Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εγώ θα σου ευχηθώ να μονιμοποιηθούν τουλάχιστον τα 5-6 και να είναι τέλεια εμβρυάκια!!! Περιμένουμε νέα σου!!!

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Θα περιμένουμε τα νέα σου! Εγώ έχω τη μεταφορά αύριο!!!! ???????????

Άντε άντε ήρθε η σειρά σου κοπέλα μου καλή επιτυχία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 σίγουρα θα πάνε όλα πολύ καλά! 12 είναι πολλά κ τα 8 επίσης! Αν κατάλαβα καλά τα 8 είναι "καλά" και αυτά θα προσπαθήσουν να γονιμοποιήσουν σωστά; σίγουρα θα είναι περισσότερα από 3! Έχω μεγάλη πίστη σε σένα γιατί είσαι τόσο μικρή που σίγουρα θα έχεις άριστα! Κάνε τώρα τις διακοπούλες σου και από Σεπτέμβρη θα μας έχεις ευχάριστα κοριτσάκι!

@Geo2009 Σου εύχομαι η δεύτερη να είναι και η τυχερή και σε λίγες μέρες να μετράς εβδομάδες εγκυμοσύνης!!! Οι σκέψη μας θα είναι μαζί σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

Εύχομαι να γονιμοποιηθούν τα περισσότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 σίγουρα θα πάνε όλα πολύ καλά! 12 είναι πολλά κ τα 8 επίσης! Αν κατάλαβα καλά τα 8 είναι "καλά" και αυτά θα προσπαθήσουν να γονιμοποιήσουν σωστά; σίγουρα θα είναι περισσότερα από 3! Έχω μεγάλη πίστη σε σένα γιατί είσαι τόσο μικρή που σίγουρα θα έχεις άριστα! Κάνε τώρα τις διακοπούλες σου και από Σεπτέμβρη θα μας έχεις ευχάριστα κοριτσάκι!

@Geo2009 Σου εύχομαι η δεύτερη να είναι και η τυχερή και σε λίγες μέρες να μετράς εβδομάδες εγκυμοσύνης!!! Οι σκέψη μας θα είναι μαζί σου ❤️

Να σαι καλά κορίτσι μου! Ευχαριστώ πολύ πολύ! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 σίγουρα θα πάνε όλα πολύ καλά! 12 είναι πολλά κ τα 8 επίσης! Αν κατάλαβα καλά τα 8 είναι "καλά" και αυτά θα προσπαθήσουν να γονιμοποιήσουν σωστά; σίγουρα θα είναι περισσότερα από 3! Έχω μεγάλη πίστη σε σένα γιατί είσαι τόσο μικρή που σίγουρα θα έχεις άριστα! Κάνε τώρα τις διακοπούλες σου και από Σεπτέμβρη θα μας έχεις ευχάριστα κοριτσάκι!

@Geo2009 Σου εύχομαι η δεύτερη να είναι και η τυχερή και σε λίγες μέρες να μετράς εβδομάδες εγκυμοσύνης!!! Οι σκέψη μας θα είναι μαζί σου ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ θα δούμε δεν έχω και πολύ αισιοδοξία 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Εύχομαι να γονιμοποιηθούν τα περισσότερα!

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

Υπέροχα!!! Εύχομαι όλα καλά; Να πάνε και να έχεις την πολυπόθητη χοριακη στα ύψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2019 at 11:36 ΠΜ, ο/η Littleme είπε:

Δεν ξέρω τι να κάνω είμαι σε απόγνωση . Έχω κάνει 2 εξωσωματικές 0 εις το πηλίκο , 1 υστεροσκοπηση ( συμφυσεις στο τράχηλο ) καλές ορμονικές , παίρνω θεραπεία για αντιφ/κο σύνδρομο κ κορτιζόνη . Πάω και κάνω εξέταση νικα ( γράφει χρόνια λοίμωξη ) και ανακαλύπτω πριν 12 μέρες ότι ΕΙμαι έγκυος . Ο γιατρός υπολογίζει σύλληψη 25,5 γιατί κάνω αργα ωορρηξία και τελευταία περίοδος 9/5. Είχα καθυστέρηση πάνω από 12 μέρες κ λέω άγχος. Πάω να κάνω την έγχυση λέει ο γιατρός να σω υπέρηχο . Βλέπει το σακουλάκι κάνω χοριακη 5100 καλά κ τα υπόλοιπα . Αυτά ημέρα Τρίτη βράδυ 18,6 . Την άλλη Τρίτη έχω λίγο ριζ και πονάκια τρέχω στο γιατρό κ δε βλέπει κάτι για αποκόλληση . Λέει ότι είδε κ σκίρτημα . Το σκ είχα καφέ πολλά τώρα υποχώρησαν γιατί έκοψα την προγεστερονη από κάτω κ την παίρνω απι στόμα αυτό ερέθισε τον τράχηλο και για αυτό τα μαύρα ροζ είπε. Σήμερα πάω για υπέρηχο μπας και ακούσουμε το πολυπόθητο . Τον ρωτάω συνεχώς αν η εξέταση νικα που έδειξε πρόβλημα θα εμποδίσει την όλη διαδικασία κ μου λέει πχι . Παίρνω τηλ το νικα δεν το βρίσκω . Υπάρχει κάποια κοπέλα παρόμοια περίπτωση με ευτυχές τέλος ; Προσπαθώ πάνω από 6 χρόνια . Είχα μείνει έγκυος το 2015 και το 2010 αλλά δεν είχα προσέξει κ δεβ πήγε καλά. Οι όρμονες τα εχοθβ παίξει κ τα γράφω μπερδεμένα . Μεγάλη αγωνία 

 

 

Κοριτσάκι μου, όλα καλά θα πάνε. Έχε πίστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

Μπραβο νικουλα!ευχομαι καλες γονιμοποιησεις κ με το καλο να ειναι τυχερα!να ξεκουραστεις σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Υπέροχα!!! Εύχομαι όλα καλά; Να πάνε και να έχεις την πολυπόθητη χοριακη στα ύψη!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μπραβο νικουλα!ευχομαι καλες γονιμοποιησεις κ με το καλο να ειναι τυχερα!να ξεκουραστεις σημερα!

Σε ευχαριστώ πολύ τώρα θέλω να κλειστώ στο σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

Σε ευχαριστώ πολύ τώρα θέλω να κλειστώ στο σπίτι 

Εχεις καλο αριθμο ωαριων!στειλτους θετικη ενεργεια!αγχωτικο κομματι τουλαχιστον για μενα αυτο αλλσ θα προχωρησουν ειμαι σιγουρη!ναι μεσα εννοειτε!κ γω αραζα μου εβραζε ο αντρας μου αυγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εχεις καλο αριθμο ωαριων!στειλτους θετικη ενεργεια!αγχωτικο κομματι τουλαχιστον για μενα αυτο αλλσ θα προχωρησουν ειμαι σιγουρη!ναι μεσα εννοειτε!κ γω αραζα μου εβραζε ο αντρας μου αυγα!

Μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 πάει και η ωοληψια. Εύχομαι καλή γονιμοποίηση και καλή ξεκούραση κορίτσι μου. Εγώ κοιμόμουν 2 ημέρες. Χαλάρωσε, απόλαυσε το καλοκαιράκι και όλα θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94καλή γονιμοποίηση τώρα!!! Είμαι σίγουρη ότι θα προχωρήσουν τα περισσότερα!!! Έχουν πολύ καλή εμβρυολογο στο Μητέρα την Θωμαη!!! Καλή ξεκούραση τώρα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

@Niki94 πάει και η ωοληψια. Εύχομαι καλή γονιμοποίηση και καλή ξεκούραση κορίτσι μου. Εγώ κοιμόμουν 2 ημέρες. Χαλάρωσε, απόλαυσε το καλοκαιράκι και όλα θα γίνουν.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

@Niki94καλή γονιμοποίηση τώρα!!! Είμαι σίγουρη ότι θα προχωρήσουν τα περισσότερα!!! Έχουν πολύ καλή εμβρυολογο στο Μητέρα την Θωμαη!!! Καλή ξεκούραση τώρα!!! ???

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νiki94 περιμένα να σχόλασω να μπω να δω τα νέα σου

...πολύ καλό νουμερο,εύχομαι να γονιμοποηθουν όλα κοριτσάκι μου.

Καλή σου ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μαλλον δεν εχω καλα νεα. Δυστυχως το ενα απορροφηθηκε κ στο αλλο το μεγεθος του σακου δεν ειναι οπως θα επρεπε στην εβδομαδα που διανυω. Οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγες. Ο γιατρός μου ειπε να κανω χοριακη κ βλεπουμε. Αν πεφτει σημαινει οτι παμε για παλινδρομη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Νiki94 περιμένα να σχόλασω να μπω να δω τα νέα σου

...πολύ καλό νουμερο,εύχομαι να γονιμοποηθουν όλα κοριτσάκι μου.

Καλή σου ξεκούραση!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μαλλον δεν εχω καλα νεα. Δυστυχως το ενα απορροφηθηκε κ στο αλλο το μεγεθος του σακου δεν ειναι οπως θα επρεπε στην εβδομαδα που διανυω. Οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγες. Ο γιατρός μου ειπε να κανω χοριακη κ βλεπουμε. Αν πεφτει σημαινει οτι παμε για παλινδρομη. 

Ωωω εύχομαι όλα να πάνε καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου μαλλον δεν εχω καλα νεα. Δυστυχως το ενα απορροφηθηκε κ στο αλλο το μεγεθος του σακου δεν ειναι οπως θα επρεπε στην εβδομαδα που διανυω. Οι πιθανοτητες ειναι πολυ λιγες. Ο γιατρός μου ειπε να κανω χοριακη κ βλεπουμε. Αν πεφτει σημαινει οτι παμε για παλινδρομη. 

Αγαπούλα μου... Είναι σίγουρο αυτό?! Μήπως να πάρεις άλλη μια γνώμη? Δεν ξέρω τι να πω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου... Είναι σίγουρο αυτό?! Μήπως να πάρεις άλλη μια γνώμη? Δεν ξέρω τι να πω.... 

Αυριο θα ξερω σίγουρα με την χοριακη. Γι αυτο κ δεν μου ειπε 100% κτ για σιγουρα ο γιατρος. Με τα αποτελεσματα θα καταλαβει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

 

Ωωω εύχομαι όλα να πάνε καλά... 

Ευχαριστω πολυ. Εχω λιγες ελπιδες ακόμα αλλα δυστυχως λίγες. Θα δουμε αυριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αυριο θα ξερω σίγουρα με την χοριακη. Γι αυτο κ δεν μου ειπε 100% κτ για σιγουρα ο γιατρος. Με τα αποτελεσματα θα καταλαβει. 

Υπομονή ως αύριο. ...μακάρι να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Υπομονή ως αύριο. ...μακάρι να πάνε όλα καλά 

Μακαρι δεν το συζητω αλλα η αληθεια ειναι πως κραταω πολυ μικρό καλάθι. Θα δουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι δεν το συζητω αλλα η αληθεια ειναι πως κραταω πολυ μικρό καλάθι. Θα δουμε αυριο

Κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά για το μωράκι σου... Μπορεί να γίνει η ανατροπή ποτέ δεν ξέρεις! Η πρώτη σου ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά για το μωράκι σου... Μπορεί να γίνει η ανατροπή ποτέ δεν ξέρεις! Η πρώτη σου ήταν;

Το ελπιζωαγαπη μου. Ναι η 1η μου. Ευτυχως εχω κ κατεψυγμενα οποτε αν χρειαστεί δεν θα ξαναμπω απο την αρχη αρχη στη διαδικασια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Αυριο θα ξερω σίγουρα με την χοριακη. Γι αυτο κ δεν μου ειπε 100% κτ για σιγουρα ο γιατρος. Με τα αποτελεσματα θα καταλαβει. 

Εγώ θα ευχηθώ να είναι τεράστια η χοριακή και να έχεις τρομάξει χωρίς λόγο! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου γλυκό! ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...