Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Twinkl είπε:

Εγώ αδιαθέτησα 1/11 κ με σταθερό κύκλο 28 ημερων περιμενω ( που μη σώσει κ ερθει) τη Τετάρτη.

Εγω κυριακη περιμενω να αδιαθετησω... αντε να δουμε...... 

αμηννν να μην σου ερθει! Καλυ τυχηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Μακάρι κορίτσια μου! σας το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου! 

Το ίδιο σου εύχομαι κ σε σενα Thalaki μου! Ολες μας θα πετύχουμε το στόχο μας αρκεί να το πιστεύουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Πρωτος μηνας με τεστ ωορρηξιας.. βασει κινητου ωορρηξια ειχα 11/11

το τεστ βγηκε θετικο 09/11

κ επαφές είχες την ημέρα του θετικού τεστ κ τις επόμενες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια τυχερός τελικά ο Νοεμβρης ε;;;;;    ?❤️ Mellenaki κανόνισε να τον κλείσουμε κ εμεις με εγκυμοσυνη το μηνα! Κ ολα τα κοριτσια!!!

Μακαρι κοριτσάκι μου! Ευχομαι για ολα τα κορίτσια σύντομα μια μια να μας ανακοινώνει εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κ επαφές είχες την ημέρα του θετικού τεστ κ τις επόμενες; 

Οι επαφες μου ηταν 3/11 7/11 10,11,12/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Οι επαφες μου ηταν 3/11 7/11 10,11,12/11

Καλημέρα κορίτσι μου συγχαρητήρια.. τι ωραία που λιγόστεψαμε κ ειχαμε εγγυουλες αυτο το μήνα.. πήγαινε για χοριακη κ θα είναι όλα τέλεια..στείλε μας να μας πεις.. 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ κ Σ ΕΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε... σας εχασα για λιγο επεσε πολυ δουλεια και τρεξιμο!!!!! διαβαζω ευχαριστα νεα και μαρεσει παρα πολυ αντε να παιρνουμε σειρα μια μια...!να γεμιζουμε χριστουγεννιατικα ''δωρακια''.  Εγω ειμαι στην 12η μερα σημερα και εχω ενοχλησεις λες και θα αδιαθετισω..πονος χαμηλα πονος στη μεση, ευαισθητο στηθος ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

@Κορτας καλημερα ????????? 

να σε ρωτήσω κάτι μέτρησες κθλ την θερμοκρασία σου ; Γενικά τώρα νοιωθεις πιο ζεστή;

Καλημερα!! Δεν εχω ασχοληθει με θερμοκρασια καθολου. Ουτε νιωθω πιο ζεστή η πιο κρυα... αλλα εχω ενα φοβερο αγχος...Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι.. εχω τρια αχνα θετικα clearblue χθες και προχθες και ενα αρνητικο onestep πριν απο λιγο με οχι τα πρωτα ουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα!! Δεν εχω ασχοληθει με θερμοκρασια καθολου. Ουτε νιωθω πιο ζεστή η πιο κρυα... αλλα εχω ενα φοβερο αγχος...Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι.. εχω τρια αχνα θετικα clearblue χθες και προχθες και ενα αρνητικο onestep πριν απο λιγο με οχι τα πρωτα ουρα

Βάλε θερμόμετρο τώρα να δεις!!! Είμαι σίγουρη πως θα είσαι!!! Με τρεις αχνές γραμμές κ πριν την αναμενόμενη περίοδο είναι πολλές οι πιθανότητες θα έλεγα έχεις όλες τις πιθανότητες με το μέρος σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα!! Δεν εχω ασχοληθει με θερμοκρασια καθολου. Ουτε νιωθω πιο ζεστή η πιο κρυα... αλλα εχω ενα φοβερο αγχος...Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι.. εχω τρια αχνα θετικα clearblue χθες και προχθες και ενα αρνητικο onestep πριν απο λιγο με οχι τα πρωτα ουρα

Καλημέρα! Τι ωραία νέα!!! Μπράβο!!! ???Πιστεύω οτι είσαι εγκυούλα γιατί τα clear blue είναι πιο αξιοπιστα. Για τα one step διάβασα στο amazon αρκετά αρνητικά σχόλια. Το τεστ που έκανες είναι το early detection μόνο με την κάθετη γραμμη ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Διανύω την 32η ημέρα. Σύμφωνα με τους τελευταίους μήνες έπρεπε να είχα αδιαθετησει χτες ( Αύγουστο: 31 μ. ,Σεπτέμβρη: 30 μ, Οκτώβριο: 31 μ, ) αλλά δεν ξέρω πότε εκανα ωορρηξία αυτό το μήνα. Πιστεύω ότι έκανα 15η ημέρα αλλά μπορεί κ 16η.

Εάν αδιαθετησω (φτου..) θα ξεκινήσω κ εγώ να περνώ θερμοκρασία. Από περιέργεια σήμερα πήρα θερμοκρασία στο κρεβάτι. Είχα από μασχάλη 36,5 κ από στόμα 36,9 σχεδόν. (Θυμάμαι αναφέρατε να παίρνουμε θερμοκρασία καλύτερα από το στόμα.) Οπότε εάν είναι ξεκινάω πρωτη μέρα περιόδου θερμομετρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα!! Δεν εχω ασχοληθει με θερμοκρασια καθολου. Ουτε νιωθω πιο ζεστή η πιο κρυα... αλλα εχω ενα φοβερο αγχος...Κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι.. εχω τρια αχνα θετικα clearblue χθες και προχθες και ενα αρνητικο onestep πριν απο λιγο με οχι τα πρωτα ουρα

Καλημέρα και συγχαρητήρια. Αυτά τα One step οι ταινίες δηλαδή ποτέ δε μου έκατσαν καλα ρε παιδί μου. Δλδ και τεστ ωορρηξιας αλλο χρησιμοποιώ γιατι με τις ταινίες πάντα το χρωμα μου βγαινε αλλα νταλλα. Τα clearblue παντως ειναι πολύ αξιόπιστα και επειδή ειδα τη γραμμή σου δνε την λες καν αχνη, και μάλιστα πριν την περίοδο. Απορώ με το One step δηλαδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Διανύω την 32η ημέρα. Σύμφωνα με τους τελευταίους μήνες έπρεπε να είχα αδιαθετησει χτες ( Αύγουστο: 31 μ. ,Σεπτέμβρη: 30 μ, Οκτώβριο: 31 μ, ) αλλά δεν ξέρω πότε εκανα ωορρηξία αυτό το μήνα. Πιστεύω ότι έκανα 15η ημέρα αλλά μπορεί κ 16η.

Εάν αδιαθετησω (φτου..) θα ξεκινήσω κ εγώ να περνώ θερμοκρασία. Από περιέργεια σήμερα πήρα θερμοκρασία στο κρεβάτι. Είχα από μασχάλη 36,5 κ από στόμα 36,9 σχεδόν. (Θυμάμαι αναφέρατε να παίρνουμε θερμοκρασία καλύτερα από το στόμα.) Οπότε εάν είναι ξεκινάω πρωτη μέρα περιόδου θερμομετρηση? 

Πάντως είναι πολύ καλή. Με τέτοια θερμοκρασία δεν αδιαθετεισ ούτε σήμερα.... 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Διανύω την 32η ημέρα. Σύμφωνα με τους τελευταίους μήνες έπρεπε να είχα αδιαθετησει χτες ( Αύγουστο: 31 μ. ,Σεπτέμβρη: 30 μ, Οκτώβριο: 31 μ, ) αλλά δεν ξέρω πότε εκανα ωορρηξία αυτό το μήνα. Πιστεύω ότι έκανα 15η ημέρα αλλά μπορεί κ 16η.

Εάν αδιαθετησω (φτου..) θα ξεκινήσω κ εγώ να περνώ θερμοκρασία. Από περιέργεια σήμερα πήρα θερμοκρασία στο κρεβάτι. Είχα από μασχάλη 36,5 κ από στόμα 36,9 σχεδόν. (Θυμάμαι αναφέρατε να παίρνουμε θερμοκρασία καλύτερα από το στόμα.) Οπότε εάν είναι ξεκινάω πρωτη μέρα περιόδου θερμομετρηση? 

Και σκέφτομαι να ξεκινήσω να μετράω για να βλέπω αν έγινε και σωστά η ωορρηξία απ' ότι διάβασα μετράμε από την 1 μέρα του κύκλου κάθε πρωί όταν ξυπνάμε την ίδια ώρα και πριν σηκωθούμε από το κρεβάτι και πάντα από το στωμα από την μασχάλη δεν μετριέται σωστά και καλύτερα όχι ηλεκτρονικό θερμόμετρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr Μακάρι ρε συ! Φοβερό λοιπόν το κόλπο με τη θερμοκρασία! Θα το κάνω κ αύριο να ξέρω, μακάρι να μην αδιαθετησω ?

@ViKcy Το ξεκινάμε μαζί αν ειναι! Τι μέρα του κύκλου είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Συγχαρητήρια ?? τι ωραια νέα με το καλό❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

να χαρεις φυσικα!!! ειναι θετικο απλα επειδη ειναι νωρις ακομα ειναι χαμηλο τεταρτη θα ειναι 2 πλασιο θα δεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσιααα 46.21!! Να χαρω;;; Δε θα χαρω..... ο γυναικολογος μου ειπε τεταρτη ξανα παλι!

Μπράβο κορίτσι μου!!!Όλα καλά θα πάνε!!Πάντως για πριν την καθυστέρηση μια χαρά είναι η τιμή της χωριακης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...