Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αντε!Μπορει να εισαι εσυ η τυχερη του μηνα μας!Στο ευχομαι!

Σε ευχαριστω αγαπη μου αλλα δεμ το βλεπω.

Εκανα κι αλλο τεστακι το πρωι(,σιγα μη δεν εκανα) αρνητικο κι αυτο.

Τουλαχιστον μου τελειωσαν τα τεστακια και δεν θα κανω συνεχεια,ημουν ικανη να κανω και με περιοδο???? Παντως κι εγω πιστευω πως καποια θα μας δωσει καλα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εύχομαι να είσαι εγκυουλα εμείς αν και είχαμε καλές επαφές δεν το πιστεύω γι αυτή τη φορα..  θερμοκρασία δεν μετράω καθόλου αλλά δεν νιώθω και ζεστη .. μακάρι να μας βοήθησε η Παναγία αλλά πιστεύω ότι ακόμα δεν ήρθε η ώρα Μου..

Σε ευχαριστω αλλα οπως απαντησα για μενα δεν το βλεπω, δυο αρνητικα ηδη εχω.Νομιζω πως απλα η περιοδος μου θα ρθει χωρις πονο ετσι για να μου την σπασει.

Για την θερμοκρασια δεν ειναι αναγκη να νιωθεις ζεστη, ανεβαινει πλασματικα λογω προγεστερονης(σωστα το γραφω?) οποτε δεν εχεις συμπτωματα πυρετου. Οπως καταλαβες προσπαθω να δημιουργησω εμμονη και σε σενα με τα θερμομετρα χαχαχα 3 εχω μη τυχον και καποιο δεν δειξει καλα....τελειως καμμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι από Λέσβο εισαι;; ο άντρας μου είναι από Λέσβο και εγώ Λήμνο όπου και μένουμε.. 

 Κ μενα ο άντρας μου ειναι απο Λέσβο! Μένουμε Αθήνα όμως. Μικρός ο κόσμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Σε ευχαριστω αγαπη μου αλλα δεμ το βλεπω.

Εκανα κι αλλο τεστακι το πρωι(,σιγα μη δεν εκανα) αρνητικο κι αυτο.

Τουλαχιστον μου τελειωσαν τα τεστακια και δεν θα κανω συνεχεια,ημουν ικανη να κανω και με περιοδο???? Παντως κι εγω πιστευω πως καποια θα μας δωσει καλα νεα!

Κι γω δεν περιμενω και πολλα.Τοσο πονο που ειχα αυτες τις ημερες...Καινε οι ωοθηκες μου.. Και το τεστακι αρνητικο .Σχεδον είμαι σιγουρη οτι τελειωσε  ...

Ας ελπισουμε απο κάποια να ακούσουμε τα ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παντως αυτο το μηνα που δεν θα προσπαθήσουμε δεν εχω τίποτα! Ουτε πονακια ωορρηξίας, ουτε στο στήθος, τίποτα! Γιατι απλα δεν εχω λογο να ψάχνομαι. Κ λεω τώρα, τελικά τα νιώθω ολα αυτά κάθε μήνα ή τα δημιουργώ; πριν ξεκινήσω για παιδί δεν ενιωθα ποτέ τίποτα, ούτε στην ωορρηξία ουτε καν στην περίοδο... το μυαλο μας παίζει παιχνίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια παντως αυτο το μηνα που δεν θα προσπαθήσουμε δεν εχω τίποτα! Ουτε πονακια ωορρηξίας, ουτε στο στήθος, τίποτα! Γιατι απλα δεν εχω λογο να ψάχνομαι. Κ λεω τώρα, τελικά τα νιώθω ολα αυτά κάθε μήνα ή τα δημιουργώ; πριν ξεκινήσω για παιδί δεν ενιωθα ποτέ τίποτα, ούτε στην ωορρηξία ουτε καν στην περίοδο... το μυαλο μας παίζει παιχνίδια...

Ειμαι σιγουρη γ αυτο.Το μυαλο φτιαχνει συμπτωματα!Δυστυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειμαι σιγουρη γ αυτο.Το μυαλο φτιαχνει συμπτωματα!Δυστυχως

Έτσι είναι δυστυχώς... επειδή γενικά δεν είχα ποτέ κ συμπτώματα ή πόνο πολλές φορές αδιαθετουσα κ με έπιανε στα ξαφνικά γιατί το είχα απλά ξεχάσει! Τώρα ψυριζω τη μαϊμού... να πω την αμαρτία μου το χρειαζόμασταν αυτό το διάλλειμα... απο ενα μήνα δε θα αλλάξει κάτι κ λίγο να αφήσουμε κ το ημερολόγιο στην άκρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Έτσι είναι δυστυχώς... επειδή γενικά δεν είχα ποτέ κ συμπτώματα ή πόνο πολλές φορές αδιαθετουσα κ με έπιανε στα ξαφνικά γιατί το είχα απλά ξεχάσει! Τώρα ψυριζω τη μαϊμού... να πω την αμαρτία μου το χρειαζόμασταν αυτό το διάλλειμα... απο ενα μήνα δε θα αλλάξει κάτι κ λίγο να αφήσουμε κ το ημερολόγιο στην άκρη!

Εχεις απολυτο δικιο.Χρειάζεται κ ενα διάλλειμα.Κι εμεις ετσι το πηγαμε τωρα 2 , μηνες.Αλλο που τις μερες αυτές εχω καταντησει...μην πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια παντως αυτο το μηνα που δεν θα προσπαθήσουμε δεν εχω τίποτα! Ουτε πονακια ωορρηξίας, ουτε στο στήθος, τίποτα! Γιατι απλα δεν εχω λογο να ψάχνομαι. Κ λεω τώρα, τελικά τα νιώθω ολα αυτά κάθε μήνα ή τα δημιουργώ; πριν ξεκινήσω για παιδί δεν ενιωθα ποτέ τίποτα, ούτε στην ωορρηξία ουτε καν στην περίοδο... το μυαλο μας παίζει παιχνίδια...

Φαντασια μου πλανευτρα εισαι η πιο μεγαλη ψευτρα...

Δεν γινεται ομως να μην αγχωνεσαι,οσο κι αν ολοι το λενε, και να μην ψαχνεις διαρκως συμπτωματα.

Το αγχος λενε ειναι το δυνατοτερο αντισυλληπτικο,πως ομως να το αποβαλλεις?

Οσες κοπελες εχουν καταφερει να ειναι χαλαρες μπραβο τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Φαντασια μου πλανευτρα εισαι η πιο μεγαλη ψευτρα...

Δεν γινεται ομως να μην αγχωνεσαι,οσο κι αν ολοι το λενε, και να μην ψαχνεις διαρκως συμπτωματα.

Το αγχος λενε ειναι το δυνατοτερο αντισυλληπτικο,πως ομως να το αποβαλλεις?

Οσες κοπελες εχουν καταφερει να ειναι χαλαρες μπραβο τους!

Κοίτα τώρα που εκανα τελικά ολες αυτές τις εξετάσεις λιγο εχω ηρεμήσει. Οταν με το καλο βγουν κ του άντρα μου κ είναι καλές νομίζω οτι θα μπω ξανά στην προσπάθεια με εντελώς άλλη ψυχολογία... Βέβαια μέχρι τώρα εχω παρει καλά αποτελέσματα, τι θα κάνουμε αν πάρουμε καμιά κρυαδα δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι γω δεν περιμενω και πολλα.Τοσο πονο που ειχα αυτες τις ημερες...Καινε οι ωοθηκες μου.. Και το τεστακι αρνητικο .Σχεδον είμαι σιγουρη οτι τελειωσε  ...

Ας ελπισουμε απο κάποια να ακούσουμε τα ευχαριστα νεα!

Να σκέφτεσαι πως ηρθες σε επαφή τις μέρες που έπρεπε κ κάτι πήγε να γίνει... Άρα υπάρχουν ελπίδες. Το έχεις ψάξει με τις εξετάσεις όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα τώρα που εκανα τελικά ολες αυτές τις εξετάσεις λιγο εχω ηρεμήσει. Οταν με το καλο βγουν κ του άντρα μου κ είναι καλές νομίζω οτι θα μπω ξανά στην προσπάθεια με εντελώς άλλη ψυχολογία... Βέβαια μέχρι τώρα εχω παρει καλά αποτελέσματα, τι θα κάνουμε αν πάρουμε καμιά κρυαδα δεν ξέρω...

Πολλές φορές το να βρεθεί κάτι μικρό ίσως σου δίνει δύναμη να πεις ωραία θα το φτιάξουμε κ θα πετύχουμε το στόχο μας.. σε μένα έτσι έγινε νομίζω. Αν κ προσπαθώ 5 μήνες μόνο το να μπω στη διαδικασία εξετασεων με ώθησε στο να βρω δύο προβλήματα που με εμπόδιζαν έστω αυτούς τους μήνες να μείνω έγγυος. Ενδομητριωση κ θηροειδη.. παρόλα αυτά ναι μεν απογοητεύτηκα αλλά λέω ωραια αυτό ήταν... Το προτιμώ από το να μου πούνε είναι όλα τέλεια απλά είναι θέμα τύχης.. είμαι λίγο μαζωχα ε... Χαχααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να σκέφτεσαι πως ηρθες σε επαφή τις μέρες που έπρεπε κ κάτι πήγε να γίνει... Άρα υπάρχουν ελπίδες. Το έχεις ψάξει με τις εξετάσεις όλα καλά?

Σου εγραψα ...Ειμαι σχεδον βεβαιη οτι έληξε!Πάμε για αλλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πολλές φορές το να βρεθεί κάτι μικρό ίσως σου δίνει δύναμη να πεις ωραία θα το φτιάξουμε κ θα πετύχουμε το στόχο μας.. σε μένα έτσι έγινε νομίζω. Αν κ προσπαθώ 5 μήνες μόνο το να μπω στη διαδικασία εξετασεων με ώθησε στο να βρω δύο προβλήματα που με εμπόδιζαν έστω αυτούς τους μήνες να μείνω έγγυος. Ενδομητριωση κ θηροειδη.. παρόλα αυτά ναι μεν απογοητεύτηκα αλλά λέω ωραια αυτό ήταν... Το προτιμώ από το να μου πούνε είναι όλα τέλεια απλά είναι θέμα τύχης.. είμαι λίγο μαζωχα ε... Χαχααα 

Έχεις απόλυτο δίκιο κ γω το θυρεοειδή τον είχα βρει στο μηνα σε προληπτικό έλεγχο κ λες οκ 1 μείον! Εμενα μου πηρε 2 μήνες μόλις κ ρυθμιστηκε. Κ ισως κ λιγότερο αλλα στο 2μηνο φαίνεται στις εξετάσεις, πηγε απο 4 σε λιγότερο απο 1. Οπότε μην ανησυχείς αυτό ειναι εύκολο να διορθωθεί αλλα δυσκολεύει πολυ τη σύλληψη αν ειναι αρρυθμιστο. Την ενδομητρίωση πως την είδε; ειχες συμπτώματα;

Συμφωνώ πάντως οτι οσο ψαχνεις κ διορθώνεις ειναι για καλο. Κ γω στο 4μηνο ξαναεψαξα ορμονικα κ στο 6μηνο σαλπιγγογραφια... οσο βρίσκουμε πράγματα που φτιαχνουν ειμαστε οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έλα ο νόμος Λέσβου εδώ δυνατός!!! @lactaki @Σταυρι μια φορά το χρόνο ερχόμαστε Λέσβο ν δουμε πεθερουλα και τους υπόλοιπους συγγενείς.. @lactaki μου πως σου φάνηκε το νησάκι μας;; αρχές Σεπτέμβρη κάναμε το γάμο μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι γω δεν περιμενω και πολλα.Τοσο πονο που ειχα αυτες τις ημερες...Καινε οι ωοθηκες μου.. Και το τεστακι αρνητικο .Σχεδον είμαι σιγουρη οτι τελειωσε  ...

Ας ελπισουμε απο κάποια να ακούσουμε τα ευχαριστα νεα!

Τωρα θα σε μαλωσω!

Βρε εσυ δεν μου εγραφες χθες μολις οτι τα τεστακια τα εκανα νωρις?

Εσυ τα κανεις 6 μερες πριν την αναμενομενη και απογοητευεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ σήμερα βάσει ημερολογίου μπαίνω στις γόνιμες μέρες!! Το ημερολόγιο του κινητού μου λέει ότι όλη η εβδομάδα είναι γόνιμες με κύκλο 30 ημερών... θα το δώσουμε να καταλάβει αυτή την εβδομάδα... ??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Τα χθεσινιβραδυνα υγρά τα μπεζ έγιναν λίγο πιο σκούρα με 2 σταγόνες.. Αλλά μέχρι εκεί. Σήμερα αυτές οι 2 ήταν και πάλι.. Έκανα ένα καυτό μπάνιο μπας και.. Και θα δω σε λιγάκι πως θα παει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Τα χθεσινιβραδυνα υγρά τα μπεζ έγιναν λίγο πιο σκούρα με 2 σταγόνες.. Αλλά μέχρι εκεί. Σήμερα αυτές οι 2 ήταν και πάλι.. Έκανα ένα καυτό μπάνιο μπας και.. Και θα δω σε λιγάκι πως θα παει.. 

σε ταλαιπωρεί... πιστεύω λόγω  άγχους και λαχταρας έχει καθυστέρησει η κυρία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

σε ταλαιπωρεί... πιστεύω λόγω  άγχους και λαχταρας έχει καθυστέρησει η κυρία..

Μπα δεν είχα άγχος. Ήταν ο πιο χαλαρός μου μήνας... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπα δεν είχα άγχος. Ήταν ο πιο χαλαρός μου μήνας... ? 

Δεν ξέρω κορίτσι μου.. να πήγαινες για ένα υπέρηχο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Δεν ξέρω κορίτσι μου.. να πήγαινες για ένα υπέρηχο;; 

Μου είπε ο γιατρός να περιμένουμε λιγάκι... Θα δω πως θα πάει σήμερα. Κ αν δεν κατέβει θα ξανά πάω κ αύριο για χοριακη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μου είπε ο γιατρός να περιμένουμε λιγάκι... Θα δω πως θα πάει σήμερα. Κ αν δεν κατέβει θα ξανά πάω κ αύριο για χοριακη.... 

ωραία..  οπότε περιμένουμε τα αυριανά σου αποτελέσματα!! εύχομαι να είναι θετικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...