Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι θα κάνω γιατί τον προηγούμενο μήνα δεν τα πολύ ήξερα μόλις είδα θετικό κάναμε επαφή την ίδια μέρα κ τέλος . Κ φυσικά αδιαθέτησα.. απλά προσπαθώ να σιγουρευτώ για το θετικό.. έκανα το πρωί τώρα που ήρθα σπίτι ξανά έκανα.. σας την επισυνάπτω να μου πείτε.. λέω να κάνω κ κατά τις 8 ένα να δω πως πάει... Τι λέτε είναι θετικό?? Η θέλει κ άλλο γέμισμα?

IMG_20181104_161603.jpg

Εγώ το βλέπω θετικό.. κ εμένα έτσι ήταν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι θα κάνω γιατί τον προηγούμενο μήνα δεν τα πολύ ήξερα μόλις είδα θετικό κάναμε επαφή την ίδια μέρα κ τέλος . Κ φυσικά αδιαθέτησα.. απλά προσπαθώ να σιγουρευτώ για το θετικό.. έκανα το πρωί τώρα που ήρθα σπίτι ξανά έκανα.. σας την επισυνάπτω να μου πείτε.. λέω να κάνω κ κατά τις 8 ένα να δω πως πάει... Τι λέτε είναι θετικό?? Η θέλει κ άλλο γέμισμα?

IMG_20181104_161603.jpg

Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις 1 τεστακι κ αύριο να δεις πως μειώνεται.... Εννοείται φουλ επαφές τις επόμενες μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ναι θα κάνω γιατί τον προηγούμενο μήνα δεν τα πολύ ήξερα μόλις είδα θετικό κάναμε επαφή την ίδια μέρα κ τέλος . Κ φυσικά αδιαθέτησα.. απλά προσπαθώ να σιγουρευτώ για το θετικό.. έκανα το πρωί τώρα που ήρθα σπίτι ξανά έκανα.. σας την επισυνάπτω να μου πείτε.. λέω να κάνω κ κατά τις 8 ένα να δω πως πάει... Τι λέτε είναι θετικό?? Η θέλει κ άλλο γέμισμα?

IMG_20181104_161603.jpg

Καλο ειναι.Εχε επαφες για δυο μερες.Μπορεις να ξανακανεις το τεστ και αυριο να δεις την εξελιξη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια την θερμοκρασία πρέπει να την περνούσε πρωί η μετά τον ύπνο? 

Πρωί την ίδια ώρα κάθε μέρα πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι κ από το στόμα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Πρωί την ίδια ώρα κάθε μέρα πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι κ από το στόμα..... 

Δηλαδή αν την μια μέρα την μετράς στις 9 και την άλλη στις 10 επειδή τότε ξυπνας... Είναι λάθος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Δηλαδή αν την μια μέρα την μετράς στις 9 και την άλλη στις 10 επειδή τότε ξυπνας... Είναι λάθος? 

Πρέπει να είναι περίπου η ίδια ώρα κ με συνεχόμενο ύπνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πρέπει να είναι περίπου η ίδια ώρα κ με συνεχόμενο ύπνο.. 

Εγβ που δεν κάνω συνεχόμενπ ύπνο ποτέ δηλαδή να το αφήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εγβ που δεν κάνω συνεχόμενπ ύπνο ποτέ δηλαδή να το αφήσω;

Ε δεν σου δείχνει σωστά την θερμοκρασία.. Γιατί δεν κάνεις? Κι εγώ δεν έκανα αλλά μετά τις βιταμίνες κοιμάμαι επιτέλους σωστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας για ακόμη μια φορά.. εννοείται θα συνεχίσω να κάνω τεστακια κ επαφές.. τεστακι λέω να κάνω κ ένα κατά τις 8 σήμερα κ αύριο πάλι να δω αν φεύγει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας για ακόμη μια φορά.. εννοείται θα συνεχίσω να κάνω τεστακια κ επαφές.. τεστακι λέω να κάνω κ ένα κατά τις 8 σήμερα κ αύριο πάλι να δω αν φεύγει.. 

Ναι αν έχεις κάνε μέχρι 8 απλά μην πας τουαλέτα νωρίτερα.. Κ κανε κ αύριο εσημερακι να δεις ότι μειώθηκε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε δεν σου δείχνει σωστά την θερμοκρασία.. Γιατί δεν κάνεις? Κι εγώ δεν έκανα αλλά μετά τις βιταμίνες κοιμάμαι επιτέλους σωστά. 

Με ξυπνάει ο μικρός οπότε δεν είναι από δικό μου θεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Με ξυπνάει ο μικρός οπότε δεν είναι από δικό μου θεμα 

Εγώ ξυπνούσα από μόνη μου. Ε ίσως θα χεις διακιμανσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ξυπνούσα από μόνη μου. Ε ίσως θα χεις διακιμανσεις.. 

Προς φο παρόν λέω να μη μπω σε αυτή τη διαδικασία θα περιμένω τώρα να δω τι έχω που θα πάω στο γιατρό και όταν κλείσει αυτό το κεφάλαιο θα το δοκιμάσω 

Πφ και είχα ελπίδες αυτό το μήνα το πήρα κάπως αισιόδοξα μιας και ήταν ο μήνας που έμεινα και στο μικρό και έτυχε αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Προς φο παρόν λέω να μη μπω σε αυτή τη διαδικασία θα περιμένω τώρα να δω τι έχω που θα πάω στο γιατρό και όταν κλείσει αυτό το κεφάλαιο θα το δοκιμάσω 

Πφ και είχα ελπίδες αυτό το μήνα το πήρα κάπως αισιόδοξα μιας και ήταν ο μήνας που έμεινα και στο μικρό και έτυχε αυτό 

Θ δεις πως θα πάει. Μην απογοητεύεσαι... Και εγώ είμαι σε σκέψη αν κ αυτό τον μήνα δεν γίνει κάτι να πάω στο γυναικολόγο που θέλω να κάνω κ παπ κ να πάω στ μέσα του κύκλου έτσι ώστε να κάνω κ υπέρηχο να δώ σε τι φάση είναι το ωάριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επειδή είπα αυτήν την εβδομάδα να μην πάρω ινοφερτ μέχρι να κάνω το τεστ για να δω αν είναι θετικό η αρνητικο... Πρέπει να πάρω filicine? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θ δεις πως θα πάει. Μην απογοητεύεσαι... Και εγώ είμαι σε σκέψη αν κ αυτό τον μήνα δεν γίνει κάτι να πάω στο γυναικολόγο που θέλω να κάνω κ παπ κ να πάω στ μέσα του κύκλου έτσι ώστε να κάνω κ υπέρηχο να δώ σε τι φάση είναι το ωάριο.. 

Δεν χάνεις κάτι ναι και εγώ θα ρωτήσω αν είναι κάτι που πρέπει να τσεκαρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια επειδή είπα αυτήν την εβδομάδα να μην πάρω ινοφερτ μέχρι να κάνω το τεστ για να δω αν είναι θετικό η αρνητικο... Πρέπει να πάρω filicine? 

Αν θέλεις. Κακό δεν κάνει... Πως είσαι? Εγώ θ σου πρότεινα αύριο να έκανες ένα τεστ να έβλεπες που βρίσκεσαι. Αν είσαι έγκυος θα χρειαστεί σίγουρα να παίρνεις φελισιν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αν θέλεις. Κακό δεν κάνει... Πως είσαι? Εγώ θ σου πρότεινα αύριο να έκανες ένα τεστ να έβλεπες που βρίσκεσαι. Αν είσαι έγκυος θα χρειαστεί σίγουρα να παίρνεις φελισιν. 

Η αλήθεια είναι πως πιστεύω ότι θα είναι θετικό... Αύριο μπαίνω στην 5η εβδομάδα, αλλά θέλω να περάσει και αυτήν για να κανω το τεστ γιατί φοβάμαι για βιοχημικη ξανά... Φιλισιν έπαιρνα και στην προσπάθεια αλλά μου τα σταμάτησε όταν ξεκίνησα τα ινοφερτ... Αλλά τώρα δεν θυμάμαι αν μου είπε ένα την ημέρα ή δύο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας και από μένα! 

Έχω μια απορία σχετικά με θερμοκρασία! 

Εγω ειχα 37.1 από την 17 ημέρα 

Και σήμερα 25 μέρα έχω 37.5 

Είναι φυσιολογικό? 

Έχει τύχει σε κάποια από εσάς? 

Σε 5 μέρες περιμένω περίοδο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα! 

Έχω μια απορία σχετικά με θερμοκρασία! 

Εγω ειχα 37.1 από την 17 ημέρα 

Και σήμερα 25 μέρα έχω 37.5 

Είναι φυσιολογικό? 

Έχει τύχει σε κάποια από εσάς? 

Σε 5 μέρες περιμένω περίοδο! 

Μήπως είσαι έγκυος καλή μου; Εύχομαι με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Μήπως είσαι έγκυος καλή μου; Εύχομαι με το καλό!!!

Σε ευχαριστώ αλλα δεν το πιστεύω 

Το στήθος μου είναι Κόμπε έχω τα πονακια σιγά σιγά όπως κάθε φορά πριν αδιαθετισω! Δεν την παλεύει το σώμα μου νομίζω! Και έχω 37.5 όλη μέρα σήμερα το κοίταζα να δω πότε θα πέσει από περιέργεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η thalaki είπε:

Εμενα προσωπικά ποτέ δε με παρηγορουσαν τα χειρότερα! ίσα ίσα! συμμερίζομαι τον πόνο του άλλου κ αυτό με κάνει χειρότερα. τα καλύτερα να σκεφτομαστε όλες.. κ από αυτά να παίρνουμε δύναμη... 

Δεν ήθελα να σε στενοχωρήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...