Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Βρε κοριτσια για πείτε μου λιγο για τον κυριο Παρτσινεβελο. Το λεω σωστα; μιλατε με τις μαιες του η με εκείνον μονο; που κανει την εξωσωματική; μπορεί κάποια να μου στείλει ενα προσωπικό μήνυμα να μου πει 2 λόγια; ψάχνομαι λιγο περισσότερο τώρα που κάθομαι και περιμένω να περάσει ο καιρός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Ευτυχώς και μακάρι να συνεχίσουν. Να μην έχουμε και αυτό το άγχος....

Ειδικά εγώ που δεν αγχώνομαι και καθόλου (εδώ σκαμε στα γέλια 😜🤣)... ναι έτσι μου είπε ότι ΔΕΝ κλείνουν νοσοκομεία σε καμία περίπτωση και κανονικά γίνονται ωοληψιες και ΕΤ.Ανακουφιστηκα πάρα πολυ και μάλιστα μου λέει:δεν είσαι η μόνη που ρωτάει πολλές κοπέλες κάθε μέρα με παίρνουν τηλ. μην στεναχωριέσαι δεν είσαι η μόνη! Άρα πάμε δυναμικά! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Βρε κοριτσια για πείτε μου λιγο για τον κυριο Παρτσινεβελο. Το λεω σωστα; μιλατε με τις μαιες του η με εκείνον μονο; που κανει την εξωσωματική; μπορεί κάποια να μου στείλει ενα προσωπικό μήνυμα να μου πει 2 λόγια; ψάχνομαι λιγο περισσότερο τώρα που κάθομαι και περιμένω να περάσει ο καιρός

Θα σου στείλω φιλη, αλλά αργότερα ή αύριο το πρωί! Επίσης για παραπάνω γνώμες μπορούν να σου πουν κ άλλα κορίτσια. Εγώ τον ξέρω 10 χρόνια τώρα τον εμπιστεύομαι - τολμώ να πω- τυφλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Ειδικά εγώ που δεν αγχώνομαι και καθόλου (εδώ σκαμε στα γέλια 😜🤣)... ναι έτσι μου είπε ότι ΔΕΝ κλείνουν νοσοκομεία σε καμία περίπτωση και κανονικά γίνονται ωοληψιες και ΕΤ.Ανακουφιστηκα πάρα πολυ και μάλιστα μου λέει:δεν είσαι η μόνη που ρωτάει πολλές κοπέλες κάθε μέρα με παίρνουν τηλ. μην στεναχωριέσαι δεν είσαι η μόνη! Άρα πάμε δυναμικά! 😉

Αυτό μπήκα να δω με έχει φάει το άγχος. Θα αδιαθετησω το πολύ σε δύο μέρες και περιμένω το γιατρό να μου απαντήσει 

Για ποιο κέντρο στο είπαν αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αυτό μπήκα να δω με έχει φάει το άγχος. Θα αδιαθετησω το πολύ σε δύο μέρες και περιμένω το γιατρό να μου απαντήσει 

Για ποιο κέντρο στο είπαν αυτό? 

 Καλησπέρα! 

Στο ΙΑΣΩ είμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Takira είπε:

Ναι μεθαύριο έβαλα δύο εβρυακια 4ης μέρας καλά και τα δύο και είμαι στην 8 η μέρα μετά από ετ.μακαρι τι να πω γιατί έβαλα τα κλάματα το πρωί τόσο που στεναχωρέθηκα.

Άντε κορίτσι όλα καλά θα είναι !!! Σε ποιο κέντρο Εισια και σου έβαλαν 4 ;;; Σορρυ εάν μπυ το έχεις ξαναπεί αλλά τα έχω χάσει ..... τόσες που είμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

 Καλησπέρα! 

Στο ΙΑΣΩ είμαι. 

Κι εγω!!

Με ηρεμησες κάπως. Τώρα διάβασα πως αναβαλλονται τα προγραμματισμενα χειρουργεία στα δημόσια νοσοκομεία.Ξέρω βέβαια ότι τα ιδιωτικά μαιευτήρια δεν είναι το ίδιο αλλά και πάλι ένα άγχος υπάρχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Άντε κορίτσι όλα καλά θα είναι !!! Σε ποιο κέντρο Εισια και σου έβαλαν 4 ;;; Σορρυ εάν μπυ το έχεις ξαναπεί αλλά τα έχω χάσει ..... τόσες που είμαστε 

Όχι 4 εβρυακια τεσσάρων ημερών 2 εβρυακια.δεν ξέρω μακάρι να πάνε όλα καλά τι να πω όλη μέρα είχα τον πόνο αυτόν χαμηλά πιο έντονο από ότι τόσες μέρες τώρα σαν υποχώρησε κάπως.ας ελπίζω ότι είναι τα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΓΕΛΆΣΕΤΕ ΞΕΡΕΤΕ ΑΠΟ ΟΝΕΙΡΑ?ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΟΤΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΧΙΌΝΙΑ.ΟΠΟΥ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΆ ΗΤΑΝ ΠΕΛΩΡΙΑ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΧΙΟΝΙ...ΤΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ?

Κούκλα μου αύριο πας για χοριακη?σου εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία και με μια τεράστια χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Takira είπε:

@bebe2 πως είσαι?

Ξέρω και εγώ ??!! Ποτέ έτσι πότε αλλιώς ! Έχω τα πονακια μου τα ψυχολόγικά μου ! Δεν ξανά είδα ροζ πάντως ! Εσύ πώς είσαι ?

 

@Anni94 

Καλή επιτυχία ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ καλύτερα λίγο όλη μέρα πονούσε η κοιλιά μου χαμηλά που σου είπα το πρωί και ήρθε η μαμά μου ευτυχώς γιατί μόνη μου δεν θα την παλευα όλη μερα.υπομονη και όσο για τα ψιχολογικα άστο μεγάλο κομματι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Εγώ καλύτερα λίγο όλη μέρα πονούσε η κοιλιά μου χαμηλά που σου είπα το πρωί και ήρθε η μαμά μου ευτυχώς γιατί μόνη μου δεν θα την παλευα όλη μερα.υπομονη και όσο για τα ψιχολογικα άστο μεγάλο κομματι!

Ναι και εγώ την έχω παρέα ευτυχώς γιατί ο άντρας μου λείπει αρκετές ώρες και δεν περνάει η μερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Ναι και εγώ την έχω παρέα ευτυχώς γιατί ο άντρας μου λείπει αρκετές ώρες και δεν περνάει η μερα! 

Και εμένα το απόγευμα έρχεται.τον γιατρό τον πήρες να τον ρωτήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Takira είπε:

Και εμένα το απόγευμα έρχεται.τον γιατρό τον πήρες να τον ρωτήσεις?

Όχι αφού δεν ξανά είχα κάτι δεν το πήρα! Εσύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Όχι 4 εβρυακια τεσσάρων ημερών 2 εβρυακια.δεν ξέρω μακάρι να πάνε όλα καλά τι να πω όλη μέρα είχα τον πόνο αυτόν χαμηλά πιο έντονο από ότι τόσες μέρες τώρα σαν υποχώρησε κάπως.ας ελπίζω ότι είναι τα μωράκια!!!

Αυτό εννοούσα το 4 ημερών ....... συνήθως δεν βάζουν ..... εγώ βέβαια με 4 μέρας έχω τον γιο μπυ δίπλα μου και δεν κοιμάται με τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ για να μην επαναλαμβάνομαι και σας κουράζω. Δεν νιώθω ΤΙΠΟΤΑ! Δεν έχω τίποτα από συμπτώματα. Φιλακια πολλά κοριτσάκια μου!! 
@Anni94 ένα μεγάλο νούμερο χοριακης ευχομαι😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η koukou84 είπε:

Εγώ για να μην επαναλαμβάνομαι και σας κουράζω. Δεν νιώθω ΤΙΠΟΤΑ! Δεν έχω τίποτα από συμπτώματα. Φιλακια πολλά κοριτσάκια μου!! 
@Anni94 ένα μεγάλο νούμερο χοριακης ευχομαι😍

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ  ΠΟΛΥ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ....🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ξέρω και εγώ ??!! Ποτέ έτσι πότε αλλιώς ! Έχω τα πονακια μου τα ψυχολόγικά μου ! Δεν ξανά είδα ροζ πάντως ! Εσύ πώς είσαι ?

 

@Anni94 

Καλή επιτυχία ❤️❤️❤️

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Ειδικά εγώ που δεν αγχώνομαι και καθόλου (εδώ σκαμε στα γέλια 😜🤣)... ναι έτσι μου είπε ότι ΔΕΝ κλείνουν νοσοκομεία σε καμία περίπτωση και κανονικά γίνονται ωοληψιες και ΕΤ.Ανακουφιστηκα πάρα πολυ και μάλιστα μου λέει:δεν είσαι η μόνη που ρωτάει πολλές κοπέλες κάθε μέρα με παίρνουν τηλ. μην στεναχωριέσαι δεν είσαι η μόνη! Άρα πάμε δυναμικά! 😉

Ευτυχώς να μην έχουμε κ αυτό το άγχος!! Άντε μια μια να παίρνουμε σειρά κ να έχουμε μόνο θετικά αποτελέσματα!!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Takira είπε:

Κούκλα μου αύριο πας για χοριακη?σου εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία και με μια τεράστια χοριακη!

ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anni94 είπε:

ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...🥰🥰🥰

Άντε κορίτσι μου!! Καλή επιτυχία!!! Αναμενουμε να μας πεις αύριο τα ευχάριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Άντε κορίτσι μου!! Καλή επιτυχία!!! Αναμενουμε να μας πεις αύριο τα ευχάριστα!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...