Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια καλησπερα σημερα κόντεψα να πάθω και εγώ το ίδιο με το  @LOULOUdaki! αλλά με σταμάτησε ο άντρας μου.. Λοιπόν εγώ απ ότι φαίνετε έκανα οωρηξια την 16ημερα Κυριακή,Εχτές που γυρίσαμε από διακοπές έκανα ένα τεστ που βγήκε θετικό αλλά δεν γτθανε σε επαφή.  Επαφές είχαμε 10η 12η 16η 18η πρέπει να έχω κι άλλες Επαφές αφού θετικοβμ σιγουρα θα ήταν την Κυριακή αφού εχτες βγήκε θετικο κατα 90%

Κοριτσια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια???????

Κορίτσι μου οι επαφές σου φαίνονται πολύ καλές! Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

Κορίτσι μου οι επαφές σου φαίνονται πολύ καλές! Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας ♥️♥️

@thalaki μου γλυκό  μακαρι από το στόμα σου και στου θεούλη το αυτί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι καλές αλλά αφού λογικά έγινε κυριακη η οωρηξια μάλλον το βραδάκι γιατί κάτι ένιωσα από  αριστερά  και εγώ ήρθα σε επαφή πρωί κυριακης και μετα πάλι σήμερα μεσημέρι αναρωτιεμαι αν έχασα τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

τι επαθες κοριτσι ;;

Χαχαχ τιποτα τιποτα απλά είχα κάνει ερωτησουλα πιο πάνω και δεν απαντούσε καμμία και αγχωθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

@paradisebird αχ σε ευχαριστω που απαντησες αντε να μπορω να απανταω και εγω σε ολες τις κοπελες εγκαιρως και να μπορω να εχω μια κανονικη συνομιλια με ολες σας κοριτσια μου ελπιζω να με δεχθειτε στην παρεουλα σας

Με μεγάλη μας χαρά σε δεχόμαστε κοντά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι είναι καλές αλλά αφού λογικά έγινε κυριακη η οωρηξια μάλλον το βραδάκι γιατί κάτι ένιωσα από  αριστερά  και εγώ ήρθα σε επαφή πρωί κυριακης και μετα πάλι σήμερα μεσημέρι αναρωτιεμαι αν έχασα τις μερες

Όχι δεν την έχασες, υπήρχε σπέρμα μέσα.

Κορίτσια ο ουρολόγος είπε του ανδρός ότι είναι τούρμπο!!! Όλα καλά, 15 χρόνια λέει είχε να δει τέτοια κινητικότητα. Το θέμα μας όμως δεν ήταν η κινητικότητα αυτό το ξέραμε, η μορφολογία είναι το θέμα. Αλλά του είπε είσαι μια χαρά, η παλίνδρομη τυχαίο γεγονός (sic!) και δεν του έδωσε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όχι δεν την έχασες, υπήρχε σπέρμα μέσα.

Κορίτσια ο ουρολόγος είπε του ανδρός ότι είναι τούρμπο!!! Όλα καλά, 15 χρόνια λέει είχε να δει τέτοια κινητικότητα. Το θέμα μας όμως δεν ήταν η κινητικότητα αυτό το ξέραμε, η μορφολογία είναι το θέμα. Αλλά του είπε είσαι μια χαρά, η παλίνδρομη τυχαίο γεγονός (sic!) και δεν του έδωσε τίποτα.

Ωραία νέα άντε βουρ τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια είμαι αφηρημένη μέχρι αηδίας. Σήμερα κάθισα σπίτι επειδή είναι άρρωστη η μικρούλα μου. Φτιάχνω λοιπόν τώρα το απόγευμα ένα ελληνικό καφεδάκι (να πάνε κάτω τα φαρμάκια!) και σκεφτόμουν διάφορα, ήμουν και ψιλοκοιμισμένη, α λέω να πάρω τη βιταμίνη, τη ξέχασα. Και αντί να πάρω τις δικές μου βιταμίνες, πήρα του άντρα μου ?

Καλέ μήπως αρχίσω να βγάζω σπερματοζωάρια; ?

Λουλουδάκι να ξερες πόσο γέλιο έριξα, όχι μόνο στο ενδεχόμενο να παράγεις σπερματοζωάρια, αλλά και γιατί ο άντρας μου σήμερα πήρε από τις δικές μου όχι τις δικές του! Μα τι αφηρημάδα πλανιέται σήμερα?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Να πας μόνη σου να την κάνεις να ξεμπερδεύεις νομιζω δεν την δικαιολογούν ούτως ή άλλος.

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εκανες κάτι γ αυτό;;;Ξέρω οτι δυσκολευει την σύλληψη και σε άλλες περιπτώσεις δεν επηρεάζει .Πως το αντιμετώπισες;;

 

Γεια σας κορίτσια.. εμένα εντοπίστηκε με έναν απλό υπέρηχο.. φάνηκε η κύστη κ μετά εκανα μαγνητική.. σήμερα έδωσα αίμα για τους λεγόμενους καρκινικούς δείκτες που είπε κ η @Starrr.. ναι μου το ξεκαθάρισε δεν είναι κάτι τέτοιο απλά το ότι θα βγουν κάποιοι δεικτες λίγο ανεβασμένοι μας επιβεβαιώνει την ενδομητριωση.. πράγματι όλα ήταν σε φυσιολογικά επίπεδα εκτός από το ca125 που ήταν λίγο ανέβασμενο.. αύριο το πρωί θα πάω στο γιατρό μου να τις δεις κ να προχωρήσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

 

Γεια σας κορίτσια.. εμένα εντοπίστηκε με έναν απλό υπέρηχο.. φάνηκε η κύστη κ μετά εκανα μαγνητική.. σήμερα έδωσα αίμα για τους λεγόμενους καρκινικούς δείκτες που είπε κ η @Starrr.. ναι μου το ξεκαθάρισε δεν είναι κάτι τέτοιο απλά το ότι θα βγουν κάποιοι δεικτες λίγο ανεβασμένοι μας επιβεβαιώνει την ενδομητριωση.. πράγματι όλα ήταν σε φυσιολογικά επίπεδα εκτός από το ca125 που ήταν λίγο ανέβασμενο.. αύριο το πρωί θα πάω στο γιατρό μου να τις δεις κ να προχωρήσουμε..

Οπλισού με υπομονή και όλα καλά θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

 

Γεια σας κορίτσια.. εμένα εντοπίστηκε με έναν απλό υπέρηχο.. φάνηκε η κύστη κ μετά εκανα μαγνητική.. σήμερα έδωσα αίμα για τους λεγόμενους καρκινικούς δείκτες που είπε κ η @Starrr.. ναι μου το ξεκαθάρισε δεν είναι κάτι τέτοιο απλά το ότι θα βγουν κάποιοι δεικτες λίγο ανεβασμένοι μας επιβεβαιώνει την ενδομητριωση.. πράγματι όλα ήταν σε φυσιολογικά επίπεδα εκτός από το ca125 που ήταν λίγο ανέβασμενο.. αύριο το πρωί θα πάω στο γιατρό μου να τις δεις κ να προχωρήσουμε..

Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως είστε σήμερα;; εγώ επίσημα και στη πρώτη μέρα καθυστέρησης!! 

Ουυυυ... Τέλεια κορίτσι.... Εγώ έχω μια βδομαδουλα ακόμη.... ? Θα κάνεις τεστ!?? Θερμοκρασία?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια του φόρουμ... Εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες αυτόν τον κύκλο με τεστακια ωορρηξιας!! Τα δεδομένα μέχρι στιγμής έχουν ως εξής 14 Ιανουαρίου πρώτη μέρα περιόδου άρχισα τα τεστ δέκατη μέρα του κυκλου και έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα αντίστοιχα δηλαδή 25 και 26 Ιανουαρίου του δώσαμε και κατάλαβε λοιπόν και τις δύο μερες.. Την 22η μέρα του κυκλου είχα ροζ σταγόνες στο σκούπισμα και από χθες το βραδυ 23η μέρα και ειδικά σήμερα 24η μέρα του κυκλου έχει αυξηθεί η ροή και έχει γίνει και το χρώμα κόκκινο.. Παίζει να ξεκίνησε η περίοδος τόσο νωρίς και αν ναι τότε ωοορρηξια έγινε 8η με 10η μέρα του κυκλου δεν είναι πολύ νωρίς.. Και αν ήταν όντως έτσι τότε πως τα τεστακια έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα...;;; Λακτακι μου διάβασα και την περίπτωση σου και σου εύχομαι καλή επιτυχία με την επέμβαση και να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!! 

20190206_103925.jpg

Επεξεργάστηκε από Μαρία Κατούφα Μήλα
Συμπληρώθηκε εικόνα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ουυυυ... Τέλεια κορίτσι.... Εγώ έχω μια βδομαδουλα ακόμη.... ? Θα κάνεις τεστ!?? Θερμοκρασία?? 

θερμοκρασία δεν ξέρω..  Δεν μετρήθηκα.. άμα μετρηθω θα πρέπει να είναι "ανεβασμένη"; δεν ξέρω καθόλου πως πάει..  ναι τεστακι θα κάνω..  εχω παραγγειλει ιντερνετικα και περιμένω να μου έρθουν.. Γιατί είχα κάτι άλλα στο σπίτι τα οποία τα έκανα πριν την καθυστέρηση αλλά μου βγαίνανε άκυρα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr @Mantarini @lactaki @Σταυρι @Χρυσάφω @paradisebirdκαι σε όλα τα αλλά κορίτσια θέλω όλες σας γνωρισω σιγα σιγά τι κάνετε;;; @Mantarini τι ωραία κορίτσι μου εύχομαι θετικά νεακιααα μακάρι να εχεις ενα σπορακι μέσα στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια του φόρουμ... Εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες αυτόν τον κύκλο με τεστακια ωορρηξιας!! Τα δεδομένα μέχρι στιγμής έχουν ως εξής 14 Ιανουαρίου πρώτη μέρα περιόδου άρχισα τα τεστ δέκατη μέρα του κυκλου και έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα αντίστοιχα δηλαδή 25 και 26 Ιανουαρίου του δώσαμε και κατάλαβε λοιπόν και τις δύο μερες.. Την 22η μέρα του κυκλου είχα ροζ σταγόνες στο σκούπισμα και από χθες το βραδυ 23η μέρα και ειδικά σήμερα 24η μέρα του κυκλου έχει αυξηθεί η ροή και έχει γίνει και το χρώμα κόκκινο.. Παίζει να ξεκίνησε η περίοδος τόσο νωρίς και αν ναι τότε ωοορρηξια έγινε 8η με 10η μέρα του κυκλου δεν είναι πολύ νωρίς.. Και αν ήταν όντως έτσι τότε πως τα τεστακια έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα...;;; Λακτακι μου διάβασα και την περίπτωση σου και σου εύχομαι καλή επιτυχία με την επέμβαση και να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!! 

Γιατί δεν κάνεις μια. Χοριακη να δεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια του φόρουμ... Εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες αυτόν τον κύκλο με τεστακια ωορρηξιας!! Τα δεδομένα μέχρι στιγμής έχουν ως εξής 14 Ιανουαρίου πρώτη μέρα περιόδου άρχισα τα τεστ δέκατη μέρα του κυκλου και έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα αντίστοιχα δηλαδή 25 και 26 Ιανουαρίου του δώσαμε και κατάλαβε λοιπόν και τις δύο μερες.. Την 22η μέρα του κυκλου είχα ροζ σταγόνες στο σκούπισμα και από χθες το βραδυ 23η μέρα και ειδικά σήμερα 24η μέρα του κυκλου έχει αυξηθεί η ροή και έχει γίνει και το χρώμα κόκκινο.. Παίζει να ξεκίνησε η περίοδος τόσο νωρίς και αν ναι τότε ωοορρηξια έγινε 8η με 10η μέρα του κυκλου δεν είναι πολύ νωρίς.. Και αν ήταν όντως έτσι τότε πως τα τεστακια έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα...;;; Λακτακι μου διάβασα και την περίπτωση σου και σου εύχομαι καλή επιτυχία με την επέμβαση και να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!! 

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τα τεστακια δεν βγάζουν λάθος συνηθως κορίτσι μου τώρα εχεις πολύ ροή δεν παίρνεις ένα τηλ τον γιατρό να τον ρωτήσεις τι μπορεί να είναι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια του φόρουμ... Εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες αυτόν τον κύκλο με τεστακια ωορρηξιας!! Τα δεδομένα μέχρι στιγμής έχουν ως εξής 14 Ιανουαρίου πρώτη μέρα περιόδου άρχισα τα τεστ δέκατη μέρα του κυκλου και έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα αντίστοιχα δηλαδή 25 και 26 Ιανουαρίου του δώσαμε και κατάλαβε λοιπόν και τις δύο μερες.. Την 22η μέρα του κυκλου είχα ροζ σταγόνες στο σκούπισμα και από χθες το βραδυ 23η μέρα και ειδικά σήμερα 24η μέρα του κυκλου έχει αυξηθεί η ροή και έχει γίνει και το χρώμα κόκκινο.. Παίζει να ξεκίνησε η περίοδος τόσο νωρίς και αν ναι τότε ωοορρηξια έγινε 8η με 10η μέρα του κυκλου δεν είναι πολύ νωρίς.. Και αν ήταν όντως έτσι τότε πως τα τεστακια έδειξαν θετικά 12η και 13η μέρα...;;; Λακτακι μου διάβασα και την περίπτωση σου και σου εύχομαι καλή επιτυχία με την επέμβαση και να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!!! 

και εγώ το ίδιο θα σου πω.. Μήπως να έκανες μια χοριακη;; λίγο παράξενα όλα αυτά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έστειλα μνμ στη μαία του γιατρού το τι έχει συμβεί και περιμένω απάντηση... Και γω το σκέφτηκα για την χοριακη αλλά λόγω της αύξησης της ροής φοβάμαι  και το ενδεχόμενο της βιοχημικης .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως είστε σήμερα;; εγώ επίσημα και στη πρώτη μέρα καθυστέρησης!! 

Εύχομαι να είσαι εγκυουλα μανταρινακι Μας!!! 

Κοριτσια μου εγώ έκανα μάλλον οωρηξια Κυριακή ήρθα σ επαφή Κυριακή και χτες να έρθω και Σήμερα?? Να σημειώσω ότι έχω πάρα πολλά υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως είστε σήμερα;; εγώ επίσημα και στη πρώτη μέρα καθυστέρησης!! 

Οοοο τέλειαααααα! Έχεις πολλές πιθανότητες λοιπόν αν έχεις και πάντα σταθερό κύκλο! ♥️♥️♥️♥️♥️Περιμένουμε τα ++++ νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...