Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τι κανετε κορίτσια πως είστε;;

καλως Την!! Καλά είμαστε!! εγώ δουλίτσα πίνω καφεδάκι και παρακολουθώ εσάς... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.εγω περιμένω Παρασκευή.....πώς κ πως αυτό το μήνα.... αυτό το μήνα χαλάρωσα πολύ....δε προσπαθήσαμε καθόλου κ πολύ μαρεσε.παμε δυνατά για το Μάρτιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα.εγω περιμένω Παρασκευή.....πώς κ πως αυτό το μήνα.... αυτό το μήνα χαλάρωσα πολύ....δε προσπαθήσαμε καθόλου κ πολύ μαρεσε.παμε δυνατά για το Μάρτιο

Λες;;Ησουν μες τις ημερες;;;Για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα.εγω περιμένω Παρασκευή.....πώς κ πως αυτό το μήνα.... αυτό το μήνα χαλάρωσα πολύ....δε προσπαθήσαμε καθόλου κ πολύ μαρεσε.παμε δυνατά για το Μάρτιο

κοπέλα μου εύχομαι αυτή η χαλαρότητα να οδήγησε σε σπορακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Λες;;Ησουν μες τις ημερες;;;Για να δουμε!

Περιμένω να μου έρθει εννοώ.... περίοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

κοπέλα μου εύχομαι αυτή η χαλαρότητα να οδήγησε σε σπορακι!!! 

Έτσι μου είχε κάτσει κ τον Αύγουστο..... Ιούλιο είχαμε αποχή σχεδόν όλο το μήνα κ Αυγούστο τσουπ ήρθε..... άσχετα με το αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πρωι πρωι σεργιάνισε μια Θεσσαλονικιά ,

να φέρει μπεμπεδόσκονη

να κάνουμε παιδιά.??

Ποίημα πρώτη φορά μου γράφουν, θα συγκινηθώ!!! Όλες θα κάνατε μωράκι καλέ!! Η καθεμιά με την σειρά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ πάω για ανοσολογικές!! Τα φιλιά μου!!

καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ποίημα πρώτη φορά μου γράφουν, θα συγκινηθώ!!! Όλες θα κάνατε μωράκι καλέ!! Η καθεμιά με την σειρά της!

Σ ευχαριστουμε πολυ κορίτσι μου!Να κρατησεις ενα υγιέστατο μωρο στην αγκαλιά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ποίημα πρώτη φορά μου γράφουν, θα συγκινηθώ!!! Όλες θα κάνατε μωράκι καλέ!! Η καθεμιά με την σειρά της!

Με το καλό να έρθει το παιδάκι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα κ από εμένα .. οι ω το καφεδάκι μου στην Ερμού σήμερα..κ το βράδυ αναχωρώ για το νησάκι μου.. λοιπόν χθες πήγε Μ έκανε υπέρηχο είδα την κύστη μου σε live μετάδοση ?? πολύ ανατριχιαστικό χαχχ.. μιλήσαμε με τον γιατρό κ όλα καλά.. σήμερα πήγα στο νοσοκομείο τελείωσα πολύ γρήγορα είχα έτοιμες όλες τις εξετάσεις μου κ κλείσαμε ραντεβού. 27 Μαρτίου θα μπω στο νοσοκομείο κ 28 η επέμβαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλημερα κ από εμένα .. οι ω το καφεδάκι μου στην Ερμού σήμερα..κ το βράδυ αναχωρώ για το νησάκι μου.. λοιπόν χθες πήγε Μ έκανε υπέρηχο είδα την κύστη μου σε live μετάδοση ?? πολύ ανατριχιαστικό χαχχ.. μιλήσαμε με τον γιατρό κ όλα καλά.. σήμερα πήγα στο νοσοκομείο τελείωσα πολύ γρήγορα είχα έτοιμες όλες τις εξετάσεις μου κ κλείσαμε ραντεβού. 27 Μαρτίου θα μπω στο νοσοκομείο κ 28 η επέμβαση...

ω τελεία κοπέλα μου καλά αποτελέσματα τη επέμβαση? και που θα την κανεις? συγνώμη αλλα ξεχνάω τόσες που είμαστε

εγώ έκλεισα για 1-3 να κάνω εγω θα μπω πρωί στης 6 και θα βγω μεσημεράκι έτσι μου είπαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki άντε κοριτσάκι μου, να τελειώνεις, και το καλοκαίρι να μας λες για την εγκυμοσύνη σου. Τα φιλιά μου!

@Thunder καλά αποτελέσματα. Όταν λες ανοσολογικές, τι εννοείς; Γιατί τις κάνεις; (παίρνω ιδέες εγώ τώρα ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

ω τελεία κοπέλα μου καλά αποτελέσματα τη επέμβαση? και που θα την κανεις? συγνώμη αλλα ξεχνάω τόσες που είμαστε

εγώ έκλεισα για 1-3 να κάνω εγω θα μπω πρωί στης 6 και θα βγω μεσημεράκι έτσι μου είπαν

Κι εσύ για ενδομητρίωση; Άντε βρε κορίτσια, όλα καλά να πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εσύ για ενδομητρίωση; Άντε βρε κορίτσια, όλα καλά να πάνε!!!

εγώ όχι για κάτι ευρήματα που βρεθήκαν στην σαλπιγγογραφια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

ω τελεία κοπέλα μου καλά αποτελέσματα τη επέμβαση? και που θα την κανεις? συγνώμη αλλα ξεχνάω τόσες που είμαστε

εγώ έκλεισα για 1-3 να κάνω εγω θα μπω πρωί στης 6 και θα βγω μεσημεράκι έτσι μου είπαν

Ενδομητριωση κορίτσι πριν λίγες μέρες το έμαθα κ τρέχω. Θα την κάνω στο Αρεταίειο νοσοκομείο Αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Ενδομητριωση κορίτσι πριν λίγες μέρες το έμαθα κ τρέχω. Θα την κάνω στο Αρεταίειο νοσοκομείο Αθηνα

ααααα λαπαροσκοπήκα? καλα αποτελεσματα και ολα να πανε καλα κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@lactaki άντε κοριτσάκι μου, να τελειώνεις, και το καλοκαίρι να μας λες για την εγκυμοσύνη σου. Τα φιλιά μου!

@Thunder καλά αποτελέσματα. Όταν λες ανοσολογικές, τι εννοείς; Γιατί τις κάνεις; (παίρνω ιδέες εγώ τώρα ?)

Σε ευχαριστώ @LOULOUdaki!! Στο πλαίσιο της διερεύνησης της υπογονιμότητας... έχω κάνει ορμονικές, σαλπιγγογραφια, υπερηχο (και με περίοδο παρακαλώ!!) και τώρα ήρθε η σειρά για τις ανοσολογικες! Ο γιατρός μου τις πρότεινε... μου πρότεινε και για θρομβοφιλια αλλά προς το παρόν την αποφεύγω γιατί είναι ακριβή!! Στις στέλνω και σε φωτό γιατί δεν τα ξέρω να στα εξηγήσω! :-) 

0A10E900-7321-4633-A93E-741621AF8CD2.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλημερα κ από εμένα .. οι ω το καφεδάκι μου στην Ερμού σήμερα..κ το βράδυ αναχωρώ για το νησάκι μου.. λοιπόν χθες πήγε Μ έκανε υπέρηχο είδα την κύστη μου σε live μετάδοση ?? πολύ ανατριχιαστικό χαχχ.. μιλήσαμε με τον γιατρό κ όλα καλά.. σήμερα πήγα στο νοσοκομείο τελείωσα πολύ γρήγορα είχα έτοιμες όλες τις εξετάσεις μου κ κλείσαμε ραντεβού. 27 Μαρτίου θα μπω στο νοσοκομείο κ 28 η επέμβαση...

Ολα καλα να πανε lactaki μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Thunder σε ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Λοιπόν να σας πω κι έναν προβληματισμό μου. Όπως ξέρετε, είχα μια παλίνδρομη τον Ιανουάριο 2018 και έκανα απόξεση. Τον Απρίλιο έκανα γυναικολογική εξέταση και υπέρηχο και ο γιατρός μου είπε ότι πιάνει κάτι στον τράχηλο. Μάλλον πολυποδάκι. Μετά μου το άλλαξε και μου είπε ότι μάλλον είναι τραυματισμός από την απόξεση. Χθες ο ακτινολόγος, όπως έβαζε τα διάφορα στον κόλπο, μου το είπε κι αυτός, ότι βλέπει κάτι σαν μικρό πολυποδάκι στον τράχηλο. Διάβασα σε διάφορα ιατρικά σάιτς ότι οι πολύποδες πρέπει να αφαιρούνται γιατί είναι επικίνδυνοι για καρκίνο. Συν του ότι προκαλούν υπογονιμότητα γιατί φράσσουν τον τράχηλο και δεν περνούν τα σεπρματοζωάρια, και προκαλούν και σταγόνες αίματος πριν την περίοδο. Προβληματίζομαι λοιπόν, τι πρέπει να κάνω για να σιγουρευτούμε ότι είναι πολύποδας; Υστεροσκόπηση; Κι αν δεν είναι πολύποδας; Θα κάνω τσάμπα το χειρουργείο;

Όπως καταλαβαίνετε, δεν θα ηρεμήσω ποτέ, όλο κάτι θα σκέφτομαι να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Thunder σε ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Λοιπόν να σας πω κι έναν προβληματισμό μου. Όπως ξέρετε, είχα μια παλίνδρομη τον Ιανουάριο 2018 και έκανα απόξεση. Τον Απρίλιο έκανα γυναικολογική εξέταση και υπέρηχο και ο γιατρός μου είπε ότι πιάνει κάτι στον τράχηλο. Μάλλον πολυποδάκι. Μετά μου το άλλαξε και μου είπε ότι μάλλον είναι τραυματισμός από την απόξεση. Χθες ο ακτινολόγος, όπως έβαζε τα διάφορα στον κόλπο, μου το είπε κι αυτός, ότι βλέπει κάτι σαν μικρό πολυποδάκι στον τράχηλο. Διάβασα σε διάφορα ιατρικά σάιτς ότι οι πολύποδες πρέπει να αφαιρούνται γιατί είναι επικίνδυνοι για καρκίνο. Συν του ότι προκαλούν υπογονιμότητα γιατί φράσσουν τον τράχηλο και δεν περνούν τα σεπρματοζωάρια, και προκαλούν και σταγόνες αίματος πριν την περίοδο. Προβληματίζομαι λοιπόν, τι πρέπει να κάνω για να σιγουρευτούμε ότι είναι πολύποδας; Υστεροσκόπηση; Κι αν δεν είναι πολύποδας; Θα κάνω τσάμπα το χειρουργείο;

Όπως καταλαβαίνετε, δεν θα ηρεμήσω ποτέ, όλο κάτι θα σκέφτομαι να κάνω...

κάλο ειναι να το συζητήσεις με τον ιατρό σου αυτό μπορεί να είναι ενας μικρός συνεχεία βγάζω εγώ πολύποδες δεν είναι τίποτα και να κάνεις και στερεοσκοπιση για να το δούνε δεν είναι τίποτα θα κάνω ξανά εγώ άλλα το αποτέλεσμα θα στο πει ο ιατρός σου τι ακριβός μπορεί να είναι θα δει την σαλπιγγογραφία και θα σου πει π.χ. έμενα είδανε κάτι σκιές και το έγραψαν στο πόρισμα της σαλπιγγογραφίας και για αυτο θα κάνω υστεροσκοπηση διαγνωστική - επεμβατική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...