Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

το καταλαμβαινω αλλα αυτα που πηρες σε μπρδεψαν πιο πολυ

Με μπέρδεψαν στο ότι δεν ξέρω πότε να περιμένω.... Μόνο σε αυτό. Αλλά γενικά μπορεί να είχαν κ δίκιο. Γιατί εμείς μπορούμε να κάνουμε ωορρηξια οπότε να ναι κ ανεβοκατεβαινουν οι ορμόνες... Είναι λίγο περίπλοκα τα πράγματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πωπωω χαμός απο επαφούλες!!Μακάρι να έχεις Πρωτοχρονιάτικο δωράκι!!

Ναι κάναμε ότι μπορούσαμε... ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπράβο κοριτσι!! Πως εισαι γενικα πως περνας;

Μπράβο πουλάκι μου!!! Είδες κορίτσι μου όλα θα γίνουν!!! Κι εγώ έκλαιγα χθες χτυπιομουν κ σήμερα λέω δόξα το Θεό όλα θα έρθουν αν έχουμε υγεία!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε; εγω ολα καλα ακομη βεβαια κρυωμενη αλλα οκ αντε και αυριο και θα ξεκουραστει μαμα και γιος:) ερχονται και οι γονεις μου οποτε ελπιζω να αναλαβει η γιαγια να κοιμηθω και λιγο περισσοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, 23η μέρα με λιγα πονάκια κ με λευκά υγρα χθες βράδυ...Με υγρά κ εγω θεωρώ πως ειναι ευκολο να βγαλουμε ακρη ειδικα οι κοπελες που έχετε αστατο κύκλο μην υπολογίζεται σε αυτα ! τελικά ξεκινησα αντιβιωση χθες βράδυ κ θα την παρω για 8ημέρες λογο της κυστιτιδας :( εμπλεξα ξαφνικα...εντομεταξύ αύριο πρωι  μπαινουμε χειρουργείο θα κανει διάφραγμα ο αντρας μου έκτακτα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια, 23η μέρα με λιγα πονάκια κ με λευκά υγρα χθες βράδυ...Με υγρά κ εγω θεωρώ πως ειναι ευκολο να βγαλουμε ακρη ειδικα οι κοπελες που έχετε αστατο κύκλο μην υπολογίζεται σε αυτα ! τελικά ξεκινησα αντιβιωση χθες βράδυ κ θα την παρω για 8ημέρες λογο της κυστιτιδας :( εμπλεξα ξαφνικα...εντομεταξύ αύριο πρωι  μπαινουμε χειρουργείο θα κανει διάφραγμα ο αντρας μου έκτακτα ...

περαστικα κοπελα μου και στους δυο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια, 23η μέρα με λιγα πονάκια κ με λευκά υγρα χθες βράδυ...Με υγρά κ εγω θεωρώ πως ειναι ευκολο να βγαλουμε ακρη ειδικα οι κοπελες που έχετε αστατο κύκλο μην υπολογίζεται σε αυτα ! τελικά ξεκινησα αντιβιωση χθες βράδυ κ θα την παρω για 8ημέρες λογο της κυστιτιδας :( εμπλεξα ξαφνικα...εντομεταξύ αύριο πρωι  μπαινουμε χειρουργείο θα κανει διάφραγμα ο αντρας μου έκτακτα ...

Περαστικα σας κοριτσι μου... !!! Ολα για καποιον λογο γινονται.. εγω παντα ετσι λεω στον εαυτο μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε; εγω ολα καλα ακομη βεβαια κρυωμενη αλλα οκ αντε και αυριο και θα ξεκουραστει μαμα και γιος:) ερχονται και οι γονεις μου οποτε ελπιζω να αναλαβει η γιαγια να κοιμηθω και λιγο περισσοτερο

Καλημεραααα...κι εγω καλα ειμαι.. Περιμενω τα χριστουγεννα πως και πως να παω σπιτααακι μου....  Λιγες μερες εμειναν ακομη.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημεραααα...κι εγω καλα ειμαι.. Περιμενω τα χριστουγεννα πως και πως να παω σπιτααακι μου....  Λιγες μερες εμειναν ακομη.... ?

όλες περιμένουμε αυτες τις μερες να κατσουμε λιγο παραπανω σπιτακι μας με τα αγαπημενα μας προσωπα να ξεκουραστουμε κ  να ηρεμησουμε λιγακι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. @Mellenaki περαστικα. Εγω ειμαι 29η μερα χωρις κανενα σύμπτωμα περιοδου αν δεν εγινε το θαυμα μάλλον θα αργησει να ερθει... γιατι εχω αστατο κυκλο.♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια σας κορίτσια. @Mellenaki περαστικα. Εγω ειμαι 29η μερα χωρις κανενα σύμπτωμα περιοδου αν δεν εγινε το θαυμα μάλλον θα αργησει να ερθει... γιατι εχω αστατο κυκλο.♥♥

μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μαλλον εξω κι εγω αυτο το μηνα!!!! 10 μερα μετα την ωορηξια σημερα και ηρθαν το ροζ... Οποτε.... next month..... 

μηπως ειναι καμια εμφυτευση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μαλλον εξω κι εγω αυτο το μηνα!!!! 10 μερα μετα την ωορηξια σημερα και ηρθαν το ροζ... Οποτε.... next month..... 

Μεχρι να ερθει η περιοδος εχουμε ελπιδες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μεχρι να ερθει η περιοδος εχουμε ελπιδες....

ετσι ακριβως 

εγω το πρωι σηκωθηκα με ζαλαδα παλι αλλα ρε φιλε αν δεν ημουν αρρωστη και δεν ειχα και κανενα δυο συμπτωματα περιοδου ισως να το εβαζα στο νου αλλα μαλλον απο την περιοδο η την αρρωστια ειναι ειδομενν εχω μερες εγω ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

ετσι ακριβως 

εγω το πρωι σηκωθηκα με ζαλαδα παλι αλλα ρε φιλε αν δεν ημουν αρρωστη και δεν ειχα και κανενα δυο συμπτωματα περιοδου ισως να το εβαζα στο νου αλλα μαλλον απο την περιοδο η την αρρωστια ειναι ειδομενν εχω μερες εγω ακομη

Δεν ξερω τι να πω... Εχω πριν την περιοδο καμια φορα υγρα πριν... Απλα αυτα μου φαινονται πιο ροζ...  Θα τυχε... Ειδομεν... 

 @egw Ποτε δεν ξερεις... κατσε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μεχρι να ερθει η περιοδος εχουμε ελπιδες....

Ναι... ετσι ειναι... αλλα αμα βλεπεις και αυτα πρωι πρωι σου χαλαει λιγο η μερα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ναι... ετσι ειναι... αλλα αμα βλεπεις και αυτα πρωι πρωι σου χαλαει λιγο η μερα... ?

εγω παλι δε ξερω αν προτιμω το πρωι παρα να μου δινει ελπιδς δες να δουμε πως θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Θα δουμε κοριτσια ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΟΛΕΣ!!??

Μακαριιιιιι ??

@Χρηστιαννα @egw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mellenaki καλή επιτυχία στον άντρα σου κορίτσι και περαστικά.

@*Louloudenia* αχ αυτά τα ροζ, τα μισώ, χαχαχα! Είναι πολλά στο σκούπισμα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

συλληπητηρια κοριτσι μοτ μεγαλος ο πονος σε τετοιες στιγμες δεβ μπορουμε να πουμε τιποτα 

να εισαι δυνατη κοπελα μου και οταν πετυχει η εξωσωματικη να της δωσεις το ονομα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Τι λες κοριτσάκι μου, δεν πιστεύω αυτό που διαβάζω. Λυπάμαι πάρα πάρα πάρα πολύ, δεν έχω λόγια παρηγοριάς να σου γράψω... ???

Συλληπητήρια κοπέλα μου, να τη θυμάσαι με αγάπη.

Άντε να φύγει το 2018...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

συλληπητηρια κοριτσι μοτ μεγαλος ο πονος σε τετοιες στιγμες δεβ μπορουμε να πουμε τιποτα 

να εισαι δυνατη κοπελα μου και οταν πετυχει η εξωσωματικη να της δωσεις το ονομα της

Ευχαριστώ πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...