Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

3 εχω κι εγω!!!Δεν το σκεφτομουν τις προηγουμενες μερες,απο χθες μου μπηκε ως σκεψη ..Ε!Τι στο καλο λεω...δεν θα αντεξει ενα???Τα σικλακουρ τα συνεχιζεις και μετα την μεταφορα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna5190 είπε:

Εχεις απολυτο δικιο. Εμεις καταλαβαινομαστε καλυτερα απο τον οποιοδηποτε. Κανεις δεν μπορει να ερθει στη θεση μας αν δεν το βιωσει κ ο ίδιος του αυτο. Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια πολυ καλη επιτυχια κ να μην υπαρξει καμια κοπελα που θα νιωσει οπως νιωθω εγω τωρα. Μονο ευχαριστα κ καλα νεα να ακουμε.❤️❤️❤️

Πονάει η καρδία μου όταν έρχομαι για λίγο στη θέση σου κορίτσι μου...Είναι σαν κάποιος να σου παίρνει τη χαρά μέσα απ' τα χέρια! Σκέψου όμως και τη θετική πλευρά του πράγματος...τα εμβρυάκια σου κατάφεραν να εμφυτεύουν που σημαίνει ότι κάνεις καλά έμβρυα...Αυτή τη φορά ήσουν άτυχη αλλά την επόμενη δεν θα είναι το ίδιο...Όλα θα πάνε καλά να το θυμάσαι!!! Έχεις καθόλου στην κατάψυξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Θα περάσουν γρήγορα κοπέλα μου. Χάιδευε κοιλίτσα και όλα θα πάνε καλά!!! ❤❤❤❤❤

Χαχαχαχχαχ! Σα να με βλέπεις! Το χέρι όλο εκεί είναι μπας και βοηθήσει καθόλου! ❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

3 εχω κι εγω!!!Δεν το σκεφτομουν τις προηγουμενες μερες,απο χθες μου μπηκε ως σκεψη ..Ε!Τι στο καλο λεω...δεν θα αντεξει ενα???Τα σικλακουρ τα συνεχιζεις και μετα την μεταφορα??

Κι εγώ το είχα έννοια, αλλά ήμουν σίγουρη ότι ένα τουλάχιστον θα τα κατάφερνε! Ευτυχώς τα καταφεραν και τα 3! Ήρωες, απλά το ένα δεν τα πήγε τόσο καλά... Δεν πειράζει όμως, μπορεί να βγει νικητής κι αυτό! 

Ναι τα συνεχίζω κανονικά! Έχω βάλει καμιά 10αριά ξυπνητήρια για να τα θυμάμαι όλα! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια τα νέα από εμένα μόνο τα 5 γονιμοποιηθηκαν

Νικη μου μια χαρα ειναι!ευχομαι με το καλο οταν τα βαλετε να πιαστουν!δυο θα βαλεις να ειναι τα τυχερας σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ναι..και μαλιστα καμια φορα αναρωτιεμαι κιολας...τα πηρα ολα???μηπως μπερδεψα κανενα???Ας ειναι ομως....ας μας δικαιωσει το αποτελεσμα...!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πονάει η καρδία μου όταν έρχομαι για λίγο στη θέση σου κορίτσι μου...Είναι σαν κάποιος να σου παίρνει τη χαρά μέσα απ' τα χέρια! Σκέψου όμως και τη θετική πλευρά του πράγματος...τα εμβρυάκια σου κατάφεραν να εμφυτεύουν που σημαίνει ότι κάνεις καλά έμβρυα...Αυτή τη φορά ήσουν άτυχη αλλά την επόμενη δεν θα είναι το ίδιο...Όλα θα πάνε καλά να το θυμάσαι!!! Έχεις καθόλου στην κατάψυξη;

Ναι εχω ακομα 2. Δεν ξερω ποτε θα μπω παλι στη διαδικασια. Μολις με πηρε η μικροβιολογος κ μου ειπε πως επεσε η χοριακη οποτε δεν παει καλα η εγκυμοσυνη μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι εχω ακομα 2. Δεν ξερω ποτε θα μπω παλι στη διαδικασια. Μολις με πηρε η μικροβιολογος κ μου ειπε πως επεσε η χοριακη οποτε δεν παει καλα η εγκυμοσυνη μου. 

Καρδούλα μου λυπάμαι πολύ... Είχα μια ελπίδα ότι είδαν λάθος στον υπέρηχο.... Κουράγιο ψυχή μου και ότι χρειαστείς, αν μπορώ να βοηθήσω, μη διστάσεις... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Σε ρωτάω γιατί ο άντρας μου επιμένει ότι έχουμε δυο ενώ ο γιατρός μου είδε ένα σάκο! Την Δευτέρα θα πάω για να ακούσουμε καρδούλα. Σε ποια εβδομάδα είσαι;;;

Τώρα διανύω την 8η εβδομάδα!!!! Χοριακη πόσο είχες? Εμένα φαινόταν από την χοριακη εγώ δεν το πίστευα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καρδούλα μου λυπάμαι πολύ... Είχα μια ελπίδα ότι είδαν λάθος στον υπέρηχο.... Κουράγιο ψυχή μου και ότι χρειαστείς, αν μπορώ να βοηθήσω, μη διστάσεις... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Την επομενη φορα τώρα. Το ηξερα κατα βαθος οτι δεν θα ειναι καλη η  χοριακη κ το ειχα παρει αποφαση. Δεν πειράζει θα το αντιμετωπισουμε κ αυτο. Ευχαριστω παρα πολυ παντως. Τωρα θα παρω τον γιατρο να δω πως θα κινηθουμε. Ποτε να περιμενω περιοδο κτλ για να παω για την επόμενη εμβρυομεταφορα. Μονο που το ειπες φτανει να εισαι καλα κ ευχομαι ολα καλα να σου πάνε. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Νικη μου μια χαρα ειναι!ευχομαι με το καλο οταν τα βαλετε να πιαστουν!δυο θα βαλεις να ειναι τα τυχερας σας!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ναι 2 θα βάλουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι εχω ακομα 2. Δεν ξερω ποτε θα μπω παλι στη διαδικασια. Μολις με πηρε η μικροβιολογος κ μου ειπε πως επεσε η χοριακη οποτε δεν παει καλα η εγκυμοσυνη μου. 

Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου, προσπάθησε να ηρεμήσεις και όλα θα περάσουν...έχεις αλλά 2 εμβρυακια που σε περιμένουν και το θετικό είναι ότι δεν χρειάζεται να ξανά πάρεις φάρμακα...Όλα θέλουν το χρόνο τους αλλά θα περάσουν...υπομονή, κουράγιο και δύναμη!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εγώ στις 15 θα κάνω! Συγχώρα με βρε κορίτσι μου! Έχεις ήδη πάρει την πρώτη χοριακή? Δεν θυμάμαι! 

Όχι η πρώτη θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου, προσπάθησε να ηρεμήσεις και όλα θα περάσουν...έχεις αλλά 2 εμβρυακια που σε περιμένουν και το θετικό είναι ότι δεν χρειάζεται να ξανά πάρεις φάρμακα...Όλα θέλουν το χρόνο τους αλλά θα περάσουν...υπομονή, κουράγιο και δύναμη!!! ????

Να εισαι καλα!!! Ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολα τα κοριτσια μας!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Κοριτσια κ εμενα δυστυχως βγηκε πολυ χαμηλη η χοριακη μολις 4 δεν προχωρησαν μαλλον...

Κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι... Ψηλά το κεφάλι και θα τα καταφέρουμε! ❤️❤️❤️❤️❤️

Έχεις άλλα στην κατάψυξη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Κοριτσια κ εμενα δυστυχως βγηκε πολυ χαμηλη η χοριακη μολις 4 δεν προχωρησαν μαλλον...

Δεν το πιστεύω αυτο!!!! Υπομονη κοριτσι μου. Η πρωτη χοριακη σου ηταν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι... Ψηλά το κεφάλι και θα τα καταφέρουμε! ❤️❤️❤️❤️❤️

Έχεις άλλα στην κατάψυξη? 

Ευτυχως εχω δυο ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Δεν το πιστεύω αυτο!!!! Υπομονη κοριτσι μου. Η πρωτη χοριακη σου ηταν? 

Ναι η πρωτη κ θα πω οτι σαν να το περιμενα κανενα συμπτωμα τιποτα... ελπιζω στα επομενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Ευτυχως εχω δυο ακομα...

Να είναι τα τυχερά εύχομαι κούκλα μου! Όλα καλά να πάνε! Κι εγώ σήμερα έβαλα τα παγάκια μου! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Ναι η πρωτη κ θα πω οτι σαν να το περιμενα κανενα συμπτωμα τιποτα... ελπιζω στα επομενα...

Κ σε εμενα που παλλινδρομισε στην 7η βδομαδα αστα να πανε. Κ ειχα κανει τοσα ονειρα. Τελος παντων. Ευτυχως κ εσυ κ εγω εχουμε στην καταψυξη οποτε δεν θα μπουμε απο την αρχη στη διαδικασια εννοω με ενεσεις ωοληψια κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ροζ είπε:

Το τρίτο το δικό σου @Geo2009 που ξεπαγωσαν στο εβαλαν κ αυτό?αυτό που ειπες οτι το παλεύει το καημένο!

Όχι κοριτσάκι, δεν το βάλαμε! Δεν νομίζω ότι επιτρέπεται να μου βαλουν πάνω από 2! Η εμβρυολόγος είπε θα το αφήσουν να δουν αν θα εξελιχθεί, αν και δεν το πίστευε είπε γιατί είχαν χαθεί μερικά βλαστομερίδια. Μάλλον δλδ θα το χάσουμε... Αλλά δεν πειράζει, συμβαίνουν αυτά... Από τα 5 σύνολο τουλάχιστον αξιοποιήσαμε τα 4,καλο ποσοστό πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...