Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιου μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ !!άρα ειμαι 5w +1d.εσυ πως είσαι κοπελα μου ??

Ναι,ναι είσαι!!! Μπήκες επισήμως στην 6η εβδομάδα! Με το καλό!!!

Εγώ καλά είμαι ευτυχώς. Είχα σχετικά ήπια συμπτώματα. Τελειώνει το α τρίμηνο σχεδόν. Οπότε τη γλίτωσα φτηνά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κ εγω εχω μπερδευτει!!!Εμβρυομεταφορα εκανα 23/3.Ποσο ειμαι τελικα?Την δευτερα που μας περασε γιατρος στον υπερηχο εγραφε 4w k 4d οποτε σημερα ειμαι 5w. Οποτε @Μπεμπελουκα εισαι 5 w k 1d  αφου εκανες εββρυομεταφορα 1 μερα πριν απο μενα.

@Πιου-πιου,μπραβο με το καλο!!!Αρακ εγω 5 εβδομαδων ειμαι σημερα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σου κορίτσι!!! Εγώ έκανα δύο φορές υστεροκόπηση όταν προσπαθούσα φυσιολογικά. Μου βρήκαν πολύποδες και τους αφαίρεσαν. Μόνο καλό μπορεί να κάνει η υστεροσκόπηση, έτσι ώστε να είναι όλα καθαρά αν χρειαστεί πριν την εξωσωματική. Είναι διαγνωστική εξέταση αλλά μπορεί να γίνει και επεμβατική αν βρεθεί κάτι.?

@Bellaki καλημερααα!!!Κ εγω 2 υστεροσκοπησεις επεμβατικες εχω κανει.Ειχα πολυποδακια!!!Οντως μονο καλο κανουν κ για την εξωσωματικη χρειαζεται.Η υστεροσκοποση κ η η λαπαροσκοπηση μου ειχε πει ο Παντος ειναι τα δυο οπλα της γυναικας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι,ναι είσαι!!! Μπήκες επισήμως στην 6η εβδομάδα! Με το καλό!!!

Εγώ καλά είμαι ευτυχώς. Είχα σχετικά ήπια συμπτώματα. Τελειώνει το α τρίμηνο σχεδόν. Οπότε τη γλίτωσα φτηνά!!!

Πίου μου έκανε την αυχενική διαφάνεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι,ναι είσαι!!! Μπήκες επισήμως στην 6η εβδομάδα! Με το καλό!!!

Εγώ καλά είμαι ευτυχώς. Είχα σχετικά ήπια συμπτώματα. Τελειώνει το α τρίμηνο σχεδόν. Οπότε τη γλίτωσα φτηνά!!!

Είχες ανακατωσούρα και τάση για εμετό ??έκανες Αυχενική ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κ εγω εχω μπερδευτει!!!Εμβρυομεταφορα εκανα 23/3.Ποσο ειμαι τελικα?Την δευτερα που μας περασε γιατρος στον υπερηχο εγραφε 4w k 4d οποτε σημερα ειμαι 5w. Οποτε @Μπεμπελουκα εισαι 5 w k 1d  αφου εκανες εββρυομεταφορα 1 μερα πριν απο μενα.

Χαχα θα δείξει τι είμαστε !!!Εσύ πήγες για τις εξετάσεις σήμερα ??εγώ αυριο πρωι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Πιου-πιου,μπραβο με το καλο!!!Αρακ εγω 5 εβδομαδων ειμαι σημερα ε?

Εσύ αγάπη σήμερα τελείωσες την 5η, Αύριο που θα είσαι 5w + 1d θα μπεις και εσύ στην 6η!!!!!

@Zeta. την άλλη εβδομάδα η αυχενική. Ουφ τί άγχος και αυτό. Ελπίζω να είναι όλα καλά. 

@Μπεμπελουκα λίγο αναγούλα τις τελευταίας δύο -τρεις εβδομάδες όχι όμως τρελά πράγματα ούτε εμετό και τέτοια. Ζαλάδες είχα αρκετές, αλλά μία φορά κόντεψα μόνο να λιποθυμήσω. Και όλα το απόγευμα. Πώς λένε πρωινή αδιαθεσία; Εγώ έχω απογευματινή αδιαθεσία. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εσύ αγάπη σήμερα τελείωσες την 5η, Αύριο που θα είσαι 5w + 1d θα μπεις και εσύ στην 6η!!!!!

@Zeta. την άλλη εβδομάδα η αυχενική. Ουφ τί άγχος και αυτό. Ελπίζω να είναι όλα καλά. 

@Μπεμπελουκα λίγο αναγούλα τις τελευταίας δύο -τρεις εβδομάδες όχι όμως τρελά πράγματα ούτε εμετό και τέτοια. Ζαλάδες είχα αρκετές, αλλά μία φορά κόντεψα μόνο να λιποθυμήσω. Και όλα το απόγευμα. Πώς λένε πρωινή αδιαθεσία; Εγώ έχω απογευματινή αδιαθεσία. ?

@Πιου-πιου γενικά πήγες πολύ καλά !!μπράβο κορίτσι μου !!!Με το καλό και η Αυχενική !!!!θα την κάνεις σε νοσοκομείο η διαγνωστικό ???πίνεις κάτι άλλο εκτός από φιλισιν και βιταμίνες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εσύ αγάπη σήμερα τελείωσες την 5η, Αύριο που θα είσαι 5w + 1d θα μπεις και εσύ στην 6η!!!!!

@Zeta. την άλλη εβδομάδα η αυχενική. Ουφ τί άγχος και αυτό. Ελπίζω να είναι όλα καλά. 

@Μπεμπελουκα λίγο αναγούλα τις τελευταίας δύο -τρεις εβδομάδες όχι όμως τρελά πράγματα ούτε εμετό και τέτοια. Ζαλάδες είχα αρκετές, αλλά μία φορά κόντεψα μόνο να λιποθυμήσω. Και όλα το απόγευμα. Πώς λένε πρωινή αδιαθεσία; Εγώ έχω απογευματινή αδιαθεσία. ?

Κοριτσια πηρα την χοριακη κ ειναι 4778!Ειναι τελεια μου ειπανε κ δεν θα ξανακανω αλλη.Απο δω κ περα μονο μια φορα την εβδομαδα οιστραδιολη κ προγεστερονη! @Μπεμπελουκα @bellaki,εσεις κανατε?Κοριτσι μου, @Πιου-πιου,μια χαρα θα ειμαι η αυχενικη,μην αγχωνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια πηρα την χοριακη κ ειναι 4778!Ειναι τελεια μου ειπανε κ δεν θα ξανακανω αλλη.Απο δω κ περα μονο μια φορα την εβδομαδα οιστραδιολη κ προγεστερονη! @Μπεμπελουκα @bellaki,εσεις κανατε?Κοριτσι μου, @Πιου-πιου,μια χαρα θα ειμαι η αυχενικη,μην αγχωνεσαι!!!!

Συγχαρητήρια! Κι εγώ την πήρα 3,452 έκανα ετ 26/3, εσύ? Μάλλον είμαστε πολύ κοντά και με τον ίδιο γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Κοριτσια πηρα την χοριακη κ ειναι 4778!Ειναι τελεια μου ειπανε κ δεν θα ξανακανω αλλη.Απο δω κ περα μονο μια φορα την εβδομαδα οιστραδιολη κ προγεστερονη! @Μπεμπελουκα @bellaki,εσεις κανατε?Κοριτσι μου, @Πιου-πιου,μια χαρα θα ειμαι η αυχενικη,μην αγχωνεσαι!!!!

Εγώ αύριο κοριτσάρα μου θα κάνω επαναληπτικές !!!!!άρα είναι 2διμα !!θα πας να σε δει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσα εμβρυα εβαλες?Εγω εβαλα 2!!Εκανα την εμβρυομεταφορα 23/3!!Θα παω την δευτερα να με δει.Εγω με παντο εσυ? @Μπεμπελουκα,καλα αποτελεσματα!!Την δευτερα θα δειξει σιγουρα για τα διδυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εσύ αγάπη σήμερα τελείωσες την 5η, Αύριο που θα είσαι 5w + 1d θα μπεις και εσύ στην 6η!!!!!

@Zeta. την άλλη εβδομάδα η αυχενική. Ουφ τί άγχος και αυτό. Ελπίζω να είναι όλα καλά. 

@Μπεμπελουκα λίγο αναγούλα τις τελευταίας δύο -τρεις εβδομάδες όχι όμως τρελά πράγματα ούτε εμετό και τέτοια. Ζαλάδες είχα αρκετές, αλλά μία φορά κόντεψα μόνο να λιποθυμήσω. Και όλα το απόγευμα. Πώς λένε πρωινή αδιαθεσία; Εγώ έχω απογευματινή αδιαθεσία. ?

@Πιου-πιου,σε ευχαριστω για την πληροφορια!!!Να εισαι καλααα!!!Ευχομαι σε ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες κ γερα μωρακια!!!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπω κορίτσια τί χοριακάρες είναι αυτές!

Γεμίσαμε μωράκια μου φαίνεται. Όλα με το καλό για όλες και γρήγορα όλα τα κορίτσια μας με τεράστιες χοριακές. 

@Μπεμπελουκα σε διαγνωστικό θα την κάνω. Εξακολουθώ και παίρνω όλα τα φάρμακα που παίρναμε από την προετοιμασία εκτός από κορτιζόνη που την έκοψα αμέσως. Συν κάτι για το θυρεοειδή πιο ελαφρύ και από Τ4 κάτι ίσα- ίσα, χωρίς παρενέργειες τίποτα. Μου είπε θα κοπούν όλα σχεδόν τώρα μετά την αυχενική που τελειώνω το α΄τρίμηνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πωπωπω κορίτσια τί χοριακάρες είναι αυτές!

Γεμίσαμε μωράκια μου φαίνεται. Όλα με το καλό για όλες και γρήγορα όλα τα κορίτσια μας με τεράστιες χοριακές. 

@Μπεμπελουκα σε διαγνωστικό θα την κάνω. Εξακολουθώ και παίρνω όλα τα φάρμακα που παίρναμε από την προετοιμασία εκτός από κορτιζόνη που την έκοψα αμέσως. Συν κάτι για το θυρεοειδή πιο ελαφρύ και από Τ4 κάτι ίσα- ίσα, χωρίς παρενέργειες τίποτα. Μου είπε θα κοπούν όλα σχεδόν τώρα μετά την αυχενική που τελειώνω το α΄τρίμηνο. 

Τι διαφορά έχουν τα διαγνωστικά από τα μαιευτήρια που την κάνουν ?Γιατί λένε ότι πρέπει να είναι ειδικός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ποσα εμβρυα εβαλες?Εγω εβαλα 2!!Εκανα την εμβρυομεταφορα 23/3!!Θα παω την δευτερα να με δει.Εγω με παντο εσυ? @Μπεμπελουκα,καλα αποτελεσματα!!Την δευτερα θα δειξει σιγουρα για τα διδυμα...

Έβαλα 3 έμβρυα 4ης μέρας! Κι εγώ Δευτέρα πρωί!! Πάντος φυσικά! Λες να είμαστε μαζί? 8 παρά το πρωί πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ποσα εμβρυα εβαλες?Εγω εβαλα 2!!Εκανα την εμβρυομεταφορα 23/3!!Θα παω την δευτερα να με δει.Εγω με παντο εσυ? @Μπεμπελουκα,καλα αποτελεσματα!!Την δευτερα θα δειξει σιγουρα για τα διδυμα...

Ναι γλυκούλι μου σίγουρα !!!στον υπέρηχο φαίνονται !!μπράβο άντε με το καλό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η satya είπε:

Συγχαρητήρια! Κι εγώ την πήρα 3,452 έκανα ετ 26/3, εσύ? Μάλλον είμαστε πολύ κοντά και με τον ίδιο γιατρό!

@satya μπράβο κορίτσι !!Όλα με τοκαλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η satya είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι? Εσύ πότε πας για υπέρηχο?

Λογικα τριτη αυριο θα ξανακανω επαναληπτικες !και ανάλογα τα αποτελέσματα θα πάω να δούμε !!!Εσύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Λογικα τριτη αυριο θα ξανακανω επαναληπτικες !και ανάλογα τα αποτελέσματα θα πάω να δούμε !!!Εσύ ?

Δευτέρα! Με το καλό τα αποτελέσματά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η satya είπε:

Δευτέρα! Με το καλό τα αποτελέσματά σου!

Ευχαριστώ πολυ και σε σένα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεμισε θετικες χοριακες το θεμα!!! 

Συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια! Τελειομηνες εγκυμοσυνες και υγιη μωρακια ευχομαι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου συγχαρητήρια σε όλες, με το καλό να υποδεχθειτε τα μωρακια σας τώρα! Εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι με όμορφα νέα και από τα υπόλοιπα κορίτσια!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η satya είπε:

Έβαλα 3 έμβρυα 4ης μέρας! Κι εγώ Δευτέρα πρωί!! Πάντος φυσικά! Λες να είμαστε μαζί? 8 παρά το πρωί πάω

Εγω στον Παντο εκανα την εξωσωματικη κ τωρα με παρακολουθει ο γιατρος μου που συνεργαζεται με Παντο.Ειμαι εκτος Αθηνων,αλλα ειμαι απολθτα ικανοποιημενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...