Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Με τόση θετική ενέργεια από εσάς και τόση χαρά σίγουρα θα ακολουθήσουν κι άλλες! Ελπίζω να είμαι κι εγώ μία από αυτές! ?????????

Θα εισαι θα εισαι σιγουρα!!!! Προσευχουλα πιστη κ οσο μπορεις οσο ειναι δυνατον αυτο δλδ ηρεμια κ ολα θα πανε τελεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Με τόση θετική ενέργεια από εσάς και τόση χαρά σίγουρα θα ακολουθήσουν κι άλλες! Ελπίζω να είμαι κι εγώ μία από αυτές! ?????????

Θα είσαι σίγουρα!!!!!!! ??????❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Θα εισαι θα εισαι σιγουρα!!!! Προσευχουλα πιστη κ οσο μπορεις οσο ειναι δυνατον αυτο δλδ ηρεμια κ ολα θα πανε τελεια!!! 

Σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Το πιστεύω ότι θα είμαι κι εγώ σύντομα μία από εσάς!! Σας αγαπώ όλες!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Θα είσαι σίγουρα!!!!!!! ??????❤❤❤❤❤

Από το στόμα σας κοριτσάρες μου!!! Να είστε όλες καλά!!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου! Το πιστεύω ότι θα είμαι κι εγώ σύντομα μία από εσάς!! Σας αγαπώ όλες!!! ????????????

Εννοειται!!! Τα φιλια μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Τα ίδια και εγώ. Δεν έχω ομως ακόμη ναυτιες κλπ 

Λοιπόν πήγα σε ένα διαγνωστικό για καλλιέργεια κολπικου υγρού κ ο γιατρός ήταν αγενεστατος!Με βλέπει μου λέει γτ κάνεις καλλιέργεια? Είμαι έγκυος γιατρέ του λέω... Αααα νωρίς το θυμήθηκες μου λέει!!! Με βάζει να κάτσω μου λεει:::και τώρα μην πάρεις άλλα αρκετή είσαι!!! Μα γιατρέ του λέω έχω πάρει τόσες ορμόνες έχω πρηστεί!!! Τι φάρμακα παίρνεις μου λέει του λέω κ μου λέει :ααα τόση προγεστερονη θέλει να σε έχει σε καταστολή!! Φοβερός γιατρός!!! Ίσα που δεν έκλαιγε εκεί μέσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λοιπόν πήγα σε ένα διαγνωστικό για καλλιέργεια κολπικου υγρού κ ο γιατρός ήταν αγενεστατος!Με βλέπει μου λέει γτ κάνεις καλλιέργεια? Είμαι έγκυος γιατρέ του λέω... Αααα νωρίς το θυμήθηκες μου λέει!!! Με βάζει να κάτσω μου λεει:::και τώρα μην πάρεις άλλα αρκετή είσαι!!! Μα γιατρέ του λέω έχω πάρει τόσες ορμόνες έχω πρηστεί!!! Τι φάρμακα παίρνεις μου λέει του λέω κ μου λέει :ααα τόση προγεστερονη θέλει να σε έχει σε καταστολή!! Φοβερός γιατρός!!! Ίσα που δεν έκλαιγε εκεί μέσα!!! 

Μην τους δίνεις σημασία κοριτσάκι μου! Το κακό είναι ότι κάτι τέτοιοι αξεστοι δουλεύουν εκεί που δεν πρέπει! Την επόμενη φορά θα του πεις να κάνει τη δουλειά του και να μην ασχολείται με το τι και γιατί κανεις εσύ οτιδήποτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λοιπόν πήγα σε ένα διαγνωστικό για καλλιέργεια κολπικου υγρού κ ο γιατρός ήταν αγενεστατος!Με βλέπει μου λέει γτ κάνεις καλλιέργεια? Είμαι έγκυος γιατρέ του λέω... Αααα νωρίς το θυμήθηκες μου λέει!!! Με βάζει να κάτσω μου λεει:::και τώρα μην πάρεις άλλα αρκετή είσαι!!! Μα γιατρέ του λέω έχω πάρει τόσες ορμόνες έχω πρηστεί!!! Τι φάρμακα παίρνεις μου λέει του λέω κ μου λέει :ααα τόση προγεστερονη θέλει να σε έχει σε καταστολή!! Φοβερός γιατρός!!! Ίσα που δεν έκλαιγε εκεί μέσα!!! 

Απαράδεκτος και τοξικός!!!! Τι να πω; Μη δίνεις σημασία και εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα με τις εξετασεις σου, κοπέλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε κοριτσια! Να κρατήσει αυτο το σερι ευχομαι να ειμαστε ολες μας καλα! Με υγεια σε ολο τον κοσμο! Τα καλύτερα σε ολες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λοιπόν πήγα σε ένα διαγνωστικό για καλλιέργεια κολπικου υγρού κ ο γιατρός ήταν αγενεστατος!Με βλέπει μου λέει γτ κάνεις καλλιέργεια? Είμαι έγκυος γιατρέ του λέω... Αααα νωρίς το θυμήθηκες μου λέει!!! Με βάζει να κάτσω μου λεει:::και τώρα μην πάρεις άλλα αρκετή είσαι!!! Μα γιατρέ του λέω έχω πάρει τόσες ορμόνες έχω πρηστεί!!! Τι φάρμακα παίρνεις μου λέει του λέω κ μου λέει :ααα τόση προγεστερονη θέλει να σε έχει σε καταστολή!! Φοβερός γιατρός!!! Ίσα που δεν έκλαιγε εκεί μέσα!!! 

Εγώ ια είχα φυγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου γλυκα 988 πηγε η χοριακη μου. Την Δευτέρα εχω υπέρηχο πρώτα ο Θεος!!!! ❤️❤️Καλη τυχη σε ολες σας!! Σας φιλω! 

Κοριτσακι μου μπραβοοοοοοοο.... τέλεια εύχομαι όλα να πάνε καλά και στη συνέχεια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Κοριτσακι μου μπραβοοοοοοοο.... τέλεια εύχομαι όλα να πάνε καλά και στη συνέχεια ?

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!! Σε ολες μας τα καλυτερα! Κ μονο ευχαριστα να ακουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Εκανα εμβρυομεταφορα 4 εμβρυα 3ης μερας στις 10/6 και περιμενω για χοριακη τη Δευτερα που μας ερχεται! Πφφφ εχω τοση αγωνια, ειχα κ καποια συμπτωματα τυπου πονακια περιοδου, τραβηγμα απο κατω, λιγο η μεση αλλα περασαν! Δε με βαζει ο τοπος σας λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Εκανα εμβρυομεταφορα 4 εμβρυα 3ης μερας στις 10/6 και περιμενω για χοριακη τη Δευτερα που μας ερχεται! Πφφφ εχω τοση αγωνια, ειχα κ καποια συμπτωματα τυπου πονακια περιοδου, τραβηγμα απο κατω, λιγο η μεση αλλα περασαν! Δε με βαζει ο τοπος σας λεω!

Καλημέρα κορίτσι μου...εύχομαι τη Δευτέρα να πάρεις τη χαρά που όλες περιμένουμε και ανυπομονούμε!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα...οι μέρες αυτές είναι ατελείωτες γι' ατο προσπάθησε να απασχολεις το μυαλο σου και με κατι άλλο για να περασουν πιο εύκολα! Πόσο χρονών είσαι και σου μεταφέρανε 4 έμβρυα; Είναι ή πρώτη σου προσπάθεια; Εγώ τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι η 1η μου προσπαθεια! Μου μετεφεραν 4 εμβρυα επειδη λεει ειμαι 40 χρονων για να αυξηθουν οι πιθανιτητες! Να σου πω την αληθεια κ μενα πολλα μου φανηκαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...εύχομαι τη Δευτέρα να πάρεις τη χαρά που όλες περιμένουμε και ανυπομονούμε!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα...οι μέρες αυτές είναι ατελείωτες γι' ατο προσπάθησε να απασχολεις το μυαλο σου και με κατι άλλο για να περασουν πιο εύκολα! Πόσο χρονών είσαι και σου μεταφέρανε 4 έμβρυα; Είναι ή πρώτη σου προσπάθεια; Εγώ τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η...

Ειναι η 1η μου προσπαθεια! Μου μετεφεραν 4 επειδη ειμαι λεει 40 χρονων για να αυξησουν τις πιθανοτητες! Με το καλο κιεσυ κοριτσι μου! Μακαρι ναναι η τελευταια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ειναι η 1η μου προσπαθεια! Μου μετεφεραν 4 εμβρυα επειδη λεει ειμαι 40 χρονων για να αυξηθουν οι πιθανιτητες! Να σου πω την αληθεια κ μενα πολλα μου φανηκαν!

Με το καλο σου ευχομαι. Να πάρεις οσο πιο μεγαλη χοριακή γινεται. Οι μερες σε μενα πέρασαν γρηγορα οι ωρες ηταν οι δυσκολες εως οτου βγει το αποτελεσμα. Καλη επιτυχια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Με το καλο σου ευχομαι. Να πάρεις οσο πιο μεγαλη χοριακή γινεται. Οι μερες σε μενα πέρασαν γρηγορα οι ωρες ηταν οι δυσκολες εως οτου βγει το αποτελεσμα. Καλη επιτυχια!!! 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου! Τι αποτελεσμα πηρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου! Τι αποτελεσμα πηρες?

Δοξα Τον Θεο θετικο. εκανα χθες κ την επαναληπτικη κ ηταν μια χαρά!!!την Δευτέρα παω για υπερηχο καλά να είμαστε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Δοξα Τον Θεο θετικο. εκανα χθες κ την επαναληπτικη κ ηταν μια χαρά!!!την Δευτέρα παω για υπερηχο καλά να είμαστε!!! 

Συγχαρητηρια! Με το καλο! 1η σου προσπαθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Συγχαρητηρια! Με το καλο! 1η σου προσπαθεια?

Ευχαριστω πολυ κ γυρισματα σου κοριτσι μου. Ναι η 1η μου κ ευτυχως τυχερη ελπιζω να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...