Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια μου 5 ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. Έχω πρηστεί ήδη πολύ και πέταξα το πρώτο σπυράκι. Λέτε πάλι να μην έγινε τίποτα αυτό τον μήνα...εσύ Ε.Γ.Α μου και egw μου τι συμπτώματα είχατε???

Εγώ λενακι δεν είχα διαφορετικά συμπτώματα.οτι έχω πάντα.και λίγα ροζ στο σκούπισμα την 6η ημέρα πριν την περίοδο.σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστακι!!

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μακάρι κορίτσι μου

Σύμφωνα με την εφαρμογή είμαι 7 και δυο ημερών.καθε Σάββατο μου δείχνει αλλάζω εβδομάδα 

Μια χαρά τότε θα ακούσετε δυνατοτατη καρδούλα!!!περιμένουμε τα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ λενακι δεν είχα διαφορετικά συμπτώματα.οτι έχω πάντα.και λίγα ροζ στο σκούπισμα την 6η ημέρα πριν την περίοδο.σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστακι!!

Μια χαρά τότε θα ακούσετε δυνατοτατη καρδούλα!!!περιμένουμε τα νέα!!!!

Ναι τώρα θα ετοιμαστώ να πάρουμε το μικρό στη πεθερά μου μετά ντο γιατρό θα κάτσουμε λίγο εκεί να τους το πούμε κιόλας και όταν βάλω το μικρό για ύπνο θα σας ενημερώσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε?? Να βλέπω να αυξανόμαστε..... Εγώ τίποτα ιδιαίτερο. Έχουμε τις επαφές οπότε θέλουμε.... Μέχρι στιγμής... Κ ανυπομονούμε να ξανά πάμε Σάββατο στο γιατρο να μας πει σ εποσες μέρες θα χω ωορρηξία... ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?? Να βλέπω να αυξανόμαστε..... Εγώ τίποτα ιδιαίτερο. Έχουμε τις επαφές οπότε θέλουμε.... Μέχρι στιγμής... Κ ανυπομονούμε να ξανά πάμε Σάββατο στο γιατρο να μας πει σ εποσες μέρες θα χω ωορρηξία... ☺️

Eμένα πριν λίγο ήρθαν οι βιταμίνες του συζύγου που είπε ο ουρολόγος!!Μακάρι να κάνει δουλίτσα λέει έχει μέσα  εκχύλισμα αφρικάνικου δαμάσκηνου χαχαχαχχ!!Το χρυσοπληρώσαμε το δαμάσκηνο!!Με το καλό ο υπέρηχος!!Εμείς τις πιο πολλές επαφές τις είχαμε τότε με τους υπερήχους αμαν λέγαμε χαχαχχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Eμένα πριν λίγο ήρθαν οι βιταμίνες του συζύγου που είπε ο ουρολόγος!!Μακάρι να κάνει δουλίτσα λέει έχει μέσα  εκχύλισμα αφρικάνικου δαμάσκηνου χαχαχαχχ!!Το χρυσοπληρώσαμε το δαμάσκηνο!!Με το καλό ο υπέρηχος!!Εμείς τις πιο πολλές επαφές τις είχαμε τότε με τους υπερήχους αμαν λέγαμε χαχαχχ!!!

Ε και εμείς τώρα το πάμε χαλαρά... Κ οτνα προκύψει.... Κ το αφήνουμε για την άλλη εβδομάδα... ?????? Γιατί τις προηγούμενες φορές το κάναμε αντίθετα μου φαίνεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ε και εμείς τώρα το πάμε χαλαρά... Κ οτνα προκύψει.... Κ το αφήνουμε για την άλλη εβδομάδα... ?????? Γιατί τις προηγούμενες φορές το κάναμε αντίθετα μου φαίνεται.. 

Καλύτεραα!!Γτ πχ είχα 19χιλ ωάριο κάναμε επαφές κ μετά έφτανε το ωάριο μου 23-24 χιλ κ άντε πάλι επαφές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλύτεραα!!Γτ πχ είχα 19χιλ ωάριο κάναμε επαφές κ μετά έφτανε το ωάριο μου 23-24 χιλ κ άντε πάλι επαφές!!!

Ναι μου είπε μετά τα 20 το θέλουμε.... Αλλά δεν ξέρω αν θα φτάσει. Αυτός ο κύκλος είναι περισσότερο διερευνητικος..... Να δούμε μέχρι που θα φτάσει. Κ βλέπουμε τον επόμενο κύκλο αν θα το βοηθήσουμε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κ εγω σήμερα παρέλαβα τις βιταμίνες μου και ηδη τις ξεκίνησα μια μαζι με το φαγητό λενε οι οδηγίες καθε μερα. Ετσι τις πίνετε κ οι υπόλοιπες? Ειμαι περίεργη αν θα δω καποια αλλαγή μετα απο κανα μηνα φυσικα μάλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κ εγω σήμερα παρέλαβα τις βιταμίνες μου και ηδη τις ξεκίνησα μια μαζι με το φαγητό λενε οι οδηγίες καθε μερα. Ετσι τις πίνετε κ οι υπόλοιπες? Ειμαι περίεργη αν θα δω καποια αλλαγή μετα απο κανα μηνα φυσικα μάλλον...

Τις pregnacare πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εμένα δεν μου τις έφερε σήμερα το κούριερ! Γκρρρ... ελπίζω αύριο! 

Κ εμενα καθυστερημένες έφτασαν! Οι courier τα εχουν παίξει απο το τρέξιμο γενικά αυτες τιςμερες . Τι περιοχή εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κ εμενα καθυστερημένες έφτασαν! Οι courier τα εχουν παίξει απο το τρέξιμο γενικά αυτες τιςμερες . Τι περιοχή εισαι?

Αθήνα κέντρο θα μου τις φέρουν, στη δουλειά μου. Κι έχω ένα άγχος μην τυχόν πεταχτώ πουθενά και τις παραλάβει άλλος... ρεζίλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αθήνα κέντρο θα μου τις φέρουν, στη δουλειά μου. Κι έχω ένα άγχος μην τυχόν πεταχτώ πουθενά και τις παραλάβει άλλος... ρεζίλι!!!!

Κ εμενα στη δουλειά μου τις φέρανε, εγω ειμαι Πειραιά! Ενα κουτάκι απο το φαρμακείο φαίνεται δεν θα φανεί κατι να γίνεις ρεζίλι θα ειναι συσκευασμενες σε κουτάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Κ εμενα στη δουλειά μου τις φέρανε, εγω ειμαι Πειραιά! Ενα κουτάκι απο το φαρμακείο φαίνεται δεν θα φανεί κατι να γίνεις ρεζίλι θα ειναι συσκευασμενες σε κουτάκι!

Ναι μωρέ το ξέρω, αλλά ξέρεις, αισθάνομαι κάπως περίεργα! Τα ίδια και με τα τεστ ωορρηξίας, αλλά εκεί έλεγε ότι τα βάζουν σε διακριτικό κουτί ?

Τεσπα, ανυπομονώ να μου τις φέρουν να τις ξεκινήσουμε για να μη χάνουμε τις μέρες. Του άντρα μου πρέπει να του τις θυμίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

Άντε μακάρι 

Εντωμεταξυ ειμαι γυμναστρια και φοβαμαι να δειχνω ασκησεις και να χοροπηδαω , Φοβαμαι λιγο μην ειμαι και κανω καμια ζημια ? Ειχα και κραμπουλες σημερα ,υγρα το απογευμα και  αρχισαν και οι θηλες να πονανε λιγακι... Μαλλον ερχεται.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ λενακι δεν είχα διαφορετικά συμπτώματα.οτι έχω πάντα.και λίγα ροζ στο σκούπισμα την 6η ημέρα πριν την περίοδο.σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστακι!!

Μια χαρά τότε θα ακούσετε δυνατοτατη καρδούλα!!!περιμένουμε τα νέα!!!!

Κορίτσια μου όλα καλά.ακουσαμε καρδούλα .το μωρό σε καλή θέση 

Τώρα πρέπει να κάνουμε τις εξετάσεις του προγεννητικού ..

Να δούμε θα προσπαθήσω μέσα στη βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά.ακουσαμε καρδούλα .το μωρό σε καλή θέση 

Τώρα πρέπει να κάνουμε τις εξετάσεις του προγεννητικού ..

Να δούμε θα προσπαθήσω μέσα στη βδομάδα

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου... Πολυ συγκινητικη στιγμη... :) πρεπει να ειναι τελξο συναισθημα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά.ακουσαμε καρδούλα .το μωρό σε καλή θέση 

Τώρα πρέπει να κάνουμε τις εξετάσεις του προγεννητικού ..

Να δούμε θα προσπαθήσω μέσα στη βδομάδα

Τι ωραία!!!τέλεια!!!!μπράβο!!!!δυνατή καρδούλα ε??????ε ναι είναι και ο προγεννητικός εντάξει!θα τον κάνεις και όλα καλά πάλι!!πότε είναι το επόμενο ραντεβού???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@marillia ποιες βιταμίνες πήρατε; @egw πες μας τα νέα σουουου!!!

Kαλημέρα!!!Λέγονται spermotrend!!Θα τις πίνει 2 φορές την ημέρα για 3 μήνες κ είχαν 150ε όλη η θεραπεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου.. @egw μου μπράβο σου με το καλό το μωράκι σας.. πολύ ευχάριστα νέα.. 

Εμένα κοριτσια κατέβηκε σήμερα επιτέλους την ημέρα που υπολόγιζα εγώ κ όχι το κινητό.. υπολογισα δηλαδή μια χαρά την ωορηξια κ χωρίς τεστακια. Την Πέμπτη το πρωί θα πάω για τις εξετασεις .. 3η μέρα κύκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. @egw μου μπράβο σου με το καλό το μωράκι σας.. πολύ ευχάριστα νέα.. 

Εμένα κοριτσια κατέβηκε σήμερα επιτέλους την ημέρα που υπολόγιζα εγώ κ όχι το κινητό.. υπολογισα δηλαδή μια χαρά την ωορηξια κ χωρίς τεστακια. Την Πέμπτη το πρωί θα πάω για τις εξετασεις .. 3η μέρα κύκλου.

Καλημερα!Καλα αποτελεσματα να εχεις κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...