Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αυτές είναι οι ορμονικές που έκανα στην 3η κ την 21η μέρα του κύκλου. Οι εξετάσεις που κάνω τώρα ειναι για τους καρκινικους δεικτες που σας έλεγα χθες ..που θα μας επιβεβαίωσουν στην ουσία την ενδομητριωση..

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα!

Πάντως τα αρμονικά θα σου πει κ ο γιατρός σου τι γίνεται! Μην κανουμε διαγνώσεις κ αγχωνομαστε μόνες μας :-)

(Αργούν πολύ να εμφανιστούν τα μνμ μου γιατί χρειάζονται έγκριση ως νεο μέλος. Αυτό αργότερα σταματά ή πάντα θέλει έγκριση;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια γεια σας . Πήγα στον γιατρό μου την μαγνητική κ μιλήσαμε.. αρχικά μου έγραψε να κάνω εξετάσεις αίματος τους λεγόμενους καρκινικούς δείκτες.. εκεί τα χρειάστηκα ομολογώ αλλά μου ξεκαθάρισε πως δεν πρόκειται για κάτι τέτοιο κ ότι είμαι μικρή .. επρόκειτο για ενδομητριωμα κ αφαίρεση λαμπαροσκοπικα.. κ μεταααα... Όσα μωράκια θελω Μ λέει..χαχαα.. ήταν κ ένας λόγος που εδώ κ 5 μήνες που προσπαθούμε δεν υπήρξε σύλληψη.. το καλό είναι που το βρήκα κ θα το φτιάξουμε .. δε ξέρω τι με περιμένει αλλά θέλω να το κάνω να τελειώσω να πάω παρακάτω..

Αυτά τα νέα μου κορίτσια...

κορίτσι μου καλημέρα.. βρήκατε το πρόβλημα άρα θα βρεθεί και λύση!! Όλα καλά να σας πάνε τα πράγματα από εδώ και πέρα.. Και γρήγορα με ένα μωράκι στη κοιλίτσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι μου καλημέρα.. βρήκατε το πρόβλημα άρα θα βρεθεί και λύση!! Όλα καλά να σας πάνε τα πράγματα από εδώ και πέρα.. Και γρήγορα με ένα μωράκι στη κοιλίτσα!! 

Καλημέρα!! 

Τι έγινε εσύ κορίτσι? Σήμερα δεν περιμένεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

29η ημέρα σήμερα, η θερμοκρασία ακόμα δεν έχει πέσει, αύριο περιμένω.. Από χθες πονάω στην κοιλιά και ζαλίζομαι, που σημαίνει στην ώρα της θα έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

29η ημέρα σήμερα, η θερμοκρασία ακόμα δεν έχει πέσει, αύριο περιμένω.. Από χθες πονάω στην κοιλιά και ζαλίζομαι, που σημαίνει στην ώρα της θα έρθει! 

Ποτέ δε ξέρεις. Ας έχουμε αισιοδοξία! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!! 

Τι έγινε εσύ κορίτσι? Σήμερα δεν περιμένεις??? 

Ναι σήμερα περιμένω..  Μέχρι στιγμής άφαντη.. Έχω όμως Όλα τα συμπτώματα που εχω Κάθε φορά.. στήθος έτοιμο να εκραγεί και ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά..  Και εσύ περιμένεις ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Ναι σήμερα περιμένω..  Μέχρι στιγμής άφαντη.. Έχω όμως Όλα τα συμπτώματα που εχω Κάθε φορά.. στήθος έτοιμο να εκραγεί και ενοχλήσεις χαμηλά στη κοιλιά..  Και εσύ περιμένεις ε;

Αύριο περιμένω, δεν τρέφω ελπίδες αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας, προσπαθώ να είμαι λογική ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αύριο περιμένω, δεν τρέφω ελπίδες αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας, προσπαθώ να είμαι λογική ?

 

Μια από τα ίδια κορίτσι..  Εγώ έκανα και τα τεστακια μου εχτές αλλά δεν ξέρω τι κάνω λάθος..  Ενώ μου δείχνει αρνητικό, δεν λειτουργεί καθόλου το παραθυράκι ελέγχου..  ή ελλατωματικη παρτίδα ή Εγώ κάνω κάτι  λάθος.. οπότε είπα να το πάρω σαν αρνητικό.. να ηρεμήσω για να μου έρθει..  Γιατί απ τη λαχτάρα μου νιώθω ότι θα χω καθυστέρηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μια από τα ίδια κορίτσι..  Εγώ έκανα και τα τεστακια μου εχτές αλλά δεν ξέρω τι κάνω λάθος..  Ενώ μου δείχνει αρνητικό, δεν λειτουργεί καθόλου το παραθυράκι ελέγχου..  ή ελλατωματικη παρτίδα ή Εγώ κάνω κάτι  λάθος.. οπότε είπα να το πάρω σαν αρνητικό.. να ηρεμήσω για να μου έρθει..  Γιατί απ τη λαχτάρα μου νιώθω ότι θα χω καθυστέρηση.. 

Εγώ έχω σε ταινίες οπότε δεν ξέρω καθόλου από τα υπόλοιπα τεστ.. Να θυμάσαι πως με τις ελεύθερες επαφές αλλάζει ελαφρώς κι ο κύκλος στην αρχή. Κ το άγχος φυσικά φέρνει καθυστέρηση.. Θα φανεί τις επόμενες ημέρες! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

@marillia όλα θα γίνουν κορίτσι μου θα κανεις αυτά που σου είπε ο γιατρός και θα μείνεις πολυ σύντομα έγκυος αρκεί να το πιστεύεις εγώ μετα απο ενδομήτριο θάνατο και υπομονή 6 μηνών γιατί επρεπε να περασω άπο εξετάσεις πολλες εξετασεις είμαι και παλι έγκυος γλυκιά κου δεν μπορείς να  φανταστεις ποσά γιατί είπα ποσο εκλαψα είπα γιατί σε μένα Θεέ μου και είναι και πρόσφατο το ολο θέμα αλλά εσφιξα τα δόντια και πεισμωσα δεν άφησα την θλιψη να με νικησει θέλω να δώσω σε πολλές κοπέλες κουράγιο με την ιστορια μου

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Συγχαρητήρια κ με το καλό το μπεμπουλίνι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εγώ έχω σε ταινίες οπότε δεν ξέρω καθόλου από τα υπόλοιπα τεστ.. Να θυμάσαι πως με τις ελεύθερες επαφές αλλάζει ελαφρώς κι ο κύκλος στην αρχή. Κ το άγχος φυσικά φέρνει καθυστέρηση.. Θα φανεί τις επόμενες ημέρες! ?

Ακριβώς..  πήγα και γυμναστήριο εχτές.. άρχισα και διατροφή ξανά..  Γενικά έχω μπει σε mood προ προσπαθειών.. Και ότι θέλει ας κατεβάσει.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/2/2019 at 10:14 ΠΜ, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κορίτσια σε ολες και καλή εβδομαδα !! Εγω ειμαι 11η μερα του κυκλου κ λεω απο σημερα το μεσημερακι να ξεκινησω τεστακια οωρρηξιας ! Απο οτι καταλαβα εχουμε μοιραστει αυτο το μηνα με τις μισες να περιμενουν εως 10 του μηνα κ τις αλλες μισες προς το τελος του μηνα ! θα εχει ολος ο μηνας μας ενδιαφερον κ γλυκια αναμονη ! αντε κοριτσια ποια θα κανει το ποδαρικο ?? !! ?

Καλημέρα....12 μέρα τ κύκλου κ το τεστ ωορρηξίας άρχισε να αναβοσβηνει.εσυ πώς πας? λογικά αύριο το απόγευμα θα έχω κ το θετικό τεστ κ λέω κ από αύριο για 2-3 μέρες να κάνουμε τη προσπάθεια μας...τους προηγούμενους μήνες με το που αναβοσβηνε έβαζα φωτιά στη μηχανή ??? τώρα λέω να περιμένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Συγχαρητήρια κ με το καλό το μπεμπουλίνι σας!!

@marillia είμαι ακόμα στην πολύ αρχή κορίτσι μου αλλά ειμαι θετική μακάρι να κρατήσω αυτή την φορά το μπεμπακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα....12 μέρα τ κύκλου κ το τεστ ωορρηξίας άρχισε να αναβοσβηνει.εσυ πώς πας? λογικά αύριο το απόγευμα θα έχω κ το θετικό τεστ κ λέω κ από αύριο για 2-3 μέρες να κάνουμε τη προσπάθεια μας...τους προηγούμενους μήνες με το που αναβοσβηνε έβαζα φωτιά στη μηχανή ??? τώρα λέω να περιμένω

Καλημερα κ απο μένα, κ εγω στη 12η μερα ειμαι του κυκλου, κατα τις 2 το μεσημερακι λεω να κανω ενα τεστακι κ εγω αν κ πιστευω αρνητικο θα ειναι κ σημερα. Δεν ξερω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα, δεν εχω διαθεση ειμαι πολυ πεσμενη κ εχω μια γενικη απογοητευση για τα παντα. Εγω χρησιμοποιω της hometest τα τεστακια κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη προς στιγμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημερα κ απο μένα, κ εγω στη 12η μερα ειμαι του κυκλου, κατα τις 2 το μεσημερακι λεω να κανω ενα τεστακι κ εγω αν κ πιστευω αρνητικο θα ειναι κ σημερα. Δεν ξερω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα, δεν εχω διαθεση ειμαι πολυ πεσμενη κ εχω μια γενικη απογοητευση για τα παντα. Εγω χρησιμοποιω της hometest τα τεστακια κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη προς στιγμη.

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημερα κ απο μένα, κ εγω στη 12η μερα ειμαι του κυκλου, κατα τις 2 το μεσημερακι λεω να κανω ενα τεστακι κ εγω αν κ πιστευω αρνητικο θα ειναι κ σημερα. Δεν ξερω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα, δεν εχω διαθεση ειμαι πολυ πεσμενη κ εχω μια γενικη απογοητευση για τα παντα. Εγω χρησιμοποιω της hometest τα τεστακια κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη προς στιγμη.

Εγώ παίρνω της clearblue.οοολα την ίδια δουλειά κάνουν...κ γω μια από τα ίδια ήμουν.σε καταλαβαίνω.μην το βάζεις κάτω....η απάντηση σε όλα είναι ένα χαμόγελο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παρεούλα. Πως είστε; 

Σήμερα το απόγευμα έχει ραντεβού ο αντρούλης μου με ουρολόγο. Έχω αγωνία να δω τι θα του πει. Θα σας πω νεότερα το βραδάκι!

Εγώ είμαι σήμερα στην 23η μέρα. Η 26η μέρα σε μένα είναι κρίσιμη γιατί τότε δείχνει αν θα μου έρθει περίοδος ή όχι. Τότε ξεκινούν τα αντιπαθητικά καφέ. Και η θερμοκρασία αρχίζει και κατεβαίνει.

Κατά τα άλλα αισθάνομαι κομμάτια. Έχω πονοκέφαλο και θέλω να κοιμηθώ. Δεν κοιμάμαι πολύ καλά αλλά μπορεί να με τριγυρίζει κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημερα κ απο μένα, κ εγω στη 12η μερα ειμαι του κυκλου, κατα τις 2 το μεσημερακι λεω να κανω ενα τεστακι κ εγω αν κ πιστευω αρνητικο θα ειναι κ σημερα. Δεν ξερω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα, δεν εχω διαθεση ειμαι πολυ πεσμενη κ εχω μια γενικη απογοητευση για τα παντα. Εγω χρησιμοποιω της hometest τα τεστακια κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη προς στιγμη.

Ελλλααα @Mellenaki μου.. Μην μου πεφτεις!!! Αισιοδοξία και χαμόγελα κοριτσια!! επιβάλλεται να πέσουμε.. επιβάλλεται και να σηκωθούμε όμως..  Μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

 

Εγώ παίρνω της clearblue.οοολα την ίδια δουλειά κάνουν...κ γω μια από τα ίδια ήμουν.σε καταλαβαίνω.μην το βάζεις κάτω....η απάντηση σε όλα είναι ένα χαμόγελο

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημερα κ απο μένα, κ εγω στη 12η μερα ειμαι του κυκλου, κατα τις 2 το μεσημερακι λεω να κανω ενα τεστακι κ εγω αν κ πιστευω αρνητικο θα ειναι κ σημερα. Δεν ξερω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα, δεν εχω διαθεση ειμαι πολυ πεσμενη κ εχω μια γενικη απογοητευση για τα παντα. Εγω χρησιμοποιω της hometest τα τεστακια κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη προς στιγμη.

@Mellenaki μην απογοητευεσαι και μην πεφτεις κατω θα τα καταφερεις θα το δεις ολες σας θα τα καταφερετε εχουμε μεγαλη δυναμη ψυχης ολες μας αχ ρε κοριτσια ποια ξερει να πει και σε εμας τις κανουργιες απο ποτε θα μπορει να μην παιρνει τοση ωρα να εγκρινετε κατι δηλαδη λετε κατι και εγω δεν μπορω να απανταω εγκαιρως ερχεται μετα απο πολυ ωρα το μυνημα @Starrr μηπως εσυ ξερεις;;; καποια αλλη κοπελα μια διαφωτιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Ελλλααα @Mellenaki μου.. Μην μου πεφτεις!!! Αισιοδοξία και χαμόγελα κοριτσια!! επιβάλλεται να πέσουμε.. επιβάλλεται και να σηκωθούμε όμως..  Μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω..?

βρε κοριτσια αληθεια δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα , αληθεια ειμαι πολυ χαλια , σκεφτομαι πως ειμαι στις γονιμες κ δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε να εχουμε επαφες τις μερες που θελω γιατι ο αντρας μου εχει πολυ αστατα ωραρια, πχ προχθες δουλευε βραδυ ξενυχτι κ σημερα απο τις 6,30 το πρωι κ μετα παλι στις 8 το βραδυ εε οπως κ να εχει εγω δεν γινεται να εχω το "χαβα" μου οταν αυτος ειναι κομματια... ολοι οι μηνες ετσι εχουν φυγει...δεν ξερω τι να κανω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

βρε κοριτσια αληθεια δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα , αληθεια ειμαι πολυ χαλια , σκεφτομαι πως ειμαι στις γονιμες κ δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε να εχουμε επαφες τις μερες που θελω γιατι ο αντρας μου εχει πολυ αστατα ωραρια, πχ προχθες δουλευε βραδυ ξενυχτι κ σημερα απο τις 6,30 το πρωι κ μετα παλι στις 8 το βραδυ εε οπως κ να εχει εγω δεν γινεται να εχω το "χαβα" μου οταν αυτος ειναι κομματια... ολοι οι μηνες ετσι εχουν φυγει...δεν ξερω τι να κανω ?

θα τυχει και θα πεσεις και σε μια μερα που να συμπεσεις να ειναι τυχερη κοριτσι μου μην σκεφτεσαι αστατα ωραρια και τετοια κανε επαφες ευχαριστησουτες και μην σκεφτεσαι οσο μπορεις θα μεινω η δεν θα μεινω ξερω ειναι πολυ ψυχοθφορο καθε φορα το ιδιο αλλα τι να γινει ετσι πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

βρε κοριτσια αληθεια δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα , αληθεια ειμαι πολυ χαλια , σκεφτομαι πως ειμαι στις γονιμες κ δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε να εχουμε επαφες τις μερες που θελω γιατι ο αντρας μου εχει πολυ αστατα ωραρια, πχ πρΣε οχθες δουλευε βραδυ ξενυχτι κ σημερα απο τις 6,30 το πρωι κ μετα παλι στις 8 το βραδυ εε οπως κ να εχει εγω δεν γινεται να εχω το "χαβα" μου οταν αυτος ειναι κομματια... ολοι οι μηνες ετσι εχουν φυγει...δεν ξερω τι να κανω ?

Σε καταλαβαίνω απολυτα...Μια απο τα ιδια κ εμεις αυτον το μηνα...Δεν τα καταφεραμε αυτες τις ημερες δυστηχως...Πολυ λυπάμαι...Δεν εχω να περιμένω κατι αυτο το μηνα παρα μονο να μην καθυστερήσει η περιοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε καταλαβαίνω απολυτα...Μια απο τα ιδια κ εμεις αυτον το μηνα...Δεν τα καταφεραμε αυτες τις ημερες δυστηχως...Πολυ λυπάμαι...Δεν εχω να περιμένω κατι αυτο το μηνα παρα μονο να μην καθυστερήσει η περιοδος...

Δυστυχως σε αυτο δεν μπορουμε να κανουμε κατι , δεν ειναι στο χερι μας, απλα φευγει ετσι ο μηνας.... αχ βρε κοριτσια ολα τα θεματα εμεις τα εχουμε οι αντρες τιποτα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα!

Πάντως τα αρμονικά θα σου πει κ ο γιατρός σου τι γίνεται! Μην κανουμε διαγνώσεις κ αγχωνομαστε μόνες μας :-)

(Αργούν πολύ να εμφανιστούν τα μνμ μου γιατί χρειάζονται έγκριση ως νεο μέλος. Αυτό αργότερα σταματά ή πάντα θέλει έγκριση;)

Μετά τα 20 μηνύματα αν θυμάμαι καλά δημοσιεύονται κανονικά και δεν χρειάζονται έγκριση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

βρε κοριτσια αληθεια δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα , αληθεια ειμαι πολυ χαλια , σκεφτομαι πως ειμαι στις γονιμες κ δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε να εχουμε επαφες τις μερες που θελω γιατι ο αντρας μου εχει πολυ αστατα ωραρια, πχ προχθες δουλευε βραδυ ξενυχτι κ σημερα απο τις 6,30 το πρωι κ μετα παλι στις 8 το βραδυ εε οπως κ να εχει εγω δεν γινεται να εχω το "χαβα" μου οταν αυτος ειναι κομματια... ολοι οι μηνες ετσι εχουν φυγει...δεν ξερω τι να κανω ?

Δεν είσαι η μόνη που αντιμετωπίζει αυτό το πράγμα. Συμπάσχουμε κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...