Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ?Ο γιατρός μου δίνει 225 μονάδες menopur  σήμερα ήταν η 1 η μέρα που έκανα ένεση αλλά πόνεσα αρκετά και ένιωθα το υγρό να μετακινείται είναι φυσιολογικό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2019 at 3:16 ΜΜ, ο/η Bloublou85 είπε:

@Mariapretty καλή επιτυχία σου εύχομαι κατ αρχήν με το καλό ή χοριακη σου! Να πας μία βόλτα κορίτσι μου αν είναι δυνατόν,ειπαμε όχι βάρη όχι σκιψιμο κ βαριές δουλειές όχι να μη βγεις για ένα καφε.15 μέρες σου είπε για χοριακη;τι εβαλες τριών ημερών;

Σ'ευχαριστώ πολύ κ σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο ότι επιθυμείς!!! Ναι 2 εμβρυακια 3 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ?Ο γιατρός μου δίνει 225 μονάδες menopur  σήμερα ήταν η 1 η μέρα που έκανα ένεση αλλά πόνεσα αρκετά και ένιωθα το υγρό να μετακινείται είναι φυσιολογικό ?

Με 225 ξεκίνησα κ εγώ κ μετά μου το μείωσε σε 200 συνήθως εκεί παίζουν οι μονάδες κ από άλλα κορίτσια που ξέρω. Ίσως επειδή ήταν η 1η μέρα θα το συνηθίσεις τπτ δεν είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Με 225 ξεκίνησα κ εγώ κ μετά μου το μείωσε σε 200 συνήθως εκεί παίζουν οι μονάδες κ από άλλα κορίτσια που ξέρω. Ίσως επειδή ήταν η 1η μέρα θα το συνηθίσεις τπτ δεν είναι.

Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!ένιωθες πόνους περιόδου ?σε όλη τη διαδικασία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι ?Ο γιατρός μου δίνει 225 μονάδες menopur  σήμερα ήταν η 1 η μέρα που έκανα ένεση αλλά πόνεσα αρκετά και ένιωθα το υγρό να μετακινείται είναι φυσιολογικό ?

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Κι εγώ με 225 είχα ξεκινήσει. Τι εννοεις σου μετακινείται? απλά επειδή το διάλυμα είναι κρύο όταν κανεις την ένεση κάπως παγωνεις εσωτερικα δεν είναι κάτι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου πάρα πολύ.... Είναι μια καλή αρχή, ελπίζουμε να συνεχίσουν έτσι τα πράγματα. Σήμερα πονάει λίγο η μέση μου, υπάρχει περίπτωση να είναι από την προγεστερονη;;; η λόγω της ωοληψιας;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Κι εγώ με 225 είχα ξεκινήσει. Τι εννοεις σου μετακινείται? απλά επειδή το διάλυμα είναι κρύο όταν κανεις την ένεση κάπως παγωνεις εσωτερικα δεν είναι κάτι αυτό.

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ  πολύ !!είχες πόνους στις ωοθήκες σου από τη 1η μέρα ?η είναι από τη περίοδο έχω κάτι τραβήγματα ειδικά στη μεριά που έκανα την ένεση .Μπορώ να την κανω εναλλαξ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ  πολύ !!είχες πόνους στις ωοθήκες σου από τη 1η μέρα ?η είναι από τη περίοδο έχω κάτι τραβήγματα ειδικά στη μεριά που έκανα την ένεση .Μπορώ να την κανω εναλλαξ ?

Ναι φυσικά, Εναλλάξ τις κάνω και εγω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ  πολύ !!είχες πόνους στις ωοθήκες σου από τη 1η μέρα ?η είναι από τη περίοδο έχω κάτι τραβήγματα ειδικά στη μεριά που έκανα την ένεση .Μπορώ να την κανω εναλλαξ ?

Λογικό είναι αφού διεγείρονται οι ωοθήκες κ έχεις κ περίοδο μην ανησυχεις.ναι καλό είναι εναλλάξ πιο πολύ για να αποφυγεις μελανιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Λογικό είναι αφού διεγείρονται οι ωοθήκες κ έχεις κ περίοδο μην ανησυχεις.ναι καλό είναι εναλλάξ πιο πολύ για να αποφυγεις μελανιες.

Σε ευχαριστώ πολύ με καθησύχασεςεσυ σε τι φάση βρίσκεσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ με καθησύχασεςεσυ σε τι φάση βρίσκεσαι ?

Εγώ μετά και τη τεταρτη μου αποτυχια τώρα περιμένω να ξανά προσπαθήσω μετά το πασχα πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ μετά και τη τεταρτη μου αποτυχια τώρα περιμένω να ξανά προσπαθήσω μετά το πασχα πάλι.

Σου εύχομαι αυτή να είναι κ η τελευταία σου κ να γίνει το όνειρο σου πραγματικότητα όπως κ όλων μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!ένιωθες πόνους περιόδου ?σε όλη τη διαδικασία ?

Σ'ευχαριστώ πολυ!!!! Ναι θα έχεις κάποιες ενοχλήσεις μέχρι κ την μέρα της ωοληψια μετά Όχι κανονικά όπως πριν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια, εγω ειμαι στην 8η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και δεν εχω καμια ενδειξη, την Τριτη παω για χοριακη, ευχομαι σε ολες σε οποια φαση και αν ειναι καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zland είπε:

Καλησπερα κοριτσια, εγω ειμαι στην 8η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και δεν εχω καμια ενδειξη, την Τριτη παω για χοριακη, ευχομαι σε ολες σε οποια φαση και αν ειναι καλη επιτυχια!

Υπομονη....ουτε και εγω νοιωθω κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ μετά και τη τεταρτη μου αποτυχια τώρα περιμένω να ξανά προσπαθήσω μετά το πασχα πάλι.

Υπομονη @Bloublou85 κα!!!!ολα θα γινουν οπως πρεπει....☺!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσι μου βρήκα και με εξυπηρετούσαν!σήμερα ξεκίνησα τη 1ηενεση menopur για να δούμε ..αντε και εσύ με το καλό !!!Η Επιτροπή γιατί σε αγχώνει ?

Άντε κορίτσι μου με το καλό εύχομαι!!γιατί το αποφασισαμε πολύ γρήγορα και επειδή λογικά δεν θα προλάβω να περάσω επιτροπή για να πάρω τα φάρμακα θα με εξυπηρετήσει ο γιατρός μου μέχρι να μου εγκριθεί!το έχει αναλάβει εκείνος το κομμάτι του ραντεβού με την επιτροπή!!άσε που θα κάνω και 2 σαλπιγγογραφια γιατί δεν δέχονται την πρώτη που είχα κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zland είπε:

Καλησπερα κοριτσια, εγω ειμαι στην 8η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και δεν εχω καμια ενδειξη, την Τριτη παω για χοριακη, ευχομαι σε ολες σε οποια φαση και αν ειναι καλη επιτυχια!

Με το καλο την Τριτη! Μια ωραια χοριακη ευχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Σ'ευχαριστώ πολυ!!!! Ναι θα έχεις κάποιες ενοχλήσεις μέχρι κ την μέρα της ωοληψια μετά Όχι κανονικά όπως πριν. 

Ευχαριστώ περιμένω νέα σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ περιμένω νέα σου !

Εννοείται!!!!! Κ αν έχεις κάποια απορία αν μπορώ να σε βοηθήσω.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η zland είπε:

Καλησπερα κοριτσια, εγω ειμαι στην 8η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και δεν εχω καμια ενδειξη, την Τριτη παω για χοριακη, ευχομαι σε ολες σε οποια φαση και αν ειναι καλη επιτυχια!

Καλησπέρα... Κ εγώ είμαι στη 7η μέρα εμβρυομεταφορας. Τώρα αυτή την Τρίτη πας για χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...