 458!ελπιζω να πανε ολα καλα!ευχομαι κ σε σας η προσπαθεια σας να φερει μωρακι!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κοριτσια μου εχω θετικη χοριακη 458!ελπιζω να πανε ολα καλα!ευχομαι κ σε σας η προσπαθεια σας να φερει μωρακι!

Συγχαρητήρια!!! Μπράβο κοριτσι μου!!! Με το καλό να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!! Μακάρι να ακολουθήσουμε κι αλλες την τύχη σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...