Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια πήγα τώρα τουαλέτα και σκούπισα κ βγήκαν κάτι καφέ....Όχι σαν αιμα...Ούτε σαν πήγμα...κατι λίγα....Και καταλαβαίνω από χθες κάτι έντονα τσιμπήματα.....Υπάρχει περίπτωση τα καφέ να είναι εμφύτευση η μπα???sorry για την περιγραφη

 

Ναι...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη στο embrylab...

Όποτε ίδιες οδηγίες και εκεί ..... να σου πω την αλήθεια . Με αυτές τις οδηγίες έχω άλλη ψυχολογία ( μην ξεχνάτε έχω κάνει 7 φορές βέβαια αυτό το ξάπλα μέσα σε 18 μήνες ) ....νιωθω ότι δεν έχω κάνει τίποτα ...... δεν ξέρω γιατί ήταν και τόσο ξαφνικό που δεν το έχω επεξεργαστεί καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Όποτε ίδιες οδηγίες και εκεί ..... να σου πω την αλήθεια . Με αυτές τις οδηγίες έχω άλλη ψυχολογία ( μην ξεχνάτε έχω κάνει 7 φορές βέβαια αυτό το ξάπλα μέσα σε 18 μήνες ) ....νιωθω ότι δεν έχω κάνει τίποτα ...... δεν ξέρω γιατί ήταν και τόσο ξαφνικό που δεν το έχω επεξεργαστεί καθόλου 

Ναι έχω διαβάσει την ιστορία σου...πραγματικά έχεις δύναμη ψυχής κ σου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!!!!Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ξεκινάμε και σήμερα την ένεση αισιοδοξίας.. Όλα καλά θα πάνε! Αφήστε ήσυχα τα μικρά σας να φωλιασουν μέσα σας! Μην αγχωνεστε και τα αποσυντονιζετε!! Δε κοιμάστε καλύτερα για να μην σκέφτεστε? ?

Καλη επιτυχία αύριο στις χοριακές! Θα πάω κι εγώ για επαναληπτικη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ξεκινάμε και σήμερα την ένεση αισιοδοξίας.. Όλα καλά θα πάνε! Αφήστε ήσυχα τα μικρά σας να φωλιασουν μέσα σας! Μην αγχωνεστε και τα αποσυντονιζετε!! Δε κοιμάστε καλύτερα για να μην σκέφτεστε? ?

Καλη επιτυχία αύριο στις χοριακές! Θα πάω κι εγώ για επαναληπτικη :-)

Καλούς διπλασιασμους εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλούς διπλασιασμους εύχομαι

Ευχαριστω πολύ! Έχω μια μικρή αγωνια αλλά ξέρω ότι αναπτύσσεται.. Δε το αφήνω να φύγει με τίποτα! 

Για να μην λέτε ότι είμαι και τελείως ζεν ...  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi80 είπε:

Ευχαριστω πολύ! Έχω μια μικρή αγωνια αλλά ξέρω ότι αναπτύσσεται.. Δε το αφήνω να φύγει με τίποτα! 

Για να μην λέτε ότι είμαι και τελείως ζεν ...  ?

αυριο ειναι η δευτερη;;; θυμισε μου κοριτσακι εβαλες από κατάψυξη ή αμέσως μετά την ωοληψία; καλό διπλασιασμό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια. Διαβάζω τις ιστορίες σας κάθε μέρα. Απλά να σας πω ότι σας θαυμάζω και σας καταλαβαίνω.

Οι ίδιες σκέψεις μπαίνουν στο μυαλό μου. Ωραία παιρνω τις ορμόνες, θα πάει καλά; Τινθα κανω με τη μέθη στην ωοληψια, τη φοβαμαι.. θα μείνω εγκυος; θα έχω μεγάλη χοριακη; θα κρατηθεί μετα; Κοντεύω να τρελαθω. Βλέπω άλλες κοπέλες που απλά αποφασίζουν να κάνουν παιδί και τσουπ έχουν θετικό τεστ.. Τι είδους δοκιμασία είναι αυτή αναρωτιέμαι καμια φορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

αυριο ειναι η δευτερη;;; θυμισε μου κοριτσακι εβαλες από κατάψυξη ή αμέσως μετά την ωοληψία; καλό διπλασιασμό!!

Κατάψυξη.. Ένα μου είχε μείνει. Έκανα άλλη μια το καλοκαίρι με φρέσκα, είχα βάλει δύο. Θετική και τότε αλλά παλινδρομησε την 7η βδομάδα. 

Ευχαριστω πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια. Διαβάζω τις ιστορίες σας κάθε μέρα. Απλά να σας πω ότι σας θαυμάζω και σας καταλαβαίνω.

Οι ίδιες σκέψεις μπαίνουν στο μυαλό μου. Ωραία παιρνω τις ορμόνες, θα πάει καλά; Τινθα κανω με τη μέθη στην ωοληψια, τη φοβαμαι.. θα μείνω εγκυος; θα έχω μεγάλη χοριακη; θα κρατηθεί μετα; Κοντεύω να τρελαθω. Βλέπω άλλες κοπέλες που απλά αποφασίζουν να κάνουν παιδί και τσουπ έχουν θετικό τεστ.. Τι είδους δοκιμασία είναι αυτή αναρωτιέμαι καμια φορα. 

Καλήμερα και σε σένα. Όλα όσα λες τα έχουμε σκεφτεί όλες εδώ μέσα. Έχουμε περάσει από το στάδιο αυτό. Δυστυχώς εμείς πρέπει να ταλαιπωρηθουμε λίγο παραπάνω για να γίνουμε μανουλες. Ίσως έχουμε παραπάνω δύναμη ψυχής από άλλες γυναίκες γι αυτό μας επιλέγει ο Θεός.. Θάρρος, δύναμη και πίστη να έχεις κοπέλα μου και όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Ναι έχω διαβάσει την ιστορία σου...πραγματικά έχεις δύναμη ψυχής κ σου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!!!!Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Να σαι καλά κορίτσι μου .... έχω άλλη ψυχολογία έχοντας ένα παιδί και το και αρνητικό δεν είναι το ίδιο .... έχω πεισμώσει και το θέλω πολύ και θα το παλέψω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ξεκινάμε και σήμερα την ένεση αισιοδοξίας.. Όλα καλά θα πάνε! Αφήστε ήσυχα τα μικρά σας να φωλιασουν μέσα σας! Μην αγχωνεστε και τα αποσυντονιζετε!! Δε κοιμάστε καλύτερα για να μην σκέφτεστε? ?

Καλη επιτυχία αύριο στις χοριακές! Θα πάω κι εγώ για επαναληπτικη :-)

Εγώ μόλις έφαγα και νυστάζω.... Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου και θα πάω για ύπνο....χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi80 είπε:

Καλήμερα και σε σένα. Όλα όσα λες τα έχουμε σκεφτεί όλες εδώ μέσα. Έχουμε περάσει από το στάδιο αυτό. Δυστυχώς εμείς πρέπει να ταλαιπωρηθουμε λίγο παραπάνω για να γίνουμε μανουλες. Ίσως έχουμε παραπάνω δύναμη ψυχής από άλλες γυναίκες γι αυτό μας επιλέγει ο Θεός.. Θάρρος, δύναμη και πίστη να έχεις κοπέλα μου και όλα θα πάνε καλά. 

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Δε το κρύβω, είμαι λίγο τοξική το τελευταίο καιρό και δε θέλω να προκαλώ αρνητικά συναισθήματα στην ομάδα. Πιστεύω ότι η ψυχολογία και η πίστη παίζει απίστευτο ρόλο στην εξέλιξη των πραγμάτων.  Θα κάτσω στα αβγά μου (κυριολεκτικά) και θα προσπαθήσω να σκεφτώ θετικά.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αδιαθέτησα κ γω κ βλέπω ότι επανήλθε κανονικά ο κύκλος μου... λίγο καθυστέρησα στην ωορρηξία μου αλλά οκ μόλις 2 μέρες! Το θέμα είναι ότι παίζω πολύ οριακά να μην γίνει μεταφορά αυτό το μήνα γιατί θα πάει να πέσει στην αργία των Χριστουγέννων και το κέντρο θα κλείσει! Τι να πω ίσως είναι το τυχερό μου το 2020 τελικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kppm εννοείται ότι μπορεί να είναι!!!!!

@Tokyo σκέψου πότε θα αισθανθείς εσύ έτοιμη...τα εμβρυακια σου σε περιμένουν οπότε να την κάνεις με ηρεμία και χαλαρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia35 είπε:

@kppm εννοείται ότι μπορεί να είναι!!!!!

@Tokyo σκέψου πότε θα αισθανθείς εσύ έτοιμη...τα εμβρυακια σου σε περιμένουν οπότε να την κάνεις με ηρεμία και χαλαρά...

Προτιμούσα Τώρα γιατί εχω κ αρκετή άδεια! Όμως οκ μην είναι κ με την ψυχή στο στόμα ή λογω γιορτών δεν βρίσκω κανένα... ακόμα παίζει βέβαια αλλά ας είναι, απο ένα μήνα δεν αλλάζει τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Steli είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Δε το κρύβω, είμαι λίγο τοξική το τελευταίο καιρό και δε θέλω να προκαλώ αρνητικά συναισθήματα στην ομάδα. Πιστεύω ότι η ψυχολογία και η πίστη παίζει απίστευτο ρόλο στην εξέλιξη των πραγμάτων.  Θα κάτσω στα αβγά μου (κυριολεκτικά) και θα προσπαθήσω να σκεφτώ θετικά.  

Θετική σκέψη μόνο και αποδοχή της κατάστασης είναι τα πρώτα βήματα που πρέπει να κάνεις. Για μένα η ψυχολογία είναι το Α και το Ω.. Βήμα βήμα κάθε φορά και θα φτάσεις στο στόχο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου .... έχω άλλη ψυχολογία έχοντας ένα παιδί και το και αρνητικό δεν είναι το ίδιο .... έχω πεισμώσει και το θέλω πολύ και θα το παλέψω 

Καλά θα κάνεις!!!!!Εγώ θα σου ευχηθώ τα καλύτερα!!!!!καλα αποτελέσματα!!!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησα κ γω κ βλέπω ότι επανήλθε κανονικά ο κύκλος μου... λίγο καθυστέρησα στην ωορρηξία μου αλλά οκ μόλις 2 μέρες! Το θέμα είναι ότι παίζω πολύ οριακά να μην γίνει μεταφορά αυτό το μήνα γιατί θα πάει να πέσει στην αργία των Χριστουγέννων και το κέντρο θα κλείσει! Τι να πω ίσως είναι το τυχερό μου το 2020 τελικά! 

Άντε καλή αρχή κοριτσάκι μου!!!!Όλα να σου πάνε τέλεια!!!!Σε λίγο ξεκινάς και τον δεύτερο κύκλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησα κ γω κ βλέπω ότι επανήλθε κανονικά ο κύκλος μου... λίγο καθυστέρησα στην ωορρηξία μου αλλά οκ μόλις 2 μέρες! Το θέμα είναι ότι παίζω πολύ οριακά να μην γίνει μεταφορά αυτό το μήνα γιατί θα πάει να πέσει στην αργία των Χριστουγέννων και το κέντρο θα κλείσει! Τι να πω ίσως είναι το τυχερό μου το 2020 τελικά! 

Με το καλό να ξεκινήσεις.. Αφού αδιαθετησες σήμερα δε πρέπει αύριο να ξεκινήσεις αγωγή? Ενηνερωσες τον γιατρό σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo μου επέλεξε ότι σε κάνει να αισθάνεσαι μεγαλύτερη ασφάλεια... απλά αν αποφασίσεις να πας σε αυτό τον κύκλο αύριο πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου και να κάνεις τις ορμόνες σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλά θα κάνεις!!!!!Εγώ θα σου ευχηθώ τα καλύτερα!!!!!καλα αποτελέσματα!!!!!❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ .... είπα να κάνω και το διαφορετικό στην τελική .... τόσες φορές τα ίδια και τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kppm είπε:

Κορίτσια πήγα τώρα τουαλέτα και σκούπισα κ βγήκαν κάτι καφέ....Όχι σαν αιμα...Ούτε σαν πήγμα...κατι λίγα....Και καταλαβαίνω από χθες κάτι έντονα τσιμπήματα.....Υπάρχει περίπτωση τα καφέ να είναι εμφύτευση η μπα???sorry για την περιγραφη

Ναι ναι υπάρχει περίπτωση..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...