Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ποσο χρ.εισαι ;μπορει να παιζει ρολο που εχεις κανει ηδη ενα παιδακι !

33 έκλεισα τον Νοέμβριο !!!αλλες φορές δεν θυμαμαι τιμές και από τις έξι φορές είναι η δεύτερη που μου δίνουν προλουτεξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

33 έκλεισα τον Νοέμβριο !!!αλλες φορές δεν θυμαμαι τιμές και από τις έξι φορές είναι η δεύτερη που μου δίνουν προλουτεξ

Μια χαρα νεοτατη !τοσο ρολο παιζει η προγεστερονη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Για να το καταψυξουν το άφησαν  να γίνει βλαστοκυστη !Τώρα για τα υπόλοιπα υπάρχουν πολλές απόψεις άλλοι λένε λόγω ηλικίας άλλοι λένε αν έχεις ξαναπροσπαθησει και δεν έχει επιτύχει ...τι να πω το αποτέλεσμα θα δείξει !!

Ναι κ εγώ  αυτό πιστεύω!!όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!πότε πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σιγα μην κάτσουμε να σκάσουμε και γι'αυτό !!ούτε καν κορίτσια !!ότι και να λένε !!

Έτσι ακριβώς!!εμείς στο στόχο μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Έτσι ακριβώς!!εμείς στο στόχο μας!!

@Katriniki  πως εισαι κοριτσι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ναι κ εγώ  αυτό πιστεύω!!όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!πότε πας για χοριακη?

Το αργοτερο την επομενη παρασκευη το νωριτερο την τεταρτη την επομενη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μια χαρα νεοτατη !τοσο ρολο παιζει η προγεστερονη ;

Νεότατη είμαι ειδικά για εξωσωματική Αλλά η αμη μου έχει άλλη γνώμη !!! Πριν στο χρόνια 0,8 για αυτό τρεχουμεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katriniki  πως εισαι κοριτσι μου;

Είμαι καλά κορίτσι μου!! Αύριο το απόγευμα θα πάω να με δει ο γιατρός!!βασικά έχω αρκετά υγρά..δεν ξέρω αν είναι αναμενόμενο αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Το αργοτερο την επομενη παρασκευη το νωριτερο την τεταρτη την επομενη !

Τέλεια!!άντε όλα καλά θα πάνε!! υπομονή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Είμαι καλά κορίτσι μου!! Αύριο το απόγευμα θα πάω να με δει ο γιατρός!!βασικά έχω αρκετά υγρά..δεν ξέρω αν είναι αναμενόμενο αυτο?

Ναι ναι φυσιολογικό από τις ενέσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Νεότατη είμαι ειδικά για εξωσωματική Αλλά η αμη μου έχει άλλη γνώμη !!! Πριν στο χρόνια 0,8 για αυτό τρεχουμεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Οκ εγώ πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα σου πάνε όλα τέλεια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι ναι φυσιολογικό από τις ενέσεις 

Ευτυχώς!!!πάλι καλά που είμαστε αρκετές μαζί στην διαδικασία για να λύνουμε και τις απορίες μας βρε κορίτσια!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκ εγώ πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα σου πάνε όλα τέλεια !!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι !!! Μακάρι ...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χαρτί από το κέντρο που γράφει ότι πρέπει να μείνω κλινηρης το δίνω στο λογιστήριο της εταιρείας μου αλλά και στο ΙΚΑ ?και αν ναι σε ποιο γραφειο ακριβώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Ευτυχώς!!!πάλι καλά που είμαστε αρκετές μαζί στην διαδικασία για να λύνουμε και τις απορίες μας βρε κορίτσια!!?

@Katriniki τι κάνεις κοπελα μου πως είσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katriniki τι κάνεις κοπελα μου πως είσαι ??

Καλημέρα!!Καλά ειμαι κορίτσι μου..σήμερα δεν μπορούσα με τπτ να σηκωθώ για δουλειά..από τις λίγες παρενέργειες είναι αυτή της κούρασης!!κατά τα άλλα μια χαρά!!φαντάσου για το θέμα που συζητήσαμε της άδειας,εχτές έπεσε ενας εργαζόμενος και έσπασε το πόδι του!κ είναι μέσα στα νεύρα το αφεντικό!!που να το πω κ εγώ αυτή την εβδομάδα?

Εσύ πως είσαι?? νιώθεις τπτ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλημέρα!!Καλά ειμαι κορίτσι μου..σήμερα δεν μπορούσα με τπτ να σηκωθώ για δουλειά..από τις λίγες παρενέργειες είναι αυτή της κούρασης!!κατά τα άλλα μια χαρά!!φαντάσου για το θέμα που συζητήσαμε της άδειας,εχτές έπεσε ενας εργαζόμενος και έσπασε το πόδι του!κ είναι μέσα στα νεύρα το αφεντικό!!που να το πω κ εγώ αυτή την εβδομάδα?

Εσύ πως είσαι?? νιώθεις τπτ??

@Katrinikiδεν λέγαμε τίποτα άλλο !!??σύγχυση θα έχει πάθει ο εργοδότης σου !!εγώ σήμερα έχω σηκωθεί από 7 το πρωι για να μάθω τι συμβαίνει με τις άδειες από το ΙΚΑ και τις πληρωμές μίλησα και με το λογιστήριο της εταιρείας και με σύγχυσε!Γενικά έχω εκνευρισμό γιατί δεν έχω μάθει να κάθομαι σαν κότα και όλο και κάτι κάνω.Το μοναδικό αν το θέλεις που νιώθω από προχθές είναι τραβήγματα στη μέση της κοιλιάς που αυτά πιθανόν να είναι και από τα τόσα φάρμακα Επίσης νιώθω πρησμένη φουλ και προχθές είχα κάτι πόνους στη μέση .Αλλά δεν θεωρώ ότι είναι κάτι αυτά χειροπιαστά η χοριακη θα δείξει πάντως δεν έχω ηρεμία καθόλου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Katrinikiδεν λέγαμε τίποτα άλλο !!??σύγχυση θα έχει πάθει ο εργοδότης σου !!εγώ σήμερα έχω σηκωθεί από 7 το πρωι για να μάθω τι συμβαίνει με τις άδειες από το ΙΚΑ και τις πληρωμές μίλησα και με το λογιστήριο της εταιρείας και με σύγχυσε!Γενικά έχω εκνευρισμό γιατί δεν έχω μάθει να κάθομαι σαν κότα και όλο και κάτι κάνω.Το μοναδικό αν το θέλεις που νιώθω από προχθές είναι τραβήγματα στη μέση της κοιλιάς που αυτά πιθανόν να είναι και από τα τόσα φάρμακα Επίσης νιώθω πρησμένη φουλ και προχθές είχα κάτι πόνους στη μέση .Αλλά δεν θεωρώ ότι είναι κάτι αυτά χειροπιαστά η χοριακη θα δείξει πάντως δεν έχω ηρεμία καθόλου !

Αχαχαχαχ ? έλα ντε!!γιατί σε συγχησαν? Μην αγχώνεσαι εχτές τα λέγαμε!ο καθένας κοιτάζει το δικό του συμφέρον!

Να σου πω αυτά δεν τα έχω κοιτάξει καθόλου.Εγω να σκεφτείς τώρα θα περάσω επιτροπή!μου έκανε εξυπηρέτηση ο γιατρός μου κ μου έδωσε τα φάρμακα νωρίτερα για να μη χάσω τον κύκλο!Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Αχαχαχαχ ? έλα ντε!!γιατί σε συγχησαν? Μην αγχώνεσαι εχτές τα λέγαμε!ο καθένας κοιτάζει το δικό του συμφέρον!

Να σου πω αυτά δεν τα έχω κοιτάξει καθόλου.Εγω να σκεφτείς τώρα θα περάσω επιτροπή!μου έκανε εξυπηρέτηση ο γιατρός μου κ μου έδωσε τα φάρμακα νωρίτερα για να μη χάσω τον κύκλο!Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται!!

Σου εγκρίνουν 1500 μονάδες που αυτό σημαίνει 2 προσπάθειες !Τώρα αν έχεις θετικό αποτέλεσμα σου δίνει δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις το υπάρχον έγγραφο μέσα σε διάστημα 2 ετών .Σου δίνουν στην αρχ ή επί της ουσίας τις μισές ενέσεις .Πότε έχεις ραντεβού ?τα μαζέψεις όλα τα έγγραφα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σου εγκρίνουν 1500 μονάδες που αυτό σημαίνει 2 προσπάθειες !Τώρα αν έχεις θετικό αποτέλεσμα σου δίνει δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις το υπάρχον έγγραφο μέσα σε διάστημα 2 ετών .Σου δίνουν στην αρχ ή επί της ουσίας τις μισές ενέσεις .Πότε έχεις ραντεβού ?τα μαζέψεις όλα τα έγγραφα ?

Εγώ επειδή γενικότερα ψαγνομουν μετά το 6 μηνί που δεν είχα μείνει τις είχα σχεδόν όλες τις εξετάσεις που θέλουν..Το δεύτερο σπερματοδιαγραμμα μου έλειπε που έγινε ..τώρα τα χαρτιά μου τα έφτιαξε ο γιατρός μου ευτυχώς οπότε εμένα μου έμεινε μόνο το πιστοποιητικό γάμου κ οι ταυτότητες. Θα με ενημερώσει για το ραντεβού.

Μετά τα χαρτιά αυτά τα πας στο ΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Εγώ επειδή γενικότερα ψαγνομουν μετά το 6 μηνί που δεν είχα μείνει τις είχα σχεδόν όλες τις εξετάσεις που θέλουν..Το δεύτερο σπερματοδιαγραμμα μου έλειπε που έγινε ..τώρα τα χαρτιά μου τα έφτιαξε ο γιατρός μου ευτυχώς οπότε εμένα μου έμεινε μόνο το πιστοποιητικό γάμου κ οι ταυτότητες. Θα με ενημερώσει για το ραντεβού.

Μετά τα χαρτιά αυτά τα πας στο ΙΚΑ?

Σε ποια επιτροπή θα περάσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σε ποια επιτροπή θα περάσεις ?

Αθήνα σίγουρα,τώρα δεν ξέρω ακριβώς τα έχω αφήσει στον γιατρό αυτά!το μόνο που μου είπε είναι ότι θα με πάρει τηλ για το ραντεβού.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katriniki είπε:

Αθήνα σίγουρα,τώρα δεν ξέρω ακριβώς τα έχω αφήσει στον γιατρό αυτά!το μόνο που μου είπε είναι ότι θα με πάρει τηλ για το ραντεβού.

 

Σε ποιον γιατρο/κέντρο είσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Το χαρτί από το κέντρο που γράφει ότι πρέπει να μείνω κλινηρης το δίνω στο λογιστήριο της εταιρείας μου αλλά και στο ΙΚΑ ?και αν ναι σε ποιο γραφειο ακριβώς?

Καλησπέρα κορίτσι.Ότι αναρρωτική έχεις η οποία θα πληρωθεί από το ΙΚΑ πάει στις παροχές.Το ξέρω γιατί έχω πάει αναρρωτική 5 ημερών.Έχεις δώσει το IBAN και αριθμό λογαριασμό σου υποθέτω έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σου εγκρίνουν 1500 μονάδες που αυτό σημαίνει 2 προσπάθειες !Τώρα αν έχεις θετικό αποτέλεσμα σου δίνει δικαίωμα να χρησιμοποιήσεις το υπάρχον έγγραφο μέσα σε διάστημα 2 ετών .Σου δίνουν στην αρχ ή επί της ουσίας τις μισές ενέσεις .Πότε έχεις ραντεβού ?τα μαζέψεις όλα τα έγγραφα ?

Εμενα μου ενέκριναν 3600μονάδες για καθε προσπαθεια. 

Είσαι σιγουρη για το 1500?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...