Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Δεν μου εχουν πει τιποτα απο το κεντρο που θα κανω την εξωσωματική.από μονη μου εκλεισα σημερα ραντεβου για να κανω επειδη θελω να ειμαι καλυμμενη...Ναι αν μπορεις πες μου...?

Μπορει ναστις γραψει ο γιατρος σου !!θα σου στειλω πμ σε λιγο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Να ρωτήσω κάτι;Εχετε κάνει όλες εξέταση για θρομβοφιλία;είναι απαραίτητη;

4 φορές που έκανα εξωσωματική, δε μου ζητήθηκε ποτέ. Νομίζω οτι δίνουν τις αντιπηκτικές και το σαλοσπίρ γι'αυτό το λόγο προληπτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Να ρωτήσω κάτι;Εχετε κάνει όλες εξέταση για θρομβοφιλία;είναι απαραίτητη;

Εγώ θα σου πρότεινα να την κάνεις... η πρώτη μου εμβρυομεταφορά κατέληξε σε βιοχημική. Μετά έκανα την εξέταση για θρομβοφιλίες κ μου βρήκαν υψηλή ομοκυστείνη... Μπορεί να ευθυνόταν αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Την αναρρωτική η λογίστρια του δεν την καταθέτει στο ΙΚΑ?όχι? επειδή έχει και γνωστό αυτή εκεί μέσα...

Ναι κοριτσάκι μου, αλλά οι παροχές του ΕΟΠΥΥ για δαπάνη που έχεις κάνει δεν έχουν σχέση με τα διοικητικά και τις επιτροπές που εγκρίνουν τα χρήματα για την αναρρωτική. Για τα χρήματα από την αναρρωτική κανονικά θα κάνεις ότι χρειάζεται και θα το δουν η λογίστρια και οι εργοδότες, δεν έχεις προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπορει ναστις γραψει ο γιατρος σου !!θα σου στειλω πμ σε λιγο !!

 

20190408_225925.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Πωπω Νικονακι!!! Τι χαρά είναι αυτή!!! Και το σκεφτόμουν σήμερα ότι τελικά έγινε επειδή δεν εμφανίστηκες καθολου. Να σας ζήσει!!! Να είναι πάντα υγιής και καλότυχος! Ξεκουράσου όσο μπορείς και απόλαυσε τις πρώτες σας στιγμές στο μέγιστο♥ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Πωπω Νικονακι!!! Τι χαρά είναι αυτή!!! Και το σκεφτόμουν σήμερα ότι τελικά έγινε επειδή δεν εμφανίστηκες καθολου. Να σας ζήσει!!! Να είναι πάντα υγιής και καλότυχος! Ξεκουράσου όσο μπορείς και απόλαυσε τις πρώτες σας στιγμές στο μέγιστο♥ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona από την χαρά μου έστειλα το μήνυμα δύο φορές? Φιλιά από την Βιέννη!

Καλημέρα κορίτσια! Ξυπνήστε να διαβάσετε τα νέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Να σας ζήσει Νικονα μου!Να είναι γερός, δυνατός και πάντα ευτυχισμένος!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

@nikona από την χαρά μου έστειλα το μήνυμα δύο φορές? Φιλιά από την Βιέννη!

Καλημέρα κορίτσια! Ξυπνήστε να διαβάσετε τα νέα!!!!!

Καλημέρα!Πραγματικά καταπληκτικά νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Να σας ζήσει νικονα μου να είναι πάντα ευτυχισμένος κι εσείς να τον καμαρωνετε μία ζωή! Να είστε όλοι έτσι χαρούμενοι κι ευτυχισμένοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Liveloula88 αυτές έκανα με Παραπεμπτικό εοππυ !

Καλημέρα!Σε ευχαριστώ πολύ!

Μίλησα με το κέντρο και μου είπαν δε χρειάζεται να κάνω, ότι και καλά ποιος θα μου γράψει τις εξετάσεις και ότι ο γυναικολόγος μου δε θα ξέρει ποιες πρέπει να μου γράψει (δε μένω Αθήνα ώστε να πάω σε αυτούς). Τους είπα όμως ότι έχω ιστορικό,λόγω του μπαμπά μου που έχει πάθει εμφράγματα και έχει κάνει εγχείρηση (δε ξέρω αν έχει σχέση), και μου είπε τελικά να την κάνω...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona Συγχαρητήρια! Τις καλυτερες ευχες μου, να είναι υγιής και καλοτυχος ο γιος σου! Αυτο το πλασματάκι θα σας γεμίσει απίστευτες στιγμές ευτυχίας! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με έχετε συγκινήσει ολες. Ξυπνάω να θηλάσω και βλέπω τα νέα σας. Τόσες εγκυμοσύνες απανωτά είναι θαυμάσιο! Με κάνετε να θέλω να κάνω σύντομα την επόμενη εμβρυομεταφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona Nα σας ζησει..να τον καμαρωνετε!!Υγιης και καλοτυχος να ειναι στη ζωουλα του!!!Πω!πω θαυμασια νεα!!Με το καλο να πατε σπιτι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Να σας ζήσει! Τι υπέροχα νέα! Μπράβο κορίτσι μου να είναι γερός και δυνατός! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Νίκονα μου να σας ζήσει!!! Γερός και ευτυχισμένος να είναι!!! Και είχα το προαίσθημα για σήμερα γιατί είχες κάτι ανησυχίες τις προάλλες αλλά δεν είπα τίποτα για να μην αγχωθείς!!! Αχ! Πολύ χάρηκα!!! ???❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

@nikona Να σας ζήσει !γερό και καλοτυχο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Να σας ζήσει ! Υγιής και τυχερός και με πολύ αγάπη στη ζωή του ! Μπράβο σας!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου γερός και τυχερός να είναι. Και σεις γεροί να τον μεγαλώσετε και να τον χαρείτε. 

Είναι ο πιο γουρλης μπέμπης του κόσμου αν σκεφτούμε πόσες χαρές μας έφερε το θεματακια που άνοιξες! 

Είσαι η πρώτη μανούλα εξωσωματικής 2019!!!!

Γιορτάζουμε τώρα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια μου γεννηθηκε ο μπεμπης μας! Το πρωι με καισαρικη! 

Ευχομαι, ολοψυχα, με το καλο σε ολες σας! Σας γραφω και συγκινουμαι τοσο πολυ που περασε ολη αυτη η περιοδος μαζι σας!!! 

 

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου!!!! Γερός κ τυχερός να είναι!!! Γλυκός σαν την μαμά του!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...