Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καθηγήτρια μου εσύ!!!! Άμα είναι φώναξε με να βγάλουμε διαγνωση. ?

Κάτσε μόλις μου πει κ μαζεψω τα απαραίτητα στοιχεία θα βγάλουμε διαγνωση,μη πάει τσαμπα τόση μελέτη.ετσι χτιζεις καριέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Καλά κάνεις... εμένα μέχρι και τον σκύλο βγάζουν βόλτα.. βέβαια καλύτερα γιατί τραβαει ο μουργακος μου!! Τίποτα κι εγώ! έχω από κανένα σημαδακι ίσα που φαίνεται.. σίγουρα τραυμάτισε ο γιατρός τον τράχηλο, γιατί η αλήθεια είναι ζοριστικα πολύ.. ευτυχώς ούτε ένα λεπτό δεν ήταν.  

Ρεε εμφύτευση θα είναι σιγα μη κρατούσε τόσο ένας μικροτραυματισμούς,εδω ωοληψία κάνουμε κ την επόμενη δεν έχουμε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρεε εμφύτευση θα είναι σιγα μη κρατούσε τόσο ένας μικροτραυματισμούς,εδω ωοληψία κάνουμε κ την επόμενη δεν έχουμε τίποτα.

Ε πώς , και στο τεστ Παπ έχουμε για λίγες μερες.. οτι και να πούμε θα δείξει. . Πάντως όταν είχα μείνει έγκυος δεν είχα τίποτα. Μόνο πόνους περιόδου για 3-4 μέρες πριν κάνω τεστ. Και μετά εννοείται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Πήραν 2 ωαριάκια και περιμένω να με πάρουν να μου πουν εαν είναι καλά και θα τα καταψύξουμε μιας και ο άντρας μου έπαθε κοξάκι και δεν κάνει να βγει από το σπίτι! Σας ευχάριστώ όλες πολύ για τις ευχές σας!

Με το καλοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

Ναι.. Το διαπίστωσα σήμερα που περάσαμε... Ολα καλά!!! Όλες οι κοπελες περάσανε. Σ ευχαριστώ...Παει κι αυτό...?

Kalhsperaaaa epidi k egw mazeuw ta xartia gi na peraso epitropi .sou klisane amesos rantevou?perimeneis polu wra sthn epitropi?kalh epitixia sou eyxwmaiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Η @Kate@ άραγε πώς πήγε ?

@Kate@ σε σκεφτόμαστε !!!!

Κοριτσάκια μου αγαπημένα! Αρνητική χοριακή. Σας ευχαριστώ  πολύ για τη συμπαράσταση και για την παρέα που μου κρατήσατε όλες αυτές τις ημέρες αγωνίας. Εύχομαι τεράστιες χοριακές σε όσες είσαστε στην αναμονή και να ευχηθώ και σε εμάς με αρνητικές χορικές, η επόμενη φορά να είναι η και η τυχερή μας!  Θα σας παρακολουθώ για να μαθαίνω τα ευχάριστα! 

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Kalhsperaaaa epidi k egw mazeuw ta xartia gi na peraso epitropi .sou klisane amesos rantevou?perimeneis polu wra sthn epitropi?kalh epitixia sou eyxwmaiiii

Καλησπέρα!! Είχα πάρει Νοέμβριο κ μου έκλεισαν 6 Φλεβάρη.... Πήγαμε 8.30 το πρωί.. Ημασταν περίπου 25 κοπελες. Αρχικά ήρθε η γραμματεας κ μας μάζεψε όλες για να βάλουμε σε σειρά τα δικαιολογητικά έτσι ώστε να διευκολύνουμε τους γιατρούς... Αυτό πήρε περίπου δύο ώρες. Κατά τις 11 παρα ήρθαν οι γιατροί τα έλεγξαν μόνοι τους κ μετά μπήκαμε όλες πάλι μέσα κ μας τα έδινε η γραμματέας...12 και κάτι τελειώσαμε! Πάντως φάνηκαν πρόθυμοι να μη στερησουν την προσπάθεια από καμιά.. Φαντάσου υπήρχαν κοπέλες που είχαν χάσει το βιβλιάριο τους ή που ειχαν κάνει ήδη προσπάθεια και δεν είχαν την πρώτη απόφαση της επιτροπής... Παρ όλα αυτά ήταν συνεργασιμοι... Καλή, καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλησπέρα!! Είχα πάρει Νοέμβριο κ μου έκλεισαν 6 Φλεβάρη.... Πήγαμε 8.30 το πρωί.. Ημασταν περίπου 25 κοπελες. Αρχικά ήρθε η γραμματεας κ μας μάζεψε όλες για να βάλουμε σε σειρά τα δικαιολογητικά έτσι ώστε να διευκολύνουμε τους γιατρούς... Αυτό πήρε περίπου δύο ώρες. Κατά τις 11 παρα ήρθαν οι γιατροί τα έλεγξαν μόνοι τους κ μετά μπήκαμε όλες πάλι μέσα κ μας τα έδινε η γραμματέας...12 και κάτι τελειώσαμε! Πάντως φάνηκαν πρόθυμοι να μη στερησουν την προσπάθεια από καμιά.. Φαντάσου υπήρχαν κοπέλες που είχαν χάσει το βιβλιάριο τους ή που ειχαν κάνει ήδη προσπάθεια και δεν είχαν την πρώτη απόφαση της επιτροπής... Παρ όλα αυτά ήταν συνεργασιμοι... Καλή, καλή επιτυχία!! 

Se euxaristw para polu se poia epitropi peiges sto marousi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate@ λυπάμαι πολυ. Δυστυχως οι περισσοτερες εχουμε περασει απο αυτο το σταδιο. Σε καταλαβαινουμε. Κανε κουραγιο, ασε τον χρονο να κυλησει να ηρεμησεις και σωματικα και θα συνεχισεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Sakira είπε:

Se euxaristw para polu se poia epitropi peiges sto marousi?

Όχι, επαρχία είμαι!! Αν χρειαστείς κάτι άλλο κ μπορώ να βοηθήσω για τα της επιτροπής... Ευχαρίστως!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zefi87 είπε:

Όχι, επαρχία είμαι!! Αν χρειαστείς κάτι άλλο κ μπορώ να βοηθήσω για τα της επιτροπής... Ευχαρίστως!! 

Se euxaristwwww para poluuu kalh epitixia euxwmaiii?? ennoeite xaxax oti tha ksana rwtiso gia kati exw anxos n peraso epitropi kai  na ksekiniso thn eksosomatikiii.esu ti provlima exeis k tha kaneis eksosomatiki?emena h fsh mou einai polu anevasmenh .kai mallon paw gia prwwri eminopausi 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sakira είπε:

Se euxaristwwww para poluuu kalh epitixia euxwmaiii?? ennoeite xaxax oti tha ksana rwtiso gia kati exw anxos n peraso epitropi kai  na ksekiniso thn eksosomatikiii.esu ti provlima exeis k tha kaneis eksosomatiki?emena h fsh mou einai polu anevasmenh .kai mallon paw gia prwwri eminopausi 

Εγώ έκανα αφαίρεση κ στις δύο σάλπιγγες.. Μόλις γύρισα από το ταξίδι του μέλιτος ???☺️έκανα την εγχείριση κ επειδή έπρεπε να περάσουν τρεις μήνες, σήμερα πέρασα επιτροπή κ καλώς εχοντων των πραγμάτων κάπου 20 Φλεβάρη ξεκιναω!!!! Κι εγώ αγχώνομαι λίγο αλλά σκεπτόμενη τον σκοπό παίρνω δύναμη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zefi87 είπε:

Εγώ έκανα αφαίρεση κ στις δύο σάλπιγγες.. Μόλις γύρισα από το ταξίδι του μέλιτος ???☺️έκανα την εγχείριση κ επειδή έπρεπε να περάσουν τρεις μήνες, σήμερα πέρασα επιτροπή κ καλώς εχοντων των πραγμάτων κάπου 20 Φλεβάρη ξεκιναω!!!! Κι εγώ αγχώνομαι λίγο αλλά σκεπτόμενη τον σκοπό παίρνω δύναμη!!!! 

Sto euxwmai mesa ap thn psixi mou me ena mwraki ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sakira είπε:

Sto euxwmai mesa ap thn psixi mou me ena mwraki ???

Σε όλες μας εύχομαι να κρατήσουμε το όνειρο μας στην αγκαλιά μας!!! Καλή δύναμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Τα ωάρια πόσα χιλ είναι?

@Πιου-πιου & Bloublou85  ειλικρινά κάθε φορά με αφήνετε άφωνη. 

Δεν γνωρίζω τέτοιες λεπτομέριες.....

Ο γιατρός μετρούσε και έλεγε κάτι νούμερα στη βοηθό του αλλά δεν μου εξήγησε...

Εσείς είστε πολύ ψαγμενες....Σας θαυμάζω!

Anyway το Σάββατο θα γίνει η ωοοληψια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

@Πιου-πιου & Bloublou85  ειλικρινά κάθε φορά με αφήνετε άφωνη. 

Δεν γνωρίζω τέτοιες λεπτομέριες.....

Ο γιατρός μετρούσε και έλεγε κάτι νούμερα στη βοηθό του αλλά δεν μου εξήγησε...

Εσείς είστε πολύ ψαγμενες....Σας θαυμάζω!

Anyway το Σάββατο θα γίνει η ωοοληψια....

Καλή επιτυχία!!!

Εγώ ειδικευομαι στη προγεστερόνη ή @Πιου-πιου στην οιστραδιολη! Παρεπιπτόντως δε μου ειπες ή προγεστερόνη πόσο ήταν;?? Παρακαλώ κορίτσια δε θα φεύγει καμιά από δω μέσα για ωοληψία χωρίς να ενημερώνει τη τιμή! Χαχαχα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate@ είπε:

Κοριτσάκια μου αγαπημένα! Αρνητική χοριακή. Σας ευχαριστώ  πολύ για τη συμπαράσταση και για την παρέα που μου κρατήσατε όλες αυτές τις ημέρες αγωνίας. Εύχομαι τεράστιες χοριακές σε όσες είσαστε στην αναμονή και να ευχηθώ και σε εμάς με αρνητικές χορικές, η επόμενη φορά να είναι η και η τυχερή μας!  Θα σας παρακολουθώ για να μαθαίνω τα ευχάριστα! 

Σας φιλώ

Αχ βρε κορίτσι μου. Όλες σε καταλαβαίνουμε. Έχουμε περάσει αυτή την πίκρα άλλες λίγο άλλες πολύ. Είναι η πρώτη σας προσπάθεια?Θετική σκέψη ότι θα πετύχει την επομενη!!! Μην τα παρατάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate@ μου λυπάμαι πολύ. Σε καταλαβαίνουμε όλες. 

@Zefi87  @Sakira καλή αρχή κορίτσια. Εύχομαι πρώτη και τυχερή. 

@jazz Εγώ συμφωνώ με τη μπλουμπλουκα. Αυτό το αιματακι μάλλον είναι για καλό...!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου τί να κάνουμε; 

Διασκεδάζουμε τον πόνο μας; 

Ότι ετοιμάζομουν να στείλω στην @Ν_S τί μας θαυμάζει καλύτερα να μας λυπάται. Αφού η μια ανεβάζει οιστραδιόλη και η άλλη προγεστερόνη τί να κάνουμε τα μάθαμε απ' έξω και ανακατωτα. Και φυσικά τα έμαθε και η μία στην άλλη. Χαχαχαχα.

Κορίτσια να σας πω και τα νέα μου.

Τη Δευτέρα εμβρυομεταφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ν_S φίλη μου τώρα σοβαρά όπως λέει και η Μπλουμπλου έχει μεγάλη σημασία το μέγεθος του ωαρίου για την οιστραδιόλη. Όμως ότι ανεβηκε πολύ είναι καλό γιατί δείχνει ότι τα ωάρια ωριμάζουν και μεγαλώνουν. Θα ξανακάνεις μέτρηση και θα ανέβει κι άλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

Εγώ έκανα αφαίρεση κ στις δύο σάλπιγγες.. Μόλις γύρισα από το ταξίδι του μέλιτος ???☺️έκανα την εγχείριση κ επειδή έπρεπε να περάσουν τρεις μήνες, σήμερα πέρασα επιτροπή κ καλώς εχοντων των πραγμάτων κάπου 20 Φλεβάρη ξεκιναω!!!! Κι εγώ αγχώνομαι λίγο αλλά σκεπτόμενη τον σκοπό παίρνω δύναμη!!!! 

Ο στόχος δίνει σε όλες μας δύναμη! Πολύ περισσότερη από αυτη που νομίζαμε ότι είχαμε? Καλό ξεκίνημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου Ναι!!!!! Εμβρυομεταφορα επιτέλους!!!!

@jazz αιματακι εμφύτευσης ψηφίζω και εγώ. Αλλά εσύ μείνε ψύχραιμη μην σε ξεσηκώσουμε παρά πολύ με τα λόγια μας. Λίγες μέρες έμειναν!

Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...