Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

@Mantariniμανταρινάκι μου γλυκό πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!γουρλιδικο το θεματακι!!!με το καλό κοριτσάκι μου όλα καλά και τέλεια να πάνε!!!! ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

έκανα δύο τεστ... το πανω είναι με γραμμουλες .. 2 γραμμουλες θετικό...  και μετά κάνω και το ψηφιακό που μας βρωντοφωναξε  το "pregnant". 

Μπράβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

ευχαριστούμε κοριτσάκι... μη μας ξεχνάς..θα μιλάμε να μαθαίνουμε κ νέα σου.. χριστουγεννιατικο θα σ βγει μάλλον ε??? μπεμπεδόσκονη παντού λοιπόν.. η χοριακή σου τέλεια...θέλω αντιδράσεις να μας πεις...του συζύγου..

ναι μάλλον πάμε βουρ για Χριστούγεννα.. Μίλησα με τη γιατρό μου είπε να επαναλάβω χοριακη την Πέμπτη και θα ξαναμιλήσουμε...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo @Γιάννα 36 @ViKcy μου εχουν τελειωσει τα likes, ευτυχως βλεπω κι αλλες περναμε τα ιδια και δεν ειναι μονο ο δικος μου ετσι....

@lactaki δεν εγινε κατι για ενα μηνα αποχης,ισα ισα θα ξεκολλησει το μυαλο σου.Κι εμεις στον επομενο κυκλο αποχη θα εχουμε λογω αντιβιωσης,οποτε ευκαιρια να ασχοληθω κ με κατι αλλο.Καλο θα μας κανει οχι κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Tokyo @Γιάννα 36 @ViKcy μου εχουν τελειωσει τα likes, ευτυχως βλεπω κι αλλες περναμε τα ιδια και δεν ειναι μονο ο δικος μου ετσι....

@lactaki δεν εγινε κατι για ενα μηνα αποχης,ισα ισα θα ξεκολλησει το μυαλο σου.Κι εμεις στον επομενο κυκλο αποχη θα εχουμε λογω αντιβιωσης,οποτε ευκαιρια να ασχοληθω κ με κατι αλλο.Καλο θα μας κανει οχι κακο.

Σίγουρα θα σου κάνει καλό !!στο λέω εγώ που το πέρασα!!!μια χαρά θα περάσετε  και θα χαλαρώσετε!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini Συγχαρητήρια κορίτσι μου ?  τι ευχάριστα νέα είναι αυτά.... χάρηκα πάρα πολύ για σένα.... μου άρεσε που δεν το πίστευες ότι εισαι και να που είσαι.... γουρλης ο γαμπρός σου?   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

@Mantarini Συγχαρητήρια κορίτσι μου ?  τι ευχάριστα νέα είναι αυτά.... χάρηκα πάρα πολύ για σένα.... μου άρεσε που δεν το πίστευες ότι εισαι και να που είσαι.... γουρλης ο γαμπρός σου?   

πραγματικά έτσι.. θυμάμαι την προηγούμενη τετάρτη το κατεβατό που έγραψα και τι απογοήτευση είχα.. που να ξέρα... το σύμπαν μου έκλεινε το μάτι και εγώ ήμουν χαμένη στις σκέψεις μου!! Με το καλό σε όλες σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

πραγματικά έτσι.. θυμάμαι την προηγούμενη τετάρτη το κατεβατό που έγραψα και τι απογοήτευση είχα.. που να ξέρα... το σύμπαν μου έκλεινε το μάτι και εγώ ήμουν χαμένη στις σκέψεις μου!! Με το καλό σε όλες σας!! 

Στο είπα εγώ αχρείαστα να είναι!!! Πάντως στο πασχαλινά αυγουλάκια είχαμε έμπνευση!!! 

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πάντως που όλες ήσασταν τόσο σίγουρες πως δεν... εσύ πήρες τεστακια κ η σταρ έκλεισε εξετάσεις!!! Τελικά όντως μόνο στο τέλος μπορείς να δεις...

Τα καλύτερα σου εύχομαι από καρδιάς! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Στο είπα εγώ αχρείαστα να είναι!!! Πάντως στο πασχαλινά αυγουλάκια είχαμε έμπνευση!!! 

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πάντως που όλες ήσασταν τόσο σίγουρες πως δεν... εσύ πήρες τεστακια κ η σταρ έκλεισε εξετάσεις!!! Τελικά όντως μόνο στο τέλος μπορείς να δεις...

Τα καλύτερα σου εύχομαι από καρδιάς! Φιλιά!

τα τεστάκια τι σου λένε??? κορίτσια όποια θέλει να της τα χαρίσω... με πολύ αγάπη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

@Mantarini γλυκουλα μου τέλεια μπραβο σου με το καλο να σου πανδ ολα τέλεια μπεμπεδοσκονη φουλ κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!! Τι όμορφο να έχουμε θετικά αποτελέσματα εδώ μέσα!! Κορίτσια!!! Βλέπω να κονταροχτυπιόμαστε για το θέμα του επόμενου μήνα και προτείνω να φτιάξει θέμα οποια προσπαθεί περισσότερο καιρό! Λοιπόν εγώ ξεκίνησα τις προσπάθειες πριν 2 χρόνια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

@Mantarini πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!! Τι όμορφο να έχουμε θετικά αποτελέσματα εδώ μέσα!! Κορίτσια!!! Βλέπω να κονταροχτυπιόμαστε για το θέμα του επόμενου μήνα και προτείνω να φτιάξει θέμα οποια προσπαθεί περισσότερο καιρό! Λοιπόν εγώ ξεκίνησα τις προσπάθειες πριν 2 χρόνια! ?

Εγώ παντως κάνω πίσω αφού το Μάιο δεν θα προσπαθήσω παραχωρώ τη θέση μου χάχα χα

Καθηστε όμως να δούμε πως θα πάει ο Απρίλης ακόμη αρχές του μήνα είναι,μακάρι να έχουμε κι άλλα ευχάριστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Εγώ παντως κάνω πίσω αφού το Μάιο δεν θα προσπαθήσω παραχωρώ τη θέση μου χάχα χα

Καθηστε όμως να δούμε πως θα πάει ο Απρίλης ακόμη αρχές του μήνα είναι,μακάρι να έχουμε κι άλλα ευχάριστα. 

Χαχα οκ!! Εννοείται!! Έχουμε ακόμα πολύ για να τελειώσει ο Απρίλης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Και το θέμα είναι «πασχαλινά αυγουλάκια» (πληθυντικός!) όποτε προβλέπονται κι άλλες εγκυμοσύνες! ?

??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ περιμένω σε κάνα τριήμερο, αλλά λόγω απουσίας του συζύγου και με ωορρηξία μάλλον αργά, μόνο με θαύμα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σε καμιά 10ριά μέρες... Δεν θέλω αυτή τη φορά να μπω καθόλου σε διαδικασία σκέψεων κ αναζήτησης συμπτωμάτων. Κάναμε ό,τι μπορούσαμε κ λίγο παραπάνω οπότε τη συνείδηση μου την έχω ήσυχη :-):-):-)

Θα σας ενημερώσω αν κ πια έχω αρχίσει να νιώθω ότι δεν θα συμβεί ποτέ! Εκτός και αν πήρα λίγο από το γούρι της mantarini λόγω κοινής έμπνευσης του ονόματος του Απριλίου χαχαχαχα

Φιλιά σε όλες και θα τα ξαναπούμε σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σε καμιά 10ριά μέρες... Δεν θέλω αυτή τη φορά να μπω καθόλου σε διαδικασία σκέψεων κ αναζήτησης συμπτωμάτων. Κάναμε ό,τι μπορούσαμε κ λίγο παραπάνω οπότε τη συνείδηση μου την έχω ήσυχη :-):-):-)

Θα σας ενημερώσω αν κ πια έχω αρχίσει να νιώθω ότι δεν θα συμβεί ποτέ! Εκτός και αν πήρα λίγο από το γούρι της mantarini λόγω κοινής έμπνευσης του ονόματος του Απριλίου χαχαχαχα

Φιλιά σε όλες και θα τα ξαναπούμε σύντομα! 

Εμεις παντα μαζι!!! Κ γω αργω αλλα δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω και κατι...θελω να το αφησω λιγο χαλαρα αλλα παντα εκει γυρναει το μυαλο!!

Επισης να σημειωσω οτι συνεβαλα κ γω στο ονομα του θεματος οποτε θελω λιγο απ το γουρι!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σε καμιά 10ριά μέρες... Δεν θέλω αυτή τη φορά να μπω καθόλου σε διαδικασία σκέψεων κ αναζήτησης συμπτωμάτων. Κάναμε ό,τι μπορούσαμε κ λίγο παραπάνω οπότε τη συνείδηση μου την έχω ήσυχη :-):-):-)

Θα σας ενημερώσω αν κ πια έχω αρχίσει να νιώθω ότι δεν θα συμβεί ποτέ! Εκτός και αν πήρα λίγο από το γούρι της mantarini λόγω κοινής έμπνευσης του ονόματος του Απριλίου χαχαχαχα

Φιλιά σε όλες και θα τα ξαναπούμε σύντομα! 

Όλες, όλες να πάρετε γούρι!! 

Αν πάντως κοιτάξω συμπτώματα δεν έχω τίποτα οπότε μάλλον κάτι θα έπρεπε να νιώθω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όλες, όλες να πάρετε γούρι!! 

Αν πάντως κοιτάξω συμπτώματα δεν έχω τίποτα οπότε μάλλον κάτι θα έπρεπε να νιώθω ?

μπα μη το λες... πραγματικά δεν υπάρχει κανόνας σε αυτά τα πράγματα γι'αυτό θεωρώ ότι όσο λιγότερο το σκέφτομαι τόσο το καλύτερο! Ευτυχώς έχω μικρή ωχρινική (12 μέρες) γιατί πάντα αυτό το κομμάτι του κύκλου δεν περνάει με τίποτα! Οκ αν όντως έλειπε ο άντρας σου στην ωορρηξία προφανώς είναι δύσκολο αλλά επειδή δεν είσαι και σίγουρη πότε έκανες ποτέ δεν ξέρεις

Γούρι σε όλες εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες σε όλες! Εγώ κορίτσια μου πίστευα ότι θα σας έχω ευχάριστα νέα αυτό το μήνα αλλά όχι! Είχα πετύχει και ωορρηξία με τεστάκι αλλά η ακατονόμαστη με επισκέφτηκε πρωί πρωί να με απογοητεύσει πάλι αυτό το μήνα! Οπότε κλείνω και ραντεβού για σαλπιγγογραφία (που μεταξύ μας πίστευα ότι θα τη γλιτώσω) και βάζω πλώρη για τέλος του μήνα που θα είναι οι γόνιμες! Εύχομαι να είναι Μαγιάτικο που είναι και ο μήνας μας με τον αντρούλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε νιώθω απολύτως τίποτα, γι'αυτό και τρυπιέμαι συνεχώς! Νιώθεις κάτι;Αν ναι μήπως πρέπει να ενημερώσεις!
    • Τραγικό να σε βάζουν σε καισαρική για τις διακοπές τους. Από αυτή την άποψη ναι καλύτερα ειλικρίνεια! Εγώ το πέταξα σε μια επίσκεψη, λέω λόγω σακχάρου πρέπει να πάμε σε καισαρική; Και μου λέει όχι, αν προχωράμε καλά δεν υπάρχει λόγος! Ό,τι είναι ασφαλέστερο για το μωράκι και τη μαμά, ευτυχώς ο γιατρός μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Δε με φοβίζει πάντως και η καισαρική, αν πρέπει για την υγεία μας θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Βέβαια, να μιλήσεις με την ψυχολόγο σου και νωρίς γτ τότε μπορεί να είσαι και ευαίσθητη λόγω των ορμονών, θηλασμού κτλ
    • @nanouko κορίτσι μου να σε ρωτήσω όταν έχεις ανεβασμένο ζαχαρο το καταλαβαίνεις ; Νιώθεις κάτι ; 
    • Ναι σίγουρα αν σε βοηθάει να επισκεφτείς την ψυχολόγο σου ..μας πέφτουν πολλά μαζεμένα στην εγκυμοσύνη μωρέ αλλά μόλις πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας να δεις μετά θα τα ξεχάσεις όλα 😊 θα έχουν μικρή σημασία και θα δεις με τον καιρό σιγά σιγά χωρις πίεση και άγχος θα μπουν όλα σε μια σειρά  ναι να πάρεις και στο Έλενα να ρωτήσεις κορίτσι μου σίγουρα θα βρεθεί κάποιος γιατρός κατάλληλος  Η καισαρική είναι πάντα μια εσχάτη λύση πιστεύω πως αν είναι όλα καλά δεν θα σου κάνουν και κουβέντα για καισαρική 🤷‍♀️
    • Με 2 μίλησα ήδη απο το Αλεξάνδρα. Τώρα θα ψάξω και στο Έλενα. Δε με ενοχλεί, χαίρομαι που είναι ειλικρινείς και δεν αποφασίζουν τελευταία στιγμή να με πάνε για καισαρική λόγω διακοπών όπως έκαναν στη μαμά του ανηψιού μου! Δε με ενοχλούν οι αλλαγές... Τα κιλά σαν αριθμός με φοβίζουν και μόνο. Όταν έχεις περάσει κάτι τέτοιο είναι καθαρά θέμα μυαλού! Αυτό πρέπει να δαμάσω! Θα μιλήσω και με την ψυχολόγο μου και θα δώ πως θα τ' αντιμετωπίσω πάλι!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...