Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου! 

Έχω αγώνα εγώ μπροστά μου. 

Στεναχωριέμαι που φεύγει το 2018, ήταν η χρονιά που έγινα μαμά. 

Πέντε μήνες πέρασαν που γέννησα το παιδι μου, και παιδί δεν έχω. 

Εύχομαι όμως από καρδιάς όλες σας να μπορέσετε να σφιξετε τουλάχιστον ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας! Και ότι χαρά σας δώσει το θετικό τεστ να σας δίνει και κάθε μέρα της ζωής σας. 

Και πάλι συγχαρητήρια @egw καλή μου! Να μας μοιράσεις αυθονη μπεμπεδοσκονη! 

Αυτόν τον αγώνα θα τον κερδίσεις κορίτσι μου. Μην καταθέσεις τα όπλα. Θα τα καταφέρεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η egw είπε:

Ναι όπως θα έρθει σε όλες σας είμαι σίγουρη 

Ελπίζω τώρα όλα να πάνε καλά θ πάω την επόμενη βδομάδα για χοριακη 

Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Συγχαρητηρια @egw!!! Ηρθε ο Αγιος Βασιλης νωριτερα και σου εφερε το καλυτερο δωρακι!!! Με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Τι ειναι αυτο  το σπρευ που χρησιμοπ;

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασαι καλά η αλήθεια έλεγα να το άφηνα να είναι πρωτοχρονιάτικο αλλα λέω καλύτερα να ξέρω . μακάρι να πάνε όλα καλά είμαι κάπως ανήσυχη 

Είναι ένα κολπικό σπρέι που καθαρίζει τη περιοχή από τα υγρά για να μπορέσει πιο εύκολα να έχει πρόσβαση το σπέρμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@egw θα κάνεις χοριακή ή θα μιλήσεις με το γιατρό σου; Το είπες στον άντρα σου, στους γονείς σου;

Πρέπει να υπάρχουν κι άλλα κορίτσια που περιμένουν ως το τέλος του χρόνου, έτσι δεν είναι; Άντε να ακούσουμε κι άλλα ευχάριστα, γιατί μέχρι στιγμής έχουμε μόνο δύο εγκυμοσύνες αν δεν κάνω λάθος;

@Starrr εγώ πάντως όταν είχα δει ξεκάθαρο θετικό τεστ στον ύπνο μου, ήμουν έγκυος! Νομίζω ότι έχεις ελπίδες κορίτσι.

@Χρυσάφω είσαι καλύτερα κορίτσι μου; Σε έχω στο μυαλό μου.

Για αρχή θα το πω στη γυναικολόγο μου στη Κύπρο αυτές τις μέρες σήμερα αύριο έτσι κι αλλιώς είναι αδερφή μου 

Μετά θα πάω μάλλον τρίτη Τετάρτη για χοριακη και μετά θα πάρω το γιατρό μου εδώ 

Νιώθω έντονα τραβήγματα στη μήτρα αλλά νομίζω είναι φυσιολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

@egw Συγχαρητήρια!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Με το καλό!!!! Πολύ χάρηκα!!!! ?

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου νασαι καλά 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Εγω ειμαι στην ενατη εβδομαδα

πολυ αγχος , αυτο δε φευγει.. εχω γινει αρκετα ευσυγκινητη, μονιμα με ναυτια αλλα κατα τ’αλλα ολα καλα!

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου 

Έχεις και εσύ ποναλακκα στη τομή και από κάτω;

Δε ξέρω γιατί αγχώνομαι κι εγώ τόσο πολύ αυτή τη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η earrp είπε:

@egw Συγχαρητηρια καλή μου τι τέλεια νέα??  Ολα τέλεια να σου πανε❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου νασαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου νασαι καλά 

Με το καλο ολα να πανε καλα!! Ειμαι νεα στο φορουμ.. κανουμε προσπαθειες εδω κ δυο μηνες για μωρακι! Τι συμπτωματα ειχες; Παρομοια με την περιοδου;; Συγνωμη για υην ερωτηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η egw είπε:

Αυτό σε τρία λεπτά

IMG_20181227_213607.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

 

Πως είσαι κορίτσι?

@egwΣυγχαρητήρια κ να έχεις μια όμορφη κύηση!!!!!Μακάρι να φέρεις γούρι κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Πως είσαι κορίτσι?

@egwΣυγχαρητήρια κ να έχεις μια όμορφη κύηση!!!!!Μακάρι να φέρεις γούρι κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Ήρεμα μωρε εδω στο σπίτι δεν πήγα σήμαερα για δουλειά ειμαι λιγο βραχνιασμένη κι εχω καταρροή αλλα κατα τα άλλα πολυ καλά!! Εύχομαι το 2019 να μας φέρει αγάπη ειρήνη υγεία και ευτυχία σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ήρεμα μωρε εδω στο σπίτι δεν πήγα σήμαερα για δουλειά ειμαι λιγο βραχνιασμένη κι εχω καταρροή αλλα κατα τα άλλα πολυ καλά!! Εύχομαι το 2019 να μας φέρει αγάπη ειρήνη υγεία και ευτυχία σε όλους!!!

Ολος ο κόσμος έτσι είναι!!!Μπράβο χαίρομαι Μαράκι!!!Καλές γιορτές με υγεία κ αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου νασαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασαι καλά η αλήθεια έλεγα να το άφηνα να είναι πρωτοχρονιάτικο αλλα λέω καλύτερα να ξέρω . μακάρι να πάνε όλα καλά είμαι κάπως ανήσυχη 

Είναι ένα κολπικό σπρέι που καθαρίζει τη περιοχή από τα υγρά για να μπορέσει πιο εύκολα να έχει πρόσβαση το σπέρμα 

Στο εδωσε ο γιατρος για κατι συγκεκριμενο ή απλα επιβοηθαει στο ταξιδι του σπερματος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πως είσαι κορίτσι?

@egwΣυγχαρητήρια κ να έχεις μια όμορφη κύηση!!!!!Μακάρι να φέρεις γούρι κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου νασαι καλά ναι μακάρι όσες θέλουν μωράκι να τους φέρω γούρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Στο εδωσε ο γιατρος για κατι συγκεκριμενο ή απλα επιβοηθαει στο ταξιδι του σπερματος;

Ναι επειδή του είπα θέλω να κΝω παιδί μου εδωσε βιταμίνες και αυτό το σπρέι που βοηθάει .το έβαλα με το που τελείωσε η περίοδος για πέντε μέρες και στους υπόλοιπους κύκλους αν δεν ερχόταν δύο μέρες μου είχε πει και να σας πω αυτή τη φορά παρατηρήσαμε με το άντρα μου ότι δεν είχαμε πολύ απολια σπέρματος μετά την επαφή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου! 

Έχω αγώνα εγώ μπροστά μου. 

Στεναχωριέμαι που φεύγει το 2018, ήταν η χρονιά που έγινα μαμά. 

Πέντε μήνες πέρασαν που γέννησα το παιδι μου, και παιδί δεν έχω. 

Εύχομαι όμως από καρδιάς όλες σας να μπορέσετε να σφιξετε τουλάχιστον ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σας! Και ότι χαρά σας δώσει το θετικό τεστ να σας δίνει και κάθε μέρα της ζωής σας. 

Και πάλι συγχαρητήρια @egw καλή μου! Να μας μοιράσεις αυθονη μπεμπεδοσκονη! 

μακαρι να μας δωσει το 2019 οτι δεν πηραμε αυτη τη χρονια.....ξερω ο πονος πολυς!! κ εγω 3 εχω χασει.. αλλα ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε , ειτε αυτο ειναι μια δικαιολογια που τη λεμε για να την εμπεδωσουμε ειτε γιατι πραγματικα θα συμβει..!!! καλο μας κουραγιο..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Happyhappy είπε:

Με το καλο ολα να πανε καλα!! Ειμαι νεα στο φορουμ.. κανουμε προσπαθειες εδω κ δυο μηνες για μωρακι! Τι συμπτωματα ειχες; Παρομοια με την περιοδου;; Συγνωμη για υην ερωτηση!!

Καλωσόρισες στην παρεούλα μας και εύχομαι με το καλό το μωράκι 

Να ρωτήσεις ότι θες δεν υπάρχει θέμα

Λοιπόν τα βασικά συμπτώματα μου ήταν ναι σαβ την περίοδο φαντάσου ότι τη Κυριακή ήμουν σίγουρη ότι θα έρθει μετά υποχώρησαν βασικά πονούσα κοιλιά 

Το στήθος όμως δεν πονούσε ούτε ήταν πολύ φουσκωμένο απλά με ενοχλούσαν οι θηλες τώρα άρχισε να φουσκώνει και πάλι όμως μη φανταστείς 

Επίσης τώρα έχω κάποιες κράμπες

Επίσης είχα κάποιες ζαλάδες τη προηγούμενη βδομάδα και ενοχλήσεις στο στομάχι αλλά ήμουν και άρρωστη και το έριξα εκεί τώρα εχβ που και που ειδικά το πρωί 

Τωρα όμως που το σκέφτομαι είχα και κάποια άλλα περίεργα πράγματα που πριν δεν τα σύνδεσα τώρα όμως τα συνδέω όπως ότι μέτα την ωορρηξία δεν είχα τα πηχτα λευκά υγρά που είχα κάθε φορά και κάπου διάβασα ότι αν γονιμοποιηθεί το ωάριο δεν βγαίνουν αυτά τα υγρα

Μετά είχα οκτώ μέρες πριν τη περίοδο έντονο πόνο περιόδου στη κοιλιά που κράτησε μια μέρα και κάπου στα μέσα της προηγούμενης βδομάδας είδα έντονο κίτρινο υγρό στο χαρτί αλλά νόμιζα ήταν ότι έρχεται η περίοδος

Ελπίζω να σε κάλυψα?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Συγχαρητήρια @egw!!! Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες!!!!

Ευχαριστώ κοπέλα μου εύχομαι και στους δύο μας να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ από μένα κορίτσια. Ακόμη η περιοδος άφαντη κ από εμένα...αλλα έχω κάτι πονακια σαν τσούξιμο στη περιοχή της μήτρας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw ό,τι κι αν βοήθησε, σημασία έχει ότι είσαι έγκυος κοπέλα μου! Να το χαρείς και να μη φοβάσαι, όλα θα πάνε καλά!

Ναι έχει σημασία αυτό .όταν κάνω το πρώτο υπέρηχο θα ηρεμήσω πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κ από μένα κορίτσια. Ακόμη η περιοδος άφαντη κ από εμένα...αλλα έχω κάτι πονακια σαν τσούξιμο στη περιοχή της μήτρας.... 

Περίμενε λίγο κοριτσάκι μου και αν είναι ξανά κάνει τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...