Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κατάλαβα να την περιμένω στην ωρα της την κυρία με τα κόκκινα! Μακάρι κορίτσι μου αλλα δε νομίζω θα ήταν πολύ νωρις για τέτοια συμπτώματα!

Και για περίοδο όμως θα ήταν νωρίς τέτοιο σύμπτωμα, οπότε μπορεί απλά να ναι τυχαίο, να σου έπεσε η πίεση, οτιδήποτε! Έχεις μέρες ακόμα μπροστά σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Και για περίοδο όμως θα ήταν νωρίς τέτοιο σύμπτωμα, οπότε μπορεί απλά να ναι τυχαίο, να σου έπεσε η πίεση, οτιδήποτε! Έχεις μέρες ακόμα μπροστά σου... 

Μπορεί να έχεις κ δικιο! Απλα ξέρεις ειμαι στις μέρες που δημιουργώ συμπτώματα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την έκανα την σαλπιγγογραφία. Όλα καλά ευτυχώς!

Ως προς την εξέταση, δεν είναι τίποτα. Σαν το τεστ ΠΑΠ. Κατάλαβα ότι μπήκε το υγρό όταν αισθάνθηκα ένα απειροελάχιστο κραμπάκι. Είχα πάρει βέβαια 2 buscopan plus! Βέβαια, τα πόδια μου έτρεμαν, τους λέω συγγνώμη είναι ανεξέλεγκτα ? μου είπαν ότι δεν τους πειράζει, εφόσον δεν κουνιέται η λεκάνη. 

Οπότε αυτό το μήνα θα κάνω μια προγεστερόνη και μια ΑΜΗ, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια, και έκλεισα από εξετάσεις. Μετά σεξ και ο Θεός βοηθός!

Μου έδωσαν κι εμένα vibramycin 100 mg για 4 μέρες. Σήμερα και αύριο απαγορεύονται οι επαφές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια την έκανα την σαλπιγγογραφία. Όλα καλά ευτυχώς!

Ως προς την εξέταση, δεν είναι τίποτα. Σαν το τεστ ΠΑΠ. Κατάλαβα ότι μπήκε το υγρό όταν αισθάνθηκα ένα απειροελάχιστο κραμπάκι. Είχα πάρει βέβαια 2 buscopan plus! Βέβαια, τα πόδια μου έτρεμαν, τους λέω συγγνώμη είναι ανεξέλεγκτα ? μου είπαν ότι δεν τους πειράζει, εφόσον δεν κουνιέται η λεκάνη. 

Οπότε αυτό το μήνα θα κάνω μια προγεστερόνη και μια ΑΜΗ, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια, και έκλεισα από εξετάσεις. Μετά σεξ και ο Θεός βοηθός!

Μου έδωσαν κι εμένα vibramycin 100 mg για 4 μέρες. Σήμερα και αύριο απαγορεύονται οι επαφές.

Τέλος καλό όλα καλά! Τα πόδια κι εμένα έτρεμαν δεν μπορούσα να τα ελέγξω! Επαφές για δύο μέρες επίσης όχι. Εσείς έχετε τελειώσει και με τον σύζυγο οπότε απλά περιμένετε να συμβεί το ευχάριστο! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια την έκανα την σαλπιγγογραφία. Όλα καλά ευτυχώς!

Ως προς την εξέταση, δεν είναι τίποτα. Σαν το τεστ ΠΑΠ. Κατάλαβα ότι μπήκε το υγρό όταν αισθάνθηκα ένα απειροελάχιστο κραμπάκι. Είχα πάρει βέβαια 2 buscopan plus! Βέβαια, τα πόδια μου έτρεμαν, τους λέω συγγνώμη είναι ανεξέλεγκτα ? μου είπαν ότι δεν τους πειράζει, εφόσον δεν κουνιέται η λεκάνη. 

Οπότε αυτό το μήνα θα κάνω μια προγεστερόνη και μια ΑΜΗ, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια, και έκλεισα από εξετάσεις. Μετά σεξ και ο Θεός βοηθός!

Μου έδωσαν κι εμένα vibramycin 100 mg για 4 μέρες. Σήμερα και αύριο απαγορεύονται οι επαφές.

Μπράβο κορίτσι μου! Χαίρομαι παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια την έκανα την σαλπιγγογραφία. Όλα καλά ευτυχώς!

Ως προς την εξέταση, δεν είναι τίποτα. Σαν το τεστ ΠΑΠ. Κατάλαβα ότι μπήκε το υγρό όταν αισθάνθηκα ένα απειροελάχιστο κραμπάκι. Είχα πάρει βέβαια 2 buscopan plus! Βέβαια, τα πόδια μου έτρεμαν, τους λέω συγγνώμη είναι ανεξέλεγκτα ? μου είπαν ότι δεν τους πειράζει, εφόσον δεν κουνιέται η λεκάνη. 

Οπότε αυτό το μήνα θα κάνω μια προγεστερόνη και μια ΑΜΗ, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια, και έκλεισα από εξετάσεις. Μετά σεξ και ο Θεός βοηθός!

Μου έδωσαν κι εμένα vibramycin 100 mg για 4 μέρες. Σήμερα και αύριο απαγορεύονται οι επαφές.

Μπράβο κοπέλα μου όλα καλά λοιπόν τσάμπα το άγχος.. περαστικά και στην μικρή σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια την έκανα την σαλπιγγογραφία. Όλα καλά ευτυχώς!

Ως προς την εξέταση, δεν είναι τίποτα. Σαν το τεστ ΠΑΠ. Κατάλαβα ότι μπήκε το υγρό όταν αισθάνθηκα ένα απειροελάχιστο κραμπάκι. Είχα πάρει βέβαια 2 buscopan plus! Βέβαια, τα πόδια μου έτρεμαν, τους λέω συγγνώμη είναι ανεξέλεγκτα ? μου είπαν ότι δεν τους πειράζει, εφόσον δεν κουνιέται η λεκάνη. 

Οπότε αυτό το μήνα θα κάνω μια προγεστερόνη και μια ΑΜΗ, έτσι για να μου φύγει η περιέργεια, και έκλεισα από εξετάσεις. Μετά σεξ και ο Θεός βοηθός!

Μου έδωσαν κι εμένα vibramycin 100 mg για 4 μέρες. Σήμερα και αύριο απαγορεύονται οι επαφές.

τελειαααααα!!! τελειαααα!!! αντε με το καλοοοοο να ρθει το σπορακι!!! ολα στο μυαλο ειναι τελικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 ?  

Πάντως κορίτσια ολες μέσα στο αγχος κ τελικα τίποτα... Εγώ είχα φανταστεί κ τα ευρήματα... Τελοσπαντων τέλος καλό όλα καλά. @LOULOUdaki! την ΑΜΗ μην τρελαθεις κιολας... φιλη μου μεσα στο αγχος γιατί την ειχε τραγικα χαμηλή έκανε 2 παιδιά κ μαλιστα το 2ο κατά λάθος! Της το ειχε ξεγράψει ο γιατρός κ τσουυυπ ήρθε!

Ρε κορίτσια κ μια ερώτηση πολυ πολυ άβολη αλλά εκει που φτάσαμε... στις εξετάσεις των συζύγων πήγατε/θα πατε μαζι; τον λυπάμαι να παει μόνος, αυτός ήταν παντού μαζι... ντρέπεται κιόλας νομίζω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Πάντως κορίτσια ολες μέσα στο αγχος κ τελικα τίποτα... Εγώ είχα φανταστεί κ τα ευρήματα... Τελοσπαντων τέλος καλό όλα καλά. @LOULOUdaki! την ΑΜΗ μην τρελαθεις κιολας... φιλη μου μεσα στο αγχος γιατί την ειχε τραγικα χαμηλή έκανε 2 παιδιά κ μαλιστα το 2ο κατά λάθος! Της το ειχε ξεγράψει ο γιατρός κ τσουυυπ ήρθε!

Ρε κορίτσια κ μια ερώτηση πολυ πολυ άβολη αλλά εκει που φτάσαμε... στις εξετάσεις των συζύγων πήγατε/θα πατε μαζι; τον λυπάμαι να παει μόνος, αυτός ήταν παντού μαζι... ντρέπεται κιόλας νομίζω... 

Εμείς πήραμε το ... δείγμα στο σπίτι! Και μετά το πήγα εγώ στο διαγνωστικό. Καλό θα ήταν να πας μαζί του. Είναι ιδιαίτερα άβολη στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πάντως κορίτσια ολες μέσα στο αγχος κ τελικα τίποτα... Εγώ είχα φανταστεί κ τα ευρήματα... Τελοσπαντων τέλος καλό όλα καλά. @LOULOUdaki! την ΑΜΗ μην τρελαθεις κιολας... φιλη μου μεσα στο αγχος γιατί την ειχε τραγικα χαμηλή έκανε 2 παιδιά κ μαλιστα το 2ο κατά λάθος! Της το ειχε ξεγράψει ο γιατρός κ τσουυυπ ήρθε!

Ρε κορίτσια κ μια ερώτηση πολυ πολυ άβολη αλλά εκει που φτάσαμε... στις εξετάσεις των συζύγων πήγατε/θα πατε μαζι; τον λυπάμαι να παει μόνος, αυτός ήταν παντού μαζι... ντρέπεται κιόλας νομίζω... 

Εμένα μόνος του θα πάει. Θα κάνει τη '' διαδικασία '' σπίτι κι εντός μίας ώρας θα πάει το δείγμα στο ιατρείο. Εγώ ούτως ή άλλως θα λείπω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εμένα μόνος του θα πάει. Θα κάνει τη '' διαδικασία '' σπίτι κι εντός μίας ώρας θα πάει το δείγμα στο ιατρείο. Εγώ ούτως ή άλλως θα λείπω. 

το δειγμα δεν πρεπει να είναι "φρέσκο";;  δεν θα υποστεί αλλίωση μετά απο τόση ώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

το δειγμα δεν πρεπει να είναι "φρέσκο";;  δεν θα υποστεί αλλίωση μετά απο τόση ώρα? 

Μέσα σε μία ώρα μου είπαν και σε θερμοκρασία δωματίου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μέσα σε μία ώρα μου είπαν και σε θερμοκρασία δωματίου. 

ωραία!! καλα αποτελεσματα να εχετε και απο εκει κοριτσι μου! όλα καλα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

το δειγμα δεν πρεπει να είναι "φρέσκο";;  δεν θα υποστεί αλλίωση μετά απο τόση ώρα? 

Κανονικά λένε οτι αν πας εντος ώρας εισαι οκ... αλλα κ εμείς λέμε να παμε απο εκεί γιατι μια βλακεια να γινει καλύτερα να μην το ρισκάρουμε... φφφφ δεν ξερω τι είναι χειρότερο ειλικρινά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

ωραία!! καλα αποτελεσματα να εχετε και απο εκει κοριτσι μου! όλα καλα να πανε

Ευχαριστώ μικρή μου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κανονικά λένε οτι αν πας εντος ώρας εισαι οκ... αλλα κ εμείς λέμε να παμε απο εκεί γιατι μια βλακεια να γινει καλύτερα να μην το ρισκάρουμε... φφφφ δεν ξερω τι είναι χειρότερο ειλικρινά... 

Εμένα ούτε να ακούσει ήθελε να το κάνει εκεί ?του είναι εξαιρετικά άβολο! Οπότε σπίτι. Θα λείπω κι εγώ να μην τον αγχωσω με την ώρα και τις... Οδηγίες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια! Απλά ξερω γω λιγο να αργήσεις λεω ας είμαστε επι τόπου... θεεεε μου τι ζουμε... ας ελπίσουμε να βγει κ καπου τουλάχιστον! 

Γιαννα καλα αποτελέσματα αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κανονικά λένε οτι αν πας εντος ώρας εισαι οκ... αλλα κ εμείς λέμε να παμε απο εκεί γιατι μια βλακεια να γινει καλύτερα να μην το ρισκάρουμε... φφφφ δεν ξερω τι είναι χειρότερο ειλικρινά... 

χωρις να θελω να αγχωσω τα υπολοιπα κορίτσια.. αλλά και εγώ νομιζω αυτό θα συμβούλευα τον άντρα μου.. να το κάνει στο ιατρείο για να πάει κατευθειαν το δείγμα στη καταλληλη θερμοκρασία. Γιατί απ το σπίτι μέχρι να φτάσει πόσες θερμοκρασίες θα περάσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εμένα ούτε να ακούσει ήθελε να το κάνει εκεί ?του είναι εξαιρετικά άβολο! Οπότε σπίτι. Θα λείπω κι εγώ να μην τον αγχωσω με την ώρα και τις... Οδηγίες ?

τους καταλαβαινω μωρέ,, είναι πραγματικά άβολη εξέταση... αλλά οκ.. ας το δει αλλιώς... ο πρωτος ή ο τελευταίος θα ναι?? θα τον ξαναδουν?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

χωρις να θελω να αγχωσω τα υπολοιπα κορίτσια.. αλλά και εγώ νομιζω αυτό θα συμβούλευα τον άντρα μου.. να το κάνει στο ιατρείο για να πάει κατευθειαν το δείγμα στη καταλληλη θερμοκρασία. Γιατί απ το σπίτι μέχρι να φτάσει πόσες θερμοκρασίες θα περάσει? 

Και καλα σου λένε να το κρατήσεις κοντά στο σωμα ωστε να ειναι σαν να βγηκε εκεινη τη στιγμη. Τελοσπαντων επειδη ειμαι Αθήνα κ δεν ξερω τι κινηση μπορεί να βρω (αν κ μενω κοντα στο μητερα) μαλλον για εκει μας βλέπω. Μην εχουν κ καμια οδηγια, τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια! Απλά ξερω γω λιγο να αργήσεις λεω ας είμαστε επι τόπου... θεεεε μου τι ζουμε... ας ελπίσουμε να βγει κ καπου τουλάχιστον! 

Γιαννα καλα αποτελέσματα αύριο!

Ευχαριστώ πολύ! ?

@Mantariniακι μου επειδή είναι άβολη εξέταση κι ο δικός μου έχει υπερβεί τον εαυτό του με όλα αυτά που τον έχω βάλει τελευταία να κάνει κι επειδή είναι εξαιρετικά γλυκός τον άφησα να το κάνει όπως θέλει... Εξάλλου το ένα σπερμοδιαγραμμα δεν το βλέπω και σαν κάτι μοναδικό, πιστεύω πως πρέπει να κάνει δύο τρία ανά τρίμηνο για να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα.. Θα δούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

τους καταλαβαινω μωρέ,, είναι πραγματικά άβολη εξέταση... αλλά οκ.. ας το δει αλλιώς... ο πρωτος ή ο τελευταίος θα ναι?? θα τον ξαναδουν?? 

Ας ελπίσουμε οτι τα αποτελέσματα θα είναι τέτοια που δεν θα μας ξαναδουν ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! ?

@Mantariniακι μου επειδή είναι άβολη εξέταση κι ο δικός μου έχει υπερβεί τον εαυτό του με όλα αυτά που τον έχω βάλει τελευταία να κάνει κι επειδή είναι εξαιρετικά γλυκός τον άφησα να το κάνει όπως θέλει... Εξάλλου το ένα σπερμοδιαγραμμα δεν το βλέπω και σαν κάτι μοναδικό, πιστεύω πως πρέπει να κάνει δύο τρία ανά τρίμηνο για να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα.. Θα δούμε.. 

ναι κοπελα μου!! ολα καλα να πάνε και τα άλλα είναι περιττα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! ?

@Mantariniακι μου επειδή είναι άβολη εξέταση κι ο δικός μου έχει υπερβεί τον εαυτό του με όλα αυτά που τον έχω βάλει τελευταία να κάνει κι επειδή είναι εξαιρετικά γλυκός τον άφησα να το κάνει όπως θέλει... Εξάλλου το ένα σπερμοδιαγραμμα δεν το βλέπω και σαν κάτι μοναδικό, πιστεύω πως πρέπει να κάνει δύο τρία ανά τρίμηνο για να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα.. Θα δούμε.. 

Ε οχι βρε παιδια, αν βγουν ολα οκ γιατί να ξανακάνει;;;

Κορίτσια αν κρίνω απο τα αποτελέσματα μας που ολο κ λεγαμε μην εχουμε κατι κ τελικα ολα καλα  θελω να πιστεύω οτι κ τωρα ολα καλα θα είναι. Με εχει αγχωσει παααρα πολυ... πιο πολύ απο τη σαλπιγγογραφια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας εύχομαι καλά αποτελέσματα! Όλα θα είναι τέλεια! Αν το κάνετε στο σπίτι, πρέπει να το πάτε εντός μιας ώρας. Επίσης, η αλήθεια είναι ότι πρέπει να επαναληφθεί το σπερμοδιάγραμμα για ασφαλέστερα συμπεράσματα, αλλά ποιος ξαναμπαίνει σ'αυτή τη διαδικασία; Εμείς πάντως όχι. Εξάλλου τα αποτελέσματα δεν διαφέρουν πολύ από εκείνα του 2016. Παίρνουμε τις βιταμίνες και ας ελπίσουμε ότι θα βοηθήσουν λίγο με τη μορφολογία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...