Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια πιστεύω ειλικρινά ότι δεν θα χρειαστεί... τώρα που πήραμε όλες αυτές τις εξετάσεις θεωρώ ότι θα έρθει... από δω κ πέρα ηρεμία κ περισσότερο σεξ στις γόνιμες όπως είπες κ παραπάνω :-) 

Από ό,τι κατάλαβα θέλει σεξ πολύ κοντά στην ωορρηξία. Κι εμείς κάναμε πριν την ωορρηξία και σταματούσαμε. Νομίζω στην περίπτωση μας το πρόβλημα είναι το σεξ! Θέλει περισσότερο! Και θα κάτσει κάποια στιγμή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θετική σκέψη και αισιοδοξία... θα γίνω γραφική να το επαναλαμβάνω αλλά είναι πολύ βασικό... Εγώ βρίσκομαι στο πικ των γονιμων μου... Έχω παραπάνω υγρά και έντονη ερωτική επιθυμία... εσείς τι άλλα νιώθετε στις γόνιμες;;  Τον έχω ξεζουμιξει τον καημένο τον άντρα μου..  εχτές μου ζήτησε ρεπό..  χαχαχα αλλά σήμερα δεν θα μου γλιτώσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

 

 

Καλημέρα κοριτσια μου ποιες (δεν) περιμένουν Σήμερα???

Καλησπέρα @Σταυρι, εγώ (δεν) περίμενα και ήρθε στην ώρα της! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα @Σταυρι, εγώ (δεν) περίμενα και ήρθε στην ώρα της! ? 

Και εγω δεν περιμενα και ηρθε ακριβως σρην ωρα της.. Σήμερα συνήλθα τις προηγούμενες μέρες ήμουν στα πατώματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν φταις εσύ για το αποτέλεσμα! Δύο εγκυμοσύνες μια χαρά! Και το @Mantarini ακι θα φέρει γούρι που είναι μικρή και αισιοδοξη! Εμπρός για ανοιξιάτικες συλλήψεις!! 

αγαπηηηη μουυυυυ!! το εύχομαι για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θετική σκέψη και αισιοδοξία... θα γίνω γραφική να το επαναλαμβάνω αλλά είναι πολύ βασικό... Εγώ βρίσκομαι στο πικ των γονιμων μου... Έχω παραπάνω υγρά και έντονη ερωτική επιθυμία... εσείς τι άλλα νιώθετε στις γόνιμες;;  Τον έχω ξεζουμιξει τον καημένο τον άντρα μου..  εχτές μου ζήτησε ρεπό..  χαχαχα αλλά σήμερα δεν θα μου γλιτώσει... 

Δεν παθενουν τίποτα...!!! 2γω αυτή την επιθυμία την έχω λίγο πριν αδιαθετισω.. Χαχα γόνιμες δεν έχω οπότε δεν ξέρω να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θετική σκέψη και αισιοδοξία... θα γίνω γραφική να το επαναλαμβάνω αλλά είναι πολύ βασικό... Εγώ βρίσκομαι στο πικ των γονιμων μου... Έχω παραπάνω υγρά και έντονη ερωτική επιθυμία... εσείς τι άλλα νιώθετε στις γόνιμες;;  Τον έχω ξεζουμιξει τον καημένο τον άντρα μου..  εχτές μου ζήτησε ρεπό..  χαχαχα αλλά σήμερα δεν θα μου γλιτώσει... 

Χαχαχα καλά του έκανες! Κι εγώ σήμερα ξεκινώ δραστηριότητα επιτέλους, τελείωσα χθες την αντιβίωση. Υγρά πολλά και καλή διάθεση νιώθω. Το τεστ ωορρηξιας σχεδόν κοκκινισε οπότε πλησιάζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χαχαχα καλά του έκανες! Κι εγώ σήμερα ξεκινώ δραστηριότητα επιτέλους, τελείωσα χθες την αντιβίωση. 

Καλό βόλι!!! χαχαχα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν παθενουν τίποτα...!!! 2γω αυτή την επιθυμία την έχω λίγο πριν αδιαθετισω.. Χαχα γόνιμες δεν έχω οπότε δεν ξέρω να σου πω

Γιατί δεν έχεις γόνιμες κορίτσι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατί δεν έχεις γόνιμες κορίτσι μου??

Άστατος κύκλος = Όχι γόνιμες 

Οπότε δεν κάνω και λογο σπω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Άστατος κύκλος = Όχι γόνιμες 

Οπότε δεν κάνω και λογο σπω 

Γιατί δε το παρακολουθείς με υπέρηχο να είναι πιο εύκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαδέρφη μου είναι έγκυος στο δεύτερο, και τώρα έμεινε και η άλλη μου ξαδέρφη, που είναι κολλητές. Τι στο καλό, συμφωνία είχαν κάνει; ? Μαζί είχαν μείνει και στα πρώτα με λίγους μήνες διαφορά. Είπαμε, αν έχεις τύχη, διάβαινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ξαδέρφη μου είναι έγκυος στο δεύτερο, και τώρα έμεινε και η άλλη μου ξαδέρφη, που είναι κολλητές. Τι στο καλό, συμφωνία είχαν κάνει; ? Μαζί είχαν μείνει και στα πρώτα με λίγους μήνες διαφορά. Είπαμε, αν έχεις τύχη, διάβαινε. 

Αυτό ακριβώς. Αν έχεις τύχη..... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αυτό ακριβώς. Αν έχεις τύχη..... ?

Εμένα με βλέπει η τύχη και αλλάζει δρόμο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Τι να πούμε και εμείς @LOULOUdaki!..

Έχεις δίκιο κορίτσι, τι να λέμε τώρα... και υπάρχουν και χειρότερα και από τα δικά μου και από τα δικά σου. Αλλά είμαι γκρινιάρα πολύυυυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσι, τι να λέμε τώρα... και υπάρχουν και χειρότερα και από τα δικά μου και από τα δικά σου. Αλλά είμαι γκρινιάρα πολύυυυ ?

Αχ ξέρεις τι πιστεύω?? Ότι απλά ήμαστε πολύ αγχώδεις και επίμονες,Όταν ηρεμήσουμε θα έρθει αυτό επιθυμούμε και αν δεν έρθει δεν πειράζει ξέρει Ο Θεος καλυτερα από μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ ξέρεις τι πιστεύω?? Ότι απλά ήμαστε πολύ αγχώδεις και επίμονες,Όταν ηρεμήσουμε θα έρθει αυτό επιθυμούμε και αν δεν έρθει δεν πειράζει ξέρει Ο Θεος καλυτερα από μας.

Αυτό εννοείται!!! Και αυτό πρέπει να κάνουμε. 

Υγ. Αγχώδης και επίμονη = my middle names ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36 ποιος με φώναξε χχαχχαχαχα εδώ είμαι κορίτσια μου καλεεε θα μείνετε όλες τώρα θα σας πάρω όλες εγώ μαζί μου θα δείτε τι και αν δεν ήτανε αυτό το μηνα εεεε @Mantarini @Tokyo @lactaki @Σταυρι @Χρυσάφω πιστεύετε το και θα γίνει όλες σας θα γίνετε μανουλες όλες και οσες δεν εκανα παράθεση να με συγχωρήσουν δεν σας  ξέρω όλες ακόμα και ακόμα δεν είμαι και πολύ μέσα διότι Εχω Ολη μέρα υπνηλία σημερα Εχω εμετούς και το στομαχι χαλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γιατί δε το παρακολουθείς με υπέρηχο να είναι πιο εύκολο. 

Για πιο λόγο άσκοπο τέλειος αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Για πιο λόγο άσκοπο τέλειος αυτό 

Νίκη δε λέω να το κάνεις, αλλά γιατί άσκοπο; αν με τον υπέρηχο βρεις την ωορρηξία ώστε να έχεις πιο στοχευμένα επαφές δεν βοηθάει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Για πιο λόγο άσκοπο τέλειος αυτό 

Γιατί κ εγώ έχω άστατο κύκλο. Κ με αυτό το τρόπο βρίσκω την ωορρηξία. Μου... Γι αυτό κ σου το είπα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Νίκη δε λέω να το κάνεις, αλλά γιατί άσκοπο; αν με τον υπέρηχο βρεις την ωορρηξία ώστε να έχεις πιο στοχευμένα επαφές δεν βοηθάει; 

Όχι κοπέλα μου σ2 ένα αστατο κύκλο πανό από 40 ημέρες δεν κάνεις ωορρηξία και αν κάνεις είναι κακιάς ποιότητας. Εμείς εδώ δεν έχουμε καν σπέρμα τι στοχευμένες επαφές πάμε μάλλον για εξωσωματική απευθείας δεν συζητάμε καν για φυσιολογική πλέων σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γιατί κ εγώ έχω άστατο κύκλο. Κ με αυτό το τρόπο βρίσκω την ωορρηξία. Μου... Γι αυτό κ σου το είπα. 

Εσύ κάνεις μικρούς άστατους κύκλους κάτω τον 40 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εσύ κάνεις μικρούς άστατους κύκλους κάτω τον 40 ημερών 

Όχι. Αυτόν πχ τον μήνα είχα 48 ημέρες κύκλος. Κ έκανα μια ωραιότατη ωορρηξία 30η ημέρα.!!! Απλά δεν έτυχε να γίνει σύλληψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...