Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη.... Από 300 πήγε η χοριακη 900....τριπλασιαστηκε!!!!!! ?

Συγχαρητήρια....με το καλό ? μια τελειομηνη εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ναι συμφωνώ απόλυτα..δεν ξέρεις τι θα συμβεί στην πορεία μπορεί να τύχη στον πρώτο μήνα μπορεί στο χρόνο ή όποτε θέλει ο Θεός! Δεν χρειάζεται να μπαίνουμε και στην ψυχοφθόρα διαδικασία να δίνουμε εξηγήσεις σε όλους.. Και εγώ πιστεύω ότι είναι η πιο ωραία περίοδος πάνω απ'όλα για τι ξεκινάς με τον άνθρωπο σου να δημιουργήσεις ένα πλασματάκι δικός σας ? και όσο για το ελεύθερο εννοείται ?

Ομορφα το περιγραφεις!Καλως ήρθες στην παρεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη.... Από 300 πήγε η χοριακη 900....τριπλασιαστηκε!!!!!! ?

Ουαου!!!!Μπραβο!Λες να είναι διδυμάκια!Καιρό είχαμε να ακούσουμε για τέτοια νουμερα!Μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Μα που πας και σου βγάζουν τοσο σύντομα την χοριακη;;Εμενα εκαναν κανα 3-4 ωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη.... Από 300 πήγε η χοριακη 900....τριπλασιαστηκε!!!!!! ?

Συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ομορφα το περιγραφεις!Καλως ήρθες στην παρεα μας!

Ευχαριστώ πολύ @Χρυσάφω ☺ καλώς σας βρήκα εύχομαι σύντομα μα έχουμε όλες υπέροχα νέα ❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ουαου!!!!Μπραβο!Λες να είναι διδυμάκια!Καιρό είχαμε να ακούσουμε για τέτοια νουμερα!Μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Μα που πας και σου βγάζουν τοσο σύντομα την χοριακη;;Εμενα εκαναν κανα 3-4 ωρο..

Σε 1 ώρα βγαίνει... Αν την βάλουν κατευθείαν.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη.... Από 300 πήγε η χοριακη 900....τριπλασιαστηκε!!!!!! ?

Τέλεια κοπέλα μου!!! Στείλε μας μπόλικη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Χρυσάφω ☺ καλώς σας βρήκα εύχομαι σύντομα μα έχουμε όλες υπέροχα νέα ❣

Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται κοπέλα μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

2 μέρες καθυστέρηση έχω.... 

aaaa πως νόμιζα ότι ήταν 5-6! τελικά το θέμα είναι να γίνει η εμφύτευση μετά ξεκινάνε όλα :-)

Συγχαρητήρια για τη χοριακή!!! Νομίζω πλέον με αυτό το νούμερο δεν έχεις να ανησυχείς για τίποτα!!! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται κοπέλα μου;; 

25 είμαι παντρεύτηκαμε τον περασμένο Ιούλιο μετά από 10 χρονιά σχέσης ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

25 είμαι παντρεύτηκαμε τον περασμένο Ιούλιο μετά από 10 χρονιά σχέσης ?

βρε συ είσαι μικρή! Τι αγχώνεσαι! Κορίτσι σε 3-4 μήνες θα έχετε αποτέλεσμα σίγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

βρε συ είσαι μικρή! Τι αγχώνεσαι! Κορίτσι σε 3-4 μήνες θα έχετε αποτέλεσμα σίγουρα!!!

Ναι το ξερω απλά είναι κάτι καινούργιο αυτό με αγχώνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη.... Από 300 πήγε η χοριακη 900....τριπλασιαστηκε!!!!!! ?

Με το που ανοιγω την σελιδα πεφτω σ αυτο το μνμ!! Ποσο τελειο!!! Μπραβο κοριτσι μου..μπραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

25 είμαι παντρεύτηκαμε τον περασμένο Ιούλιο μετά από 10 χρονιά σχέσης ?

Είμαι 30 και παντρεύτηκα τον Σεπτέμβρη μετά από 12 χρόνια σχέσης!! Μας ψησαν το ψάρι στα χείλη... χαχαχα  πάντως ναι μη  αγχώνεσαι... θα έρθει πολύ γρήγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Είμαι 30 και παντρεύτηκα τον Σεπτέμβρη μετά από 12 χρόνια σχέσης!! Μας ψησαν το ψάρι στα χείλη... χαχαχα  πάντως ναι μη  αγχώνεσαι... θα έρθει πολύ γρήγορα!!

Και εμάς πριν το γάμο ήταν όλοι ποτέ θα παντρευτείτε κλπ..τωρα μετά το γάμο είναι όλοι ποτέ θα κάνετε κανένα μωράκι κλπ..οταν έρθει με το καλό θα μας ρωτάνε όλοι ποτέ θα κάνουμε το δεύτερο ?..η απάντηση μας ειναι όταν θέλουμε ξέρουμε πως γίνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Νίκη μου σας εύχομαι το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχεις ευχάριστα νέα.

Θα σε σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Καλή επιτυχία κορίτσι, όλα να πάνε κατ ευχήν! 

@Starrr τέλειο νούμερο η χοριακη, πάμε για τον υπέρηχο τώρα! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Και εμάς πριν το γάμο ήταν όλοι ποτέ θα παντρευτείτε κλπ..τωρα μετά το γάμο είναι όλοι ποτέ θα κάνετε κανένα μωράκι κλπ..οταν έρθει με το καλό θα μας ρωτάνε όλοι ποτέ θα κάνουμε το δεύτερο ?..η απάντηση μας ειναι όταν θέλουμε ξέρουμε πως γίνετε?

Ο κόσμος ποτέ δεν είναι ευχαριστημένος με τίποτα... Μην κοιτάτε να ευχαριστησειτε τους γύρω σας..εσείς ξέρετε καλύτερα απ το  καθένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!! όλα καλά να πάνε!! θα περιμένουμε νέα Σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ο κόσμος ποτέ δεν είναι ευχαριστημένος με τίποτα... Μην κοιτάτε να ευχαριστησειτε τους γύρω σας..εσείς ξέρετε καλύτερα απ το  καθένα!!

Ακριβώς γι'αυτό και επιλέξαμε να μην το πούμε στον κυκλο ότι έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες.. αλλά νιώθω τόση χαρά και ανυπομονησία γι'αυτά που έρχονται και χαίρομαι που έχω βρει άτομα με την ίδια χαρά και ανυπομονησία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...