Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Ποσό 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όχι :-( δε μου έβαλε βλαστοκύτταρα δεν ξέρω γιατί το επέλεξε να πάμε στη 3η μερα

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όχι :-( δε μου έβαλε βλαστοκύτταρα δεν ξέρω γιατί το επέλεξε να πάμε στη 3η μερα

Ποσό χρόνων είσαι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχαχχχαχχ 6 φορές ?μπράβο ρε χαρα στο κουράγιο σου

@Papadakis την inohep γιατί τη δίνει ?Αφού δεν έχω θρομβοφιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakis την inohep γιατί τη δίνει ?Αφού δεν έχω θρομβοφιλια

Πάντα δίνουν η αιμάτωση στην μήτρα βοηθά στην καλύτερη εμφύτευση !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Πάντα δίνουν η αιμάτωση στην μήτρα βοηθά στην καλύτερη εμφύτευση !!!!!

@Papadakis τον είχες κ στη γέννα ??τι έκανες κι πέτυχε η εμφύτευση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakis τον είχες κ στη γέννα ??τι έκανες κι πέτυχε η εμφύτευση ?

Δυστυχώς όχι αυτά πληρώνω τώρα ... δεν με αναλάμβανε γιατί ο μαλακας π γυναικολόγος μου ήταν φίλος του ..... ανα τρεις ώρες σηκωνομουν ... περπατούσα λίγο καθόμουν και πάλι ξάπλα .,. ΔΕΜ θέλει ακινησία γιατί δεν αιματωνεται η μήτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

@Μπεμπελουκα πολύ μικρή έτσι ξεκίνησα και εγώ !!!! Ποσά έμβρυα έβγαλες ;;;;;

τι τιμή προγεστερονης ειχες σήμερα θυμάσαι ;;;;

@Papadakis 2 έμβρυα έβαλε.Τα αποτελέσματα της σημερινής προγεστερόνη θα τα λάβω αύριο πάντως την Τρίτη που έκανα που ήταν και η ωοληψια ήταν 5.350

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakis 2 έμβρυα έβαλε.Τα αποτελέσματα της σημερινής προγεστερόνη θα τα λάβω αύριο πάντως την Τρίτη που έκανα που ήταν και η ωοληψια ήταν 5.350

Με διέγερση πηγές να υποθέσω ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Με διέγερση πηγές να υποθέσω ;;;;;

Ναι 8 ημερών πρωτόκολλο ανταγωνιστών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα η εμφύτευση γίνεται τις επόμενες δυο  ημέρες από την ετ.δηλαδη για εσενα αύριο και μεθαύριο  το πολύ την Δευτέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλα καλε τρελες, @Πιου-πιου και @Bloublou85πλακα κανατε κι εγω το πιστεψα κ λεω τι να επαθαν τωρα...

@HopHop εγω κ τις τρεις φορες με βλαστοκυστες εκανα την δεκατη μερα χοριακη. Συμπεριλαμβανομενης και της ημερας πιυ εγινε η ευ.

 

Νικονα άμα αργείς να μπεις σκέφτομαι πώς ήρθε η ώρα! 

Αχαχαχα αφού μας ξέρεις. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!δεν ξέρω άν κάποιες κοπέλες από εδώ πιο παλίες με θυμόσαστε..είχα γράψει τον Δεκέμβριο πού είχα κάνει την πρώτη μου αποτυχημένη εξωσωματική..λοιπόν σας γράφω για να δείτε πως καμία μας δεν πρέπει να χάνει ποτέ τις ελπίδες της!θέλει επιμονή,και υπομονή!μετα απο δύο χρόνια προσπαθειών,με πολύ σοβαρό θέμα στο σπέρμα,με χαμηλή άμη στα 30 μου και με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο,χθές κράτησα στα χέρια μου το πρώτο θετικό τέστ εγκυμοσύνης με φυσιολογική συλληψη!και σήμερα 25η ημέρα του κύκλου έκανα χοριακή και βγήκε 136,90 σε κύκλο 28αρη.είμαι πάρα πολυ ευτυχισμένη!και δεν θα πήγαινε καθόλου το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη,απλως την 23η ημέρα του κύκλου μου είχα κάτι καφε εκκρίσεις για λίγες ώρες και μετα τίποτα!απο εκεί υποψιάστηκα!ελπίζω να πάνε όλα καλά!αυτό το σποράκι είναι θαυμα απ τον θεούλη!μη  χάνετε τις ελπίδες σας πότε!και να σκεφτείτε την προηγούμενη Πέμπτη είμασταν στο κέντρο και κανονίζαμε την επόμενη μας προσπάθεια για τον Σεπτέμβρη!δεν ξέρω αν φταίει το οτι χαλάρωσα τελείως γιατί είχα στο μυαλό μου οτι μέχρι Σεπτέμβριο εχω καιρό ή επειδή τρέχω για τον γάμο μου που είναι τον Ιούνιο..πάντως χαλάρωσα παρα πολυ..και ο αντρας μου το ιδιο..μαλλον επαιξε και αυτο τον ρόλο του..γι αυτο κορίτσια ηρεμία,και πίστη!όλα γίνονται απο εκεί που δε τα περιμένεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

καλησπέρα κορίτσια!δεν ξέρω άν κάποιες κοπέλες από εδώ πιο παλίες με θυμόσαστε..είχα γράψει τον Δεκέμβριο πού είχα κάνει την πρώτη μου αποτυχημένη εξωσωματική..λοιπόν σας γράφω για να δείτε πως καμία μας δεν πρέπει να χάνει ποτέ τις ελπίδες της!θέλει επιμονή,και υπομονή!μετα απο δύο χρόνια προσπαθειών,με πολύ σοβαρό θέμα στο σπέρμα,με χαμηλή άμη στα 30 μου και με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο,χθές κράτησα στα χέρια μου το πρώτο θετικό τέστ εγκυμοσύνης με φυσιολογική συλληψη!και σήμερα 25η ημέρα του κύκλου έκανα χοριακή και βγήκε 136,90 σε κύκλο 28αρη.είμαι πάρα πολυ ευτυχισμένη!και δεν θα πήγαινε καθόλου το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη,απλως την 23η ημέρα του κύκλου μου είχα κάτι καφε εκκρίσεις για λίγες ώρες και μετα τίποτα!απο εκεί υποψιάστηκα!ελπίζω να πάνε όλα καλά!αυτό το σποράκι είναι θαυμα απ τον θεούλη!μη  χάνετε τις ελπίδες σας πότε!και να σκεφτείτε την προηγούμενη Πέμπτη είμασταν στο κέντρο και κανονίζαμε την επόμενη μας προσπάθεια για τον Σεπτέμβρη!δεν ξέρω αν φταίει το οτι χαλάρωσα τελείως γιατί είχα στο μυαλό μου οτι μέχρι Σεπτέμβριο εχω καιρό ή επειδή τρέχω για τον γάμο μου που είναι τον Ιούνιο..πάντως χαλάρωσα παρα πολυ..και ο αντρας μου το ιδιο..μαλλον επαιξε και αυτο τον ρόλο του..γι αυτο κορίτσια ηρεμία,και πίστη!όλα γίνονται απο εκεί που δε τα περιμένεις!

Δεν το πιστεύω!!! 

Μπράβο κορίτσι μου. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη. 

Κορίτσια απίστευτος ο Μάρτης!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

καλησπέρα κορίτσια!δεν ξέρω άν κάποιες κοπέλες από εδώ πιο παλίες με θυμόσαστε..είχα γράψει τον Δεκέμβριο πού είχα κάνει την πρώτη μου αποτυχημένη εξωσωματική..λοιπόν σας γράφω για να δείτε πως καμία μας δεν πρέπει να χάνει ποτέ τις ελπίδες της!θέλει επιμονή,και υπομονή!μετα απο δύο χρόνια προσπαθειών,με πολύ σοβαρό θέμα στο σπέρμα,με χαμηλή άμη στα 30 μου και με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο,χθές κράτησα στα χέρια μου το πρώτο θετικό τέστ εγκυμοσύνης με φυσιολογική συλληψη!και σήμερα 25η ημέρα του κύκλου έκανα χοριακή και βγήκε 136,90 σε κύκλο 28αρη.είμαι πάρα πολυ ευτυχισμένη!και δεν θα πήγαινε καθόλου το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη,απλως την 23η ημέρα του κύκλου μου είχα κάτι καφε εκκρίσεις για λίγες ώρες και μετα τίποτα!απο εκεί υποψιάστηκα!ελπίζω να πάνε όλα καλά!αυτό το σποράκι είναι θαυμα απ τον θεούλη!μη  χάνετε τις ελπίδες σας πότε!και να σκεφτείτε την προηγούμενη Πέμπτη είμασταν στο κέντρο και κανονίζαμε την επόμενη μας προσπάθεια για τον Σεπτέμβρη!δεν ξέρω αν φταίει το οτι χαλάρωσα τελείως γιατί είχα στο μυαλό μου οτι μέχρι Σεπτέμβριο εχω καιρό ή επειδή τρέχω για τον γάμο μου που είναι τον Ιούνιο..πάντως χαλάρωσα παρα πολυ..και ο αντρας μου το ιδιο..μαλλον επαιξε και αυτο τον ρόλο του..γι αυτο κορίτσια ηρεμία,και πίστη!όλα γίνονται απο εκεί που δε τα περιμένεις!

Τι τέλεια νέα είναι αυτά με το καλό !!!!μας λες εάν μπορείς και τι αμη ειχες που λες ότι ήταν χαμηλή να παίρνουμε κουράγιο ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν το πιστεύω!!! 

Μπράβο κορίτσι μου. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη. 

Κορίτσια απίστευτος ο Μάρτης!!!

 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!και εσύ με το καλό να υπσου..όλα βαίνουν καλά αυτη τη φορα απ οσο είδα κοριτσι μου..μπράβο σου..όντως τυχερός μήνας ο Μάρτιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τι τέλεια νέα είναι αυτά με το καλό !!!!μας λες εάν μπορείς και τι αμη ειχες που λες ότι ήταν χαμηλή να παίρνουμε κουράγιο ;;;;;;

Σ ευχαριστώ πολυυυυυ!!λοιπόν την αμη μου την έκανα πέρυσι τον Ιούνιο και βγήκε 1.22 αρκετά χαμηλή για την ηλικία μου (30 ήμουνα)παρ όλα αυτά,είχα καλή ανταπόκριση στα φάρμακα!έκανα 8 ωάρια απ τα οποία ώριμα ήτανε τα 7 και γονιμοποιήθηκαν τα 6.πόση άμη έχεις εσύ?και πόσο είσαι αν επιτρέπεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Σ ευχαριστώ πολυυυυυ!!λοιπόν την αμη μου την έκανα πέρυσι τον Ιούνιο και βγήκε 1.22 αρκετά χαμηλή για την ηλικία μου (30 ήμουνα)παρ όλα αυτά,είχα καλή ανταπόκριση στα φάρμακα!έκανα 8 ωάρια απ τα οποία ώριμα ήτανε τα 7 και γονιμοποιήθηκαν τα 6.πόση άμη έχεις εσύ?και πόσο είσαι αν επιτρέπεται??

Όταν ξεκίνησα στα 30 είχα 1,1 Και Προν δυο χρόνια μετά την γεννά που ξανά έκανα ήταν 0,8 . Τώρα είμαι 33... 

εμενα έχει κι ο άντρας μου τρελές διακυμάνσεις από μέτρια έως χάλια ... εσενα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

καλησπέρα κορίτσια!δεν ξέρω άν κάποιες κοπέλες από εδώ πιο παλίες με θυμόσαστε..είχα γράψει τον Δεκέμβριο πού είχα κάνει την πρώτη μου αποτυχημένη εξωσωματική..λοιπόν σας γράφω για να δείτε πως καμία μας δεν πρέπει να χάνει ποτέ τις ελπίδες της!θέλει επιμονή,και υπομονή!μετα απο δύο χρόνια προσπαθειών,με πολύ σοβαρό θέμα στο σπέρμα,με χαμηλή άμη στα 30 μου και με μια αποτυχημένη εξωσωματική τον Δεκέμβριο,χθές κράτησα στα χέρια μου το πρώτο θετικό τέστ εγκυμοσύνης με φυσιολογική συλληψη!και σήμερα 25η ημέρα του κύκλου έκανα χοριακή και βγήκε 136,90 σε κύκλο 28αρη.είμαι πάρα πολυ ευτυχισμένη!και δεν θα πήγαινε καθόλου το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη,απλως την 23η ημέρα του κύκλου μου είχα κάτι καφε εκκρίσεις για λίγες ώρες και μετα τίποτα!απο εκεί υποψιάστηκα!ελπίζω να πάνε όλα καλά!αυτό το σποράκι είναι θαυμα απ τον θεούλη!μη  χάνετε τις ελπίδες σας πότε!και να σκεφτείτε την προηγούμενη Πέμπτη είμασταν στο κέντρο και κανονίζαμε την επόμενη μας προσπάθεια για τον Σεπτέμβρη!δεν ξέρω αν φταίει το οτι χαλάρωσα τελείως γιατί είχα στο μυαλό μου οτι μέχρι Σεπτέμβριο εχω καιρό ή επειδή τρέχω για τον γάμο μου που είναι τον Ιούνιο..πάντως χαλάρωσα παρα πολυ..και ο αντρας μου το ιδιο..μαλλον επαιξε και αυτο τον ρόλο του..γι αυτο κορίτσια ηρεμία,και πίστη!όλα γίνονται απο εκεί που δε τα περιμένεις!

Συγχαρητήρια!Πολύ αισιόδοξο το μήνυμά σου για εμάς που ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική...Με το καλό να πάνε όλα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Όταν ξεκίνησα στα 30 είχα 1,1 Και Προν δυο χρόνια μετά την γεννά που ξανά έκανα ήταν 0,8 . Τώρα είμαι 33... 

εμενα έχει κι ο άντρας μου τρελές διακυμάνσεις από μέτρια έως χάλια ... εσενα ;;;

και εσύ στα δικά μου επίπεδα είσαι περίπου..άδικο για τόσο μικρές ηλικίες..α έχεις ήδη ένα παιδάκι?να σου ζήσει!με φυσική σύλληψη το έκανες η με εξωσωματική??εμας το σπέρμα μας ήτανε χάλια πρίν το χειρουργείο της κιρσοκήλης!γιατι είχε 3ου βαθμού!κάναμε τον Οκτώβριο του 17 χειρουργείο και μετα το χειρουργείο στην αρχή έγινε πιο χάλια! Μετά με τον καιρό άρχισε κάπως να στρώνει!αλλά πάλι ήτανε σε χαμηλά επίπεδα για φυσιολογική σύλληψη!με 98% ανώμαλες μορφές! Και όμως έμεινα τώρα!δεν ξέρω πως έγινε!ίσως βοήθησε και το χειρουργείο γιατι πλέον έχει 1,5 χρόνο που έγινε!τι να πω!στο τελευταίο σπερμοδιάγραμμα που κάναμε για την εξωσωματική τον Οκτώβριο που μας πέρασε ήτανε 3,5 εκατομμύρια ανα μλ σύνολο 12εκατμ με 32% κινητ. Και 98% ανωμαλες μορφες!απο τοτε δεν ξανα καναμε!δεν ξέρω τι εγινε τωρα και πιασαμε!εσείς έχετε θεματάκι με το σπέρμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Συγχαρητήρια!Πολύ αισιόδοξο το μήνυμά σου για εμάς που ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική...Με το καλό να πάνε όλα!?

Σ ευχαριστώ πολύ!εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να φουσκώσει η κοιλίτσα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

κορίτσια 136,90 είναι καλή τιμή για 25η ημέρα του κύκλου σωστά??ακόμα ούτε καθυστέρηση δεν έχω!την Δευτέρα περίμενα περίοδο κανονικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...