Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαρίζονται φάρμακα εξωσωματικής


Recommended Posts

Καλησπέρα , 

έχω κάνει εξωσωματική τον Σεπτέμβριο για πρώτη φορά και έμεινα έγκυος . Ο γιατρός μου είχε γράψει πολλά κουτιά μάλλον για πολλές προσπάθειες και τώρα τα έχω στο ψυγείο και δεν τα θέλει κανεις . Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει εδώ ή στο email είναι romi.matsouka@gmail.com μένω στο Βόλο. Τα φάρμακα είναι 3 κουτιά gonal 900iu και ένα κουτί cetrotide 0,25 . Θα χαρώ να εξυπηρετήσω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ρομινα Κωσταμη είπε:

Καλησπέρα , 

έχω κάνει εξωσωματική τον Σεπτέμβριο για πρώτη φορά και έμεινα έγκυος . Ο γιατρός μου είχε γράψει πολλά κουτιά μάλλον για πολλές προσπάθειες και τώρα τα έχω στο ψυγείο και δεν τα θέλει κανεις . Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει εδώ ή στο email είναι romi.matsouka@gmail.com μένω στο Βόλο. Τα φάρμακα είναι 3 κουτιά gonal 900iu και ένα κουτί cetrotide 0,25 . Θα χαρώ να εξυπηρετήσω . 

Μπραβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2019 at 9:17 ΜΜ, ο/η Ρομινα Κωσταμη είπε:

Καλησπέρα , 

έχω κάνει εξωσωματική τον Σεπτέμβριο για πρώτη φορά και έμεινα έγκυος . Ο γιατρός μου είχε γράψει πολλά κουτιά μάλλον για πολλές προσπάθειες και τώρα τα έχω στο ψυγείο και δεν τα θέλει κανεις . Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει εδώ ή στο email είναι romi.matsouka@gmail.com μένω στο Βόλο. Τα φάρμακα είναι 3 κουτιά gonal 900iu και ένα κουτί cetrotide 0,25 . Θα χαρώ να εξυπηρετήσω . 

Καλησπέρα Ρομινα! Συγχαρητήρια για την επιτυχία σας! Είναι καταπληκτικο που τα καταφέρατε με την πρώτη και συντομα θα κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλιά!!!

Είναι πολυ όμορφο που χαρίζεις τα φάρμακα! Εγώ προσωπικά θα τα χρειαζόμουν. Πριν 2 μέρες χειρουργήθηκα. Είχα εξωμητριο κύηση μετά από εξωσωματικη. Ήταν η τέταρτη προσπάθεια μου και θέλω να συνεχίσω τον αγώνα της εξωσωματικής μόλις ανάρρωσω από την επέμβαση. Μένω στο εξωτερικό και δεν δικαιούμαι να περάσω επιτροπή για να πάρω τα φάρμακα. Θα το εκτιμούσα πολύ εάν μου τα χαρίσεις. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα Ρομίνα...προσπάθησα να σου στείλω μήνυμα στο mail σου αλλά μου λέει πως δεν είναι έγκυρο...πως θα μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί σου;;

 

στις On 20/2/2019 at 10:17 ΜΜ, ο/η Ρομινα Κωσταμη είπε:

Καλησπέρα , 

έχω κάνει εξωσωματική τον Σεπτέμβριο για πρώτη φορά και έμεινα έγκυος . Ο γιατρός μου είχε γράψει πολλά κουτιά μάλλον για πολλές προσπάθειες και τώρα τα έχω στο ψυγείο και δεν τα θέλει κανεις . Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει εδώ ή στο email είναι romi.matsouka@gmail.com μένω στο Βόλο. Τα φάρμακα είναι 3 κουτιά gonal 900iu και ένα κουτί cetrotide 0,25 . Θα χαρώ να εξυπηρετήσω . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/3/2019 at 3:15 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:
στις On 31/3/2019 at 3:15 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλησπέρα Ρομίνα...προσπάθησα να σου στείλω μήνυμα στο mail σου αλλά μου λέει πως δεν είναι έγκυρο...πως θα μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί σου;;

 

 

καλησπερα και απο εμενα!!!σθγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!τα εχεισ ακομα τα φαρμακα?

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...