Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βάπτιση στο κέντρο της Αθήνας


gnocchi

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και καλώς σας βρήκα! [smilie=wave.gif]
Θα ήθελα τη βοήθειά σας! Τον ερχόμενο Μάιο θα κάνουμε τη βάπτιση του μικρούλη μας! Αποφασίσαμε λοιπόν, το μυστήριο να τελεστεί στην αγαπημένη μας εκκλησία στο κέντρο της Αθήνας, στον Άη Γιώργη τον Καρύτση (Πλατεία Καρύτση). Αφού λοιπόν κλείσαμε την εκκλησία, θεωρήσαμε -ως θαμώνες του κέντρου- ότι η εύρεση μαγαζιού για τη δεξίωση, θα είναι αστεία υπόθεση... έλα όμως που κάναμε λάθος! Σε όποια μαγαζιά έχουμε ρωτήσει ως τώρα, είτε μας έχουν δώσει εξωφρενικές τιμές, είτε μενού για σπουργίτια (μιλάμε για μετρημένα καναπεδάκια), είτε δε δίνουν καθόλου τους χώρους τους! Όπως καταλαβαίνετε, ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ!!! Κι έτσι πέφτω στην ανάγκη σας για βοήθεια και ιδέες! :whistle: Χρειαζόμαστε ένα μαγαζί κοντά στην εκκλησία (με τα ποδιά) για να "φιλέψουμε" 60 - 75 άτομα. Θα θέλαμε να προσφέρουμε κάτι σε brunch (γιατί στις 12 το πρωί, δε νομίζω ότι θα έχει όρεξη κανείς για κοψίδια). Και φυσικά οικονομικό! πράγμα που σημαίνει το ΜΕΓΙΣΤΟ 17€/άτομο!
Ευχαριστώ πολύ και αναμένω τις απαντήσεις σας!!!
[smilie=laughing9.g:❤️❤️❤️❤️ [smilie=occasion18.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Bou30 είπε:

Δεν έχω πάει ποτέ σε βάφτιση ούτε έχω ιδέα αν κάνουν, αλλά δυο ιδέες που μου έρχονται είναι το Black duck Garden και το φουαρ

Ευχαριστώ πολύ.. Θα περάσω να ρωτήσω άμεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα τους ταίζεις τζάμπα όλοι έχουν όρεξη να φάνε αγαπητή μου! Δεν έχεις δει σε κηδείες πως κρύβουν τα κουλουράκια στην χαρτοπετσέτα μέσα στην τσάντα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...