Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια μου ο γιατρός είπε ό, τι περίμενα.. Μπορεί να μην είναι τίποτα μπορεί να ναι πολυποδας μπορεί ινομυωμα. Μόνο σε υστεροσκοπηση θα φανεί! Αν είναι πολυποδας τον βγάζουμε, αν είναι ινομυωμα είναι μικρό και το αγνοούμε! Κάποια στιγμή θα κάνω μια διαφωτιστική υστεροσκοπηση και θα το δω.... 

άντε κορίτσι μου να το κάνεις και αυτό να τελειώνεις... ο άντρας σου έκανε το σπερματοδιαγραμμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

άντε κορίτσι μου να το κάνεις και αυτό να τελειώνεις... ο άντρας σου έκανε το σπερματοδιαγραμμα;;

Ναι το έκανε σήμερα! Διερευνητική υστεροσκοπηση εννοούσα όχι διαφωτιστική, αλλά πάλι σωστό είναι! Δεν είναι επείγον μου είπε οπότε ίσως το αφήσω για μετά δύο μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι το έκανε σήμερα! Διερευνητική υστεροσκοπηση εννοούσα όχι διαφωτιστική, αλλά πάλι σωστό είναι! Δεν είναι επείγον μου είπε οπότε ίσως το αφήσω για μετά δύο μήνες 

ωραία... να βγουν και τα αποτελέσματα του άντρα σου.. να δείτε που βρίσκεστε με το σπέρμα.. Και προχωράτε... Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι το έκανε σήμερα! Διερευνητική υστεροσκοπηση εννοούσα όχι διαφωτιστική, αλλά πάλι σωστό είναι! Δεν είναι επείγον μου είπε οπότε ίσως το αφήσω για μετά δύο μήνες 

Καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιάννα 36Καλά αποτελέσματα! Είχε η αδερφή μου πολυποδα μικρό κ ο γιατρός της είπε να μην το πειράξει γιατί ηταν μικρό κ προσπαθούσε τοτε να μεινει έγκυος. Εμεινε, γέννησε κ μετά το αφαιρεσε. Θελω να πω αν δεν ειναι απόλυτη ανάγκη μη βιαστείς στη φάση που βρίσκεσαι. Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

ΥΓ ουφ δε θα ησυχασουμε ποτέ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Καλή επιτυχία κοπέλα μου όλα να πάνε καλά...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Αστεράκι καλή επιτυχίααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Έτσι!! θετικές σκέψεις!! θα ρθει το σπορακι!!!! Καλή επιτυχία κοπέλα μου!! ειμαι αισιόδοξη για σένα!!   Βρε κορίτσια να σας πω κάτι;; είμαι πολύ αισιόδοξη και για μένα αυτή τη φορά!! το νιώθω πολύ έντονα! ?  περίοδο περιμένω 8/3.. αν δεν φανεί θα κάνω τεστάκι στις 11/3.. έχω βγάλει και πρόγραμμα... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Έτσι!! θετικές σκέψεις!! θα ρθει το σπορακι!!!! Καλή επιτυχία κοπέλα μου!! ειμαι αισιόδοξη για σένα!!   Βρε κορίτσια να σας πω κάτι;; είμαι πολύ αισιόδοξη και για μένα αυτή τη φορά!! το νιώθω πολύ έντονα! ?  περίοδο περιμένω 8/3.. αν δεν φανεί θα κάνω τεστάκι στις 11/3.. έχω βγάλει και πρόγραμμα... χαχαχα

Έτσι μπράβο. Κ εγώ θα αφήσω λίγες μέρες. Άσε που θα μου κακοφανει τόσο μικρός κύκλος. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πω κι εγώ ένα μικρό ποιηματάκι που εμπνεύστηκα τώρα...

 

Να σας χαιρετήσω θέλω πια 

ήρθε η ώρα τώρα

μαζί με εγκάρδια ευχή μόνο μια

γρήγορα να κάνετε παιδί

να φύγει της λύπης η μπόρα.

Κι αν θελήσει ο καλός Θεός

μάνα κι εγώ να γίνω

θα γεμίσει η ψυχή μου φως

απ' της χαράς το νερό θα πίνω.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Καλή επιτυχία εύχομαι??? σύντομα εγκύουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλή αρχή κ σε σένα λοιπόν.. κάτι έχει ο μήνας όλο ανακαλύψεις είμαστε...

Σε δουλειά να βρισκόμαστε! Χάρηκα όμως που μου είπε για τις σάλπιγγες ο γιατρός πόσο σημαντικό είναι που είναι καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Καλή αρχή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Έτσι!! θετικές σκέψεις!! θα ρθει το σπορακι!!!! Καλή επιτυχία κοπέλα μου!! ειμαι αισιόδοξη για σένα!!   Βρε κορίτσια να σας πω κάτι;; είμαι πολύ αισιόδοξη και για μένα αυτή τη φορά!! το νιώθω πολύ έντονα! ?  περίοδο περιμένω 8/3.. αν δεν φανεί θα κάνω τεστάκι στις 11/3.. έχω βγάλει και πρόγραμμα... χαχαχα

Κ εγώ στην ίδια φάση με σένα είμαι.. Στην αρχή ακόμα!! Καλή μας επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Θα πω κι εγώ ένα μικρό ποιηματάκι που εμπνεύστηκα τώρα...

 

Να σας χαιρετήσω θέλω πια 

ήρθε η ώρα τώρα

μαζί με εγκάρδια ευχή μόνο μια

γρήγορα να κάνετε παιδί

να φύγει της λύπης η μπόρα.

Κι αν θελήσει ο καλός Θεός

μάνα κι εγώ να γίνω

θα γεμίσει η ψυχή μου φως

απ' της χαράς το νερό θα πίνω.

 

 

Τι ωραίο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@Γιάννα 36Καλά αποτελέσματα! Είχε η αδερφή μου πολυποδα μικρό κ ο γιατρός της είπε να μην το πειράξει γιατί ηταν μικρό κ προσπαθούσε τοτε να μεινει έγκυος. Εμεινε, γέννησε κ μετά το αφαιρεσε. Θελω να πω αν δεν ειναι απόλυτη ανάγκη μη βιαστείς στη φάση που βρίσκεσαι. Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

ΥΓ ουφ δε θα ησυχασουμε ποτέ;;;

Δεν θα βιαστώ, όχι! Σ ευχαριστώ που με καθησυχάζεις πάντα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις εφοδιάστηκε τα φάρμακα κια μου... Ξεκινάω αύριο πρωί. Αντε να δούμε... Πόσα ωοθυλάκια κ πόσο θα αυξηθούν!!! ? Ξεκινάμε θετικά. ??

Τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός @Starrr; Πότε θα πας για υπερηχο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89 είπε:

Κ εγώ στην ίδια φάση με σένα είμαι.. Στην αρχή ακόμα!! Καλή μας επιτυχία! 

Καλή μας επιτυχια!!! θετικα τεστακια να δουμε τον Μαρτη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλή μας επιτυχια!!! θετικα τεστακια να δουμε τον Μαρτη!! 

Kοριτσια καλή επιτυχία σε όλες σας!Άντε να δουμε τι θα μας φέρει ο Μάρτιος.Εγω περιμένω περίοδο αύριο - μεθαύριο,ήδη έχει πρηστεί το στήθος μου μέρες τώρα,όποτε την περίπτωση εγκυμοσύνης την αποκλείω.Τοσο νωρίς συμπτώμα δν  παίζει!Ειπα άντρα μου να πάει για επανάληψη σπερμοδιαγράμματος αλλά εφαγα άκυρο!Θα πάει την Δευτέρα λέει..αλλά μέχρι την Δευτέρα βρε κορίτσια θα είναι πολλές ημέρες αποχής,εγώ θα αδιαθετησω κ δε θα κάνουμε τίποτα πάλι!Ουφ ..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Kοριτσια καλή επιτυχία σε όλες σας!Άντε να δουμε τι θα μας φέρει ο Μάρτιος.Εγω περιμένω περίοδο αύριο - μεθαύριο,ήδη έχει πρηστεί το στήθος μου μέρες τώρα,όποτε την περίπτωση εγκυμοσύνης την αποκλείω.Τοσο νωρίς συμπτώμα δν  παίζει!Ειπα άντρα μου να πάει για επανάληψη σπερμοδιαγράμματος αλλά εφαγα άκυρο!Θα πάει την Δευτέρα λέει..αλλά μέχρι την Δευτέρα βρε κορίτσια θα είναι πολλές ημέρες αποχής,εγώ θα αδιαθετησω κ δε θα κάνουμε τίποτα πάλι!Ουφ ..??

ευχομαι να εχεις αυτα τα συμπτωματα επειδη εχεις σπορακι.. και οχι λογω περιόδου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soulful είπε:

Kοριτσια καλή επιτυχία σε όλες σας!Άντε να δουμε τι θα μας φέρει ο Μάρτιος.Εγω περιμένω περίοδο αύριο - μεθαύριο,ήδη έχει πρηστεί το στήθος μου μέρες τώρα,όποτε την περίπτωση εγκυμοσύνης την αποκλείω.Τοσο νωρίς συμπτώμα δν  παίζει!Ειπα άντρα μου να πάει για επανάληψη σπερμοδιαγράμματος αλλά εφαγα άκυρο!Θα πάει την Δευτέρα λέει..αλλά μέχρι την Δευτέρα βρε κορίτσια θα είναι πολλές ημέρες αποχής,εγώ θα αδιαθετησω κ δε θα κάνουμε τίποτα πάλι!Ουφ ..??

Μη το λες και για το στήθος, αφού τα συμπτώματα περιόδου είναι ίδια με της περιόδου! Σου εύχομαι να είναι νινακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

ευχομαι να εχεις αυτα τα συμπτωματα επειδη εχεις σπορακι.. και οχι λογω περιόδου..

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός @Starrr; Πότε θα πας για υπερηχο;; 

Καλημέρα..., ? θα παίρνω σήμερα πρωί βράδυ αύριο κ Παρασκευή. Κ Παρασκευή βράδυ μιλάμε να κανονίσουμε Σάββατο υπέρηχο... Έχει μιλήσει με εξωσωματικο κ του πρότεινε κι αυτός αυτό το σχήμα. Κ ανάλογα το τι θα δούμε θα δούμε αν θα συνεχίσω κ σκ. Κ θα με ξανά δει την επόμενη Τετάρτη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...