Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο εγώ έχω μείνει που δεν έχω ξεκινήσει; και περιμένω περίοδο για να αρχίσω; 

Εμένα σήμερα ήρθε! Πότε περιμένεις εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα σήμερα ήρθε! Πότε περιμένεις εσύ? 

Με το καλό κορίτσι μου! Καλή αρχή να έχεις!❤ η πρώτη σου ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα σήμερα ήρθε! Πότε περιμένεις εσύ? 

Ως 19-6

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Καλή αρχή να έχεις!❤ η πρώτη σου ειναι;

Ναι ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Καλή αρχή να έχεις!❤ η πρώτη σου ειναι

Εμένα η δεύτερη είναι! Έχω 3 στην κατάψυξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Α, εσύ έχεις μία βδομαδουλα ακόμα! 

Ναι ναι

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα η δεύτερη είναι! Έχω 3 στην κατάψυξη! 

Α καλή επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα η δεύτερη είναι! Έχω 3 στην κατάψυξη! 

Τουλάχιστον γλύτωσες την διέγερση. Θα σου κάνει προετοιμασία ενδομητρίου να υποθέσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Τουλάχιστον γλύτωσες την διέγερση. Θα σου κάνει προετοιμασία ενδομητρίου να υποθέσω 

Ναι! Ξεκινήσαμε στον προηγούμενο κύκλο αλλά έφτασε μέχρι το 7 με το ζόρι κι έτσι ακυρωσαμε και πάμε στον επόμενο! Ελπίζω αυτή τη φορά να δώσει αυτά που πρέπει γιατί θα το σκοτώσω!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο εγώ έχω μείνει που δεν έχω ξεκινήσει; και περιμένω περίοδο για να αρχίσω; 

Οχι καλε εγω δεν εχω περασει επιτροπη ακομα! Παλευω να μαζεψω τις εξετασεις! Τβρα με ανεβασμενη προλακτινη μ ειπαν οτι δεν θα με λερασουν επιτροπή. Κ πρέπει πρωτα να ρυθμιστει κ μετα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Οχι καλε εγω δεν εχω περασει επιτροπη ακομα! Παλευω να μαζεψω τις εξετασεις! Τβρα με ανεβασμενη προλακτινη μ ειπαν οτι δεν θα με λερασουν επιτροπή. Κ πρέπει πρωτα να ρυθμιστει κ μετα! 

Α, μην ανησυχείς για την προλακτίνη, ένα χαπάκι είναι και τέλος! Κι εγώ τα ίδια έχω! Στην αρχή έπαιρνα 1 τη βδομάδα και τώρα είμαι στο μισό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι! Ξεκινήσαμε στον προηγούμενο κύκλο αλλά έφτασε μέχρι το 7 με το ζόρι κι έτσι ακυρωσαμε και πάμε στον επόμενο! Ελπίζω αυτή τη φορά να δώσει αυτά που πρέπει γιατί θα το σκοτώσω!!! ????

Θα στρώσει, θα στρώσει. Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι η διέγερση και η ωοληψια. Η επόμενη φάση είναι πιο εύκολη. ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Οχι καλε εγω δεν εχω περασει επιτροπη ακομα! Παλευω να μαζεψω τις εξετασεις! Τβρα με ανεβασμενη προλακτινη μ ειπαν οτι δεν θα με λερασουν επιτροπή. Κ πρέπει πρωτα να ρυθμιστει κ μετα! 

Ααα καταλαβα όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Α, μην ανησυχείς για την προλακτίνη, ένα χαπάκι είναι και τέλος! Κι εγώ τα ίδια έχω! Στην αρχή έπαιρνα 1 τη βδομάδα και τώρα είμαι στο μισό! 

Εμενα μ ειπε 3 την εβδομαδα κ μερα για συντήρηση 1! Αλλα θα το περνω σε ολη την διαδικασία γιατι με το παραμικρο ανχος μπορει να ανέβει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Θα στρώσει, θα στρώσει. Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι η διέγερση και η ωοληψια. Η επόμενη φάση είναι πιο εύκολη. ❤❤

Ναι μωρέ! Καλύτερα μη σου πω γιατί μου έτυχαν διάφορα τον προηγούμενο μήνα! Ε, αυτό με το ενδομύτριο έκλεισε τον κύκλο της ατυχίας! Αυτός θα είναι πιο τυχερός είμαι σίγουρη! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Εμενα μ ειπε 3 την εβδομαδα κ μερα για συντήρηση 1! Αλλα θα το περνω σε ολη την διαδικασία γιατι με το παραμικρο ανχος μπορει να ανέβει! 

Ο κάθε γιατρός ακολουθεί τη δική του μέθοδο. Εμένα μου το έδωσε η ενδοκρινολόγος το χάπι και μου είπε πώς να το παίρνω γιατί είχα και ένα θεματακι με το θυρεοειδή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι μωρέ! Καλύτερα μη σου πω γιατί μου έτυχαν διάφορα τον προηγούμενο μήνα! Ε, αυτό με το ενδομύτριο έκλεισε τον κύκλο της ατυχίας! Αυτός θα είναι πιο τυχερός είμαι σίγουρη! ????????

Θα είναι σίγουρα. Το δύσκολο το πέρασες. Και εγώ δεν το ήξερα ότι η διέγερση, η ωοληψια και η γονιμοποίηση είναι το πιο κρίσιμο σημείο. Έπαθα την πλάκα μου, όταν το αντιλήφθηκα. Οπότε κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι και θα δεις ότι τώρα θα ολοκληρωθεί και μάλιστα επιτυχώς. ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Θα είναι σίγουρα. Το δύσκολο το πέρασες. Και εγώ δεν το ήξερα ότι η διέγερση, η ωοληψια και η γονιμοποίηση είναι το πιο κρίσιμο σημείο. Έπαθα την πλάκα μου, όταν το αντιλήφθηκα. Οπότε κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι και θα δεις ότι τώρα θα ολοκληρωθεί και μάλιστα επιτυχώς. ???????

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι κι εγώ και ο καλός μου! Τα περιμένουμε πως και πως τα "παγάκια" μας! Που θα πάει, θα έρθει η ώρα!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι κι εγώ και ο καλός μου! Τα περιμένουμε πως και πως τα "παγάκια" μας! Που θα πάει, θα έρθει η ώρα!!! ?????

Έτσι! Πάμε γερά!! Θετική ενέργεια!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Έτσι! Πάμε γερά!! Θετική ενέργεια!! ?????????

Μόνο θετική ενέργεια! Με τόσο δυνατή ομάδα εδώ, δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώς! Είμαι εξτασιασμένη με τα θετικά αποτελέσματα όλων των κοριτσιών και είμαι σίγουρη ότι μέχρι να βγει το καλοκαίρι θα έχουμε κι άλλα πολλά τέτοια όμορφα!!! ???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μόνο θετική ενέργεια! Με τόσο δυνατή ομάδα εδώ, δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώς! Είμαι εξτασιασμένη με τα θετικά αποτελέσματα όλων των κοριτσιών και είμαι σίγουρη ότι μέχρι να βγει το καλοκαίρι θα έχουμε κι άλλα πολλά τέτοια όμορφα!!! ???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Έτσι είναι,θα έχουμε κι άλλα θετικά!!!

Πότε ξεκινάς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Έτσι είναι,θα έχουμε κι άλλα θετικά!!!

Πότε ξεκινάς;;;

Το μεσημέρι αδιαθετησα, ενημέρωσα το γιατρούλη και αύριο θα συνεννοηθεί με τη μονάδα και θα με ενημερώσει! Τον προηγούμενο μήνα ξεκίνησα τα cyclacur 3η μέρα περιόδου. Λογικά κάπως έτσι θα ξεκινησω! 

Εχω μια απορια... Αυτά τα καφέ χαπάκια τι τα κάνουμε ρε κορίτσια ξέρει καμία?! Έχω αποθήκη τρελή εδώ πέρα! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Το μεσημέρι αδιαθετησα, ενημέρωσα το γιατρούλη και αύριο θα συνεννοηθεί με τη μονάδα και θα με ενημερώσει! Τον προηγούμενο μήνα ξεκίνησα τα cyclacur 3η μέρα περιόδου. Λογικά κάπως έτσι θα ξεκινησω! 

Εχω μια απορια... Αυτά τα καφέ χαπάκια τι τα κάνουμε ρε κορίτσια ξέρει καμία?! Έχω αποθήκη τρελή εδώ πέρα! ????????

Καλή αρχή!Να πάνε όοοοολα τέλεια!

Εμένα μου ειπαν να τα ρίξω στα λουλούδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλή αρχή!Να πάνε όοοοολα τέλεια!

Εμένα μου ειπαν να τα ρίξω στα λουλούδια μου!

Ευχαριστώ πολύ συμπεθερούλα μου! 

Ωωωωω, αυτή ήταν πολύ σημαντική πληροφορία! Δεν έχω πολλά λουλούδια, θα τους κάνουν καλό λες?!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ευχαριστώ πολύ συμπεθερούλα μου! 

Ωωωωω, αυτή ήταν πολύ σημαντική πληροφορία! Δεν έχω πολλά λουλούδια, θα τους κάνουν καλό λες?!! 

Δε ξέρω,δε τα έριξα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...