Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Απο την Αθηνα μου ειπανε κ εκανα εχτες θυροειδη κ οιστραδιολη κ προγεστερονη.Ο δικος μου ο γιατρος μου ειπε να κανω καποιες αιματος σαν προγεννετικο ελεγχο.Θα τα κανω γι αλλγ μια φορααα!!!Χαχα κ τις ομαδες αιματος μας μας ειπε οτι θελει.

@γιωτα22 χαχα  !!!άντε καλή επανάληψη εξετάσεων !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki λες να ναι απο το εντερο να μην ανυσηχω ,?αυτοι οι πονοι ομως του εντερου κανουν καλο στα εμβρυα οσο για πονους περιοδου μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικο !εσενα ποσο ανεβηκε η χοριακη ;

Μόλις πήρα 3η χοριακή 1636. Την Πέμπτη πάω για υπέρηχο!! Νομίζω οτι δε θα είναι δίδυμα τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

@bellaki κ εγω εχω πονους περιοδου χαμηλααα!!!Κ ολο παω τουαλετα μην δω τπτ.Χαχα,εχω πιασει τον καναπε κ δεν παω πουθενα.Εσεις πως περνατε?Τι καμετε ολη μεραα:?Εγω πηρα κ μαγνησιο απο εχτες!!

Όλη μέρα εργάζομαι και όλη την ώρα κοιτάζω από κάτω κι εγώ χαχα. Θα πάω την Πέμπτη να με δει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Μόλις πήρα 3η χοριακή 1636. Την Πέμπτη πάω για υπέρηχο!! Νομίζω οτι δε θα είναι δίδυμα τελικά.

Μπραβοοοο,συγχαρητηριααα!!!Κοριτσακι μου με το καλοοοο ευχομαιιι,ολα καλααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Όλη μέρα εργάζομαι και όλη την ώρα κοιτάζω από κάτω κι εγώ χαχα. Θα πάω την Πέμπτη να με δει!!! 

@Bellaki γιατί να μην είναι δίδυμα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Μπραβοοοο,συγχαρητηριααα!!!Κοριτσακι μου με το καλοοοο ευχομαιιι,ολα καλααα!!!

Και εγώ καναπέ !στην δουλειά χαρτί !προσπαθώ να είμαι ήρεμη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ καναπέ !στην δουλειά χαρτί !προσπαθώ να είμαι ήρεμη !!

Και εγω επισης!!!Δουλεια γιοκ!!!Αναρρωτικη με την βουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/4/2019 at 2:57 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Αγάπη μου γλυκιά να σας ζήσει γέρος και δυνατός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Μόλις πήρα 3η χοριακή 1636. Την Πέμπτη πάω για υπέρηχο!! Νομίζω οτι δε θα είναι δίδυμα τελικά.

Με το καλό κοπέλα μου να πας να δεις και εύχομαι να ακούσεις και καρδούλα.. Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου θα περιμένουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. 

@Katriniki τί κάνεις; Πώς είσαι; Πότε κάνεις χοριακη; Θα έχεις καλά αποτελέσματα έχουμε γεμίσει τύχη τώρα και με το μπεμπακο. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona κοριτσι μου να σου ζησει το μωρακι σου!!!! Να ειναι υγιης και χαρουμενος, με σας παντα διπλα του αγαπημενους!!! Ειναι μοναδικες στιγμες αυτες... μετα απο τοσες δυσκολιες, η ζωη σας χαμογελασε με το πιο ομορφο χαμογελο του κοσμου. Ερχονται πολυ πολυ ομορφες μερες, τοσο ομορφες που δεν τις φαντάζεστε! 

Καλη τυχη σε ολες τις μελλουσες μανουλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki γιατί να μην είναι δίδυμα ??

Μου φαίνεται λίγο για δίδυμα.. θα δούμε αύριο... θα σας ενημερώσω το μεσημεράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες...εύχομαι όλα να σας πάνε τέλεια!!!                                            Ήθελα βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι...τι ξέρετε για τα τεστ εγκυμοσύνης του φαρμακείου, κάνει να τα χρησιμοποιούμε μετά από εξωσωματική; Εγώ βρίσκομαι στη 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα και λέω να κάνω ένα....δώστε μου τα φώτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Μου φαίνεται λίγο για δίδυμα.. θα δούμε αύριο... θα σας ενημερώσω το μεσημεράκι

@Bellaki η χοριακη δεν έχει σχέση !!Και εγώ δηλ που μέχρι Δευτέρα ει α 565 τι πρέπει να κάνω 1 μέρα διαφορά είχαμε στην εμβρυομεταφορας ...κρατησου αισιόδοξα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή επιτυχία σε όσες είναι στην αναμονή και συγχαρητήρια στις μελλοντικές μανούλες, τελειόμηνες κυήσεις να έχετε! Το Σάββατο έκανα ετ και αναμένω τώρα για 4η φορά... Έλεγα ότι συνήθισα και δεν θα με πειράξει τόσο, αλλά τελικά χθες ούτε να κοιμηθώ μπόρεσα από τις σκέψεις και το φόβο της αποτυχίας. Δεν παρατηρώ καμία διαφορά από τις προηγούμενες προσπάθειες και φοβάμαι ότι θα ισχύσει και για το αποτέλεσμα αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια και συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες...εύχομαι όλα να σας πάνε τέλεια!!!                                            Ήθελα βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι...τι ξέρετε για τα τεστ εγκυμοσύνης του φαρμακείου, κάνει να τα χρησιμοποιούμε μετά από εξωσωματική; Εγώ βρίσκομαι στη 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα και λέω να κάνω ένα....δώστε μου τα φώτα σας!!

@Ριρίκα εγώ  στη 12η μερα Έλα να χοριακη δεν δείχνουν τόσο νωρίς πιστεύω και από ότι έχω διαβάσει .πετάξου κανε μια χοριακη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια και συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες...εύχομαι όλα να σας πάνε τέλεια!!!                                            Ήθελα βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι...τι ξέρετε για τα τεστ εγκυμοσύνης του φαρμακείου, κάνει να τα χρησιμοποιούμε μετά από εξωσωματική; Εγώ βρίσκομαι στη 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα και λέω να κάνω ένα....δώστε μου τα φώτα σας!!

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι! Δεν ξέρω αν θα δείξει με τόσα φάρμακα που παίρνουμε. Πότε με το καλό κάνεις τη χοριακή? Δεν νομίζω ότι αργεις, καλό είναι να περιμένεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mayra_d είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι! Δεν ξέρω αν θα δείξει με τόσα φάρμακα που παίρνουμε. Πότε με το καλό κάνεις τη χοριακή? Δεν νομίζω ότι αργεις, καλό είναι να περιμένεις

Κανονικά πρέπει να πάω για χοριακη την Παρασκευή που είναι 14η μέρα αλλά πραγματικά μου φαίνονται ατελείωτες οι ώρες...έχω ήδη ένα τεστακι στο σπίτι αλλά και αυτό φοβάμαι να το κάνω μήπως πάλι απογοητευτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Ριρίκα εγώ  στη 12η μερα Έλα να χοριακη δεν δείχνουν τόσο νωρίς πιστεύω και από ότι έχω διαβάσει .πετάξου κανε μια χοριακη ??

Κανονικά ο γιατρός μου είπε να πάω την 14η μέρα αλλά εγώ λέω να πάω αύριο 13η...και μάλλον θα κάνω τώρα και ένα τεστακι που έχω στο σπίτι γιατί νομίζω οτι δεν μπορώ να περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Κανονικά ο γιατρός μου είπε να πάω την 14η μέρα αλλά εγώ λέω να πάω αύριο 13η...και μάλλον θα κάνω τώρα και ένα τεστακι που έχω στο σπίτι γιατί νομίζω οτι δεν μπορώ να περιμένω...

Και εμένα 14 η μέρα μου είχε πει και ακριβώς επειδή δε άντεχα πήγα !!!Καλά αποτελέσματα !πάντως λένε με τα πρωινά ούρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Κανονικά ο γιατρός μου είπε να πάω την 14η μέρα αλλά εγώ λέω να πάω αύριο 13η...και μάλλον θα κάνω τώρα και ένα τεστακι που έχω στο σπίτι γιατί νομίζω οτι δεν μπορώ να περιμένω...

Εαν δεν κρατιέσαι κάνε χοριακή αύριο πρωί, σίγουρα θα δείξει. Πολλές φορές τα τέστ μπορεί να δείξουν αρνητικά και μετά η χοριακή θετική, εαν πάλι δεν μπορείς με τίποτα κάνε το τεστ αύριο με τα πρωινά ούρα και πήγαινε και για χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εμένα 14 η μέρα μου είχε πει και ακριβώς επειδή δε άντεχα πήγα !!!Καλά αποτελέσματα !πάντως λένε με τα πρωινά ούρα

Πήγες σήμερα; Πότε θα βγει η χοριακη σου; Που έκανες την εξωσωματική αν επιτρεπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή επιτυχία σε όσες είναι στην αναμονή και συγχαρητήρια στις μελλοντικές μανούλες, τελειόμηνες κυήσεις να έχετε! Το Σάββατο έκανα ετ και αναμένω τώρα για 4η φορά... Έλεγα ότι συνήθισα και δεν θα με πειράξει τόσο, αλλά τελικά χθες ούτε να κοιμηθώ μπόρεσα από τις σκέψεις και το φόβο της αποτυχίας. Δεν παρατηρώ καμία διαφορά από τις προηγούμενες προσπάθειες και φοβάμαι ότι θα ισχύσει και για το αποτέλεσμα αυτό... 

Μην ξεκινάς με τέτοια ψυχολογία, δεν βοηθάει καθόλου. Πρέπει να το πιστέψεις και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πήγες σήμερα; Πότε θα βγει η χοριακη σου; Που έκανες την εξωσωματική αν επιτρεπεται;

Την ετ τηνεκάνα 22/3 μετά από 11 μερες πήγα δηλαδή 2/4 εννοείται επανέλαβα και τη 14ημερα !έμβρυα 3 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...