Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Πόνους περιόδου είχα και εγώ και βγήκε θετικό. Μέχρι σήμερα έχω. Μαλιστα εβγαλα και σπυρακι!!!! Έπαθα πανικό..!! Λεω πάει... τώρα ερχεται... Και όμως βγήκε θετικό. Εξάλλου με αυτά τα φάρμακα, νομίζω ότι δεν κατεβαινει η περίοδος. ❤❤

Αχ αυτό το σπυράκι τι μας έκανε!!! Χαλάλι του όμως με τέτοια αποτελέσματα!!! Σύντομα εύχομαι να βγάλουμε όλες ένα τέτοιο "σπυράκι"!!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marillia είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!Ζεστη άλλο τίποτεεεεε!!!!

Μόλις πήρα την χοριακη!!!! 3400 πήγε!!! Μου είπε η μαία πάρα πολύ καλή!!! Απ ότι κατάλαβα για τυπικούς λόγους την έκανα!!! Εμένα αύριο με έχει μες το μεσημέρι 4:30 η ώρα στο κέντρο!!! Να δω πως θα πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μόλις πήρα την χοριακη!!!! 3400 πήγε!!! Μου είπε η μαία πάρα πολύ καλή!!! Απ ότι κατάλαβα για τυπικούς λόγους την έκανα!!! Εμένα αύριο με έχει μες το μεσημέρι 4:30 η ώρα στο κέντρο!!! Να δω πως θα πάω 

Υπερ τέλειααααααααα!!Ναι ΄'ετσι τυπικά στην έβαλε!!Ωχχχχ μεσ στην ζέστη!!Κ φέτος έχουμε απο νωρίς νομίζω ζέστες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τι καινούριο είναι αυτο;;; 

Καλησπέρα κορίτσια..

20190612_171005.jpg

Α αλλαξαν τα πραγματα??? Δεν κοιταξα καθολου τι εγινε!!! Απλα τραγικοι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Α αλλαξαν τα πραγματα??? Δεν κοιταξα καθολου τι εγινε!!! Απλα τραγικοι. 

Από ότι είδα πλέων θα πληρώνουμε το 85% της εξετάσεις και το 15% το εοπυ ενώ την πληρώναμε μόνο το 25% εμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Από ότι είδα πλέων θα πληρώνουμε το 85% της εξετάσεις και το 15% το εοπυ ενώ την πληρώναμε μόνο το 25% εμείς 

Ναι 25% ηταν για μας. Ανοιγουν απο αυριο αλλα ετσι οπως ανοιγουν αστα να πανε ειναι. Λες  κ λιγα εξοδα εχουμε κανει για την εξωσωματικη συν ολες εκεινες οι εξετασεις που χρειαστηκαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μόλις πήρα την χοριακη!!!! 3400 πήγε!!! Μου είπε η μαία πάρα πολύ καλή!!! Απ ότι κατάλαβα για τυπικούς λόγους την έκανα!!! Εμένα αύριο με έχει μες το μεσημέρι 4:30 η ώρα στο κέντρο!!! Να δω πως θα πάω 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Συγχαρητήρια!!! ?????❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι 25% ηταν για μας. Ανοιγουν απο αυριο αλλα ετσι οπως ανοιγουν αστα να πανε ειναι. Λες  κ λιγα εξοδα εχουμε κανει για την εξωσωματικη συν ολες εκεινες οι εξετασεις που χρειαστηκαν. 

Όντος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι 25% ηταν για μας. Ανοιγουν απο αυριο αλλα ετσι οπως ανοιγουν αστα να πανε ειναι. Λες  κ λιγα εξοδα εχουμε κανει για την εξωσωματικη συν ολες εκεινες οι εξετασεις που χρειαστηκαν. 

Αμαν αμαν αμαν!!Εχω να κάνω πόσες εξετάσεις!!100ε συγκεκριμένα γράφει!!Κ πληρώνουμε τον Εφκα ένα κάρω!!!Κ οι άνθρωποι το δίκιο τους ψάχνουν αλλά κ μας όπως λες που φύγαν ένα λεφτά?Αντε ρε κορίτσια μου θετικές χοριακές να έχετε κ χαλάλι!!Μετά βλέπετε τα υπόλοιπα που θα χρειαστουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αμαν αμαν αμαν!!Εχω να κάνω πόσες εξετάσεις!!100ε συγκεκριμένα γράφει!!Κ πληρώνουμε τον Εφκα ένα κάρω!!!Κ οι άνθρωποι το δίκιο τους ψάχνουν αλλά κ μας όπως λες που φύγαν ένα λεφτά?Αντε ρε κορίτσια μου θετικές χοριακές να έχετε κ χαλάλι!!Μετά βλέπετε τα υπόλοιπα που θα χρειαστουν

Ε δεν το πιστεύω αυτό!!! Άδικο για τους ασφαλισμένους. Με τόσες κρατήσεις που μας κάνουν, θα είχαμε τις καλύτερες ιδιωτικές ασφάλειες. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Ε δεν το πιστεύω αυτό!!! Άδικο για τους ασφαλισμένους. Με τόσες κρατήσεις που μας κάνουν, θα είχαμε τις καλύτερες ιδιωτικές ασφάλειες. ?

Ετσι είναι!!Ο άντρας μου σαν ελευθ.επαγγ αυτά που δίνει δν ήθελα ταμείο!!Αλλά τι να κάνουμε!!!Και αντίστοιχα οι κρατήσεις απο τον κόσμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Αμαν αμαν αμαν!!Εχω να κάνω πόσες εξετάσεις!!100ε συγκεκριμένα γράφει!!Κ πληρώνουμε τον Εφκα ένα κάρω!!!Κ οι άνθρωποι το δίκιο τους ψάχνουν αλλά κ μας όπως λες που φύγαν ένα λεφτά?Αντε ρε κορίτσια μου θετικές χοριακές να έχετε κ χαλάλι!!Μετά βλέπετε τα υπόλοιπα που θα χρειαστουν

Μακαρι κ οτι ειναι θα το κανουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον κορίτσια να ξέρετε στην κύηση δν πληρώνεται φάρμακα!!Πλήρωσα ε συμμετοχή!!ελπίζω να μην το κόψουν κ αυτό!!Φτάνει στην μεταφορά τη συμμετοχές δώσαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Τουλάχιστον κορίτσια να ξέρετε στην κύηση δν πληρώνεται φάρμακα!!Πλήρωσα ε συμμετοχή!!ελπίζω να μην το κόψουν κ αυτό!!Φτάνει στην μεταφορά τη συμμετοχές δώσαμε!!!

Θα πληρωνουμε 85% κ θα διεκδικουμε με αποδειξεις το ποσο απο τον εοππυ. Καλα κρασια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Θα πληρωνουμε 85% κ θα διεκδικουμε με αποδειξεις το ποσο απο τον εοππυ. Καλα κρασια! 

χαχαχαχ όντως που γελάνε!!!Κάτσε να πάρουμε κ το επίδομα που λέγαμε το πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Θα πληρωνουμε 85% κ θα διεκδικουμε με αποδειξεις το ποσο απο τον εοππυ. Καλα κρασια! 

Κοριτσια μου εδωσαν ενα κομματι συκωτι μοσχαρισιο αλλα ηταν λιγο ροζουλι. Μολις το ενιωσα οτι ηταν περιεργο το εφτυσα στην χαρτοπετσετα. Φοβηθηκα για τοξοπλασμα ακομα δεν εκανα χοριακη. Λετε να εχω κανενα θεμα? Ή απλα ειμαι τρελη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

χαχαχαχ όντως που γελάνε!!!Κάτσε να πάρουμε κ το επίδομα που λέγαμε το πρωί!!!

Ναι αυτο που το πας. Καλα εμεις ειδικα ουτε τα χαρτια δεν εχουμε παει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Ναι αυτο που το πας. Καλα εμεις ειδικα ουτε τα χαρτια δεν εχουμε παει!!! 

Ναι ναι αυτό!!!Εν τω μεταξύ είμαστε κ σε κατάσταση προεκλογική κ αμφιβάλω μέχρι 7/7 αν βγει άκρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι ναι αυτό!!!Εν τω μεταξύ είμαστε κ σε κατάσταση προεκλογική κ αμφιβάλω μέχρι 7/7 αν βγει άκρη!!!

Καλα μεχρι τοτε πιστευω οτι θα παγωσουν ολα κ δεν θα βαζουν λεφτα στις τραπεζες για τετοια θεματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου εδωσαν ενα κομματι συκωτι μοσχαρισιο αλλα ηταν λιγο ροζουλι. Μολις το ενιωσα οτι ηταν περιεργο το εφτυσα στην χαρτοπετσετα. Φοβηθηκα για τοξοπλασμα ακομα δεν εκανα χοριακη. Λετε να εχω κανενα θεμα? Ή απλα ειμαι τρελη? 

Μη φοβάσαι. Αν ήταν έτσι δε θα είχε γεννηθεί κανείς μας. Εξάλλου το έφτυσες. Είχα φάει και εγώ συκώτι μοσχαρίσιο την τρίτη ημέρα μετα την ΕΤ με συνταγη του Πετρετζικη. Με λιαστές ντομάτες.  κόλαση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλα μεχρι τοτε πιστευω οτι θα παγωσουν ολα κ δεν θα βαζουν λεφτα στις τραπεζες για τετοια θεματα

Κορίτσι τίποτα δν θα πάθεις απ το συκώτι μη φοβάσαι!!Ομως σε κύηση μην το τρώτε ΣΥΧΝΑ λόγω βιταμίνησ Α που δν την θέλουμε!!Μην σα λένε η μαμάδες φάε συκώτι για το σίδηρο χαχαχχα!!Γτ τα λέει η δικιά μου!!Υπάρχουν τρόποι  λήψεις σιδήρου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μη φοβάσαι. Αν ήταν έτσι δε θα είχε γεννηθεί κανείς μας. Εξάλλου το έφτυσες. Είχα φάει και εγώ συκώτι μοσχαρίσιο την τρίτη ημέρα μετα την ΕΤ με συνταγη του Πετρετζικη. Με λιαστές ντομάτες.  κόλαση ?

Καλα κ εγω αυτο λεω. Αλλα ειπα να σας ρωτησω κ να μου φυγει ενα βαρος γτ ψιλοτρομαξα. Επειδη ηταν το κρεας ροζ κ πολυ αηδιαστικο οταν το μασησα για τα δικα μου γουστα γτ εγω προτιμω να ειναι παραψημενο ως καμμενο παρα ωμο-ροζ κ οσο να πεις λιγα ζουμακια τα καταπια σίγουρα γι αυτο κ ανησυχησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Κορίτσι τίποτα δν θα πάθεις απ το συκώτι μη φοβάσαι!!Ομως σε κύηση μην το τρώτε ΣΥΧΝΑ λόγω βιταμίνησ Α που δν την θέλουμε!!Μην σα λένε η μαμάδες φάε συκώτι για το σίδηρο χαχαχχα!!Γτ τα λέει η δικιά μου!!Υπάρχουν τρόποι  λήψεις σιδήρου!!!

Οχι μπορει να ειχα να φαω κανα χρονο. Δεν ειμαι πολυ φαν ετσι κ αλλιως αλλα αυτα τα φοβαμαι λιγο. Δεν ξερω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...