Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Μια χαρά!!!Συνήθως με πολυκλυστικές κάνουν ανταγωνιστές!!Ξεκινάς ενέσεις συνήθως για 10 μέρες κ την 5 μέρα προσθέτεις ακόμα μια τον ανταγωνιστή!!Αν τυχόν ακολουθήσεις όντως αυτό το πρωτόκολλο μην αγχωθείς αυτές είναι απο κανονικό φαρμακείο!!!

Μια χαρά θα μου πει λογικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε;ξεκίνησα δουλειά κ δεν προλαβαίνω να μπαίνω!

@Χρυσάφω την έκανες την υστεροσκόπηση;

 

Καλά εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Καλά εσύ πως είσαι;

Καλά είμαι.Βγήκα απο το σπίτι και ελλαττώθηκαν οι ζαλάδες.Τώρα όμως νιώθω πόνους περιόδου.... Βλέπω ετοιμάζεσαι για επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά είμαι.Βγήκα απο το σπίτι και ελλαττώθηκαν οι ζαλάδες.Τώρα όμως νιώθω πόνους περιόδου.... Βλέπω ετοιμάζεσαι για επιτροπή 

Ω κατάλαβα όλα καλά να πάνε κοπέλα μου.. Ναι ναι περνώ κι εγώ σειρά σιγά σιγά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ω κατάλαβα όλα καλά να πάνε κοπέλα μου.. Ναι ναι περνώ κι εγώ σειρά σιγά σιγά 

Σε ευχαριστώ πολύ κ σε σένα να πάνε όλα καλά.Καλή αρχή με θετικές σκέψεις ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κ σε σένα να πάνε όλα καλά.Καλή αρχή με θετικές σκέψεις ❤?

Σε ευχαριστώ πολύ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια,

 

γνωριζει καμια  να μου πει περα απο την επιτροπη που θα χρειαστω σιγουρα μιση μερα, ποσες μερες αδεια θα χρειαστω απο τη δουλεια μεχρι την ολοκληρωση της? 

Καλησπέρα!! εξαρτάται ο γιατρός σου τι σου προτείνει!εγώ πήρα από την ημέρα της ωοληψιας για 15 μέρες μέχρι να κάνω την χοριακη!αυτή τη φορά όμως επειδή το είπα στο αφεντικό θα πάρω μόνο μια βδομάδα δεν χρειάζεται να γίνουμε υπερβολικες γιατί μετά γίνεται εμμονή!μου τα είχε πει ο γιατρός αλλα εγώ το χαβά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε;ξεκίνησα δουλειά κ δεν προλαβαίνω να μπαίνω!

@Χρυσάφω την έκανες την υστεροσκόπηση;

 

Καλώς την!!πως είσαι??? Έχεις τπτ ενδείξεις???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Καλώς την!!πως είσαι??? Έχεις τπτ ενδείξεις???❤️

Καλά ειμαι.Εσύ; Χθες το βράδυ ενιωθα πονους περιόδου.Απο όσα εχω διαβάσει κάποιες κοπέλες είχαν θετικό αποτέλεσμα όταν είχαν πόνους....θα δείξει σε 8 μέρες ? εγώ πάντως εξακολουθώ να σκέφτομαι θετικά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά ειμαι.Εσύ; Χθες το βράδυ ενιωθα πονους περιόδου.Απο όσα εχω διαβάσει κάποιες κοπέλες είχαν θετικό αποτέλεσμα όταν είχαν πόνους....θα δείξει σε 8 μέρες ? εγώ πάντως εξακολουθώ να σκέφτομαι θετικά ???

Μπραβο κορίτσι μου!!!στο ευχομαι ολόψυχα!!πήγες και εσύ στη δουλειά ε??και εγώ αυτή τη φορά μόνο μια εβδομάδα θα κάτσω κ αυτήν όχι ξάπλα όλες τις ημέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε;ξεκίνησα δουλειά κ δεν προλαβαίνω να μπαίνω!

@Χρυσάφω την έκανες την υστεροσκόπηση;

Κ

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολυ που με σκεφτηκες.Την εκανα χτες.Εχω συνεχης ροη αιματος κ μεγαλα κομματια πιγματος που δεν σταματαει παρα λιγο οταν ξαπλωσω.Απο χτες στις 4 το μεσημέρι εχω αλλάξει 12 σερβιετες νοσοκομειο...Απίστευτη ταλαιπωρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολυ που με σκεφτηκες.Την εκανα χτες.Εχω συνεχης ροη αιματος κ μεγαλα κομματια πιγματος που δεν σταματαει παρα λιγο οταν ξαπλωσω.Απο χτες στις 4 το μεσημέρι εχω αλλάξει 12 σερβιετες νοσοκομειο...Απίστευτη ταλαιπωρία.

Είναι φυσιολογικό κοπέλα μου περαστικά σου εύχομαι..!!!! Τελικα ποιος στην εκανε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Είναι φυσιολογικό κοπέλα μου περαστικά σου εύχομαι..!!!! Τελικα ποιος στην εκανε;

Ουτε που ξερω.Δεν θελω να γραψω εδω για ευνόητους λογους,αλλα καποιοι αγνώστου προελεύσεως...Δεν υπηρχε στο κεντρο καμμια οργανωση ,με ταλαιπωρησαν παρα πολυ απο το λογιστήριο στη γραμματεία και απο την γραμματεία στο ταμειο...εγχειρισμενη γυναίκα να πηγαίνω πανω κατω.Απαραδεκτοι.Μονο αφού με επιασε η αιμορραγία ενδιαφερθηκαν γ να δουν πως ειμαι.Εχω κανει πολλα αλλα αυτο ηταν το χειροτερο ,ever

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ουτε που ξερω.Δεν θελω να γραψω εδω για ευνόητους λογους,αλλα καποιοι αγνώστου προελεύσεως...Δεν υπηρχε στο κεντρο καμμια οργανωση ,με ταλαιπωρησαν παρα πολυ απο το λογιστήριο στη γραμματεία και απο την γραμματεία στο ταμειο...εγχειρισμενη γυναίκα να πηγαίνω πανω κατω.Απαραδεκτοι.Μονο αφού με επιασε η αιμορραγία ενδιαφερθηκαν γ να δουν πως ειμαι.Εχω κανει πολλα αλλα αυτο ηταν το χειροτερο ,ever

Περαστικά κορίτσι μου! Απαράδεκτοι να σε ταλαιπωρούν έτσι! Εύχομαι να ναι κι η τελευταία περιπέτεια τέτοιου είδους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ουτε που ξερω.Δεν θελω να γραψω εδω για ευνόητους λογους,αλλα καποιοι αγνώστου προελεύσεως...Δεν υπηρχε στο κεντρο καμμια οργανωση ,με ταλαιπωρησαν παρα πολυ απο το λογιστήριο στη γραμματεία και απο την γραμματεία στο ταμειο...εγχειρισμενη γυναίκα να πηγαίνω πανω κατω.Απαραδεκτοι.Μονο αφού με επιασε η αιμορραγία ενδιαφερθηκαν γ να δουν πως ειμαι.Εχω κανει πολλα αλλα αυτο ηταν το χειροτερο ,ever

Τι λες τωρα.. Πάλι καλά που δεν πήγα εκεί να την κάνω... εύχομαι περαστικά και σύντομα με ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου! Απαράδεκτοι να σε ταλαιπωρούν έτσι! Εύχομαι να ναι κι η τελευταία περιπέτεια τέτοιου είδους. 

Καλημερα κοριτσι μου.Ενιωσα μολις μπηκα στο κέντρο οτι είμαστε φρεσκο κρεας που το αλέθουν στην κρεατομηχανη....Αλλα να με χειρουργήσουν και να μην ξερω ποιοί με χειρούργησαν σε ιδιωτικο κεντρο που εσκασα 2000 ευρω το θεωρω απαράδεκτο.Επιεικώς απαραδεκτο. Μπήκα στο χειρουργείο ,ειχαν την πορτα ανοιχτή ,μπαινοβγαιναν διαφοροι ,κανεις δεν μου εξηγούσε τιποτα ,με αφησαν να περιμενω εκει κανα τεταρτο και κάποια στιγμη ξύπνησα και ειχα εγχειριστει.Με επιασε υστερία οταν καταλαβα οτι δεν ειδα ΚΑΝ τους χειρουργούς και ήθελα να σηκωθω να φυγω αμεσως.Η καιμενη η νοσοκομα που δεν εφταιγε σε τιποτα τα ακουσε ολα.Μετα αρχισα να κλαιω και ηθελα να φυγωωωωωωωω.Απο τα πολλα μου είπαν οτι θα ερθουν οι χειρούργοι να με δουν ,μολις συνελθω.Δεν ηρθαν ποτε.Κατεβηκα αφου πλήρωσα εκει που ηταν ,μου είπαν τι μου εκαναν ,παρα πολυ ψυχροι ,μου εγραψαν αντιβιωση ,που για να βρω την συνταγη πηγαινα απο οροφο σε οροφο ,γιατι κανεις δεν ηξερε τιποτα για την αντιβίωση και απο που θα την παρω.Κολαση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τι λες τωρα.. Πάλι καλά που δεν πήγα εκεί να την κάνω... εύχομαι περαστικά και σύντομα με ευχάριστα 

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Δεν περιμενα ποτε τέτοια μεταχείριση.Μονο αφου εβαλα τις φωνες ηρθε μια προισταμενη να με ηρεμησει ...Κανεις δεν ηξερε τιποτα....Τι να λεμε τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολυ που με σκεφτηκες.Την εκανα χτες.Εχω συνεχης ροη αιματος κ μεγαλα κομματια πιγματος που δεν σταματαει παρα λιγο οταν ξαπλωσω.Απο χτες στις 4 το μεσημέρι εχω αλλάξει 12 σερβιετες νοσοκομειο...Απίστευτη ταλαιπωρία.

Γλυκια μου ευχομαι καλη αναρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Ενιωσα μολις μπηκα στο κέντρο οτι είμαστε φρεσκο κρεας που το αλέθουν στην κρεατομηχανη....Αλλα να με χειρουργήσουν και να μην ξερω ποιοί με χειρούργησαν σε ιδιωτικο κεντρο που εσκασα 2000 ευρω το θεωρω απαράδεκτο.Επιεικώς απαραδεκτο. Μπήκα στο χειρουργείο ,ειχαν την πορτα ανοιχτή ,μπαινοβγαιναν διαφοροι ,κανεις δεν μου εξηγούσε τιποτα ,με αφησαν να περιμενω εκει κανα τεταρτο και κάποια στιγμη ξύπνησα και ειχα εγχειριστει.Με επιασε υστερία οταν καταλαβα οτι δεν ειδα ΚΑΝ τους χειρουργούς και ήθελα να σηκωθω να φυγω αμεσως.Η καιμενη η νοσοκομα που δεν εφταιγε σε τιποτα τα ακουσε ολα.Μετα αρχισα να κλαιω και ηθελα να φυγωωωωωωωω.Απο τα πολλα μου είπαν οτι θα ερθουν οι χειρούργοι να με δουν ,μολις συνελθω.Δεν ηρθαν ποτε.Κατεβηκα αφου πλήρωσα εκει που ηταν ,μου είπαν τι μου εκαναν ,παρα πολυ ψυχροι ,μου εγραψαν αντιβιωση ,που για να βρω την συνταγη πηγαινα απο οροφο σε οροφο ,γιατι κανεις δεν ηξερε τιποτα για την αντιβίωση και απο που θα την παρω.Κολαση....

Καλημερα!Και γρήγορα περαστικα!Απαραδεκτη οντως μεταχείριση..Στο δημοσιο καλυτερα θα σε μεταχειρίζονταν..Ευχομαι ν απανε ολα καλα απο εδω και μπρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω μου ευτυχως παει περαδε κι αυτο.... Πω πω απαραδεκτο το κεντρο και η σντιμετωπιση... Εισαι δυνατη ομως και το περασες και αυτο το εμποδιο. 

Παμε παρακατω λοιπον! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα!Και γρήγορα περαστικα!Απαραδεκτη οντως μεταχείριση..Στο δημοσιο καλυτερα θα σε μεταχειρίζονταν..Ευχομαι ν απανε ολα καλα απο εδω και μπρος.

Σ ευχαριστω κοριτσι μου.Ναι ...δεν μου εχει ξανατυχει κατι τετοιο..Μου φερθηκαν σαν κρεας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Ενιωσα μολις μπηκα στο κέντρο οτι είμαστε φρεσκο κρεας που το αλέθουν στην κρεατομηχανη....Αλλα να με χειρουργήσουν και να μην ξερω ποιοί με χειρούργησαν σε ιδιωτικο κεντρο που εσκασα 2000 ευρω το θεωρω απαράδεκτο.Επιεικώς απαραδεκτο. Μπήκα στο χειρουργείο ,ειχαν την πορτα ανοιχτή ,μπαινοβγαιναν διαφοροι ,κανεις δεν μου εξηγούσε τιποτα ,με αφησαν να περιμενω εκει κανα τεταρτο και κάποια στιγμη ξύπνησα και ειχα εγχειριστει.Με επιασε υστερία οταν καταλαβα οτι δεν ειδα ΚΑΝ τους χειρουργούς και ήθελα να σηκωθω να φυγω αμεσως.Η καιμενη η νοσοκομα που δεν εφταιγε σε τιποτα τα ακουσε ολα.Μετα αρχισα να κλαιω και ηθελα να φυγωωωωωωωω.Απο τα πολλα μου είπαν οτι θα ερθουν οι χειρούργοι να με δουν ,μολις συνελθω.Δεν ηρθαν ποτε.Κατεβηκα αφου πλήρωσα εκει που ηταν ,μου είπαν τι μου εκαναν ,παρα πολυ ψυχροι ,μου εγραψαν αντιβιωση ,που για να βρω την συνταγη πηγαινα απο οροφο σε οροφο ,γιατι κανεις δεν ηξερε τιποτα για την αντιβίωση και απο που θα την παρω.Κολαση....

Που να μην έσκαγες δηλαδή και 2 χιλιάρικα! Πέρασε αυτό, πάμε για τα επόμενα βήματα, γρήγορη ανάρρωση και όλα να πάνε καλά στο εξής! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Ενιωσα μολις μπηκα στο κέντρο οτι είμαστε φρεσκο κρεας που το αλέθουν στην κρεατομηχανη....Αλλα να με χειρουργήσουν και να μην ξερω ποιοί με χειρούργησαν σε ιδιωτικο κεντρο που εσκασα 2000 ευρω το θεωρω απαράδεκτο.Επιεικώς απαραδεκτο. Μπήκα στο χειρουργείο ,ειχαν την πορτα ανοιχτή ,μπαινοβγαιναν διαφοροι ,κανεις δεν μου εξηγούσε τιποτα ,με αφησαν να περιμενω εκει κανα τεταρτο και κάποια στιγμη ξύπνησα και ειχα εγχειριστει.Με επιασε υστερία οταν καταλαβα οτι δεν ειδα ΚΑΝ τους χειρουργούς και ήθελα να σηκωθω να φυγω αμεσως.Η καιμενη η νοσοκομα που δεν εφταιγε σε τιποτα τα ακουσε ολα.Μετα αρχισα να κλαιω και ηθελα να φυγωωωωωωωω.Απο τα πολλα μου είπαν οτι θα ερθουν οι χειρούργοι να με δουν ,μολις συνελθω.Δεν ηρθαν ποτε.Κατεβηκα αφου πλήρωσα εκει που ηταν ,μου είπαν τι μου εκαναν ,παρα πολυ ψυχροι ,μου εγραψαν αντιβιωση ,που για να βρω την συνταγη πηγαινα απο οροφο σε οροφο ,γιατι κανεις δεν ηξερε τιποτα για την αντιβίωση και απο που θα την παρω.Κολαση....

Σε ιδιωτικη κλινικη?πωπω κοριτσι μου τι περασες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

@Χρυσάφω μου ευτυχως παει περαδε κι αυτο.... Πω πω απαραδεκτο το κεντρο και η σντιμετωπιση... Εισαι δυνατη ομως και το περασες και αυτο το εμποδιο. 

Παμε παρακατω λοιπον! ?

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...Στενοχωρήθηκα γιατι εκει είχα εναποθέσει τις ελπιδες μου για την εξωσωματικη και πια δεν ξέρω αν θέλω να ξαναπαω..Φοβηθηκαν και οι ιδιοι με την αιμοραγία και οσο ημουν αεροδρομιο με πηραν 10 φορες και σημερα το πρωι να δουν πως ειμαι. Αργοτερα θα με παρει και ο καθηγητης του κέντρου...Τι να το κανω τωρα που εχασα την εμπιστοσυνη μου;;Μα να πηγαίνω για τον καθηγητη και να μην ξερω καν τα προσωπα αυτων που με εγχεείρισαν;;Δεν το χωρα το μυαλο μου...Αν το ελεγα στον αντρα μου -που δεν ηταν μαζι μου- θα γινοταν μεγαλη φασαρία..Τα καναλια θα μας εδειχναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...