Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

@Geo2009 να έχεις μία τέλεια εμβρυομεταφορα κοπελα μου!!! ❤❤❤

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Εμ επρεπε να την κανω εκει που ειχα κανει κ τις αλλες για να εχουμε τις ιδιες μετρησεις. Αν τις εκανα θεσνικη μεσα σε λιγες ωρες θα ηξερα. 

Δύναμη και πίστη σου εύχομαι κορίτσι μου...Όλα ας γίνονται για καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Ευχαριστώ πολύ! 

Μίας οι ευχές να πιάσουν...,!!!! ???????????

Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

Όλα να πάνε πιο καλά απ όσο πιστεύεις...Καλή γονιμοποίηση να έχουν και να είναι αυτά που θα σε κάνουν μανούλα 

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην το βάζεις κάτω κ κυρίως να λες ότι θέλει ο Θεός!!! Εγώ έκανα 3 προσπάθειες για να μείνω έγκυος!!! Δεν τα έβαλα ποτέ με το Θεό!!! Έλεγα οπότε θελήσει ο Θεός!!!Εδώ είμαστε όλα τα κορίτσια ταλαιπωρημενα είτε με μεγαλύτερα είτε με μικρότερα προβλήματα!!! Να είσαι δυνατή!!! Σου στέλνω πραγματικά την αγάπη μου κ θα προσευχηθώ για σένα ???

Φυσικα κ δεν τα βαζω με τον Θεο κ την Παναγια. Εκει πιστευω δεν εχασα την πιστημου ουτε στιγμη. Οτι κ αν συνεβη. Ολα για καποιο λογο γινονται κ ο Θεος ειναι εκεινος που θα μου δωσει την δυναμη να το ξεπερασω. Σήμερα ειμαι πιο ηρεμη η αληθεια ειναι. Περιμένω το απογευμα κ τα αποτελεσματα για να δουμε πως θα προχωρήσουμε. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Δύναμη και πίστη σου εύχομαι κορίτσι μου...Όλα ας γίνονται για καλό!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Δοξα τον Θεο αρχισα να βρισκω την δυναμη που χρειαζομαι. Οτι γινει. Οτι ειναι θα το αντιμετωπισουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Ορθά σκέφτεσαι κοριτσάκι μου! Ότι είναι να γίνει, θα γίνει για καλό... Και το κλάμα φυσιολογικό είναι, βοηθάει να ξεσπάς... Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια! ????❤️❤️❤️❤️❤️?????

Ετσι ειναι. Θα δουμε τι θα γινει. Καλη επιτυχια κ παλι. Περιμενουμε νεα σου!!! Σε φιλω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Κρατα λιγο την καρδια σου κ κανε λιγο ακομα υπομονη ... μπορει ολα να ανατραπουν... 

Μακαρι...προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη. Θα σας ενημερώσω οταν εχω νεα. Ευχαριστω κ παλι για την στηριξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κουραγιο αννουλα μου σε αυτες τις δυσκολες στιγμες αγωνιας!ευχομαι να πανε ολα καλα!

Να είσαι καλα @marillia μου. Μακαρι οτι γινει να γινει για καλο. Θα μαζεψουμε τις δυναμεις μας για την επομενη φορα αν δεν παει καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

@anna5190 προσευχησου αγάπη μου και μην απελπίζεσαι. Θα γίνει το καλύτερο δυνατό. Να είσαι σίγουρη για αυτό. 

Η πιστη μου δεν κλονιστηκε ουτε δευτερόλεπτο. Ολες τις δοκιμασιες τις παιρναμε για καποιο λογο. Μακαρι να γινει η ανατροπη αλλα κ αν δεν γινει εδω ειμαστε να ξαναδοκιμασουμε με τα υπολοιπα εμβρυακια. Ευχαριστω πολυ για την αγαπη σας. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα κοριτσακι μου μην απελπίζεσαι να σκέφτεσαι θετικά όσο μπορείς το ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά προσπάθησε κι όλα θα πάνε καλά! Να είσαι δυνατή 

Θα ειμαι κοριτσακι μου θα ειμαι οσο μπορω. Θελειτο χρονο του οπως κ οτιδηποτε αλλο μας συμβαινει. Θα τα πουμε το απογευματακι οταν μαθω σιγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

@anna5190 ευχομαι να πάνε όλα καλά και το απόγευμα να μας πεις τα ευχάριστα...

Ευχαριστώ αγαπη μου. Λες να γινει η ανατροπη? Πολυ θα το ήθελα. Θα σας ενημερώσω οταν μαθω κ εγω. Να ειστε καλα. Μονο που μου δινεται κουραγιο μονο αυτό μου φτανει. Σας ευχαριστω μέσα απο την καρδια μου!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ευχαριστώ αγαπη μου. Λες να γινει η ανατροπη? Πολυ θα το ήθελα. Θα σας ενημερώσω οταν μαθω κ εγω. Να ειστε καλα. Μονο που μου δινεται κουραγιο μονο αυτό μου φτανει. Σας ευχαριστω μέσα απο την καρδια μου!!! ❤️❤️

Μακάρι να γίνει η ανατροπή!Θα χαρούμε πολύ όλες μας!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Φυσικα κ δεν τα βαζω με τον Θεο κ την Παναγια. Εκει πιστευω δεν εχασα την πιστημου ουτε στιγμη. Οτι κ αν συνεβη. Ολα για καποιο λογο γινονται κ ο Θεος ειναι εκεινος που θα μου δωσει την δυναμη να το ξεπερασω. Σήμερα ειμαι πιο ηρεμη η αληθεια ειναι. Περιμένω το απογευμα κ τα αποτελεσματα για να δουμε πως θα προχωρήσουμε. ❤️

Ελπίζω να μην με παρεξήγησες!!! Έτσι πορευομαι κι εγώ στη ζωή μου!!! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις στο εύχομαι πραγματικά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Να είσαι καλα @marillia μου. Μακαρι οτι γινει να γινει για καλο. Θα μαζεψουμε τις δυναμεις μας για την επομενη φορα αν δεν παει καλα. 

Εχω περασει αναλλουλα μου αποβολη κ ειναι ολο αυτο αστο!ελπιδα να εχεις οτι μπορει να παει καλα μεχρι να πει ο ντοκ τι γινεται!σου στελνω μια αγκαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ελπίζω να μην με παρεξήγησες!!! Έτσι πορευομαι κι εγώ στη ζωή μου!!! Όλα θα πάνε καλά θα το δεις στο εύχομαι πραγματικά ???

Εννοειται πως δεν παρεξηγησα κοριτσι μου. Κ εγω ετσι πορευομαι. Μονο ο Θεος κ η Παναγια μας βοηθανε. Κ εκει πρεπει να πιστευουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εχω περασει αναλλουλα μου αποβολη κ ειναι ολο αυτο αστο!ελπιδα να εχεις οτι μπορει να παει καλα μεχρι να πει ο ντοκ τι γινεται!σου στελνω μια αγκαλιτσα!

Ναι αγαπη μου εχω ακομα μια μικρη ελπιδα. Ειπαμε οτι γινει θα γινει για καλο. Δυνατες βγαινουμε ετσι κ αλλιως μετα απο τετοιες δοκιμασιες. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Διδυμομανουλα και εσύ! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Κουκλίτσα μου τι όμορφα νέα είναι αυτά!?! Με το καλό όλα γλυκιά μου! 

Εμείς μόλις επιστρέψαμε! Αποψύχθηκαν όλα, αλλά το ένα δεν πήγε καλά. Θα το αφήσουν όμως να δουν πώς θα εξελιχθεί! Τα άλλα δύο μπήκαν στο φούρνο! ????✌️✌️✌️✌️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου τι όμορφα νέα είναι αυτά!?! Με το καλό όλα γλυκιά μου! 

Εμείς μόλις επιστρέψαμε! Αποψύχθηκαν όλα, αλλά το ένα δεν πήγε καλά. Θα το αφήσουν όμως να δουν πώς θα εξελιχθεί! Τα άλλα δύο μπήκαν στο φούρνο! ????✌️✌️✌️✌️?????

Με το καλό αγαπούλα μου να φουρνιστουν τα μικρά σου!!! Πόσες μέρες θα τα αφήσετε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Μπράβο όλα να πάνε τέλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...