Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

καλημέρα κ απο μένα κορίτσια κ εδω βροχή κ κρύο ! περιμένω σήμερα να αδιαθετησω, έχω πόνους κ πρησμένο στήθος, δεν έχω δει ουτε καφε ουτε τιποτα , τους τελευταίους μήνες μου έρχεται μπαμ κ κατω ξσφνικά χωρις καφετια, θελει να μου κάνει έκπληξη η άτιμη !! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Την ημέρα της ωορρηξιας πέφτει και μετά ανεβαίνει αλλά με 3 δέκατα παραπάνω..... Τώρα τι να σου πω. Μήπως δεν έγινε όταν. Υπολογίζεις? 

Δεν ξέρω.. Νόμιζα στην ωορρηξία πως θα πέσει αρκετά. Σημασία φαντάζομαι έχει να ανεβαίνει κατόπιν και να παραμένει υψηλή για 16 μέρες. Σωστά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κ απο μένα κορίτσια κ εδω βροχή κ κρύο ! περιμένω σήμερα να αδιαθετησω, έχω πόνους κ πρησμένο στήθος, δεν έχω δει ουτε καφε ουτε τιποτα , τους τελευταίους μήνες μου έρχεται μπαμ κ κατω ξσφνικά χωρις καφετια, θελει να μου κάνει έκπληξη η άτιμη !! :P

Βρε την άτιμη έρχεται κι απροειδοποιητα.... Εύχομαι να την ξεγελάσεις εσύ αυτή την φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

δεν πειραζει κοπελα μου θα ερθει το πεμπε το επομενο θεμα τυχης ειναι καποια στιγμη θα κατσει

Ναι κάποια στιγμή θα κάτσει! Αλλά όσο περνάει ο καιρός και δεν μένεις, αρχίζεις και αγχώνεσαι... Και εγώ είμαι και αγχωδης γενικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κ απο μένα κορίτσια κ εδω βροχή κ κρύο ! περιμένω σήμερα να αδιαθετησω, έχω πόνους κ πρησμένο στήθος, δεν έχω δει ουτε καφε ουτε τιποτα , τους τελευταίους μήνες μου έρχεται μπαμ κ κατω ξσφνικά χωρις καφετια, θελει να μου κάνει έκπληξη η άτιμη !! :P

Αχ μακάρι να μην ξανάβλεπα κι εγώ αυτά τα σιχαμένα καφετιά!!! 

Σου εύχομαι να μην έρθει καθόλου κορίτσι! Άντε να μετακομίζουμε σιγά σιγά σε άλλο γκρουπάκι ?

Αν και πιστεύω ότι θα αργήσει λίιιιγο αυτή η στιγμή για μένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Ναι κάποια στιγμή θα κάτσει! Αλλά όσο περνάει ο καιρός και δεν μένεις, αρχίζεις και αγχώνεσαι... Και εγώ είμαι και αγχωδης γενικά...

Πόσο καιρό προσπαθείτε; Όχι ελεύθερες όποτε κάτσει, εννοώ εντατικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Βρε την άτιμη έρχεται κι απροειδοποιητα.... Εύχομαι να την ξεγελάσεις εσύ αυτή την φορά!  

αχχαχα μακάρι αλλα δεν εχω ελπίδες ειμαι σιγουρη πως θα ερθει το νιώθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε; Όχι ελεύθερες όποτε κάτσει, εννοώ εντατικά.

Από τον Σεπτέμβριο προσπαθουμε.. 

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, λέτε να παίζουν ρόλο τα κιλά; Εγώ είμαι 48 κιλά.. λέτε να πάρω κανένα παραπάνω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αχ μακάρι να μην ξανάβλεπα κι εγώ αυτά τα σιχαμένα καφετιά!!! 

Σου εύχομαι να μην έρθει καθόλου κορίτσι! Άντε να μετακομίζουμε σιγά σιγά σε άλλο γκρουπάκι ?

Αν και πιστεύω ότι θα αργήσει λίιιιγο αυτή η στιγμή για μένα.  

μακαρί βρε κορίτσι μου, αλλα δε νομιζώ γι αυτο το μηνα τουλαχιστον ! κ εγώ πιστεύω πως θα αργήσω να μετακομίσω σε άλλο γκρουπάκι.... :P προς το παρον θα μετακομίσουμε απο την επομενη εβδομάδα στο νέο θεματακι του Φεβρουαρίου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Από τον Σεπτέμβριο προσπαθουμε.. 

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, λέτε να παίζουν ρόλο τα κιλά; Εγώ είμαι 48 κιλά.. λέτε να πάρω κανένα παραπάνω;;

Δεν προσπαθείτε πολύ καιρό, μην αγχώνεσαι καθόλου. Εξαρτάται από το ύψος σου γλυκιά μου. Αλλά δεν νομίζω ότι παίζει τόσο σημαντικό ρόλο το βάρος για τη σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

προς το παρον θα μετακομίσουμε απο την επομενη εβδομάδα στο νέο θεματακι του Φεβρουαρίου !

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Για πείτε γνώμες βρε κορίτσια, επειδή έχουμε ένα θεματάκι με το σπέρμα, όχι πολύ σοβαρό θεωρώ, τι προτείνετε; Επαφές μέρα παρά μέρα στις γόνιμες ή τριήμερο σερί ξερω'γω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mellenakiκαι @LOULOUdaki!δεν θέλω τέτοιες δηλώσεις!

@Βικούλα88δεν νομίζω πως παίζει ρόλο το βάρος, μόνο τα παθολογικά θέματα παίζουν ρόλο.. Κι αν είσαι γεννημένη το 88 είσαι μια χαρά και θα μείνεις πολύ σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Για πείτε γνώμες βρε κορίτσια, επειδή έχουμε ένα θεματάκι με το σπέρμα, όχι πολύ σοβαρό θεωρώ, τι προτείνετε; Επαφές μέρα παρά μέρα στις γόνιμες ή τριήμερο σερί ξερω'γω;

Είχα την ίδια απορία κι εγώ.. Ο γιατρός μου είπε ξεκάθαρα μέρα παρά μέρα.. Νομίζω είναι το καλύτερο. Κ τις δύο ημέρες τις κρίσιμες καθημερινά, αλλά να έχουν καλή απόσταση ωρών μεταξύ τους, δηλαδή πρωί την μία μέρα βράδυ την επομένη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν ξέρω.. Νόμιζα στην ωορρηξία πως θα πέσει αρκετά. Σημασία φαντάζομαι έχει να ανεβαίνει κατόπιν και να παραμένει υψηλή για 16 μέρες. Σωστά?? 

Για 14 ημέρες..... Ναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Mellenakiκαι @LOULOUdaki!δεν θέλω τέτοιες δηλώσεις!

@Βικούλα88δεν νομίζω πως παίζει ρόλο το βάρος, μόνο τα παθολογικά θέματα παίζουν ρόλο.. Κι αν είσαι γεννημένη το 88 είσαι μια χαρά και θα μείνεις πολύ σύντομα! 

Ο άντρας μου μου είπε μήπως παίζει ρόλο τα κιλα.. κι εγώ δεν νομίζω να παίζει ρόλο... Θα πάρω τον γυναικολόγο να κανονίσω ραντεβού για την άλλη εβδομάδα που θα τελειώσει η περίοδος να δούμε την ωορρηξία και να συζητήσουμε για το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Ναι κάποια στιγμή θα κάτσει! Αλλά όσο περνάει ο καιρός και δεν μένεις, αρχίζεις και αγχώνεσαι... Και εγώ είμαι και αγχωδης γενικά...

το ξερω κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Από τον Σεπτέμβριο προσπαθουμε.. 

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, λέτε να παίζουν ρόλο τα κιλά; Εγώ είμαι 48 κιλά.. λέτε να πάρω κανένα παραπάνω;;

ειμαι 44

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Από τον Σεπτέμβριο προσπαθουμε.. 

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, λέτε να παίζουν ρόλο τα κιλά; Εγώ είμαι 48 κιλά.. λέτε να πάρω κανένα παραπάνω;;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

ειμαι 44

Βρε κορίτσια, φάτε λίγο!!! ???

44 κιλά ήμουν στην έκτη δημοτικού ???

Και η @Starrr νομίζω είσαι 50 κιλά;

Δηλαδή εγώ που παίζω στα 59-60 είμαι η αφράτη της παρέας; ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 

Βρε κορίτσια, φάτε λίγο!!! ???

44 κιλά ήμουν στην έκτη δημοτικού ???

Και η @Starrr νομίζω είσαι 50 κιλά;

Δηλαδή εγώ που παίζω στα 59-60 είμαι η αφράτη της παρέας; ??????

Εγώ 55

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 

Βρε κορίτσια, φάτε λίγο!!! ???

44 κιλά ήμουν στην έκτη δημοτικού ???

Και η @Starrr νομίζω είσαι 50 κιλά;

Δηλαδή εγώ που παίζω στα 59-60 είμαι η αφράτη της παρέας; ??????

Τρώω εγώ προσωπικά και πολλά γλυκά και αυτο είναι το θέμα μου τώρα αλλά περπατώ και γενικά δεν κάθομαι ποτέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

 

Βρε κορίτσια, φάτε λίγο!!! ???

44 κιλά ήμουν στην έκτη δημοτικού ???

Και η @Starrr νομίζω είσαι 50 κιλά;

Δηλαδή εγώ που παίζω στα 59-60 είμαι η αφράτη της παρέας; ??????

Έλα να κάνουμε παρέα 2 αφράτο ύλες από Σεπτέμβρη με το άγχος της σύλληψης έχω φτάσει 63 κιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν μεγάλωσε καθόλου;

Καθόλου στα 9 έχει μείνει. Κ έχουν εμφανιστεί και άλλα 3...8αρια...και μου είπε να. Ξανά πάω το Σάββατο... Τον προηγούμενο μήνα είχε μια κοπέλα που από 11 σε 3 μέρες πήγε 23.... Και γι αυτό είπε να με δει πρώτα το Σάββατο και μετά ξανά τη Τετάρτη.... (η κοπέλα είναι τώρα έγκυος!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...