Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι... Μετά που είδε και από είδε ο καημένος τον πληρώνω κάθε 2 φορές..... Γιατί παίρνει κ 50 ευρώ.... Τον προηγούμενο κύκλο πρέπει να έδωσα 200 με 250 ευρώ................ Άστα... 

Πω ρε φίλε.. Πολλα το μήνα για έλεγχο.. Βέβαια αν έρθει το πολυπόθητο δεν τα υπολογίζεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate89 είπε:

Πω ρε φίλε.. Πολλα το μήνα για έλεγχο.. Βέβαια αν έρθει το πολυπόθητο δεν τα υπολογίζεις!! 

Δνε είχε έρθει... Γι αυτό πήρα κ τα χάπια. Κάνουν 2 ευρώ. Κ ξεμπερδεύεις. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δνε είχε έρθει... Γι αυτό πήρα κ τα χάπια. Κάνουν 2 ευρώ. Κ ξεμπερδεύεις. ?????

Χαχαχαχαχα!! Άλλο 2 άλλο 50!!! Αντε βρε κορίτσι μου καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

@Starrr σε κάθε υπέροχο σου Επερνε; εγώ όταν έκανα παρακολούθηση με χάπι δεν μου 8ηρε τίποτα μόνο μια φορά ένα 20€ 

Τώρα ξεκίνησα τα χάπια. Την 7η ημέρα επειδή μου έκανε εξωτερικό υπέρηχο κ ήταν 2 λεπτά. Μου είπε να μην του δώσω. Οπότε θα του δώσω το Σάββατο 50 ευρώ υπολογίζω. Που θα μετρήσουμε ωοθυλάκια ενδομήτριο.. Κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα ξεκίνησα τα χάπια. Την 7η ημέρα επειδή μου έκανε εξωτερικό υπέρηχο κ ήταν 2 λεπτά. Μου είπε να μην του δώσω. Οπότε θα του δώσω το Σάββατο 50 ευρώ υπολογίζω. Που θα μετρήσουμε ωοθυλάκια ενδομήτριο.. Κτλ. 

Αα οκ.. Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά θα περιμένουμε νεα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια @Starrr μου,σου ειπα απο σενα περιμενω διδυμακια!

Μολις γυρισα απο τον γιατρο, γραψαμε της εξετασεις για τον αλλο κυκλο αφου αυτον τον χασαμε.Μου εγραψε και ΑΜΗ.

Προγεστερονη μου ειπε δεν χρειαζομαι αφου εχω σταθερο και συνεχη κυκλο.

Και σπερμοδιαγραμμα του αντρουλη.Αντι για σαλλπιγγογραφια μου εγραψε  hycosy ή καπως ετσι που ειναι πιο ανωδυνη γιατι με ειδε οτι ειμαι φοβιτσιαρα.

Α και το τσιγαρο που ομολογουμενως το εχω ελαττωσει μου ζητησε κοψιμο μαχαιρι...κλαψ κλαψ αλλα θα το προσπαθησω κι αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Καλη επιτυχια @Starrr μου,σου ειπα απο σενα περιμενω διδυμακια!

Μολις γυρισα απο τον γιατρο, γραψαμε της εξετασεις για τον αλλο κυκλο αφου αυτον τον χασαμε.Μου εγραψε και ΑΜΗ.

Προγεστερονη μου ειπε δεν χρειαζομαι αφου εχω σταθερο και συνεχη κυκλο.

Και σπερμοδιαγραμμα του αντρουλη.Αντι για σαλλπιγγογραφια μου εγραψε  hycosy ή καπως ετσι που ειναι πιο ανωδυνη γιατι με ειδε οτι ειμαι φοβιτσιαρα.

Α και το τσιγαρο που ομολογουμενως το εχω ελαττωσει μου ζητησε κοψιμο μαχαιρι...κλαψ κλαψ αλλα θα το προσπαθησω κι αυτο.

Ααα πολύ ωραία κοπέλα μου... καλά αποτελέσματα να έχεις..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλη επιτυχια @Starrr μου,σου ειπα απο σενα περιμενω διδυμακια!

Μολις γυρισα απο τον γιατρο, γραψαμε της εξετασεις για τον αλλο κυκλο αφου αυτον τον χασαμε.Μου εγραψε και ΑΜΗ.

Προγεστερονη μου ειπε δεν χρειαζομαι αφου εχω σταθερο και συνεχη κυκλο.

Και σπερμοδιαγραμμα του αντρουλη.Αντι για σαλλπιγγογραφια μου εγραψε  hycosy ή καπως ετσι που ειναι πιο ανωδυνη γιατι με ειδε οτι ειμαι φοβιτσιαρα.

Α και το τσιγαρο που ομολογουμενως το εχω ελαττωσει μου ζητησε κοψιμο μαχαιρι...κλαψ κλαψ αλλα θα το προσπαθησω κι αυτο.

Μια χαρούλα! Αυτό το τσιγάρο... γιατί σου είπε να το κόψεις μαχαίρι; Γιατί τώρα θα κλάψω εγώ...κλαψ κλαψ!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καλη επιτυχια @Starrr μου,σου ειπα απο σενα περιμενω διδυμακια!

Μολις γυρισα απο τον γιατρο, γραψαμε της εξετασεις για τον αλλο κυκλο αφου αυτον τον χασαμε.Μου εγραψε και ΑΜΗ.

Προγεστερονη μου ειπε δεν χρειαζομαι αφου εχω σταθερο και συνεχη κυκλο.

Και σπερμοδιαγραμμα του αντρουλη.Αντι για σαλλπιγγογραφια μου εγραψε  hycosy ή καπως ετσι που ειναι πιο ανωδυνη γιατι με ειδε οτι ειμαι φοβιτσιαρα.

Α και το τσιγαρο που ομολογουμενως το εχω ελαττωσει μου ζητησε κοψιμο μαχαιρι...κλαψ κλαψ αλλα θα το προσπαθησω κι αυτο.

Πω πω αν μου πουν κάτι για το τσιγάρο νομίζω θα δαγκώσω τον ίδιο τον γιατρό... Δεν μπορώ με τίποτα να το κόψω. Ελπίζω μόλις μείνω έγκυος να μην θέλω να το βλέπω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει δεν εχω παει και σε κανενα γιατρο να μου πει συνεχιζε να καπνιζεις σαν φουγαρο χαχαχα

Μου ειπε οτι σχετιζεται αμεσα με την γονιμοτητα τοσο στον αντρα οσο και στη γυναικα.Στο μεν αντρα αποδυναμωνει το σπερμα,στη δε γυναικα την ποιοτητα του ωαριου.

Φυσικα του ειπα πως παρα πολλες καπνιστριες μενουν εγκυες...απαντησε εγω οφειλω να σε συμβουλεψω και κανε ο,τι θες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Ενταξει δεν εχω παει και σε κανενα γιατρο να μου πει συνεχιζε να καπνιζεις σαν φουγαρο χαχαχα

Μου ειπε οτι σχετιζεται αμεσα με την γονιμοτητα τοσο στον αντρα οσο και στη γυναικα.Στο μεν αντρα αποδυναμωνει το σπερμα,στη δε γυναικα την ποιοτητα του ωαριου.

Φυσικα του ειπα πως παρα πολλες καπνιστριες μενουν εγκυες...απαντησε εγω οφειλω να σε συμβουλεψω και κανε ο,τι θες.

 

Καλημερα!Και οχι μονο μένουν εγκυες αλλα συνεχίζουν να καπνίζουν και κάνουν και υγιέστατα μωρα!Φιλη μου κάπνιζε σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσύνης της ενα πάκετο + και μια χαρα πηγαν ολα...Τωρα θα μου πεις να παιζεις με τις πιθανότητες;;Κι εγω καπνίζω και όλο λεω ως εδω και όλο καπνιζω...Αχχχ Παντως ο γιατρος εχει δικιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε;

Εγώ είμαι να σκάσω! Μάλλον χτες έγινε η ωορρηξία γιατί όλη μέρα πονούσε η μέση και η κοιλιά... Σήμερα το πρωί η θερμοκρασία 36.6. Πάει άκλαφτος κι αυτός ο μήνας. ☹️ Η μόνη μου ελπίδα είναι να επιβιώσει κανένα καλό σπερματοζωάριο από τις προηγούμενες μέρες, που χλωμό το κόβω. Τεσπα, περίοδο περιμένω 11-12/3. Τα δικά σας νέα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Χρυσάφω. Κι εγώ κάπως έτσι είμαι με το τσιγάρο. Λέω ως εδώ και μετά κάτι με αγχώνει ή με ρίχνει ψυχολογικά, και δωσ' του πάλι! Στις εγκυμοσύνες, όμως, το είχα κόψει μαχαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα @Χρυσάφω. Κι εγώ κάπως έτσι είμαι με το τσιγάρο. Λέω ως εδώ και μετά κάτι με αγχώνει ή με ρίχνει ψυχολογικά, και δωσ' του πάλι! Στις εγκυμοσύνες, όμως, το είχα κόψει μαχαίρι. 

Καλημερα κορίτσι μου!Εκανες το καλυτερο!Η φιλη μου ηταν περίπτωση.Πιστευω οτι χρειαζεται να το κοψουμε νωρίτερα ,κατα την διαρκεια των προσπαθειων...Πως;;;;Ιδεα δεν εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ περιμένω περίοδο το σκ κ να σου πω θέλω να έρθει για να πάω στον επόμενο κύκλο να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε... Σήμερα - αύριο περιμένω κ τα αποτελέσματα του άντρα μου κ έχω μια αγωνία...

Κορίτσια για το κάπνισμα δεν ξέρω τι να σας πω... ο γιατρός λέει αυτό που οφείλει ώστε να μην του πεις μετά δεν μου το είπες. Από εκεί και πέρα εννοείται ότι η μισή ελλάδα καπνίζει κ μια χαρά κάνει παιδιά. Με μια διαφορά όμως... όχι κ κάπνισμα στην εγκυμοσύνη! Κάπου το διάβασα παραπάνω κ μου φαίνεται υπερβολή, είναι δυνατό να τρελαίνεσαι μετά για υγιεινές τροφές κ θηλασμούς κ στο μεταξύ να το έχεις φλομώσει νικοτίνη; Η αλήθεια είναι ότι δεν κάπνιζα ποτέ στη ζωή μου, αλλιώς δε νομίζω ότι θα μπορούσα να το κόψω... είμαι αδύναμη σε κάτι τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Εγώ περιμένω περίοδο το σκ κ να σου πω θέλω να έρθει για να πάω στον επόμενο κύκλο να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε... Σήμερα - αύριο περιμένω κ τα αποτελέσματα του άντρα μου κ έχω μια αγωνία...

Κορίτσια για το κάπνισμα δεν ξέρω τι να σας πω... ο γιατρός λέει αυτό που οφείλει ώστε να μην του πεις μετά δεν μου το είπες. Από εκεί και πέρα εννοείται ότι η μισή ελλάδα καπνίζει κ μια χαρά κάνει παιδιά. Με μια διαφορά όμως... όχι κ κάπνισμα στην εγκυμοσύνη! Κάπου το διάβασα παραπάνω κ μου φαίνεται υπερβολή, είναι δυνατό να τρελαίνεσαι μετά για υγιεινές τροφές κ θηλασμούς κ στο μεταξύ να το έχεις φλομώσει νικοτίνη; Η αλήθεια είναι ότι δεν κάπνιζα ποτέ στη ζωή μου, αλλιώς δε νομίζω ότι θα μπορούσα να το κόψω... είμαι αδύναμη σε κάτι τέτοια!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Πόσο συμφωνώ σε αυτό που λες με το θηλασμό!!Καπνίζουν ενώ προσέχουν τι τρώνε,ξέρω μερικές πετουν το γαλά επειδή μόλις είχαν κάνει τσιγάρο!!Πραγματικά απαραδέκτο!!Κ γω θέλω να το κόψω κ όλο λέω άντε τελευταίο πακέτο χαχχα!!Επίσης το ότι κάποια κάπνιζε στην εγκυμοσύνη κ γεννήθηκε υγιές ένα μωράκι δν σημαίνει κάτι!!Μπορεί κ στα 5 του έτη να βγάλει άσθμα!!!

@LOULOUdaki!Η Αμη δν γράφεται!!Εχει 40ε!!Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Πόσο συμφωνώ σε αυτό που λες με το θηλασμό!!Καπνίζουν ενώ προσέχουν τι τρώνε,ξέρω μερικές πετουν το γαλά επειδή μόλις είχαν κάνει τσιγάρο!!Πραγματικά απαραδέκτο!!Κ γω θέλω να το κόψω κ όλο λέω άντε τελευταίο πακέτο χαχχα!!Επίσης το ότι κάποια κάπνιζε στην εγκυμοσύνη κ γεννήθηκε υγιές ένα μωράκι δν σημαίνει κάτι!!Μπορεί κ στα 5 του έτη να βγάλει άσθμα!!!

@LOULOUdaki!Η Αμη δν γράφεται!!Εχει 40ε!!Καλά αποτελέσματα!!

Καλημερα!Η περίπτωση που ανέφερα παραπάνω είναι παράδειγμα προς αποφυγήν..Δεν ακολουθούσε καμιά υγιεινή διατροφή και τίποτα απολύτως που να βοηθήσει την εγκυμοσύνη!Το μωρό ήταν ήρωας !Ήθελε να έρθει και ήρθε!Και μάλιστα η μητέρα 41 χρονών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε;

Εγώ είμαι να σκάσω! Μάλλον χτες έγινε η ωορρηξία γιατί όλη μέρα πονούσε η μέση και η κοιλιά... Σήμερα το πρωί η θερμοκρασία 36.6. Πάει άκλαφτος κι αυτός ο μήνας. ☹️ Η μόνη μου ελπίδα είναι να επιβιώσει κανένα καλό σπερματοζωάριο από τις προηγούμενες μέρες, που χλωμό το κόβω. Τεσπα, περίοδο περιμένω 11-12/3. Τα δικά σας νέα;

Καλημέρα! Τα ίδια ακριβώς.. Με εξαίρεση ότι χθες δεν πονουσα απλά ένιωθα ένα βάρος χαμηλά. Η θερμοκρασία σήμερα έπεσε 36,5. Μαζί περιμένουμε, κάπου καθαρά Δευτέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Εγώ περιμένω περίοδο το σκ κ να σου πω θέλω να έρθει για να πάω στον επόμενο κύκλο να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε... Σήμερα - αύριο περιμένω κ τα αποτελέσματα του άντρα μου κ έχω μια αγωνία...

Κορίτσια για το κάπνισμα δεν ξέρω τι να σας πω... ο γιατρός λέει αυτό που οφείλει ώστε να μην του πεις μετά δεν μου το είπες. Από εκεί και πέρα εννοείται ότι η μισή ελλάδα καπνίζει κ μια χαρά κάνει παιδιά. Με μια διαφορά όμως... όχι κ κάπνισμα στην εγκυμοσύνη! Κάπου το διάβασα παραπάνω κ μου φαίνεται υπερβολή, είναι δυνατό να τρελαίνεσαι μετά για υγιεινές τροφές κ θηλασμούς κ στο μεταξύ να το έχεις φλομώσει νικοτίνη; Η αλήθεια είναι ότι δεν κάπνιζα ποτέ στη ζωή μου, αλλιώς δε νομίζω ότι θα μπορούσα να το κόψω... είμαι αδύναμη σε κάτι τέτοια!

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Η περίπτωση που ανέφερα παραπάνω είναι παράδειγμα προς αποφυγήν..Δεν ακολουθούσε καμιά υγιεινή διατροφή και τίποτα απολύτως που να βοηθήσει την εγκυμοσύνη!Το μωρό ήταν ήρωας !Ήθελε να έρθει και ήρθε!

Γλυκιά μου δν είπα για την φίλη σου ότι έτρωγε υγιεινά ενώ κάπνιζε!!Κ εννοείτε καμιά δν το επικροτεί!!Εμένα όλες μου οι φίλες κ πολλές γνωστές μου έχουν παιδάκι κ έχω δει πολλά!!Ουτε είναι σίγουρο ότι θα έχουν όλα τα μωράκια θέμα!!Το σωστό είναι όμως να μην καπνίζουμε!!Πολύ σημαντικό είναι κ το σακχαρο κύησης!!Είχα φίλη που είχε θέμα με τον σάκχαρο της είπε ο γιατρός να μην τρώεει κ πήρε 20 κιλά!!Υπάρχει κίνδυνος κ σε αυτό!!Απλά μερικές φορές σε κρίνουν κάποιοι άνθρωποι χωρίς να κοιτουν τα δικά τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οι βιταμίνες που παίρνω ,προφανώς είναι πολύ δυνατές και μου έχουν διαλύσει το στομάχι.Πριν μια ώρα την πήρα και νιώθω πέτρα το στομάχι μου...Τι να κάνω;;Περισσότερο νερό λέτε να βοηθούσε;;;

Σε κανένα ωάριο θα βοηθήσει η.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια οι βιταμίνες που παίρνω ,προφανώς είναι πολύ δυνατές και μου έχουν διαλύσει το στομάχι.Πριν μια ώρα την πήρα και νιώθω πέτρα το στομάχι μου...Τι να κάνω;;Περισσότερο νερό λέτε να βοηθούσε;;;

Σε κανένα ωάριο θα βοηθήσει η.....

Ότι βοηθούν, βοηθούν.. Με το φαγητό μαζί την πήρες? Θέλει γεμάτο στομάχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ότι βοηθούν, βοηθούν.. Με το φαγητό μαζί την πήρες? Θέλει γεμάτο στομάχι 

εεε εφαγα ενα τοστακι...Αλλα μαλλον ήθελε γεύμα...εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...