Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η kppm είπε:

Καλησπέρα Κατερίνα789,εμείς πάμε σε αυτό το κέντρο...βέβαια ακόμα δεν φτάσαμε σε αυτό το σημείο..είμαστε σε αρχικό στάδιο...περιμένω να αδιαθετήσω  για να ξεκινήσω την αγωγή....αν θες να με ρωτήσεις κάτι άλλο είμαι στη διάθεση σου!!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις το παιδάκι σου γρήγορα στην αγκαλίτσα σου.. 

Θα ήθελα να σε ρωτήσω εάν σε είπαν για το κόστος και την διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Σε ευχαριστουμε παρα πολυ!!!τα καλυτερα σου ευχομαι❤️❤️❤️

Σ'ευχαριστούμε πολύ πολύ!!! Ευχόμαστε και σε σένα τα καλύτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Μπραβοοοο τελεια!!!!!!!

Σ'ευχαριστώ τοοοοοοοοσο πολύ!!!!

Πάντως,οφείλω να ομολογήσω πως είμαι σχιζοφρενής.  Ενώ αγωνιώ και ενώ με αυτή τη χοριακη μπορώ να κάνω υπέρηχο ακομα  και αύριο, έκλεισα ραντεβού την άλλη Πέμπτη ????. Κορυφαίο;;;;;;!!!!????

Κορίτσια εσείς ποτέ πήγατε στον γιατρό σας για τον πρώτο υπερηχο;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσακια, τελείωσα!!! Τελικά μας βγήκε κι άλλο χιλιάρικο παραπάνω στο κέντρο, αλλά χαλάλι. Μακάρι να με παρουν και να πουν ότι προχώρησαν κι είναι υγιή τουλάχιστον τα μισά, γιατί δεν έχω να ξανακάνω ούτε για μισή προσπάθεια. Υπομονή έως το Σάββατο...

Με το καλο να εχεις πολυ πολυ ομορφα νεα και να προχωρησεις σε εμβρυομεταφορα συντομα με υγιεστατες βλαστοκυστουλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Αν επιτρέπεται, σε ποιο εργαστήριο θα τα στείλετε;;;

Άσε, να είμαστε καλά, χαλάλι τους...

Εννοείται υγεια να εχουμε! Μας εχει τυχει κ αυτο! Τι να κανουμε? Θα το προσπςρασουμε! 

Στο alfalamp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Για μεσογειακή αναιμία κ εσύ όμως κορίτσι; Γνωστή μου, που έκανε για χρωμοσωμικές ανωμαλίες πλήρωσε περίπου τόσα.

Οχι εμεις για κυστικη ινωση! Εγω στην αρχη νομιζα οτι επειδη ελενχονται ελενχονται για τα παντα! Αλλα ειναι εξτρα χρηματα οτιδιποτε αλλο! Εντομεταξυ εμεις π θα κανουμε κ προεμφυτευυικο θα κανουμε κ αμνιοπαρακεντηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2019 at 12:34 ΠΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Τι κάνεις εσύ?! 

Καλά είμαι και εγω !!! Πίνω αντιβιωσεις φουλ κάνω και εκγυσεις και ο θεός βοηθός ......

εχω μαζέψει δτο έμβρυα , αύριο περιμένω και τα αποτελέσματα της σημερινής ωομηψιας !!! Και από Σεπτέμβριο βλέπουμε .....

ποσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι !!!!

με την δυετερη τα κατάφερες Ε ;;;; ένα η διδυμάκια ;;;;τα έχω χάσει τρέχω πολύ με την δουλειά και τον μικρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Σ'ευχαριστώ υπόλοιπα πολύ!!!!

Πάντως,οφείλω να ομολογήσω πως είμαι σχιζοφρενής.  Ενώ αγωνιώ και ενώ με αυτή τη χοριακη μπορώ να κάνω υπέρηχο ακομα  και αύριο, έκλεισα ραντεβού την άλλη Πέμπτη ????. Κορυφαίο;;;;;;!!!!????

Κορίτσια εσείς ποτέ πήγατε στον γιατρό σας για τον πρώτο υπερηχο;

 

Εγω κορίτσι εκανα μια εβδομάδα χοριακες 3 στο σύνολο και πήγα την επόμενη εβδομάδα !! Είδαμε σάκο και μετά ξανά πήγα και ακούσαμε τον ομορφότερο ήχο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2019 at 10:12 ΜΜ, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Καλησπέρα, θέλω να ρωτήσω για τα φάρμακα εξωσωματικής. 

Πότε τα κόψατε;

Εγώ έκοψα προχτες το cyclacur και παρατηρησα ότι άρχισε να ξηραίνεται και να ξεφλουδίζει το δέρμα μου και να γίνεται όπως ήταν πριν αρχίσω τα cyclacur. 

Είμαι 8 εβδομάδων και 4 ημερών. 

Εγω τα έκοψα στην αυχενική !!! Και τις inohep

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Καλά είμαι και εγω !!! Πίνω αντιβιωσεις φουλ κάνω και εκγυσεις και ο θεός βοηθός ......

εχω μαζέψει δτο έμβρυα , αύριο περιμένω και τα αποτελέσματα της σημερινής ωομηψιας !!! Και από Σεπτέμβριο βλέπουμε .....

ποσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι !!!!

με την δυετερη τα κατάφερες Ε ;;;; ένα η διδυμάκια ;;;;τα έχω χάσει τρέχω πολύ με την δουλειά και τον μικρό 

Αντε με το καλό κορίτσι μου! Όλα να σου πάνε καλά! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Ναι η δεύτερη προσπάθεια ήταν! Ακόμα είναι νωρίς, δεν έχουμε κάνει υπέρηχο! Κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε το Σάββατο! Ακόμα δεν το έχουμε φιξάρει! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε με το καλό κορίτσι μου! Όλα να σου πάνε καλά! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Ναι η δεύτερη προσπάθεια ήταν! Ακόμα είναι νωρίς, δεν έχουμε κάνει υπέρηχο! Κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε το Σάββατο! Ακόμα δεν το έχουμε φιξάρει! ??????

Άντε με το καλό και σου εύχομαι διδυμάκια να ξεμπερδεύεις ..... 

μην ξανά τραβήξεις αυτα που τραβάω εγω :))) με το καλοοοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Σ'ευχαριστώ υπόλοιπα πολύ!!!!

Πάντως,οφείλω να ομολογήσω πως είμαι σχιζοφρενής.  Ενώ αγωνιώ και ενώ με αυτή τη χοριακη μπορώ να κάνω υπέρηχο ακομα  και αύριο, έκλεισα ραντεβού την άλλη Πέμπτη ????. Κορυφαίο;;;;;;!!!!????

Κορίτσια εσείς ποτέ πήγατε στον γιατρό σας για τον πρώτο υπερηχο;

 

Εμενα με εβαλε ο γιατρος 5 αυγουστου...ενω εχω ιδια χοριακη με σενα...γιατι τοσο αργα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Άντε με το καλό και σου εύχομαι διδυμάκια να ξεμπερδεύεις ..... 

μην ξανά τραβήξεις αυτα που τραβάω εγω :))) με το καλοοοοο 

Αχ σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς άλλο και το Σεπτέμβρη να λέμε για τους διπλασιασμούς σου! ????????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Εμενα με εβαλε ο γιατρος 5 αυγουστου...ενω εχω ιδια χοριακη με σενα...γιατι τοσο αργα;

Δεν έχεις κάνει καθόλου υπέρηχο? Μόνο χοριακές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Εμενα με εβαλε ο γιατρος 5 αυγουστου...ενω εχω ιδια χοριακη με σενα...γιατι τοσο αργα;

Λογικά για να έχεις μπει στην 7η εβδομάδα.  Μετά την 6η νομίζω πως δε βλέπεις μόνο σάκο και εμβρυικα στοιχεία αλλά ακους και καρδούλα.  Πιθανότατα  γι'αυτο σου είπε τότε. Δεν είμαι και σίγουρη όμως. Αλλ καυι ια ξέρει εκείνος.  Μην αγχώνεσαι.  Όλα πάνε και ΘΑ ΠΆΝΕ  τέλεια. Θα κανακάνεις  χοριακη;;;; εγώ όχι. Νομίζω πως δε χρειάζεται πια. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγω κορίτσι εκανα μια εβδομάδα χοριακες 3 στο σύνολο και πήγα την επόμενη εβδομάδα !! Είδαμε σάκο και μετά ξανά πήγα και ακούσαμε τον ομορφότερο ήχο ....

Σε ποια εβδομάδα ήσουν όταν ακούσατε την καρδούλα  του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν έχεις κάνει καθόλου υπέρηχο? Μόνο χοριακές? 

Ναι τρεις χοριακες...υπολογισε οτι εκανα εμβρυομεταφορα 5 ιουλιου οποτε θεωρησε οτι υπερηχο πρεπει να κανω 5 αυγουστου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Λογικά για να έχεις μπει στην 7η εβδομάδα.  Μετά την 6η νομίζω πως δε βλέπεις μόνο σάκο και εμβρυικα στοιχεία αλλά ακους και καρδούλα.  Πιθανότατα  γι'αυτο σου είπε τότε. Δεν είμαι και σίγουρη όμως. Αλλ καυι ια ξέρει εκείνος.  Μην αγχώνεσαι.  Όλα πάνε και ΘΑ ΠΆΝΕ  τέλεια. Θα κανακάνεις  χοριακη;;;; εγώ όχι. Νομίζω πως δε χρειάζεται πια. 

 

Οχι λεω να μην κανω ξανα χοριακη...ομως η αληθεια ειναι οτι εχω πολλη αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ναι τρεις χοριακες...υπολογισε οτι εκανα εμβρυομεταφορα 5 ιουλιου οποτε θεωρησε οτι υπερηχο πρεπει να κανω 5 αυγουστου...

Εμένα μου είπε να κάνουμε έναν υπέρηχο μέσα στην εβδομάδα και ότι δεν χρειάζεται 3η χοριακή. Μάλλον το Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να δούμε σάκο.. Ο καθένας έχει το δικό του τρόπο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα μου είπε να κάνουμε έναν υπέρηχο μέσα στην εβδομάδα και ότι δεν χρειάζεται 3η χοριακή. Μάλλον το Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να δούμε σάκο.. Ο καθένας έχει το δικό του τρόπο! 

Καλημερα καλημερα!ναι λογικα ο καθενας βαδιζει με συγκεκριμενο τροπο...το σαββατο λοιπον θα δεις το πιο ωραιο θεαμα της ζωης σου με το καλοο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Καλημερα καλημερα!ναι λογικα ο καθενας βαδιζει με συγκεκριμενο τροπο...το σαββατο λοιπον θα δεις το πιο ωραιο θεαμα της ζωης σου με το καλοο❤️

Καλημέρα σε όλες! Ποιος θα μας το έλεγε ότι μία κουκιδίτσα θα μας έκανε τόσο ευτυχισμένους?!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα μου είπε να κάνουμε έναν υπέρηχο μέσα στην εβδομάδα και ότι δεν χρειάζεται 3η χοριακή. Μάλλον το Σάββατο θα κάνω υπέρηχο για να δούμε σάκο.. Ο καθένας έχει το δικό του τρόπο! 

Και εγώ θα κανω υπέρηχο Παρασκευή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ποιος θα μας το έλεγε ότι μία κουκιδίτσα θα μας έκανε τόσο ευτυχισμένους?!!! ?????

Καλημερα!!!!??????????????????περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Καλημέρα! ????

Μάλλον θα είμαι η πρώτη που θα πω τα συναισθήματα  εκείνης της ημέρας απο τα τωρινά κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...