Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Ευχαριστώ κορίτσια για την υποδοχή και την ενθάρρυνση.

Είχα ρωτήσει σε παλιότερο ποστ αλλά δεν είχα βρει κάποια κοπέλα να κάνει τροποποιημενό φ.κ.

Το ξαναγράφω και τώρα μήπως υπάρχει κάποια να μου πει την εμπειρία της κι αν αξιζε τον κόπο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Λοιπον ακου...εγω θα περιμενα μια μερουλα αν εβλεπα οτι παω καλυτερα Αλλα εννοειται οτι αν επιβαλλεται να την παρεις... σε καταλαβαινω που δε θες αλλα αν σου ειπαν οτι επιτρεπεται μην ανησυχεις....

Κι εγω 11+2...αρα πρεπει να λεω οτι ειμαι στη 12η εβδομαδα;.μπερδευτηκα!

εγω αυχενικη το σαββατο...εχει πρηστει ελαφρα η κοιλια μου και το βραδυ εχω φουντωματα ...οι ορμονες φανταζομαι...

Η 12η εβδομάδα αρχίζει με  την ολοκλήρωση της 11ης και ολοκληρώνεται όταν είμαστε 11+6. Δηλ έχουμε ολοκληρώσει την 11η και περπατάμε  μέσα στη 12η χωρίς να έχει ολοκληρωθεί όμως ακόμα. 

Πώς λέμε  για παράδειγμα,είμαι στον 3ο μήνα.  Δεν τον έχεις κλείσει. Απλά είσαι μέσα στο διάστημα αυτού του μήνα. Τουλάχιστον εγώ έτσι το αντιλαμβάνομαι  και με βοηθάει  στη μέτρηση. 

Όσον αφορά την αντιβίωση, δε θα τη γλυτώσω  αλλά τουλάχιστον γλύτωσα μια μερουλα.  Κάτι είναι και αυτό.

Αυχενική θα κάνεις πριν από μένα. Πες μας νέα για να ξέρω κ εγω και τα άλλα κοριτσια τι να περιμένουμε.

Όσο για την κοιλίτσα.... κ εγω ψιλοπρησμενη τη νιώθω και σήμερα μου είπε ο άντρας μου :" μωρό μου! Έχει αρχίσει να φουσκώνει ". Αλλά εγώ λέω πως είναι  λίγο στρουμπουλουλα από μόνη της. 

Και όσον αφορά τα φούντωματα. Εγώ έχω φούντωματα για σεξ. Περιμένω πως και πως το πράσινο φως  για να "αποτελειωσω" τον αντρουλη μου.  Ανάσα δε θα παρει?????.

Και αν μου που πάλι  πως απαγορεύεται, ε θα  έχει πρόβλημα  ο γιατρός  μετά ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Η 12η εβδομάδα αρχίζει με το την ολοκλήρωση της 11ης και ολοκληρώνεται όταν είμαστε 11+6. Δηλ έχουμε ολοκληρώσει την 11η και περπατάμε  μέσα στη 12η χωρίς να έχει ολοκληρωθεί όμως ακόμα. 

Πώς λέμε  για παράδειγμα,είναι στον 3ο μήνα.  Δεν τον έχεις κλείσει. Απλά είσαι μέσα στο διάστημα αυτού του μήνα. Τουλάχιστον εγώ έτσι το αντιλαμβάνομαι  και με βοηθάει  στη μέτρηση. 

Όσον αφορά την αντιβίωση, δε θα τη γλυτώσω  αλλά τουλάχιστον γλύτωσα μια μερουλα.  Κάτι είναι και αυτό.

Αυχενική θα κάνεις πριν από μένα. Πες μας νέα για να ξέρω κ εγω η κακομοιρα τί  να περιμένω. 

Όσο για την κοιλίτσα.... κ εγω ψιλοπρησμενη τη νιώθω και σήμερα μου είπε ο άντρας μου :" μωρό μου! Έχει αρχίσει να φουσκώνει ". Αλλά εγώ λέω πως είναι  λίγο στρουμπουλουλα από μόνη της. 

Και όσον αφορά τα φούντωματα. Εγώ έχω φούντωματα για σεξ. Περιμένω πως και πως το πράσινο φως  για να "αποτελειωσω" τον αντρουλη μου.  Ανάσα δε θα παρει?????.

Και αν μου που πάλι  πως απαγορεύεται, ε θα  έχει πρόβλημα  ο γιατρός  μετά ??????

Χαχαχα στα φουντωματα θα συμφωνησω...σου ευχομαι συντομα να λαβεις το πρασινο φως?...εννοειται το σαββατο θα σας ενημερωσω....περαστικα και παλι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

 

Πωπω δεν σας προλαβαίνω κορίτσια μου!!!λοιπόν @Eva 42 μου για κανενα λογο δεν πρέπει να εχεις φλεγμονή αυτο δεν ειναι καλό για το μωρό. Αρα μην παίρνεις αποφάσεις μονη σου. Αυτη η αντιβίωση είναι οκ. Σκέψου εγω στην 10 εβδομάδα πήρα 1000 augmentin. Κ εγω ειχα φοβο τρελό αλλα μου είπε ο γιατρός οτι δεν πειράζει το έμβρυο, ενω η φλεγμονή μπορεί να σου προκαλεσει αλλα Θέματα, ειναι επικίνδυνη. Κ εγω 2 γιατρους πηρα κ τη μαια κ μου ειπαν το ιδιο. @Bebe36 διανυεις την εντεκατη εβδομάδα αυτο νομίζω οτι πρέπει να λες. Οταν φτασεις στην 12 θα λες έκλεισα την 11 κ μπηκα στη 12 κ αρχίζεις 12+1, 12+2 κτλ?κατάλαβες?Εγω ακόμα δεν εχω μπει στην 11. Χτες ημουν το βραδυ χάλια. Δεν μπορουσα να συνέλθω. Εκει που πιστευα οτι σιγά σιγα με αφήνουν...αλλα μπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Πωπω δεν σας προλαβαίνω κορίτσια μου!!!λοιπόν @Eva 42 μου για κανενα λογο δεν πρέπει να εχεις φλεγμονή αυτο δεν ειναι καλό για το μωρό. Αρα μην παίρνεις αποφάσεις μονη σου. Αυτη η αντιβίωση είναι οκ. Σκέψου εγω στην 10 εβδομάδα πήρα 1000 augmentin. Κ εγω ειχα φοβο τρελό αλλα μου είπε ο γιατρός οτι δεν πειράζει το έμβρυο, ενω η φλεγμονή μπορεί να σου προκαλεσει αλλα Θέματα, ειναι επικίνδυνη. Κ εγω 2 γιατρους πηρα κ τη μαια κ μου ειπαν το ιδιο. @Bebe36 διανυεις την εντεκατη εβδομάδα αυτο νομίζω οτι πρέπει να λες. Οταν φτασεις στην 12 θα λες έκλεισα την 11 κ μπηκα στη 12 κ αρχίζεις 12+1, 12+2 κτλ?κατάλαβες?Εγω ακόμα δεν εχω μπει στην 11. Χτες ημουν το βραδυ χάλια. Δεν μπορουσα να συνέλθω. Εκει που πιστευα οτι σιγά σιγα με αφήνουν...αλλα μπα...

 

Screenshot_20190903-194759_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζ μου, σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τη συμβουλή. Ή αλήθεια είναι πως δε το ήξερα αυτό με τις φλεγμονές.  Θα πάρω λοιπόν από το βράδυ την αντιβίωση μου. 

Απλά,να ξέρετε πως οι αντιβιωσεις που είναι "πιο ακίνδυνες " είναι η amoxil  και η augmentin τουλάχιστον σε αυτό το σταδιο της κυησης. Όταν πάμε σε άλλες κατηγορίες  πχ Μακρόλιδες, κινολονες ,καφαλοσπορινες γ γενιάς κλπ,δεν είναι τόσο ασφαλείς επιλογές.

Όμως,ΣΑΦΏΣ  και είναι καλύτερα να πάρουμε αυτά που μας λένε οι γιατροί από το να κάνουμε του κεφαλιού μας. ΕΧΕΙΣ ΔΊΚΙΟ. 

 

Εσύ κοριτσάκι μου πως είσαι με τις κυστες;;;; πας καλυτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Πωπω δεν σας προλαβαίνω κορίτσια μου!!!λοιπόν @Eva 42 μου για κανενα λογο δεν πρέπει να εχεις φλεγμονή αυτο δεν ειναι καλό για το μωρό. Αρα μην παίρνεις αποφάσεις μονη σου. Αυτη η αντιβίωση είναι οκ. Σκέψου εγω στην 10 εβδομάδα πήρα 1000 augmentin. Κ εγω ειχα φοβο τρελό αλλα μου είπε ο γιατρός οτι δεν πειράζει το έμβρυο, ενω η φλεγμονή μπορεί να σου προκαλεσει αλλα Θέματα, ειναι επικίνδυνη. Κ εγω 2 γιατρους πηρα κ τη μαια κ μου ειπαν το ιδιο. @Bebe36 διανυεις την εντεκατη εβδομάδα αυτο νομίζω οτι πρέπει να λες. Οταν φτασεις στην 12 θα λες έκλεισα την 11 κ μπηκα στη 12 κ αρχίζεις 12+1, 12+2 κτλ?κατάλαβες?Εγω ακόμα δεν εχω μπει στην 11. Χτες ημουν το βραδυ χάλια. Δεν μπορουσα να συνέλθω. Εκει που πιστευα οτι σιγά σιγα με αφήνουν...αλλα μπα...

Ναι καταλαβα...σε ευχαριστω πολυ πολυ...τα συμπτωματα σου συνεχιζονται ε;;;κανε λιγακι υπομονη λενε ο πρωτος καιρος ειναι!!!οσο για τις φλεγμονες ουτε κι εγω το ηξερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ναι καταλαβα...σε ευχαριστω πολυ πολυ...τα συμπτωματα σου συνεχιζονται ε;;;κανε λιγακι υπομονη λενε ο πρωτος καιρος ειναι!!!οσο για τις φλεγμονες ουτε κι εγω το ηξερα...

Εχω ακομα κ αυτη την εβδομάδα με εχει παει....ασε καταλαβαίνεις!!!καθε βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Ροζ μου, σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τη συμβουλή. Ή αλήθεια είναι πως δε το ήξερα αυτό με τις φλεγμονές.  Θα πάρω λοιπόν από το βράδυ την αντιβίωση μου. 

Απλά,να ξέρετε πως οι αντιβιωσεις που είναι "πιο ακίνδυνες " είναι η amoxil  και η augmentin τουλάχιστον σε αυτό το σταδιο της κυησης. Όταν πάμε σε άλλες κατηγορίες  πχ Μακρόλιδες, κινολονες ,καφαλοσπορινες γ γενιάς κλπ,δεν είναι τόσο ασφαλείς επιλογές.

Όμως,ΣΑΦΏΣ  και είναι καλύτερα να πάρουμε αυτά που μας λένε οι γιατροί από το να κάνουμε του κεφαλιού μας. ΕΧΕΙΣ ΔΊΚΙΟ. 

 

Εσύ κοριτσάκι μου πως είσαι με τις κυστες;;;; πας καλυτερα;

Δε ξερω κοριτσάκι μ για τις Κύστες θα τις δούμε σε λίγες ημέρες!!! Ασε αυτη η 10 εβδομάδα πολύ δύσκολη τα βράδια ειδικά...πολλές συσπάσεις ρο στομάχι, αναγουλες κ ολο στο μπανιο τρεχω αλλα δεν κανω τιποτα...Για να δούμε θα περάσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Δε ξερω κοριτσάκι μ για τις Κύστες θα τις δούμε σε λίγες ημέρες!!! Ασε αυτη η 10 εβδομάδα πολύ δύσκολη τα βράδια ειδικά...πολλές συσπάσεις ρο στομάχι, αναγουλες κ ολο στο μπανιο τρεχω αλλα δεν κανω τιποτα...Για να δούμε θα περάσουν?

Θα περάσουν  φίλη μου. Θα περάσουν. Σε όλες μας θα περάσουν και θα μπορέσουμε  να ευχαριστηθουμε  την εγκυμοσύνη μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! 

Για μένα άλλο ένα βράδυ αϋπνίας. Άντε να τον βγάλω τον παλιοφρονινιτη  να ερθω στα ίσα μου.  Ξύπνησα στις 4 το πρωί  και αναγκαστικά πήρα ντεπον. Και μετά άρχισε το στομάχι. Ανακάτεμα, αναγουλες.... ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!

Αλλά όταν με ξαναπήρε ο ύπνος,είδα ένα υπέροχο όνειρο. Ότι ήμουν στο γιατρό και κάναμε την Αυχενική  και έβλεπα το μωράκι μου να πιπιλαει το δάχτυλό του. Και ήταν αγόρι!!!!

Ωραίο όνειρο Ε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Για μένα άλλο ένα βράδυ αϋπνίας. Άντε να τον βγάλω τον παλιοφρονινιτη  να ερθω στα ίσα μου.  Ξύπνησα στις 4 το πρωί  και αναγκαστικά πήρα ντεπον. Και μετά άρχισε το στομάχι. Ανακάτεμα, αναγουλες.... ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!

Αλλά όταν με ξαναπήρε ο ύπνος,είδα ένα υπέροχο όνειρο. Ότι ήμουν στο γιατρό και κάναμε την Αυχενική  και έβλεπα το μωράκι μου να πιπιλαει το δάχτυλό του. Και ήταν αγόρι!!!!

Ωραίο όνειρο Ε!!!!

Αχ τελειο όνειρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Για μένα άλλο ένα βράδυ αϋπνίας. Άντε να τον βγάλω τον παλιοφρονινιτη  να ερθω στα ίσα μου.  Ξύπνησα στις 4 το πρωί  και αναγκαστικά πήρα ντεπον. Και μετά άρχισε το στομάχι. Ανακάτεμα, αναγουλες.... ΕΛΕΟΣ δηλαδή!!!

Αλλά όταν με ξαναπήρε ο ύπνος,είδα ένα υπέροχο όνειρο. Ότι ήμουν στο γιατρό και κάναμε την Αυχενική  και έβλεπα το μωράκι μου να πιπιλαει το δάχτυλό του. Και ήταν αγόρι!!!!

Ωραίο όνειρο Ε!!!!

Αγορομανα;οπως και να χει ομορφο ονειρο...πως ειναι το στομαχι σου σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Αγορομανα;οπως και να χει ομορφο ονειρο...πως ειναι το στομαχι σου σημερα;

Bebe36 μου,  δε ξέρω αν είναι αγοράκι αλλά καλοδεχούμενο ότι και αν είναι.

Το στομάχι μου μέχρι στιγμής  είναι  σε σχετικά Καλή κατάσταση.  Το ίδιο και το δόντι.  Τουλάχιστον καταπίνω  με λιγότερη δυσκολία. 

ΜΟΝΟ ρε κορίτσια που,μέρα το απόγευμα  έχω μια ατονία,  μια κούραση... το να σας λέω.  

Λιιιιιιγη υπομονή ακόμα. 

Εσύ τι κανεις φίλη μου;;; πως πας;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχω ερώτημα προς συζήτηση (Αν θέλετε φυσικά). Καμία μέτρηση της πίεσης κάνετε ή  μόνο όταν πηγαίνετε  στο γιατρο;

Έχω τσεκάρω 1-2 φορές τη μέρα πάντως.  Επειδή είμαι  και κάποιας ηλικίας, θέλω να  το ελέγχω. Και το περίεργο είναι πως ενώ πριν την κύηση  ήταν πάντα πάνω από 12 με 8(ανεκαθεν  είχα τόσο.Ακόμη και όταν ημουν μικροτερη),τώρα συνήθως έχω 11 με 6,5. Σπάνια ανεβαίνει. 

Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Bebe36 μου,  δε ξέρω αν είναι αγοράκι αλλά καλοδεχούμενο ότι και αν είναι.

Το στομάχι μου μέχρι στιγμής  είναι  σε σχετικά Καλή κατάσταση.  Το ίδιο και το δόντι.  Τουλάχιστον καταπίνω  με λιγότερη δυσκολία. 

ΜΟΝΟ ρε κορίτσια που,μέρα το απόγευμα  έχω μια ατονία,  μια κούραση... το να σας λέω.  

Λιιιιιιγη υπομονή ακόμα. 

Εσύ τι κανεις φίλη μου;;; πως πας;;;;

 

Εγω εχω καουριτσες...ατονια φουλ αλλα και λιγουρες τρελες....ενα σΑκουλακι πατατακια εφαγα... και το μετανιωσα...την πιεση δεν τη μετραω αν και ο ρευματολογος μου ειχε πει να το κανω για προληπτικους λογους( να σου θυμισω οτι εχω Λυκο γι αυτο με παρακολουθει ρευματολογος)...παντως καλα κανεις και τσεκαρεσαι...τα φαρμακα cyclacur utrigestan τα εχεις κοψει;εγω στις 10 σεπτεμβρη...τα εχω σιχαθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebe36 είπε:

Εγω εχω καουριτσες...ατονια φουλ αλλα και λιγουρες τρελες....ενα σΑκουλακι πατατακια εφαγα... και το μετανιωσα...την πιεση δεν τη μετραω αν και ο ρευματολογος μου ειχε πει να το κανω για προληπτικους λογους( να σου θυμισω οτι εχω Λυκο γι αυτο με παρακολουθει ρευματολογος)...παντως καλα κανεις και τσεκαρεσαι...τα φαρμακα cyclacur utrigestan τα εχεις κοψει;εγω στις 10 σεπτεμβρη...τα εχω σιχαθει...

Στο τέλος αυτής της εβδομάδας  θα τα κόψω. Κ εγώ το ίδιο αισθάνομαι  με τα φάρμακα. Άσε.

Μέρες μετραμε  πάντως  οπότε υπομονή.

Όσον αφορά την πίεση,μη το αμελείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Στο τέλος αυτής της εβδομάδας  θα τα κόψω. Κ εγώ το ίδιο αισθάνομαι  με τα φάρμακα. Άσε.

Μέρες μετραμε  πάντως  οπότε υπομονή.

Όσον αφορά την πίεση,μη το αμελείς 

Εχεις δικιο γιατι ειναι υπουλο πραγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ εγω μπαινω τις μεγάλες ωρες!αυπνια!!!!διαβασα οσα λέγατε!ατονια?????αλλο πράγμα!Σήμερα βγηκα για 2 δουλειές με συνοδεία και ημουν ετοιμη να λιποθυμήσω. Θελω να ειμαι ολο ξαπλωμένη. Επίσης η πίεση στην εγκυμοσύνη να ξέρετε πεφτει, δε θέλουμε υψηλή πίεση.εγω καθε βράδυ χαλια, τρεχω για εμετό χωρις να κανω, πονο στο στομάχι. Εχω κ το.έντερο κ πονάει. Το βράδυ μαλλον δινει πονο??. Δεν περίμενα ότι την 10 θα ήμουν έτσι. Αναρωτιέμαι αν θα περασουν. Δύσκολο το βλέπω. Κ εγω τα ουτροτζεσταν τα σιχάθηκα. Λοιπόν οποια έχει αυπνοιες εδω ειμαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια μ εγω μπαινω τις μεγάλες ωρες!αυπνια!!!!διαβασα οσα λέγατε!ατονια?????αλλο πράγμα!Σήμερα βγηκα για 2 δουλειές με συνοδεία και ημουν ετοιμη να λιποθυμήσω. Θελω να ειμαι ολο ξαπλωμένη. Επίσης η πίεση στην εγκυμοσύνη να ξέρετε πεφτει, δε θέλουμε υψηλή πίεση.εγω καθε βράδυ χαλια, τρεχω για εμετό χωρις να κανω, πονο στο στομάχι. Εχω κ το.έντερο κ πονάει. Το βράδυ μαλλον δινει πονο??. Δεν περίμενα ότι την 10 θα ήμουν έτσι. Αναρωτιέμαι αν θα περασουν. Δύσκολο το βλέπω. Κ εγω τα ουτροτζεσταν τα σιχάθηκα. Λοιπόν οποια έχει αυπνοιες εδω ειμαι?

Κοριτσάκι μου γλυκό!!!!! Θα περάσουν όλα. Θα δεις.  Σε λίγο καιρό  θα μιλάμε  για κλωτσιές και μπουνιές  και θα τα αφήσουμε  πίσω όλα αυτά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα κοριτσιαα!!!

@Ροζ εγω το utrogestan το παιρνω ως χαπι κ τωρα τελευταια το εχω σιχαθει τοσο που μου ρχεται να κανω εμετο....αλλα πλησιαζουν οι μερες να τα ξεφορτωθουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ τι κανετε? Στο τρεξιμο ειμαι λιγο αυτη την εβδομαδα! Πηγα κ πηρα τις συνταγες αππ το κεντρο κ πηρα τα πρωτα φαρμακα! Ξεκιναω την αλλη Δευτέρα με averkap.. Eχω λιγο ανχοθει! Εκανε καμια αverkap? Δςν εχω μιλησει μ τον γιατρο κ δςν ξέρω ποσες μερες θα την κανω κ γιατι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Κορίτσια μ τι κανετε? Στο τρεξιμο ειμαι λιγο αυτη την εβδομαδα! Πηγα κ πηρα τις συνταγες αππ το κεντρο κ πηρα τα πρωτα φαρμακα! Ξεκιναω την αλλη Δευτέρα με averkap.. Eχω λιγο ανχοθει! Εκανε καμια αverkap? Δςν εχω μιλησει μ τον γιατρο κ δςν ξέρω ποσες μερες θα την κανω κ γιατι! 

Καλή αρχή κουκλίτσα μου και καλή επιτυχία εύχομαι! Μην αγχώνεσαι καθόλου! Δεν έχω εμπειρία από τις συγκεκριμένες, αλλά ο γιατρός σου θα σε κατατοπίσει όταν έρθει η ώρα! Ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο, αυτό να σκέφτεσαι! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κορίτσια μ τι κανετε? Στο τρεξιμο ειμαι λιγο αυτη την εβδομαδα! Πηγα κ πηρα τις συνταγες αππ το κεντρο κ πηρα τα πρωτα φαρμακα! Ξεκιναω την αλλη Δευτέρα με averkap.. Eχω λιγο ανχοθει! Εκανε καμια αverkap? Δςν εχω μιλησει μ τον γιατρο κ δςν ξέρω ποσες μερες θα την κανω κ γιατι! 

Καλη αρχή! Με το καλο!!!Νομίζω θέλει ανάμιξη η αρβεκαπ. Είχα κάνει πριν από 3 χρόνια για να μπω σε τεχνητή εμμηνόπαυση.. Δεν θυμάμαι όμως δυστυχώς ακριβώς πώς γίνεται. Θα σε βοηθήσουν σίγουρα από το κέντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλή αρχή κουκλίτσα μου και καλή επιτυχία εύχομαι! Μην αγχώνεσαι καθόλου! Δεν έχω εμπειρία από τις συγκεκριμένες, αλλά ο γιατρός σου θα σε κατατοπίσει όταν έρθει η ώρα! Ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο, αυτό να σκέφτεσαι! ??????????

Σε ευχαριστωωωω παρα πολυ κοριτσακι μ γλυκο! Εσυ τι κανεις πως εισαι? Διαβασα οτι ειδες αιμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...