Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ πολυυυυ!!! νααιι απίστευτο συναίσθημα έκλαιγα σα μωρό παιδί.. με είχε αγκαλιά ο άντρας μου και μου λέει τώρα γιατι κλαις;; κλαίω από χαρά!!

Μα ερωτήσεις που κάνει κι αυτός ο άντρας σου! χαχαχαχα! Εγώ που ήμουν στη δουλειά όταν το έκανα και αναγκάστηκα να το πω πρώτα στο αφεντικό μου (έχουμε πολύ καλή σχέση) για να με αφήσει να φύγω να πάω να το πω στον άντρα μου??? χαχαχα! μεγάλες στιγμές. Θα τις θυμάσαι και θα τις αναπολείς για πολύ καιρό. Και πάλι από καρδιάς συγχαρητήρια και εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ να πάνε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!! Να μας γράφεις νέα σου. Να μαθαίνουμε πως πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Mantarini Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Είμαι γραφείο και λέω άντε ας δω τι κάνουν τα κορίτσια... η πλάκα είναι ότι από τότε που δεν πολυμπαίνω όποτε το κάνω αυτό βρίσκω κ μια έγκυο! Κορίτσι ήταν θέμα χρόνου για σένα, είσαι ακόμα πολύ μικρή για να έχεις ανησυχίες κ να που έγινε στους 2-3 μήνες! Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να έχεις ένα υγιές μωρό!

Πάντως κορίτσια το θέμα αποδεικνύεται τυχερό όταν το ανοίγουν οι πιο μικρές! τυχαίο;;; χαχαχαχα

Άντε και στα δικά μας σε όλες!!!

Να μπαίνεις ανά τριήμερο να φέρνεις γούρι κι εσύ! ?Πράγματι, το ίδιο σκεφτόμουν, για το μανταρινάκι είχα ένστικτο γι αυτό την έπρηζα να ανοίξει θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Περιμένουμε με ανυπομονησία τα αποτελέσματα!! Πρώτη μέρα καθυστέρησης είσαι σωστά? 

εχτές περίμενα.. οπότε θεωρητικά ναι.. Πρώτη μέρα.. και κορίτσια τα συμπτώματα είναι πραγματικά τα ίδια με τις περιόδου..  εχτές όλη μέρα πήγαινα τουαλέτα γιατί ένιωθα ότι έρχεται.. Αλλά δεν.. Σήμερα ξύπνησα 5.30 το πρωί πάλι με πόνους και δεν ξανακοιμηθηκα γιατί δεν μπορούσα να ηρεμήσω... και όταν χτύπησε το ξυπνητήρι λέω στον άντρα μου  πάω να κάνω τεστ και μου την είπε λιγάκι... και του λέω δεν σε ακούω.. θα το κάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

εχτές περίμενα.. οπότε θεωρητικά ναι.. Πρώτη μέρα.. και κορίτσια τα συμπτώματα είναι πραγματικά τα ίδια με τις περιόδου..  εχτές όλη μέρα πήγαινα τουαλέτα γιατί ένιωθα ότι έρχεται.. Αλλά δεν.. Σήμερα ξύπνησα 5.30 το πρωί πάλι με πόνους και δεν ξανακοιμηθηκα γιατί δεν μπορούσα να ηρεμήσω... και όταν χτύπησε το ξυπνητήρι λέω στον άντρα μου  πάω να κάνω τεστ και μου την είπε λιγάκι... και του λέω δεν σε ακούω.. θα το κάνω... 

Καλά έκανες! Ούτως ή άλλως θα έδειχνε σήμερα είχαν περάσει οι ημέρες... Δύο τεστ έκανες ή το συγκεκριμένο είναι έτσι? (η άσχετη) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν ήθελε να με στεναχωρησει  αυτό είναι ολο και την καταλαβαίνω γιατί έχω  κλάψει άπειρες φορές στην αγκαλιά της για την περίοδο που μου ερχόταν.. το μόνο που μου εκρυψε και λίγο με στεναχώρησε είναι οτι προσπαθουσε για παιδι εδω και 6 μηνες ..

Κι εμένα αυτό θα μ ενοχλούσε, δεν το διανοούμαι να λέω τα πάντα στη φίλη μου κι αυτή να κρύβει 6 μήνες ότι προσπαθεί για μωρό.. Αλλά εντάξει, σεβαστές όλες οι επιλογές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλά έκανες! Ούτως ή άλλως θα έδειχνε σήμερα είχαν περάσει οι ημέρες... Δύο τεστ έκανες ή το συγκεκριμένο είναι έτσι? (η άσχετη) 

έκανα δύο τεστ... το πανω είναι με γραμμουλες .. 2 γραμμουλες θετικό...  και μετά κάνω και το ψηφιακό που μας βρωντοφωναξε  το "pregnant". 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

έκανα δύο τεστ... το πανω είναι με γραμμουλες .. 2 γραμμουλες θετικό...  και μετά κάνω και το ψηφιακό που μας βρωντοφωναξε  το "pregnant". 

Ετσι, να το βλέπεις διπλό να το χαίρεσαι!!! ?Τριψηφια θα ναι η χοριακη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

Μπραβο! Μπραβο! Και ειχα εγνοια να δω τι εγινε, ειδικα οταν εγραψες πρησμενο στηθος ημουν σχεδον σιγουρη αλλα δεν ηθελα να το γραψω μη τυχον κι επεφτα εξω!

Συγχαρητηρια ελπιζω ολα να πανε κατ ευχην!

 

@Σταυρί κατι αντιστοιχο με αυτο που περιεγραψες γινεται κι εδω.Χαιρομαστε για καθε κοπελα,ειλικρινα χαιρομαστε απο εδω μεσα που μενει εγκυος αλλα μεσα μας λεμε ποτε θα ερθει κι η σειρα μου?

Δεν πιστευω να υπαρχει ουτε μια κοπελα εδω μεσα να μην σκεφτεται ετσι.

Αυτο δεν ειναι ζηλια ουτε κακια καλη μου, ειναι παραπονο κι ειναι φυσιολογικο ειδικα οταν προσπαθεις καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantariniπες μας κ εσύ, αν θες, επαφές κοντά στην ωορρηξία ή όλες τις μέρες μέρα παρά μέρα? Συμπτώματα από ό,τι μας είπες της περιόδου, πόνοι και στήθος πρησμένο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μπραβο! Μπραβο! Και ειχα εγνοια να δω τι εγινε, ειδικα οταν εγραψες πρησμενο στηθος ημουν σχεδον σιγουρη αλλα δεν ηθελα να το γραψω μη τυχον κι επεφτα εξω!

Συγχαρητηρια ελπιζω ολα να πανε κατ ευχην!

 

@Σταυρί κατι αντιστοιχο με αυτο που περιεγραψες γινεται κι εδω.Χαιρομαστε για καθε κοπελα,ειλικρινα χαιρομαστε απο εδω μεσα που μενει εγκυος αλλα μεσα μας λεμε ποτε θα ερθει κι η σειρα μου?

Δεν πιστευω να υπαρχει ουτε μια κοπελα εδω μεσα να μην σκεφτεται ετσι.

Αυτο δεν ειναι ζηλια ουτε κακια καλη μου, ειναι παραπονο κι ειναι φυσιολογικο ειδικα οταν προσπαθεις καιρο.

Στον άντρα μου πάντως τελευταία, επειδή ακούμε συνέχεια από γνωστούς για εγκυμοσύνες, το μόνο που του λέω είναι :εγώ ποτε θα γίνω μάνα??? Να ναι καλά η παπαδοπουλου κι ο αθεριδης που γελάμε και λίγο με την κατάσταση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στον άντρα μου πάντως τελευταία, επειδή ακούμε συνέχεια από γνωστούς για εγκυμοσύνες, το μόνο που του λέω είναι :εγώ ποτε θα γίνω μάνα??? Να ναι καλά η παπαδοπουλου κι ο αθεριδης που γελάμε και λίγο με την κατάσταση.. 

Αχ κι εγω θελω να το πω καποιες φορες για να γελασουμε με την κατασταση αλλα νομιζω πως επειδη εχουμε θεμα με το σπερμα μπορει να το παρει στραβα.

Παντως οσο και να λεει πως δεν τον εχει επηρεασει δεν ισχυει.Με ρωταει συνεχεια αν εχω θετικο ωορρηξιας(ουτε να τα ακουσει δεν ηθελε πριν δυο μηνες κι ελεγε δεν μπορει να λειτουργησει ετσι), και προχθες με εβαλε να μεινω μιση ωρα με ενα μαξιλαρι κατω απο τους γοφους, αν ειναι δυνατον, καπου το διαβασε κι επρεπε να κανω την Κομανετση βραδυατικα.

Οποτε ουτε χιουμορ δεν μπορω να κανω με την κατασταση μην πληγωθει.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στον άντρα μου πάντως τελευταία, επειδή ακούμε συνέχεια από γνωστούς για εγκυμοσύνες, το μόνο που του λέω είναι :εγώ ποτε θα γίνω μάνα??? Να ναι καλά η παπαδοπουλου κι ο αθεριδης που γελάμε και λίγο με την κατάσταση.. 

Κορίτσι από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα θα έρθει κ η σειρά μας απλά θέλει παραπάνω προσπάθεια ?  Εγώ αυτό έχω πάρει απόφαση...

Κορίτσι διάβαζα ένα άρθρο για τη θερμοκρασία κ έλεγε ότι σε μια έρευνα που παρακολουθούσαν θερμοκρασία κ ταυτόχρονα ωορρηξία μέσω υπερήχου, βρήκαν ότι μόνο το 15% ανέβασε θερμοκρασία την επόμενη μέρα, οι περισσότερες μετά από 3-4 μέρες! Κ σε θυμήθηκα που έλεγες ότι δεν ανέβαινε με τίποτα... Εγώ πήγα να το κάνω αλλά δε με βόλεψε ιδιαίτερα, έχω ψηφιακό θερμόμετρο γιατί βαριέμαι να περιμένω αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι το ίδιο αξιόπιστο. Πολλές φορές λέει αν γίνει εμφύτευση τη μέρα εκείνη βλέπεις μια ξαφνική πτώση θερμοκρασίας κ ανεβαίνει ξανά, αλλά ούτε αυτό είναι στάνταρ. Γενικά το θέμα θερμοκρασία αν δεν είσαι σίγουρη ότι το κάνεις σωστά μπορεί τελικά να σε μπερδέψει και να αγχώσει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Ολα καλα να πανε!! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Mantariniπες μας κ εσύ, αν θες, επαφές κοντά στην ωορρηξία ή όλες τις μέρες μέρα παρά μέρα? Συμπτώματα από ό,τι μας είπες της περιόδου, πόνοι και στήθος πρησμένο. 

ναι τις μέρες οωρρηξιας είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα και μάλιστα άμα θυμάστε είχα και τον κουνιαδο εδώ εκείνες τις μέρες και λέω πάει θα τις χάσουμε τις μέρες.. Αλλά τελικά του δώσαμε και κατάλαβε... Όσο για τα συμπτώματα είναι ακριβώς το ίδιο με της περιόδου απλά ξεκινάνε πιο νωρίς... σε σημείο που έλεγα άλλαξε ο κύκλος μου..  στηθος τούμπανο.. α και νεύρα κορίτσια... είχα πολλά νεύρα δεν μπορούσα να με ελεγξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αχ κι εγω θελω να το πω καποιες φορες για να γελασουμε με την κατασταση αλλα νομιζω πως επειδη εχουμε θεμα με το σπερμα μπορει να το παρει στραβα.

Παντως οσο και να λεει πως δεν τον εχει επηρεασει δεν ισχυει.Με ρωταει συνεχεια αν εχω θετικο ωορρηξιας(ουτε να τα ακουσει δεν ηθελε πριν δυο μηνες κι ελεγε δεν μπορει να λειτουργησει ετσι), και προχθες με εβαλε να μεινω μιση ωρα με ενα μαξιλαρι κατω απο τους γοφους, αν ειναι δυνατον, καπου το διαβασε κι επρεπε να κανω την Κομανετση βραδυατικα.

Οποτε ουτε χιουμορ δεν μπορω να κανω με την κατασταση μην πληγωθει.

 

 

Εντάξει, δεν είναι το ίδιο στους άντρες, είναι πιο λεπτό το ζήτημα γιατί νιώθουν κάπως (κακώς κατά τη γνώμη μου). Κι εμένα έτσι φέρεται, μου λέει να αγοράσω τεστακια, μου κρατά τα πόδια πάνω, μου βάζει μαξιλάρια από κάτω και λέω πάει σαλεψε, αντί να τα κάνω εγώ τα κάνει αυτός. Δεν ξέρω πότε θα μας έρθει το μπεμπέ, αλλά σίγουρα σαν ζευγάρι μας ενώνει αυτή η διαδικασία. Είμαι σίγουρη κι εσάς. Κ να του θυμίζεις σε κάθε περίπτωση πως τίποτα δεν αποκλείεται, γιατί ένα μόλις χρειάζεται από όσα έχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Αχ κι εγω θελω να το πω καποιες φορες για να γελασουμε με την κατασταση αλλα νομιζω πως επειδη εχουμε θεμα με το σπερμα μπορει να το παρει στραβα.

Παντως οσο και να λεει πως δεν τον εχει επηρεασει δεν ισχυει.Με ρωταει συνεχεια αν εχω θετικο ωορρηξιας(ουτε να τα ακουσει δεν ηθελε πριν δυο μηνες κι ελεγε δεν μπορει να λειτουργησει ετσι), και προχθες με εβαλε να μεινω μιση ωρα με ενα μαξιλαρι κατω απο τους γοφους, αν ειναι δυνατον, καπου το διαβασε κι επρεπε να κανω την Κομανετση βραδυατικα.

Οποτε ουτε χιουμορ δεν μπορω να κανω με την κατασταση μην πληγωθει.

 

 

Έτσι και ο δικός μου! Από εκεί που δεν τα ήθελε με ρωτάει αν βγήκε το +! Γενικά ενώ αρχικά με έλεγε υπερβολική τώρα τον έχω δει πολύ ζεστό, πιο πολύ και από εμένα! Τόσο που λέω δε βαριέσαι ότι και να γίνει είμαστε ομάδα. Πραγματικά είμαστε καλύτερα από ποτέ κ τουλάχιστον έχουμε κερδίσει σε αυτό... Βέβαια εμάς μας χαλάρωσαν και οι εξετάσεις που βγήκαν καλές οπότε ρίχνουμε κ πλάκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

Συγχαρητήριαααααα μπράβο κοριτσι μου με το καλό.. άντε κοριτσια ανεβαίνει η ομάδα σιγά σιγά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα θα έρθει κ η σειρά μας απλά θέλει παραπάνω προσπάθεια ?  Εγώ αυτό έχω πάρει απόφαση...

Κορίτσι διάβαζα ένα άρθρο για τη θερμοκρασία κ έλεγε ότι σε μια έρευνα που παρακολουθούσαν θερμοκρασία κ ταυτόχρονα ωορρηξία μέσω υπερήχου, βρήκαν ότι μόνο το 15% ανέβασε θερμοκρασία την επόμενη μέρα, οι περισσότερες μετά από 3-4 μέρες! Κ σε θυμήθηκα που έλεγες ότι δεν ανέβαινε με τίποτα... Εγώ πήγα να το κάνω αλλά δε με βόλεψε ιδιαίτερα, έχω ψηφιακό θερμόμετρο γιατί βαριέμαι να περιμένω αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι το ίδιο αξιόπιστο. Πολλές φορές λέει αν γίνει εμφύτευση τη μέρα εκείνη βλέπεις μια ξαφνική πτώση θερμοκρασίας κ ανεβαίνει ξανά, αλλά ούτε αυτό είναι στάνταρ. Γενικά το θέμα θερμοκρασία αν δεν είσαι σίγουρη ότι το κάνεις σωστά μπορεί τελικά να σε μπερδέψει και να αγχώσει...

 

Ναι ισχύει πως μπορεί να ανέβει μετά από ημέρες. Απλά στους έως τώρα κύκλους όντως τη μέρα που πέφτει την επομένη ανεβαίνει και γίνεται η ωορρηξία. Και με την περίοδο δεν έχει πέσει έξω. Είναι λίγο εκνευριστικό κάθε πρωί αλλά τώρα χωρίς τεστ με βοήθησε πολύ... Απλά ευχόμουν να είχα ωορρηξία 16η-17η, που είχα τον άντρα μου εδώ, και είχε πέσει η θερμοκρασία και τελικά ξαναπεσε 19η. Ευτυχώς έχω τώρα σταθερά ανεβασμενη, για να καταλάβω τουλάχιστον αν έκανα ωορρηξία. Δεν βολεύει για όλους η θερμοκρασία σίγουρα, απλά εμένα με βοήθησε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κορίτσια μπράβο. Ο Απρίλης όμως να μας έχει κ άλλες εκπληξεις έτσι??δε τελείωσε ακόμα... Εγώ είμαι σε γόνιμες 14η.. παρατηρώ πως έχω πολλά υγρά παραπάνω από άλλες φορές. Σίγουρα φτιάξανε τα πράγματα εκεί κάτω μετά την επέμβαση ε??.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλά θυμάσαι Ναι είχα μείνει πριν τρία χρόνια ακριβώς σαν σημερα είχα μάθει ότι ήμουν έγκυος!!!

Τότε θα έρθει ξανά,μην αγχώνεσαι! Ξέρεις ότι μπορείς!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

@Mantarini μου τι ευχάριστα νέα μας έφτιαξες την μέρα! Συγχαρητήρια η πρώτη γουρλού του μήνα ? Άντε να περνούμε μια μια τη σειρά μας χχχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!!! Είναι γουρλιδικο το θεματάκι μας!!!  Δεν κρατήθηκα και έκανα σήμερα τελικά!! θα τρελαθώ κορίτσια Μου!! Πετάω από ευτυχία!!! Εύχομαι όλες να παρετε σειρά... 

20190409_081823.jpg

Μπράβο @Mantarini!!! Συγχαρητήρια!!??Όλα καλά να πάνε εύχομαι,πολύ χάρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι ισχύει πως μπορεί να ανέβει μετά από ημέρες. Απλά στους έως τώρα κύκλους όντως τη μέρα που πέφτει την επομένη ανεβαίνει και γίνεται η ωορρηξία. Και με την περίοδο δεν έχει πέσει έξω. Είναι λίγο εκνευριστικό κάθε πρωί αλλά τώρα χωρίς τεστ με βοήθησε πολύ... Απλά ευχόμουν να είχα ωορρηξία 16η-17η, που είχα τον άντρα μου εδώ, και είχε πέσει η θερμοκρασία και τελικά ξαναπεσε 19η. Ευτυχώς έχω τώρα σταθερά ανεβασμενη, για να καταλάβω τουλάχιστον αν έκανα ωορρηξία. Δεν βολεύει για όλους η θερμοκρασία σίγουρα, απλά εμένα με βοήθησε.. 

ναι ίσως να μην τα έκανα κ σωστά και κυρίως επειδή χρησιμοποίησα το ψηφιακό θερμόμετρο, δεν είμαι σίγουρη ότι είναι αξιόπιστο όπως τα συμβατικά απλά είναι λίγο πιο εύχρηστο. Εγώ δεν παρατήρησα κάποια πτώση θερμοκρασίας ήταν σταθερά στο 36,2 παρόλο που είχα θετικό τεστ οωρρηξίας κ σήμερα ανέβηκε λίγο 36,4... περιμένω αύριο λογικά να ανέβει, νομίζω έκανα ωορρηξία χτες (είχα θετικο κυριακή πρωί). Τέλος πάντων είχαμε επαφές όσο πιο πολύ γίνεται από παρασκευή κιόλας και αν μπορέσω θα κάνω κ σήμερα αν κ νομίζω ότι πλέον κάναμε ότι μπορούσαμε :-P 

Αν δεν είχαμε κάνει τα ορμονολογικά ίσως να το κοίταζα αλλά θεωρώ ότι είτε είναι τυχαίο είτε δεν τα έκανα σωστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι ίσως να μην τα έκανα κ σωστά και κυρίως επειδή χρησιμοποίησα το ψηφιακό θερμόμετρο, δεν είμαι σίγουρη ότι είναι αξιόπιστο όπως τα συμβατικά απλά είναι λίγο πιο εύχρηστο. Εγώ δεν παρατήρησα κάποια πτώση θερμοκρασίας ήταν σταθερά στο 36,2 παρόλο που είχα θετικό τεστ οωρρηξίας κ σήμερα ανέβηκε λίγο 36,4... περιμένω αύριο λογικά να ανέβει, νομίζω έκανα ωορρηξία χτες (είχα θετικο κυριακή πρωί). Τέλος πάντων είχαμε επαφές όσο πιο πολύ γίνεται από παρασκευή κιόλας και αν μπορέσω θα κάνω κ σήμερα αν κ νομίζω ότι πλέον κάναμε ότι μπορούσαμε ?

Αν δεν είχαμε κάνει τα ορμονολογικά ίσως να το κοίταζα αλλά θεωρώ ότι είτε είναι τυχαίο είτε δεν τα έκανα σωστά!

Λογικά έγινε η ωορρηξία αφού ανέβηκε η θερμοκρασία. Κι η άνοδος έχει να κάνει με την προηγηθείσα θερμοκρασία μας οπότε είσαι οκ! Καλά αποτελέσματα τώρα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Μπράβο @Mantarini!!! Συγχαρητήρια!!??Όλα καλά να πάνε εύχομαι,πολύ χάρηκα!

@Mantarini συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...