Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

@Niki94 γλυκο μου κοριτσι, εμεις τα χουμε ξαναπει, ενα μονο θα σου γραψω....να χα τα χρονια σου αχ και να τα χα!

Οταν φτασεις στην ηλικια μου θα χεις ηδη τα παιδακια σου αγκαλια...ακομη κι αν θα σου ερθουν με εξωσωματικη τι σημασια εχει?

Εισαι τυχερη,μη πω ευλογημενη, που βρηκες απο νωρις τον συντροφο σου, καποιες τον ψαχναμε ως τα 30-35-40 κι οταν επιτελους ηρθε μας ειπαν τωρα?? τωρα θες να γινεις μανα?

Εχεις τον καλυτερο συμμαχο, την καταλληλοτερη βιολογικη ηλικια.Ακομη και αν σας βρηκαν θεματακια αυτα η επιστημη μπορει να τα παρακαμψει!

Χαιρομαι που εισαι τοσο αισιοδοξη γιατι ετσι πρεπει! Ολα θα γινουν!

Δεν ξέρω κοπέλα μου τι ηλικία έχεις, σίγουρα θα είσαι όμως μικρότερή μου. Ταυτίζομαι απόλυτα με τα λόγια σου περί ηλικίας. Εγώ είμαι 50 και ούτε 4 χρόνια παντρεμένη. Θυμάμαι στο γάμο μου την ξαδέλφη μου να μας εύχεται να είμαστε αγαπημένοι γιατί θα είμαστε εμείς οι δυο που θα έχουμε ο ένας τον άλλο. Σαν να έλεγε δεν θα κάνετε παιδί στην ηλικία που είστε, οπότε να είστε αγαπημένοι οι δυο σας. Τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι τόσο τυχεροί να παντρεύονται μικροί και να μπορούν και να έχουν το χρόνο και τη δύναμη να παλεύουν με την ατεκνία. Αργά ή γρήγορα όλες γίνονται μάνες.... ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ εγώ αυτό προτείνω... ??

Θα παω αλλα νομιζω οτι η αποφαση στο τελος θα πρεπει να ειναι δικη μου. Αφου δεν εχω καποιο προβλημα για να κανω καποια θεραπεια. Αν ημουνα πιο μικρη θα περιμενα εναν χρονο ακομα αλλα τωρα ο χρονος μετραει αντιστροφα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τρελαίνομαι επίσης όταν μου μιλάνε για εξωσωματικές λες και είναι τόσο εύκολο και απλό σε αυτή την ηλικία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Δεν ξέρω κοπέλα μου τι ηλικία έχεις, σίγουρα θα είσαι όμως μικρότερή μου. Ταυτίζομαι απόλυτα με τα λόγια σου περί ηλικίας. Εγώ είμαι 50 και ούτε 4 χρόνια παντρεμένη. Θυμάμαι στο γάμο μου την ξαδέλφη μου να μας εύχεται να είμαστε αγαπημένοι γιατί θα είμαστε εμείς οι δυο που θα έχουμε ο ένας τον άλλο. Σαν να έλεγε δεν θα κάνετε παιδί στην ηλικία που είστε, οπότε να είστε αγαπημένοι οι δυο σας. Τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι τόσο τυχεροί να παντρεύονται μικροί και να μπορούν και να έχουν το χρόνο και τη δύναμη να παλεύουν με την ατεκνία. Αργά ή γρήγορα όλες γίνονται μάνες.... ;;;;;

εγώ κοριτσι μου αυτό πιστευω.. ειτε στα 50 ειτε στα 20 υπάρχουν πλεον τρόποι να γινουμε όλες μανούλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Και τρελαίνομαι επίσης όταν μου μιλάνε για εξωσωματικές λες και είναι τόσο εύκολο και απλό σε αυτή την ηλικία....

για ποιο λογο το λες αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Δεν ξέρω κοπέλα μου τι ηλικία έχεις, σίγουρα θα είσαι όμως μικρότερή μου. Ταυτίζομαι απόλυτα με τα λόγια σου περί ηλικίας. Εγώ είμαι 50 και ούτε 4 χρόνια παντρεμένη. Θυμάμαι στο γάμο μου την ξαδέλφη μου να μας εύχεται να είμαστε αγαπημένοι γιατί θα είμαστε εμείς οι δυο που θα έχουμε ο ένας τον άλλο. Σαν να έλεγε δεν θα κάνετε παιδί στην ηλικία που είστε, οπότε να είστε αγαπημένοι οι δυο σας. Τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι τόσο τυχεροί να παντρεύονται μικροί και να μπορούν και να έχουν το χρόνο και τη δύναμη να παλεύουν με την ατεκνία. Αργά ή γρήγορα όλες γίνονται μάνες.... ;;;;;

Όλες γίνονται μανουλες πιστεύω δεν έχει όριο η μητρότητα...!!! Αν λες για εμένα είναι 24 στα 25 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Όλες γίνονται μανουλες πιστεύω δεν έχει όριο η μητρότητα...!!! Αν λες για εμένα είναι 24 στα 25 

Δεν το λέω για σένα κοπέλα μου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσια μου  σας ανεβαζω μερικες πρωινες φώτος απο το νησάκι μου.. 

dentro.jpg

elia.jpg

skepi.jpg

Έλα τελειαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσια μου  σας ανεβαζω μερικες πρωινες φώτος απο το νησάκι μου.. 

dentro.jpg

elia.jpg

skepi.jpg

Ουαου... Σας χιόνισε πολυυυυυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ουαου... Σας χιόνισε πολυυυυυ... 

ναιιι είμαστε "εγκλωβισμενοι" σπιτι.. αλλα δεν με νοιαζει καθοοοολουυυυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλες γίνονται μανουλες πιστεύω δεν έχει όριο η μητρότητα...!!! Αν λες για εμένα είναι 24 στα 25 

Δυστυχώς όμως η ηλικία από μόνη της βάζει όρια στην μητρότητα! Κορίτσια μου εσείς που είστε μικρές ακόμη δεν μπορείτε να το καταλάβετε αυτό που σας γράφω. Δεν σας παρεξηγώ και δεν το λέω με κανένα ίχνος πικρίας. Κι εγώ αν ήμουν στην ηλικία σας τα ίδια θα πίστευα και θα έλεγα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η peanutbutter είπε:

Θα παω αλλα νομιζω οτι η αποφαση στο τελος θα πρεπει να ειναι δικη μου. Αφου δεν εχω καποιο προβλημα για να κανω καποια θεραπεια. Αν ημουνα πιο μικρη θα περιμενα εναν χρονο ακομα αλλα τωρα ο χρονος μετραει αντιστροφα.. 

Κ η μαμά μου προσπαθούσε 3 χρόνια. Αλλά τίποτα... Ανεξήγητη όπως κ σένα. Μόλις πήρε ίσως ορμόνες από ότι μου χε πει. Τον πρώτο κιόλας μήνα έμεινε. Δε ξέρω ίσως άλλαξε η ψυχολογία της. Κ ήταν πιο θετική κ σίγουρη κ κατευθείαν έγινε... ?? Σίγουρα υπάρχουν κ άλλες λύσεις.... Για μεγαλύτερες πιθανότητες. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Δυστυχώς όμως η ηλικία από μόνη της βάζει όρια στην μητρότητα! Κορίτσια μου εσείς που είστε μικρές ακόμη δεν μπορείτε να το καταλάβετε αυτό που σας γράφω. Δεν σας παρεξηγώ και δεν το λέω με κανένα ίχνος πικρίας. Κι εγώ αν ήμουν στην ηλικία σας τα ίδια θα πίστευα και θα έλεγα. 

Η καθεμία βάζει τα δικά της όρια. Και μια 30αρα κ μια 40αρα κ μια 50αρα....αλλα δε γίνονται όλα με το περίμενε. Πρέπει κάποιος να βοηθήσει... Αν θες κάτι πολύ..... Ψάχνεις τρόπους κ το κάνεις. Εγώ αυτό έχω μάθει. Ότι κ αν ηλικία κ αν είμαι.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Δυστυχώς όμως η ηλικία από μόνη της βάζει όρια στην μητρότητα! Κορίτσια μου εσείς που είστε μικρές ακόμη δεν μπορείτε να το καταλάβετε αυτό που σας γράφω. Δεν σας παρεξηγώ και δεν το λέω με κανένα ίχνος πικρίας. Κι εγώ αν ήμουν στην ηλικία σας τα ίδια θα πίστευα και θα έλεγα. 

Εγώ καταλαβαίνω απόλυτα τι λες. Η μητρότητα δεν έρχεται μόνο όταν μια γυναίκα κυοφορεί αλλά όταν μεγαλώνει. Ανεξάρτητα λοιπόν από την ηλικία και τα προβλήματα, μάνες μπορούν να γίνουν όλες. Απλά ο καθένας κάνει τις επιλογές του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η καθεμία βάζει τα δικά της όρια. Και μια 30αρα κ μια 40αρα κ μια 50αρα....αλλα δε γίνονται όλα με το περίμενε. Πρέπει κάποιος να βοηθήσει... Αν θες κάτι πολύ..... Ψάχνεις τρόπους κ το κάνεις. Εγώ αυτό έχω μάθει. Ότι κ αν ηλικία κ αν είμαι.... ?

Δεν εχω άλλα λαικ οποτε το βάζω εδω!! Λαααικκκκ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσια μου  σας ανεβαζω μερικες πρωινες φώτος απο το νησάκι μου.. 

dentro.jpg

elia.jpg

skepi.jpg

Τέλεια!!!!από ποιο νησί είσαι!!Και στη Θεσσαλονίκη που είμαι εγώ χιόνισε αλλά όχι τόσο πολύ!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Τέλεια!!!!από ποιο νησί είσαι!!Και στη Θεσσαλονίκη που είμαι εγώ χιόνισε αλλά όχι τόσο πολύ!!!!??

Λήμνο αγάπη.. κοριτσια χιονίζει απο τις 8 το πρωί ασταμάτητα.. έχουμε χτιστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ η μαμά μου προσπαθούσε 3 χρόνια. Αλλά τίποτα... Ανεξήγητη όπως κ σένα. Μόλις πήρε ίσως ορμόνες από ότι μου χε πει. Τον πρώτο κιόλας μήνα έμεινε. Δε ξέρω ίσως άλλαξε η ψυχολογία της. Κ ήταν πιο θετική κ σίγουρη κ κατευθείαν έγινε... ?? Σίγουρα υπάρχουν κ άλλες λύσεις.... Για μεγαλύτερες πιθανότητες. ?

Ναι μπορει να φταιει και το αγχος μου!! Γενικα ειμαι αισιοδοξη οτι στο τελος θα τα καταφερω με τον εναν η τον αλλο τροπο! Ειναι που ειμαι ανυπομονη και το θελω τωωωωωωρα ομως χαχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Λήμνο αγάπη.. κοριτσια χιονίζει απο τις 8 το πρωί ασταμάτητα.. έχουμε χτιστεί.. 

Αλήθεια; Τέλεια!!!!άντε να το χαρείτε!!!!!❄️❄️❄️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...