Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peanutbutter είπε:

Ναι μπορει να φταιει και το αγχος μου!! Γενικα ειμαι αισιοδοξη οτι στο τελος θα τα καταφερω με τον εναν η τον αλλο τροπο! Ειναι που ειμαι ανυπομονη και το θελω τωωωωωωρα ομως χαχαχα. 

Οι περισσότερες από εδώ μέσα.. Ανυπομονησία θα τη χαρακτήριζα. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Δεν ξέρω κοπέλα μου τι ηλικία έχεις, σίγουρα θα είσαι όμως μικρότερή μου. Ταυτίζομαι απόλυτα με τα λόγια σου περί ηλικίας. Εγώ είμαι 50 και ούτε 4 χρόνια παντρεμένη. Θυμάμαι στο γάμο μου την ξαδέλφη μου να μας εύχεται να είμαστε αγαπημένοι γιατί θα είμαστε εμείς οι δυο που θα έχουμε ο ένας τον άλλο. Σαν να έλεγε δεν θα κάνετε παιδί στην ηλικία που είστε, οπότε να είστε αγαπημένοι οι δυο σας. Τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι τόσο τυχεροί να παντρεύονται μικροί και να μπορούν και να έχουν το χρόνο και τη δύναμη να παλεύουν με την ατεκνία. Αργά ή γρήγορα όλες γίνονται μάνες.... ;;;;;

Σε μενα μαλλον απευθυνοταν η ερωτηση, 37 ειμαι.

Και ναι το νιωθω απολυτα αυτο που γραφω, σε καποιες ο καταλληλος συντροφος εμφανιζεται νωρις σε καποιες πιο μετα.Και οι δυο περιπτωσεις ομως εχουν δικαιωμα στην ευτυχια.

Για την τλτ σου ερωτηση θα απαντησω ΝΑΙ.

Αν με ρωταγες πριν 3 χρονια που ημουν μονη δεν θα πιστευα με τπτ οτι τωρα θα χα διπλα μου εναν εκπληκτικο ανθρωπο και θα σχεδιαζαμε οικογενεια.Οποτε ποιος να αποκλεισει οτι σε λιγα χρονια με τον ιδιο ανθρωπο θα σχεδιαζω σε ποιο σχολειο να στειλω το παιδι?

Ο δρομος που επιλεγει η καθεμια μας να το πετυχει διαφερει κι εχω αποφασισει να εξαντλησω καθε μεσο που μου δινει η επιστημη.

Δεν γνωριζω το γιατι απορριπτεις την εξωσωματικη,ελπιζω μονο να εχεις διπλα σου τον σωστο γιατρο να σε κατευθυνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Σε μενα μαλλον απευθυνοταν η ερωτηση, 37 ειμαι.

Και ναι το νιωθω απολυτα αυτο που γραφω, σε καποιες ο καταλληλος συντροφος εμφανιζεται νωρις σε καποιες πιο μετα.Και οι δυο περιπτωσεις ομως εχουν δικαιωμα στην ευτυχια.

Για την τλτ σου ερωτηση θα απαντησω ΝΑΙ.

Αν με ρωταγες πριν 3 χρονια που ημουν μονη δεν θα πιστευα με τπτ οτι τωρα θα χα διπλα μου εναν εκπληκτικο ανθρωπο και θα σχεδιαζαμε οικογενεια.Οποτε ποιος να αποκλεισει οτι σε λιγα χρονια με τον ιδιο ανθρωπο θα σχεδιαζω σε ποιο σχολειο να στειλω το παιδι?

Ο δρομος που επιλεγει η καθεμια μας να το πετυχει διαφερει κι εχω αποφασισει να εξαντλησω καθε μεσο που μου δινει η επιστημη.

Δεν γνωριζω το γιατι απορριπτεις την εξωσωματικη,ελπιζω μονο να εχεις διπλα σου τον σωστο γιατρο να σε κατευθυνει.

Συμφωνώ μαζί σου, κάθε ηλικία έχει τα δικά της ρίσκα και τις δικές της αγωνίες. Ο στόχος όμως είναι ένας. Αν θες κάτι πολύ σίγουρα προσπαθείς με όλους τους τρόπους που σου δίνονται. Αν δεν το θες πολύ το αποδέχεσαι. Σημασία έχει να είμαστε οι επιλογές μας. Όχι οι επιλογές που βάζει η κοινωνία ο γάμος τα πρέπει κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως ο σύντροφος μας παίζει εξίσου σημαντικό ρόλο.. Εννοώ πως εάν Σανς σύντροφος/σύζυγος δεν θέλει να έρθει ένα παιδί με οποιοδήποτε τρόπο, τότε τα πράγματα αλλάζουν και για την γυναίκα. Οπότε ας αφήσουμε ένα μικρό παραθυράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πρωινη σήμερα κ χαζεύω τον καιρό... βλέπω στην τιβι κ τητο Λέσβο, έχουν ρεπορτάζ απο Αγιασο, τι υπέροχο μέρος!!! Είναι το αγαπημένο μου χωριό στο νησί που ειναι έτσι κ αλλιώς πανέμορφο!

@Niki94 δεν ειχα καταλάβει ότι είσαι τοοοσο μικρη! Εντάξει έχεις άπειρο χρόνο να αποκτήσεις όχι παιδι αλλα παιδιΑ :-):-):-) Καλε εγώ στα 25 είχα το μυαλό μόνο στη δουλειά κ στις βόλτες! Μακάρι να είχα μυαλό να καταλάβω οτι δεν πρέπει να αφήνω έτσι τα χρόνια. Με τον αντρα μου είμαστε μαζι απο τα 28 αλλά πάντα βρίσκαμε κάτι άλλο που βάζαμε προτεραιότητα κ φτάσαμε 36... ο άντρας μου περισσότερο που ήθελε να νιώσει άνετος επαγγελματικά. Τελοσπαντων ξέφυγα λιγο απο το θεμα, θέλω να πω είσαι τόσο μικρή που πραγματικά όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κανετε Σήμερα??? @Tokyo και εσυ από Λέσβο είσαι???

Ειναι ο άντρας μου απο Λέσβο κ ερχόμαστε όποτε μπορούμε! Ειναι μεγαλωμένος Αθήνα αλλά εκεί πέρασε τα πιο ωραία καλοκαίρια :-)

Υπέροχο νησί, εγω ήρθα αφου γνωριστήκαμε γιατί έλεγα οκ μεγάλο νησί, άλλη χαρη οι κυκλαδες... ποσο λαθος! Το αγαπησα απο την πρωτη στιγμή :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κανετε κοριτσια;;  Εχασα λιγακι τις εξελιξεις γιατι δεν ημουν σπιτι μου το διημερο...Εχουμε καμμια εγκυούλα κάτι;;

Σημερα μετα απο μερες εχει καλο καιρο στον τοπο μας.Εχουμε κυνήγι θησαυρού και  θα κατέβω να βοηθήσω λιγο την ομαδα μας! Καλες Απόκριες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Ειναι ο άντρας μου απο Λέσβο κ ερχόμαστε όποτε μπορούμε! Ειναι μεγαλωμένος Αθήνα αλλά εκεί πέρασε τα πιο ωραία καλοκαίρια :-)

Υπέροχο νησί, εγω ήρθα αφου γνωριστήκαμε γιατί έλεγα οκ μεγάλο νησί, άλλη χαρη οι κυκλαδες... ποσο λαθος! Το αγαπησα απο την πρωτη στιγμή :-):-):-)

Άντε όταν μας έρθεις με το καλό ξανά θα πάρουμε την @Σταυρι κ θα πάμε Αγιάσο για καφεδάκι έξω από την Παναγία... Πολύ κρύο σήμερα κορίτσια μου... Αλλά χιονακι στην πολη δεεεεν... Στα χωριά μας μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Τι κανετε κοριτσια;;  Εχασα λιγακι τις εξελιξεις γιατι δεν ημουν σπιτι μου το διημερο...Εχουμε καμμια εγκυούλα κάτι;;

Σημερα μετα απο μερες εχει καλο καιρο στον τοπο μας.Εχουμε κυνήγι θησαυρού και  θα κατέβω να βοηθήσω λιγο την ομαδα μας! Καλες Απόκριες!!

Καλημέρα! Όχι καμία εγκυουλα ακόμη δυστυχώς.. Έρχεται άνοιξη όμως (τυπικά τουλάχιστον) και ελπίζουμε για τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε όταν μας έρθεις με το καλό ξανά θα πάρουμε την @Σταυρι κ θα πάμε Αγιάσο για καφεδάκι έξω από την Παναγία... Πολύ κρύο σήμερα κορίτσια μου... Αλλά χιονακι στην πολύ δεεεεν... Στα χωριά μας μονο

κοριτσια και μενα μη ξεχάσετε!!! συνηθως Μυτιληνη ερχόμαστε για Πρωτοχρονιά ή 15Αυγουστο που  παμε Βατερα!! Καλημέρα είπα? Δεν είπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Καλημέρα! Όχι καμία εγκυουλα ακόμη δυστυχώς.. Έρχεται άνοιξη όμως (τυπικά τουλάχιστον) και ελπίζουμε για τα καλύτερα! 

Ωραια!Ολες με νεες ελπίδες!Παμε δυναμικα την Ανοιξη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσια και μενα μη ξεχάσετε!!! συνηθως Μυτιληνη ερχόμαστε για Πρωτοχρονιά ή 15Αυγουστο που  παμε Βατερα!! Καλημέρα είπα? Δεν είπα..

Σουπερ τα Βατερά κ ο αγ.Ισίδωρος επίσης! Όσο για τον καφέ έξω από την Παναγία δεν έχω λόγια... τι υπέροχο σημείο, στη σκιά κ σε αυτά τα πανέμορφα καφενεία με τα τέλεια γλυκά! Επίσης συνήθως πάμε σε ένα φοβερό ταβερνάκι στον αγιο φωκά, δεν το κάνει το μάτι σου αλλά έχει τα πιο τέλεια ψαρικά!

Ας ελπίσουμε όμως ότι καμιά μας μέχρι το καλοκαίρι δεν θα μπορεί ούτε γλυκά να φάει ούτε στα βατερά να κολυμπήσει! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ωραια!Ολες με νεες ελπίδες!Παμε δυναμικα την Ανοιξη!!!!!

εεεερχεταιιι εεεερχεταιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σουπερ τα Βατερά κ ο αγ.Ισίδωρος επίσης! Όσο για τον καφέ έξω από την Παναγία δεν έχω λόγια... τι υπέροχο σημείο, στη σκιά κ σε αυτά τα πανέμορφα καφενεία με τα τέλεια γλυκά! Επίσης συνήθως πάμε σε ένα φοβερό ταβερνάκι στον αγιο φωκά, δεν το κάνει το μάτι σου αλλά έχει τα πιο τέλεια ψαρικά!

Ας ελπίσουμε όμως ότι καμιά μας μέχρι το καλοκαίρι δεν θα μπορεί ούτε γλυκά να φάει ούτε στα βατερά να κολυμπήσει! ?

 

Μακάρι οταν θα πάμε στην Αγιάσο τον 15αυγουστο να έχουμε φουσκωμένη κοιλίτσα!!  Έχουμε πει με τον άντρα μου όταν με το καλό έρθει το μπεμπέ να το βαφτίσουμε στον Άγιο Ταξιάρχη.. το έχουμε κάνει σαν τάμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Μακάρι οταν θα πάμε στην Αγιάσο τον 15αυγουστο να έχουμε φουσκωμένη κοιλίτσα!!  Έχουμε πει με τον άντρα μου όταν με το καλό έρθει το μπεμπέ να το βαφτίσουμε στον Άγιο Ταξιάρχη.. το έχουμε κάνει σαν τάμα!!

Σας το εύχομαι κορίτσι μου! με το καλό για όλες μας! 

Πάλι μου τέλειωσαν οι καρδούλες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Σας το εύχομαι κορίτσι μου! με το καλό για όλες μας! 

Πάλι μου τέλειωσαν οι καρδούλες...

 

και μένα... πόσα λαικ μας αφήνει βρε κοριτσια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μακάρι οταν θα πάμε στην Αγιάσο τον 15αυγουστο να έχουμε φουσκωμένη κοιλίτσα!!  Έχουμε πει με τον άντρα μου όταν με το καλό έρθει το μπεμπέ να το βαφτίσουμε στον Άγιο Ταξιάρχη.. το έχουμε κάνει σαν τάμα!!

Μπράβο σας .. κ εμεις στον Ταξιάρχη παντρευτηκαμε αλλά στο Καγιαννι όχι στον Μανταμάδο.. το ίδιο είναι. Στην ίδια εκκλησία με την @Σταυρι παντρεύτηκαμε.. Μεγάλη η χάρη του πιστεύω σ' αυτόν κ πάω πολύ συχνά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

και μένα... πόσα λαικ μας αφήνει βρε κοριτσια??

Ναι δεν αφήνει πολλά.. πρέπει η διεύθυνση να αυξήσει τα like κ να προσθέσει κ άλλες φατσούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο σας .. κ εμεις στον Ταξιάρχη παντρευτηκαμε αλλά στο Καγιαννι όχι στον Μανταμάδο.. το ίδιο είναι. Μεγάλη η χάρη του πιστεύω σ' αυτόν κ πάω πολύ συχνά...

και εκεί είναι υπέροχα!!! Είχα πάει σε μια βάφτιση και μου άρεσε πολύ! Ξέρεις ποιο άλλο εκκλησάκι μου αρέσει που είναι πολύ γραφικό? Στη συκαμιά κάτω στο λιμανάκι.. υπέροχη τοποθεσία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι δεν αφήνει πολλά.. πρέπει η διεύθυνση να αυξήσει τα like κ να προσθέσει κ άλλες φατσούλες...

Να το κάνουμε αίτημα βρε κορίτσια... δεν μας αφήνουν να εκφραστούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Τι κανετε κοριτσια;;  Εχασα λιγακι τις εξελιξεις γιατι δεν ημουν σπιτι μου το διημερο...Εχουμε καμμια εγκυούλα κάτι;;

Σημερα μετα απο μερες εχει καλο καιρο στον τοπο μας.Εχουμε κυνήγι θησαυρού και  θα κατέβω να βοηθήσω λιγο την ομαδα μας! Καλες Απόκριες!!

@Χρυσάφω (χρυσαφακι) μου από που είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

και εκεί είναι υπέροχα!!! Είχα πάει σε μια βάφτιση και μου άρεσε πολύ! Ξέρεις ποιο άλλο εκκλησάκι μου αρέσει που είναι πολύ γραφικό? Στη συκαμιά κάτω στο λιμανάκι.. υπέροχη τοποθεσία! 

Ε ναι .. κ εκεί πανέμορφα.. μπράβο έχεις γυρίσει το νησάκι μας. Άντε να μας ξανά έρθεις να πιούμε όλες μαζί καφέ... Η ... Ένα φυσικό χυμό καλύτερα γιατί δε θα μπορούμε χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...