Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλή εβδομάδα! Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλα τα κορίτσια γιατί έχουμε πολλά αυτή τη βδομάδα. 

Καλή εβδομάδα και καλή επιτυχία σε όλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κοριτσια!!! Έχουμε πάρα πολλά δρώμενα αυτή την εβδομάδα! Ελπίζω να ακούμε μόνο καλα νέα!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ σήμερα η ωοληψια σου! Θα περιμένουμε νέα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα? τελευταία μέτρηση σήμερα αύριο θα πάρω τα αποτελέσματα.

@Magaiver πως κυλούν οι όμορφες μέρες σου?

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλή εβδομάδα κοριτσια!!! Έχουμε πάρα πολλά δρώμενα αυτή την εβδομάδα! Ελπίζω να ακούμε μόνο καλα νέα!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ σήμερα η ωοληψια σου! Θα περιμένουμε νέα ?

Αν έχουμε λέει... Την ωοληψια σήμερα της Εμ, δύο εμβρυμεταφορες, περιμένουμε και νέα από Σάνσα, και φυσικά ΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ που με σκέφτεστε ♥

Όσο πλησιάζουν οι μέρες με πιάνει μια άρνηση να πάω να κάνω το τεστ... Τρέμω για το αρνητικό. Σήμερα έκλεισα ραντεβού σε μια γιατρό εδώ να το κάνω την Παρασκευή το πρωί. Επίσης έχω βγάλει νομίζω αιμορροΐδες.. Λέτε να είναι από την προγεστερονη? Μέχρι το τεστ δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε άλλα περιφερειακά προβλήματα.. γιαυτό το έχω αφήσει το θέμα με τις αιμορροΐδες..

Το Σαββατοκύριακο ήταν εδώ δύο φίλοι μας με το μικρό τους και όλοι την ώρα ασχολούμασταν με το μωρο οπότε πέρασαν εύκολα οι μέρες. Αλλά μένουν ακόμα άλλες 3.5... ? Ευτυχώς που έχουμε πολλά νέα αυτή την εβδομάδα με τις εμβρυομεταφορες και θα τα διαβάζω για να ξεχνιέμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ που με σκέφτεστε ♥

Όσο πλησιάζουν οι μέρες με πιάνει μια άρνηση να πάω να κάνω το τεστ... Τρέμω για το αρνητικό. Σήμερα έκλεισα ραντεβού σε μια γιατρό εδώ να το κάνω την Παρασκευή το πρωί. Επίσης έχω βγάλει νομίζω αιμορροΐδες.. Λέτε να είναι από την προγεστερονη? Μέχρι το τεστ δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε άλλα περιφερειακά προβλήματα.. γιαυτό το έχω αφήσει το θέμα με τις αιμορροΐδες..

Το Σαββατοκύριακο ήταν εδώ δύο φίλοι μας με το μικρό τους και όλοι την ώρα ασχολούμασταν με το μωρο οπότε πέρασαν εύκολα οι μέρες. Αλλά μένουν ακόμα άλλες 3.5... ? Ευτυχώς που έχουμε πολλά νέα αυτή την εβδομάδα με τις εμβρυομεταφορες και θα τα διαβάζω για να ξεχνιέμαι!

Αχ κοριτσάκι μου, πως νιώθω την αγωνία σου... που θα πάει θα περάσουν... τις αιμορροΐδες πρόσεξέ τες όμως. Ο άντρας μου εχει ταλαιπωρηθεί πολύ. Υπάρχουν αλοιφές για ανακούφιση ( δεν ξέρω ομως αν στην κατάστασή σου μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις) σίγουρα όμως απέφυγε τα καυτερά φαγητά κ αυτες τις μερες που ειναι σε έξαρση τις πολλές φυτικές ίνες γατί πηγαίνοντας τουαλετα τις επιδεινώνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Πώς είστε;Εγώ ελαφρώς καλύτερα,φαίνεται τα panadol κάνουν δουλειά.Πήγα σήμερα για υπέρηχο και είδαμε 3 ωοθυλάκια,2 στα 6χιλ και ένα δυστυχώς στα 15,μάλλον προχώρησε γρήγορα με το που αδιαθέτησα.Έκανα ορμονικές ήταν πολύ καλές εκτός από την προγεστερόνη που ήταν 3,πρώτη φορά τόσο υψηλή,δε ξέρω μήπως έπαιξαν ρόλο τα utrogestan που έπαιρνα 6 τη μέρα για έξι μέρες προετοιμασία για την εξέταση.Μου είπαν να κάνουμε υπέρηχο την Τετάρτη να δούμε πώς πάνε αν είναι να το κάνουμε φυσικό με λίγα φάρμακα,αν θα έχουν προχωρήσει τα μικρά και το μεγαλύτερο πώς θα πηγαίνει.Ειλικρινά δε ξέρω πώς θα πάει,ψάχνω να βρω ένα καλό κύκλο με το κυάλι.Έχω και φάρμακα που λήγουν τώρα τον Ιανουάριο.Αν δε καταφέρω να πάρω πάλι τίποτα και από αυτόν τον κύκλο,αν μου βγάλει καθαρό το δείγμα ο Νίκας κάνω κατευθείαν ετ,κουράστηκα τόσο πολύ.Οι περισσότεροι κύκλοι είναι χάλια.Προχωράνε γρήγορα τα ωοθυλάκια,είναι και λίγα.Τί να πω,πάντως η ε2 ήταν 57,καλή,απορώ πώς βρέθηκε αυτό το 15αρι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Πώς είστε;Εγώ ελαφρώς καλύτερα,φαίνεται τα panadol κάνουν δουλειά.Πήγα σήμερα για υπέρηχο και είδαμε 3 ωοθυλάκια,2 στα 6χιλ και ένα δυστυχώς στα 15,μάλλον προχώρησε γρήγορα με το που αδιαθέτησα.Έκανα ορμονικές ήταν πολύ καλές εκτός από την προγεστερόνη που ήταν 3,πρώτη φορά τόσο υψηλή,δε ξέρω μήπως έπαιξαν ρόλο τα utrogestan που έπαιρνα 6 τη μέρα για έξι μέρες προετοιμασία για την εξέταση.Μου είπαν να κάνουμε υπέρηχο την Τετάρτη να δούμε πώς πάνε αν είναι να το κάνουμε φυσικό με λίγα φάρμακα,αν θα έχουν προχωρήσει τα μικρά και το μεγαλύτερο πώς θα πηγαίνει.Ειλικρινά δε ξέρω πώς θα πάει,ψάχνω να βρω ένα καλό κύκλο με το κυάλι.Έχω και φάρμακα που λήγουν τώρα τον Ιανουάριο.Αν δε καταφέρω να πάρω πάλι τίποτα και από αυτόν τον κύκλο,αν μου βγάλει καθαρό το δείγμα ο Νίκας κάνω κατευθείαν ετ,κουράστηκα τόσο πολύ.Οι περισσότεροι κύκλοι είναι χάλια.Προχωράνε γρήγορα τα ωοθυλάκια,είναι και λίγα.Τί να πω,πάντως η ε2 ήταν 57,καλή,απορώ πώς βρέθηκε αυτό το 15αρι;

Γειά σου sansaki! Απ ότι καταλαβα θα τα παρακολουθήσετε και μπορεί να πάρεις ένα εάν κατάλαβα καλά? Πότε σου είπε ο Νικάς περίπου θα έχει απάντηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η satya είπε:

Γειά σου sansaki! Απ ότι καταλαβα θα τα παρακολουθήσετε και μπορεί να πάρεις ένα εάν κατάλαβα καλά? Πότε σου είπε ο Νικάς περίπου θα έχει απάντηση? 

Ναι κάπως έτσι,απλά το ένα μόνο είναι δύσκολο γιατί μπορεί να μη γονιμοποιηθεί όπως την προτελευταία φορά και τζάμπα και η ωοληψία.Να δούμε στον υπέρηχο την Τετάρτη.Τον Νίκα θα τον πάρω σε 10 μέρες να δούμε πώς πάει,γιατί του είπα αν είναι καθαρό το δείγμα μόλις αδιαθετήσω θα πάω για ετ,οπότε μέχρι τις 15-2 θα πρέπει να το βγάλει γιατί αλλιώς θα χάσω τον κύκλο.Τώρα αν δεν είναι καθαρό θα δούμε πώς θα κινηθούμε και τί θεραπεία θα μου πει να κάνω.Είπε θα το έχει έτοιμο να πάρω να του το υπενθυμίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ δεν μας εγραψε, ε???

@sansa μπορει να μην παρετε κατι απο το 15αρι αλλα να μεγαλωσουν τα δυο μικροτερα και να παρετε κατι απο εκει. Καταλαβαινουμε ολες την κουραση σου και σε θαυμαζουμε για ο,τι κανεις. Εισαι δυνατη! Ολα θα πανε καλα!

@Magaiver μου ειναι δυσκολες αυτες οι τελευταιες ημερες. Ευχομαι ολοψυχα να πηγαν ολα καλα!! 

Οσο για τις αιμορροιδες μιλα με τον γιατρο αν μπορεις να βαλεις καποια αλοιφη αλλιως με την διατροφη θα το παλεψεις. 

@Πιου-πιου μου εσυ πώς εισαι?

@Zeta.@Zeta.κι εσυ??? Το μπεμπε???

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια η @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ δεν μας εγραψε, ε???

@sansa μπορει να μην παρετε κατι απο το 15αρι αλλα να μεγαλωσουν τα δυο μικροτερα και να παρετε κατι απο εκει. Καταλαβαινουμε ολες την κουραση σου και σε θαυμαζουμε για ο,τι κανεις. Εισαι δυνατη! Ολα θα πανε καλα!

@Magaiver μου ειναι δυσκολες αυτες οι τελευταιες ημερες. Ευχομαι ολοψυχα να πηγαν ολα καλα!! 

Οσο για τις αιμορροιδες μιλα με τον γιατρο αν μπορεις να βαλεις καποια αλοιφη αλλιως με την διατροφη θα το παλεψεις. 

@Πιου-πιου μου εσυ πώς εισαι?

@Zeta.@Zeta.κι εσυ??? Το μπεμπε???

 

 

nikona μου δεν ξέρω τί γίνεται. Έχω καθυστέρηση 4 ημέρες (τίποτα ευχάριστο σίγουρα), μάλλον κάποια ορμονική λέει ο γιατρός μου. Πρέπει να περιμένουμε να έρθει και τότε θα δούμε τί συνέπειες έχει αυτό. Αγχώνομαι είναι η αλήθεια, προσπαθώ όμως να σκέφτομαι ότι κάτι θα μπορέσω να κάνω. Αγχώνομαι πολύ επίσης γιατί δε μπορώ να κανονίσω θέματα της δουλειάς που πρέπει να γίνουν και όλα εξαρτώνται από τις ημερομηνίες. 

Τέλος πάντων. Ελπίζω να έχουμε μόνο καλά νέα για όλες μας. 

Άντε τις ροκανίζεις σιγά - σιγά τις βδομαδούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ που με σκέφτεστε ♥

Όσο πλησιάζουν οι μέρες με πιάνει μια άρνηση να πάω να κάνω το τεστ... Τρέμω για το αρνητικό. Σήμερα έκλεισα ραντεβού σε μια γιατρό εδώ να το κάνω την Παρασκευή το πρωί. Επίσης έχω βγάλει νομίζω αιμορροΐδες.. Λέτε να είναι από την προγεστερονη? Μέχρι το τεστ δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε άλλα περιφερειακά προβλήματα.. γιαυτό το έχω αφήσει το θέμα με τις αιμορροΐδες..

Το Σαββατοκύριακο ήταν εδώ δύο φίλοι μας με το μικρό τους και όλοι την ώρα ασχολούμασταν με το μωρο οπότε πέρασαν εύκολα οι μέρες. Αλλά μένουν ακόμα άλλες 3.5... ? Ευτυχώς που έχουμε πολλά νέα αυτή την εβδομάδα με τις εμβρυομεταφορες και θα τα διαβάζω για να ξεχνιέμαι!

Πέρασε ο καιρός όντως!!! Όλα με το καλό!!  Στις αιμορροΐδες ρίξε  κρύο νεράκι και γιαούρτι.. όχι να το φας , να το βάλεις επάνω.. αυτό με την πέτσα.. αν βρεις με προβιοτικα ακόμα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μου, καθυστερηση ε??? Σπαστικη ειναι, ιδιως οταν δεν ελπιζεις. Ευχομαι να μην εχει επηρεασει κατι. 

Οσο για την δουλεια σε καταλαβσινω. Κι εγω δυσκολευομουν με ολα αυτα. Ακυρωνα συνεχεια μαθηματα, δεν ηξερα ποια μερα να τα αναπληρωσω γιατι παλι μπορει να ειχα γιατρο κλπ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα σήμερα τη prolutex και τώρα σ εκείνο το σημείο με πονάει πολύ ούτε να το αγγιξω δε μπορώ.πονανε τόσο αυτές οι ενεσεις;και ή χθεσινή μου έκανε μία γραμμή μελάνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια έκανα σήμερα τη prolutex και τώρα σ εκείνο το σημείο με πονάει πολύ ούτε να το αγγιξω δε μπορώ.πονανε τόσο αυτές οι ενεσεις;και ή χθεσινή μου έκανε μία γραμμή μελάνια.

Μπλουμπλούκα μου κ εμένα με πονούσαν πολύ...  να τις κάνεις μία δεξιά, μία αριστερά για να μειώνεται ο πόνος... Να σου πάνε όλα τέλεια για να τις κάνεις μέχρι το πρωτο τρίμηνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μπλουμπλούκα μου κ εμένα με πονούσαν πολύ...  να τις κάνεις μία δεξιά, μία αριστερά για να μειώνεται ο πόνος... Να σου πάνε όλα τέλεια για να τις κάνεις μέχρι το πρωτο τρίμηνο....

Από την άλλη την έκανα αλλά αυτή ή σύριγγα είναι δύσκολη ρε γαμωτο δε πιέζεται γρηγορα.πρεπει οπωσδήποτε δίπλα από τον αφαλο ή μπορώ και πιο πέρα όπως κάνουμε της διέγερσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια η @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ δεν μας εγραψε, ε???

@sansa μπορει να μην παρετε κατι απο το 15αρι αλλα να μεγαλωσουν τα δυο μικροτερα και να παρετε κατι απο εκει. Καταλαβαινουμε ολες την κουραση σου και σε θαυμαζουμε για ο,τι κανεις. Εισαι δυνατη! Ολα θα πανε καλα!

@Magaiver μου ειναι δυσκολες αυτες οι τελευταιες ημερες. Ευχομαι ολοψυχα να πηγαν ολα καλα!! 

Οσο για τις αιμορροιδες μιλα με τον γιατρο αν μπορεις να βαλεις καποια αλοιφη αλλιως με την διατροφη θα το παλεψεις. 

@Πιου-πιου μου εσυ πώς εισαι?

@Zeta.@Zeta.κι εσυ??? Το μπεμπε???

 

 

Nikona μου εγώ χαλαρουίτα τώρα... κανονικά στην καθημερινή ρουτίνα, αλλά με ηρεμία μετά τα αποτελέσματα... είναι μακρύς ο δρόμος κ μακάρι να πάνε όλα καλά κ να μας έρθει ο μπεμπούλης μας τέλη Ιούλη... Τώρα παρακολουθώ τα κορίτσια μας κ εύχομαι γρήγορα να περνούν μία μία την χαρά που τόσο προσμένουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Από την άλλη την έκανα αλλά αυτή ή σύριγγα είναι δύσκολη ρε γαμωτο δε πιέζεται γρηγορα.πρεπει οπωσδήποτε δίπλα από τον αφαλο ή μπορώ και πιο πέρα όπως κάνουμε της διέγερσης;

Όπου σε βολεύει στην κοιλιά. Ετσι τουλάχιστον μου είχαν πει. Εγώ τις έκανα σε συγκεκριμένο σημείο που είχα περισσότερο λίπος...? κ τώρα εκεί κάνω τις inohep για την θρομβοφιλία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όπου σε βολεύει στην κοιλιά. Ετσι τουλάχιστον μου είχαν πει. Εγώ τις έκανα σε συγκεκριμένο σημείο που είχα περισσότερο λίπος...? κ τώρα εκεί κάνω τις inohep για την θρομβοφιλία... 

Ευτυχώς δε ξαναπαιρνω κ innohep θα είχα γίνει πέτρα.αλλοι κάνουν κοιλιακούς εμείς κάνουμε ενεσεις σφίγγεις στο λεπτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν αυτή την εβδομάδα. Εγώ δυστυχώς σε αυτό τον κύκλο δεν έκανα τίποτα. Εχασα την ωοληψια λογω ίωσης κ ένα μικρό ωοθυλάκιο που υπήρχε μετά τελικά δεν προχώρησε. Σήμερα είδα και τα πρώτα δείγματα της περιόδου που έρχεται.

Απογοητεύτηκα κ νιώθω φόβο για αυτό το μήνα που θα έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Πώς είστε;Εγώ ελαφρώς καλύτερα,φαίνεται τα panadol κάνουν δουλειά.Πήγα σήμερα για υπέρηχο και είδαμε 3 ωοθυλάκια,2 στα 6χιλ και ένα δυστυχώς στα 15,μάλλον προχώρησε γρήγορα με το που αδιαθέτησα.Έκανα ορμονικές ήταν πολύ καλές εκτός από την προγεστερόνη που ήταν 3,πρώτη φορά τόσο υψηλή,δε ξέρω μήπως έπαιξαν ρόλο τα utrogestan που έπαιρνα 6 τη μέρα για έξι μέρες προετοιμασία για την εξέταση.Μου είπαν να κάνουμε υπέρηχο την Τετάρτη να δούμε πώς πάνε αν είναι να το κάνουμε φυσικό με λίγα φάρμακα,αν θα έχουν προχωρήσει τα μικρά και το μεγαλύτερο πώς θα πηγαίνει.Ειλικρινά δε ξέρω πώς θα πάει,ψάχνω να βρω ένα καλό κύκλο με το κυάλι.Έχω και φάρμακα που λήγουν τώρα τον Ιανουάριο.Αν δε καταφέρω να πάρω πάλι τίποτα και από αυτόν τον κύκλο,αν μου βγάλει καθαρό το δείγμα ο Νίκας κάνω κατευθείαν ετ,κουράστηκα τόσο πολύ.Οι περισσότεροι κύκλοι είναι χάλια.Προχωράνε γρήγορα τα ωοθυλάκια,είναι και λίγα.Τί να πω,πάντως η ε2 ήταν 57,καλή,απορώ πώς βρέθηκε αυτό το 15αρι;

Σάνσα μου λίγο έμεινε! Πραγματικά κάνω ευχή να είναι καλό το δείγμα που στείλατε στο Νικά για να προχωρησετε! Ακούγεσαι πολυ εξουθενωμένη με όλα αυτά που γίνονται και εύχομαι γρήγορα να έχετε μια θετική κατάληξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια έκανα σήμερα τη prolutex και τώρα σ εκείνο το σημείο με πονάει πολύ ούτε να το αγγιξω δε μπορώ.πονανε τόσο αυτές οι ενεσεις;και ή χθεσινή μου έκανε μία γραμμή μελάνια.

Ναι και εγώ που τις έκανα την προηγούμενη φορά με ενοχλούσαν.. Αλλά είναι για καλό σκοπό ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Nikona μου εγώ χαλαρουίτα τώρα... κανονικά στην καθημερινή ρουτίνα, αλλά με ηρεμία μετά τα αποτελέσματα... είναι μακρύς ο δρόμος κ μακάρι να πάνε όλα καλά κ να μας έρθει ο μπεμπούλης μας τέλη Ιούλη... Τώρα παρακολουθώ τα κορίτσια μας κ εύχομαι γρήγορα να περνούν μία μία την χαρά που τόσο προσμένουν...

Χαλαρουιτα άλλο πράγμα! Πολύ μου αρέσει αυτή η λέξη? Απολαύστε το τώρα!!! Πέρασαν τα δύσκολα! Καλοκαιρινο το μωράκι σας θα είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...