Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Η μεγαλύτερη συγκίνηση και για εμάς!!! Να σας ζήση και να είστε η πιό ευτυχισμένη οικογένεια!!!! Όλες μου τις ευχές!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Μόλις ξεκίνησα να ασχολούμαι με το φόρουμ ήταν που έκανες την εμβρυομεταφορα! Να σας ζήσει και να έχει τύχη κι υγεία! Μα τι όμορφα νέα σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Νικονακι!!!! Γεννήθηκε το μωράκι μας!!!! Πολύ συγκινήθηκα! Να τον χαίρεστε να είναι γερός, καλότυχος και να σας γεμίζει χαρές ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona συγχαρητήρια κορίτσι Μου!! Μετά από τόσο αγώνα επιτέλους κρατάς το μπέμπη σου αρην αγκαλιά σου! Γερό κ καλοτυχο να είναι κ εσύ κα έχεις καλή ανάρρωση!

Όλα τα κορίτσια ρης ομάδα εύχομαι σύντομα να βρεθούν στη θέση σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@nikona συγχαρητήρια κορίτσι Μου!! Μετά από τόσο αγώνα επιτέλους κρατάς το μπέμπη σου αρην αγκαλιά σου! Γερό κ καλοτυχο να είναι κ εσύ κα έχεις καλή ανάρρωση!

Όλα τα κορίτσια ρης ομάδα εύχομαι σύντομα να βρεθούν στη θέση σου!

@nikona Να σας ζησειιι!!!Να χαιρεσαι τον μπεμπη σου κ να ειναι καλοτυχος κ υγιης!!!Συγχαρητηριααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Liveloula88 αυτές έκανα με Παραπεμπτικό εοππυ !

@Μπεμπελουκα, @Bellaki,κανατε χοριακες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα, @Bellaki,κανατε χοριακες?

Σήμερα έκανα την 3η χοριακή. Το απόγευμα θα ξέρω. Εσύ τί κάνεις κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Σήμερα έκανα την 3η χοριακή. Το απόγευμα θα ξέρω. Εσύ τί κάνεις κορίτσι;

Εγω εκανα εχτες την δευτερη χοριακη κ ηταν 1380.Εκανα κ οιστραδιολη κ προγεστερονη κ ειχα 900 κ 49 αντιστοιχα.Πηγα στον γυναικολογο μου κ βλεπει μαλλον δυο σακους αλλα θα παω την δευτερα για να ξανακανω υπερηχο κ καποιες αιματολογικες.Ειναι νωρις ακομα μου ειπε.Την Πεμπτη θα κανω κ την τριτη χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Σήμερα έκανα την 3η χοριακή. Το απόγευμα θα ξέρω. Εσύ τί κάνεις κορίτσι;

Καλη αρχηηη!!!Ολα θα πανε καλααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω εκανα εχτες την δευτερη χοριακη κ ηταν 1380.Εκανα κ οιστραδιολη κ προγεστερονη κ ειχα 900 κ 49 αντιστοιχα.Πηγα στον γυναικολογο μου κ βλεπει μαλλον δυο σακους αλλα θα παω την δευτερα για να ξανακανω υπερηχο κ καποιες αιματολογικες.Ειναι νωρις ακομα μου ειπε.Την Πεμπτη θα κανω κ την τριτη χοριακη.

Αχ πόσο καλά!!!! Διδυμάκια μάλλον ετοιμάζεις!!!!!! Κι εγώ θα πάω για υπέρηχο την άλλη εβδομάδα. Έχω αγωνία μεγάλη!!!  Όλα καλά, όλα καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Αχ πόσο καλά!!!! Διδυμάκια μάλλον ετοιμάζεις!!!!!! Κι εγώ θα πάω για υπέρηχο την άλλη εβδομάδα. Έχω αγωνία μεγάλη!!!  Όλα καλά, όλα καλά!!!!!!

Μακαρι να εξελιχθουν ολα τελεια!!!Κ εγω εχω αγχος κ αγωνια για ολα

Να εισαι ηρεμη κ να ξεκουραζεσαι.Ολα καλαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μακαρι να εξελιχθουν ολα τελεια!!!Κ εγω εχω αγχος κ αγωνια για ολα

Να εισαι ηρεμη κ να ξεκουραζεσαι.Ολα καλαααα!!!

?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είδα αυτό και ειπα να το μοιραστώ μαζί σας! Συχγαρητηρια σε ολα τα κοριτσια που κατάφεραν και κουράγιο σε όσα συνεχίζουν την προσπάθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου γλυκια... 

Θυμαμαι που ημασταν μαζι τον ιουλιο για την 3η μας εμβρυομεταφορα με 15 μερες διαφορα..σα χθες το θυμαμαι.... 

Χαιρομαι τοσο πολυ για σενα! Εδωσες τον σγωνα σου και τα καταφερες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Σήμερα έκανα την 3η χοριακή. Το απόγευμα θα ξέρω. Εσύ τί κάνεις κορίτσι;

@γιωτα22 και @BellakiΚαλησπέρα σας !  Αντιμετωπησα πονο εντονο στο εντερο ειναι λετε φυσιολογικο ?Κορίτσια και εγώ έκανα χθες 565 ήταν .από τώρα σε είδε ο γυναικολόγος μπραβοοο για τα διδυμακιαααααα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Κορίτσι να σου ζήσει ο μπέμπης.Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 και @BellakiΚαλησπέρα σας !  Αντιμετωπησα πονο εντονο στο εντερο ειναι λετε φυσιολογικο ?Κορίτσια και εγώ έκανα χθες 565 ήταν .από τώρα σε είδε ο γυναικολόγος μπραβοοο για τα διδυμακιαααααα????

Γειά σου κορίτσι μου. Τέλεια η χοριακή!!!! Πόνους στο έντερο έχω αλλά περνάνε με την τουαλέτα. Έχω μεγάλη δυσκοιλιότητα... πόνους περιόδου ασταμάτητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σου κορίτσι μου. Τέλεια η χοριακή!!!! Πόνους στο έντερο έχω αλλά περνάνε με την τουαλέτα. Έχω μεγάλη δυσκοιλιότητα... πόνους περιόδου ασταμάτητα!!!

@Bellaki λες να ναι απο το εντερο να μην ανυσηχω ,?αυτοι οι πονοι ομως του εντερου κανουν καλο στα εμβρυα οσο για πονους περιοδου μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικο !εσενα ποσο ανεβηκε η χοριακη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 και @BellakiΚαλησπέρα σας !  Αντιμετωπησα πονο εντονο στο εντερο ειναι λετε φυσιολογικο ?Κορίτσια και εγώ έκανα χθες 565 ήταν .από τώρα σε είδε ο γυναικολόγος μπραβοοο για τα διδυμακιαααααα????

@Μπεμπελουκα το εντερο μην σε αγχωνει.Κ εγω το ιδιο κ με χρυπαει κ πισωω.Ασε που κανει κ θορυβουςςς!!!Ναι πηγα κ ειδαμε δυο κουκιδες,την αλλη δευτερα θα δει καλυτερα μου ειπε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Γειά σου κορίτσι μου. Τέλεια η χοριακή!!!! Πόνους στο έντερο έχω αλλά περνάνε με την τουαλέτα. Έχω μεγάλη δυσκοιλιότητα... πόνους περιόδου ασταμάτητα!!!

@bellaki κ εγω εχω πονους περιοδου χαμηλααα!!!Κ ολο παω τουαλετα μην δω τπτ.Χαχα,εχω πιασει τον καναπε κ δεν παω πουθενα.Εσεις πως περνατε?Τι καμετε ολη μεραα:?Εγω πηρα κ μαγνησιο απο εχτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

@Μπεμπελουκα το εντερο μην σε αγχωνει.Κ εγω το ιδιο κ με χρυπαει κ πισωω.Ασε που κανει κ θορυβουςςς!!!Ναι πηγα κ ειδαμε δυο κουκιδες,την αλλη δευτερα θα δει καλυτερα μου ειπε.

@γιωτα22 ποσο τελειοοοοαααολα να πανεεμε το καλο!!μαγνησιο εεε;;πινετε αυτο ;στο παντο συνεχιζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 ποσο τελειοοοοαααολα να πανεεμε το καλο!!μαγνησιο εεε;;πινετε αυτο ;στο παντο συνεχιζεις;

Ναι χαπι ειναι πινετε ευκολα.Την πεμπτη θα κανω την χοριακη την τριτη κ θα ενημερωσω Αθηνα αλλα με εχει αναλαβει κ ο γιατρος μου τωρα που με ειχε στειλει στον Παντο.Συνεργαζοντε,δεν ειμαι απο Αθηνα,γι αυτο.Την αλλη δευτερα θα κανω κ καποιες αιματολογικες που χρειαζονται μου ειπε.Ηρεμια κ χαλαρωση ειναι το καλυτερο.Αυτο συστηνωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ναι χαπι ειναι πινετε ευκολα.Την πεμπτη θα κανω την χοριακη την τριτη κ θα ενημερωσω Αθηνα αλλα με εχει αναλαβει κ ο γιατρος μου τωρα που με ειχε στειλει στον Παντο.Συνεργαζοντε,δεν ειμαι απο Αθηνα,γι αυτο.Την αλλη δευτερα θα κανω κ καποιες αιματολογικες που χρειαζονται μου ειπε.Ηρεμια κ χαλαρωση ειναι το καλυτερο.Αυτο συστηνωωω!!!

@γιωτα22 συμφωνώ ηρεμία χαλάρωση !αλλα ε Χουμε αγωνία να δούμε πως πάμε !!!τι εξετάσεις σου έδωσε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 συμφωνώ ηρεμία χαλάρωση !αλλα ε Χουμε αγωνία να δούμε πως πάμε !!!τι εξετάσεις σου έδωσε 

Απο την Αθηνα μου ειπανε κ εκανα εχτες θυροειδη κ οιστραδιολη κ προγεστερονη.Ο δικος μου ο γιατρος μου ειπε να κανω καποιες αιματος σαν προγεννετικο ελεγχο.Θα τα κανω γι αλλγ μια φορααα!!!Χαχα κ τις ομαδες αιματος μας μας ειπε οτι θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...