Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

@Geo2009 ή bloublou είμαι αλλά μέχρι να μου εγκρίνουν τον άλλο λογαριασμό πιαστο αυγό κ κουρευτο.τα αυτοκόλλητα τα βάζουμε από πίσω ακριβώς πάνω από το πωπο στα πλευρά.εμενα μου είχαν κάνει δουλειά.τα dermestril πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου 0 η χοριακή.Δε πειράζει...η επόμενη θα ναι και η τυχερή μου!

Αχ βρε συμπεθερούλα μου... Να δεις που έγινε επίτηδες για να μείνουμε μαζί!!! Μη μου στεναχωριέσαι! Όλες μαζί θα τα καταφέρουμε! Δεν το βάζουμε κάτω! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Guest είπε:

@Geo2009 ή bloublou είμαι αλλά μέχρι να μου εγκρίνουν τον άλλο λογαριασμό πιαστο αυγό κ κουρευτο.τα αυτοκόλλητα τα βάζουμε από πίσω ακριβώς πάνω από το πωπο στα πλευρά.εμενα μου είχαν κάνει δουλειά.τα dermestril πήρες?

Κοριτσάκι, τώρα πάει τα έβαλα κοιλιά! Την Κυριακή που θα πρέπει να τα ανανεώσω θα τα βάλω πίσω. Απλά έκανα μία αλλεργία στον πωπο και το φοβήθηκα να σου πω την αλήθεια... Dermestril πήρα των 50

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου 0 η χοριακή.Δε πειράζει...η επόμενη θα ναι και η τυχερή μου!

Λυπάμαι κορίτσι μου, αλλά χαίρομαι για την καλή σου διάθεση και αισιοδοξία! Έτσι να είσαι και όλα θα σου έρθουν όπως τα επιθυμείς στην ώρα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου 0 η χοριακή.Δε πειράζει...η επόμενη θα ναι και η τυχερή μου!

Πολύ κρίμα κορίτσι μου. 

Ναι η επόμενη θα είναι η τυχερή! 

Δεν είναι στο χέρι του!!! Με υπομονή και επιμονή θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88 κορίτσι μου λυπάμαι, όμως δεν το βάζουμε κάτω προχωράμε στην επόμενη κ τυχερή με αισιοδοξία πάντα!

@Geo2009 εγώ εβαζα δύο των 50 γιατί των 100 ήταν σε έλλειψη, κ με βοήθησαν πολύ ήταν κ μένα 5 κ μέσα σε τρεις μέρες πήγε 9,6 φυσικά είχα αυξήσει κ λίγο τα cyclacur.ευχομαι κ σένα να γινει σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ βρε συμπεθερούλα μου... Να δεις που έγινε επίτηδες για να μείνουμε μαζί!!! Μη μου στεναχωριέσαι! Όλες μαζί θα τα καταφέρουμε! Δεν το βάζουμε κάτω! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Συμπεθερούλα μου εγώ σε 3 μήνες πάλι!Οπότε ετοίμασέ μου τον γαμπρό ή τη νύφη!❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Guest είπε:

@Liveloula88 κορίτσι μου λυπάμαι, όμως δεν το βάζουμε κάτω προχωράμε στην επόμενη κ τυχερή με αισιοδοξία πάντα!

@Geo2009 εγώ εβαζα δύο των 50 γιατί των 100 ήταν σε έλλειψη, κ με βοήθησαν πολύ ήταν κ μένα 5 κ μέσα σε τρεις μέρες πήγε 9,6 φυσικά είχα αυξήσει κ λίγο τα cyclacur.ευχομαι κ σένα να γινει σύντομα.

2 των 50 βάζω κι εγώ. Cyclacur παίρνω 1 1 1. Δεν νομίζω να έχω πρόβλημα θα παχύνει το ξέρω. Κι αυτοί οι ευλογημένοι λίγα αγγλικά δεν μπορούσαν να βάλουν στο φυλλάδιο?!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Συμπεθερούλα μου εγώ σε 3 μήνες πάλι!Οπότε ετοίμασέ μου τον γαμπρό ή τη νύφη!❤?

Θα κάνω ότι μπορώ, στο υπόσχομαι! Μέχρι στιγμής πάντως το σώμα μου λέει ξεδινω! Έχω πετάξει κάτι καντηλες... Είμαι μια ομορφιά! Ένα καλό "στόμα" μου είπε πριν λίγες μέρες ότι έχω καθαρό δέρμα και δεν μου χρειάζονται αισθητικές επεμβάσεις... Δεν περιγράφω άλλο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Θα κάνω ότι μπορώ, στο υπόσχομαι! Μέχρι στιγμής πάντως το σώμα μου λέει ξεδινω! Έχω πετάξει κάτι καντηλες... Είμαι μια ομορφιά! Ένα καλό "στόμα" μου είπε πριν λίγες μέρες ότι έχω καθαρό δέρμα και δεν μου χρειάζονται αισθητικές επεμβάσεις... Δεν περιγράφω άλλο.... 

Πωωω ρε συ όλα μαζί....αυχένας,καντήλες...

Οι καντήλες από τα φάρμακα ή άσχετες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Πωωω ρε συ όλα μαζί....αυχένας,καντήλες...

Οι καντήλες από τα φάρμακα ή άσχετες;

Δεν έχω ιδέα! Τα φάρμακα τα είχα πάρει ξανά, δεν θα με είχαν πειράξει και την πρώτη φορά?! Άσε σου λέω τρέλα! Την περασμένη βδομάδα ή μέση.. Ευτυχώς ο αυχένας ήταν μόνο χτες Παναγία μου! Κόντεψα να τρελαθώ! Δεν μπορούσα να στηρίξω το κεφάλι μου! Θα δω μήπως πάω σε δερματολόγο? Αλλεργιολόγο? Δεν ξέρω! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Συμπεθερούλα μου εγώ σε 3 μήνες πάλι!Οπότε ετοίμασέ μου τον γαμπρό ή τη νύφη!❤?

Γιατί σε 3 μήνες? Δεν γίνεται νωρίτερα?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Γιατί σε 3 μήνες? Δεν γίνεται νωρίτερα?! 

Όχι.μου είπε ο γιατρός πρέπει να ηρεμήσουν οι ωοθήκες για να κάνω πάλι διέγερση.Εγώ δεν έχω στη κατάψυξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Όχι.μου είπε ο γιατρός πρέπει να ηρεμήσουν οι ωοθήκες για να κάνω πάλι διέγερση.Εγώ δεν έχω στη κατάψυξη.

Σωστά... Δεν πειράζει! Θα απολαύσεις το καλοκαίρι, αν έρθει κάποτε, με τον αντρούλη σου και ο Σεπτέμβριος θα είναι ο τυχερός! Ή Αύγουστο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου 0 η χοριακή.Δε πειράζει...η επόμενη θα ναι και η τυχερή μου!

Θα είναι η τυχερή σου Λιβελουλα μου! Φαίνεται ότι είσαι πολύ καλό κορίτσι και με επίμονη θα τα καταφέρεις! Έχω βρεθεί σε κάποιες προσπαθείες σε αυτό το πικρό σημείο της μηδενικής χοριακης και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Θα γίνει όμως στην επόμενη προσπάθεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου το τερμάτισα... Πριν από λίγο γύρισα από το νοσοκομείο! Κάτι με πείραξε και γέμισε το πρόσωπό μου κοκκινίλες! Φαγούρα και κάψιμο... Τι άλλο θα με βρει?!?!?! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου το τερμάτισα... Πριν από λίγο γύρισα από το νοσοκομείο! Κάτι με πείραξε και γέμισε το πρόσωπό μου κοκκινίλες! Φαγούρα και κάψιμο... Τι άλλο θα με βρει?!?!?! ?????

Βρε κοριτσάκι μου περαστικά. Αλλεργία είναι; Έτσι ακούγεται. Πήρες κορτιζόνη; Ηρέμησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Βρε κοριτσάκι μου περαστικά. Αλλεργία είναι; Έτσι ακούγεται. Πήρες κορτιζόνη; Ηρέμησες;

Μου έκαναν μία ένεση και μου δωσαν αλοιφές και αντισταμινικά! Μίλησα με το γιατρό μου, είπε να κάνω τη θεραπεία που πρέπει. Τη Δευτέρα που θα πάω στη μονάδα θα ενημερώσω μήπως πρέπει να προσέξουμε κάτι... Λές να μην μπορέσω να κάνω τη μεταφορά αυτό το μήνα?! Αυτό με καίει περισσότερο βασικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα!! 6,3 το ενδομύτριό μας σήμερα.. Αυξήσαμε τα cyclacur και πάμε πάλι την Πέμπτη να με δουν! Λέτε να μου κάνει κανένα κόλπο και να μην παχύνει αρκετά?! Θα του βάλω τις φωνές..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @Geo2009 ,καλη εβδομαδα και καλη ,καλη επιτυχια ευχομαι !!!Τη μεταφορα τωρα την κανεις σε φυσικο η τροποποιημενο κυκλο ?Κι εκτος απο cyclacur παιρνεις κατι αλλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλημερα @Geo2009 ,καλη εβδομαδα και καλη ,καλη επιτυχια ευχομαι !!!Τη μεταφορα τωρα την κανεις σε φυσικο η τροποποιημενο κυκλο ?Κι εκτος απο cyclacur παιρνεις κατι αλλο??

Καλημέρα κούκλα μου! Σ'ευχαριστώ πολύ! Cyclacur, σαλοσπιρ και τα dermestril pads 2 των 50 τα οποία αλλάζω μέρα παρά μέρα! Δεν ξέρω τώρα για φυσικό ή τροποποιημενο, δεν ρώτησα, απλά κάνω ότι μου λένε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κούκλα μου! Σ'ευχαριστώ πολύ! Cyclacur, σαλοσπιρ και τα dermestril pads 2 των 50 τα οποία αλλάζω μέρα παρά μέρα! Δεν ξέρω τώρα για φυσικό ή τροποποιημενο, δεν ρώτησα, απλά κάνω ότι μου λένε. 

Γιατι κι εγω ετοιμαζομαι σιγα σιγα και ξεκινησα την πρωτη ημερα του κυκλου με μια ενεση arvekap και απο την επομενη εβδομαδα μαλλον θα ξεκινησω τα cyclacur...εχω μπολικο δρομο μπροστα μου?Εσυ ποτε υπολογιζεις να κανεις τ μεταφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, μολις γυρισα απο το γιατρο κ ειμαι λιγο απογοητευμενη. 14η μερα του κυκλου και το ενδομητριο εχει παει μονο 7,2 ενω παιρνω 3 3 3 σικλακιουρ. Πφφφ θα σκασω!

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...