Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Είσαι τρελή!! Σε καλό σου!!! ???? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Γελάς με την παράνοια μου? Ο άντρας μου να δεις τι τραβάει!!! Σήμερα το πρωί του λέω : κτ έπαθε το παιδί.... Γτ μου λέει είδες κτ? Όχι απαντάω σαν να ξεφουσκωσε η κοιλιά μου ???????Τον έχω τρελάνει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Γελάς με την παράνοια μου? Ο άντρας μου να δεις τι τραβάει!!! Σήμερα το πρωί του λέω : κτ έπαθε το παιδί.... Γτ μου λέει είδες κτ? Όχι απαντάω σαν να ξεφουσκωσε η κοιλιά μου ???????Τον έχω τρελάνει!!!! 

Χαχαχαχχαχ! Σ'αγαπώ! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

@Niki94 καλή επιτυχία!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! ??

@Geo2009 καλή επιτυχία για μεθαύριο κοπέλα μου!!! Θα πάνε όλα κατ' ευχήν!! ??❤❤

Περιμένουμε νέα σας!!! 

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Αγαπούλα μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! ❤️❤️❤️✌️✌️✌️✌️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! ❤️❤️❤️✌️✌️✌️✌️????

Σου στέλνωωω όλη τη θετική ενέργεια που υπάρχει!!! ❤❤❤❤❤?????? θα πάνε όλα υπέροχα και ια το δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Σου στέλνωωω όλη τη θετική ενέργεια που υπάρχει!!! ❤❤❤❤❤?????? θα πάνε όλα υπέροχα και ια το δεις

Με τόση μπεμπεδόσκονη εδώ μέσα δεν μπορεί! Κάτι θα γίνει και για μας!!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία καλά που το είπες θυμάσαι όροφο μήπως;

@Niki94 καλά αποτελέσματα !!Μπορείς να κάνεις ωοληψια και χωρίς μεθη εγώ έτσι την έκανα και πραγματικά δε το μετάνιωσα 5 λεπτά κρατάει η όλ η διαδικασία τουλάχιστον για 9 που είχα. Τσιμπήματα έντονα νιώθεις και όχι συνεχόμενα παλεύεται πάντως και μετά είσαι περδίκι!!♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Δεν ξέρω τι να κάνω είμαι σε απόγνωση . Έχω κάνει 2 εξωσωματικές 0 εις το πηλίκο , 1 υστεροσκοπηση ( συμφυσεις στο τράχηλο ) καλές ορμονικές , παίρνω θεραπεία για αντιφ/κο σύνδρομο κ κορτιζόνη . Πάω και κάνω εξέταση νικα ( γράφει χρόνια λοίμωξη ) και ανακαλύπτω πριν 12 μέρες ότι ΕΙμαι έγκυος . Ο γιατρός υπολογίζει σύλληψη 25,5 γιατί κάνω αργα ωορρηξία και τελευταία περίοδος 9/5. Είχα καθυστέρηση πάνω από 12 μέρες κ λέω άγχος. Πάω να κάνω την έγχυση λέει ο γιατρός να σω υπέρηχο . Βλέπει το σακουλάκι κάνω χοριακη 5100 καλά κ τα υπόλοιπα . Αυτά ημέρα Τρίτη βράδυ 18,6 . Την άλλη Τρίτη έχω λίγο ριζ και πονάκια τρέχω στο γιατρό κ δε βλέπει κάτι για αποκόλληση . Λέει ότι είδε κ σκίρτημα . Το σκ είχα καφέ πολλά τώρα υποχώρησαν γιατί έκοψα την προγεστερονη από κάτω κ την παίρνω απι στόμα αυτό ερέθισε τον τράχηλο και για αυτό τα μαύρα ροζ είπε. Σήμερα πάω για υπέρηχο μπας και ακούσουμε το πολυπόθητο . Τον ρωτάω συνεχώς αν η εξέταση νικα που έδειξε πρόβλημα θα εμποδίσει την όλη διαδικασία κ μου λέει πχι . Παίρνω τηλ το νικα δεν το βρίσκω . Υπάρχει κάποια κοπέλα παρόμοια περίπτωση με ευτυχές τέλος ; Προσπαθώ πάνω από 6 χρόνια . Είχα μείνει έγκυος το 2015 και το 2010 αλλά δεν είχα προσέξει κ δεβ πήγε καλά. Οι όρμονες τα εχοθβ παίξει κ τα γράφω μπερδεμένα . Μεγάλη αγωνία 

 

 

Ακούσατε καρδούλα???Αφού σου είπε ο γιατρος σου ότι δεν εμποδίζει την εγκυμοσύνη...θα δεις ότι όλα θα πάνε κατ' ευχήν ♤♤♤αν νιώθεις άγχος πάρε και 2η γνώμη !Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη ..κοιταξε να χαλαρώσεις γιατί το μπεμπέ καταλαβαίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Σ'αγαπώ! ??????

Οι ορμόνες μου χτυπάνε κόκκινο μάλλον!!! Έτσι θα γίνεις κι εσύ!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2019 at 12:24 ΜΜ, ο/η poulaki21 είπε:

κοριτσια καλησπερα.

ειμαι καινουργια στο σαιτ.στις 17 ιουνιου βαλαμε 2 βλαστοκυστες κατεψηγμενες μια αριστη και μια πολυ καλη.

μετα απο 9 μερες στις 26 εκανα χοριακη και βγηκε 250!στις 28 βγηκε 610!ο γιατρος λεει οτι μπορει να ειναι και δυδυμα.τι λετε θα παω καλα!φιλακια σε ολες!??

Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!Δεν δείχνει η χοριακη όταν μαζευτούν οι μονάδες θα πάτε στο γιατρό και θα επιβεβαιώσει 1 η 2 σάκους...σου εύχομαι με το καλό !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Οι ορμόνες μου χτυπάνε κόκκινο μάλλον!!! Έτσι θα γίνεις κι εσύ!!! ?????

Μωρέ ας τα καταφέρουμε και θα σας τρελανω!!! Αν και γενικά είμαι πολύ ζεν, θα το κάνω επίτηδες! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 καλά αποτελέσματα !!Μπορείς να κάνεις ωοληψια και χωρίς μεθη εγώ έτσι την έκανα και πραγματικά δε το μετάνιωσα 5 λεπτά κρατάει η όλ η διαδικασία τουλάχιστον για 9 που είχα. Τσιμπήματα έντονα νιώθεις και όχι συνεχόμενα παλεύεται πάντως και μετά είσαι περδίκι!!♥️♥️♥️♥️

Σε ευχαριστώ άσε καλύτερα με μέθη θα με πιάσει καμία κρξσαρα εκεί μέσα και δεν θα μπορούν να με κάνουν καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μωρέ ας τα καταφέρουμε και θα σας τρελανω!!! Αν και γενικά είμαι πολύ ζεν, θα το κάνω επίτηδες! ??????

Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε όλες!!! Το έχω ξαναπεί!!! Εγώ 3 φορές προσπάθησα!!! Δεν το έβαλα κάτω!!! Τώρα είμαι φοβισμένη που πέτυχα!!! Πριν ήμουν χαλαρή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε όλες!!! Το έχω ξαναπεί!!! Εγώ 3 φορές προσπάθησα!!! Δεν το έβαλα κάτω!!! Τώρα είμαι φοβισμένη που πέτυχα!!! Πριν ήμουν χαλαρή!!! 

Κι εγώ το ίδιο πιστεύω! Όλες θα πετύχουμε αργά ή γρήγορα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα πως το έκανες χωρίς αναισθησία;;; όλο το βράδυ το σκέφτομαι Αλήθεια το ζήτησες εσύ; η το είπε ο ιατρό σου; σκέφτομαι μήπως το πάω Κι εγω Έτσι αλλά φώβαμε από την άλλη μην με πιάσει εκείνη την ώρα κρίση πανικού και δεν με σώζει κάνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

@Μπεμπελουκα πως το έκανες χωρίς αναισθησία;;; όλο το βράδυ το σκέφτομαι Αλήθεια το ζήτησες εσύ; η το είπε ο ιατρό σου; σκέφτομαι μήπως το πάω Κι εγω Έτσι αλλά φώβαμε από την άλλη μην με πιάσει εκείνη την ώρα κρίση πανικού και δεν με σώζει κάνεις..

Εγώ το ζήτησα έχεις πλήρη έλεγχο και δεν έχεις άγχος...βεβαια τώρα που σου απάντησα θα έχεις τελείωσεικαλααποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

50 ωοθυλάκια?!!! Δεν ποναγες βρε κορίτσι μου τόσες μέρες? Εγώ με 12 ένιωθα μπούκωμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

50 ωοθυλάκια?!!! Δεν ποναγες βρε κορίτσι μου τόσες μέρες? Εγώ με 12 ένιωθα μπούκωμα! 

Όχι γιατί κρατήσαμε χαμηλά της δώσεις και δεν έπαθα τρελή υπεδιεργεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι γιατί κρατήσαμε χαμηλά της δώσεις και δεν έπαθα τρελή υπεδιεργεση 

Αντε κοριτσάκι μου με το καλό, εύχομαι να γίνουν όλα άριστα έμβρυα!!! Πότε θα σε ενημερώσουν σου είπαν?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε κοριτσάκι μου με το καλό, εύχομαι να γίνουν όλα άριστα έμβρυα!!! Πότε θα σε ενημερώσουν σου είπαν?! 

Αυριο σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας μόλις τελείωσα...!!! Από τα 50 πήραμε 12 αλλά μόνο 8 βρήκαμε και θέλουμε από αυτά να γονιμοποιηθει και ένα αλλά θέλουμε τρεια ουφ 

Εγώ θα σου ευχηθώ να μονιμοποιηθούν τουλάχιστον τα 5-6 και να είναι τέλεια εμβρυάκια!!! Περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Θα περιμένουμε τα νέα σου! Εγώ έχω τη μεταφορά αύριο!!!! ???????????

Καλή επιτυχία @Geo2009!!! Όλα να πανε καλά αυτη τη φορα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...