Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ! εγω περιμένω Δευτέρα Τριτη να αδιαθετήσω κ απο χθες εχω πονακια πρησμενο στηθος κλπ κλπ οποτε τυχερος Νοεμβρης .. !!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια για πειτε ηλικιες να δούμε ποιες ειμαστε κοντα ?? ? Εγω ειμαι 37,5 :P αλλα δειχνω για μικρουλα , κ οταν πριν καποια χρονια μου ελεγε η γυναικολόγος μου καλε ποτε θα κανεις παιδι μεγαλωνεις ξεκινα προσπαθειες, της ελεγα για χαβαλε ειμαι μικρη ακομα ! κ μου ελεγε μπορει να δειχνεις μικρη αλλα δεν εισαι μην μπερδευεσαι. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

κοριτσάκια για πειτε ηλικιες να δούμε ποιες ειμαστε κοντα ?? ? Εγω ειμαι 37,5 :P αλλα δειχνω για μικρουλα , κ οταν πριν καποια χρονια μου ελεγε η γυναικολόγος μου καλε ποτε θα κανεις παιδι μεγαλωνεις ξεκινα προσπαθειες, της ελεγα για χαβαλε ειμαι μικρη ακομα ! κ μου ελεγε μπορει να δειχνεις μικρη αλλα δεν εισαι μην μπερδευεσαι. ?

Εγώ τριάντα ένα και μισό το μικρό τον έκανα στα 27 και επειδή επίσης τότε μικροεδειχνα μου έλεγαν το μωρό έκανε μωρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 34 και και μέχρι τα 30 δεν ήθελα να κάνω παιδί !!Μέχρι που γνώρισα τον άντρα μου και μου το έβγαλε πολύ έντονα!!και εδώ και ένα χρόνο προσπάθουμε!!! Έχουμε κάνει τα βασικά και είναι όλα καλά!!τον Νοέμβριο αδιαθετησω θα κάνω και την σαλπιγγογραφια που δεν την έχω κάνει να δούμε!!!!! Εύχομαι όμως ο Νοέμβριος να είναι ο μήνας μου!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy με το καλο κοριτσι μου στο εύχομαι τον επομενο μηνα να εχεις να μας πεις ευχαριστα νεα! κ εγω βασικα μεχρι κ πριν κανα χρονο κ λιγοτερο δεν ηθελα δεν το σκεφτομουν καν , τωρα ομως θελω ! να πας για τη σαλπιγγογραφια γιατι απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα ειναι πολυ συχνό "προβλημα" κ υπαρχει καθυστερηση εγκυμοσυνης χωρις καποιον ουσιαστικο σοβαρο λογο ! εισαι σε καλη ηλικία παντως για μωρακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

@ViKcy με το καλο κοριτσι μου στο εύχομαι τον επομενο μηνα να εχεις να μας πεις ευχαριστα νεα! κ εγω βασικα μεχρι κ πριν κανα χρονο κ λιγοτερο δεν ηθελα δεν το σκεφτομουν καν , τωρα ομως θελω ! να πας για τη σαλπιγγογραφια γιατι απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα ειναι πολυ συχνό "προβλημα" κ υπαρχει καθυστερηση εγκυμοσυνης χωρις καποιον ουσιαστικο σοβαρο λογο ! εισαι σε καλη ηλικία παντως για μωρακι ❤️

Σ'ευχαριστω πολύ!!!! Ναι θα πάω!!! Τον άλλο μήνα σίγουρα!!!!Εσύ σε τι φάση είσαι συυυον τον μήνα; Περίμενεις τώρα; Η είσαι και εσύ για τον Νοέμβριο; Μακάρι να έρθει γρήγορα τώρα που το αποφασίσαμε!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! 28 μέρα και αδιάθετησα κανονικά!!! Ούτε μια μέρα καθυστέρηση ή φίλη μου!!! Δεν με ξεχνάει ποτέ ένα χρόνο τώρα!!! Έχω απογοητευτεί ρε γαμωτο!!! 36 χρονών κι εγώ κ νομίζω ότι στενεύουν τα περιθώρια μου!!! Εγώ έκανα κ ορμονολογικες κ σαλπιγγογραφια όλα καλά μου βγήκαν!!! Περιμένω τώρα τον άντρα μου γτ ακόμη να κάνει σπερμοδιαγραμμα!!!Πάω κ εγώ για Νοέμβρη!!! ??☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ!!!! Ναι θα πάω!!! Τον άλλο μήνα σίγουρα!!!!Εσύ σε τι φάση είσαι συυυον τον μήνα; Περίμενεις τώρα; Η είσαι και εσύ για τον Νοέμβριο; Μακάρι να έρθει γρήγορα τώρα που το αποφασίσαμε!!!??

εγω ειμαι στην πολυ αρχη ακομα ! 1 μηνας προσπαθειας :P περιμενω να αδιαθετησω δευτερα τριτη κ θα μου ερθουν σιγουρα γιατι απο χθες εχω πονακια πρησμενο στηθος κλπ κλπ

πηρα το γιατρο που με παρακολουθει κ ρωτησα αν πρεπει να κανω εξετασεις κ μου ειπε οχι τιποτα εκτος απο τα κλασικα που κανω ουτως η αλλος γενικες αιματος τεστ ΠΑΠ .

εγω απλα αγχωνομαι λιγο με τη ηλικια μου κ λιγο με το οτι εχω κανει πριν πολλα χρονια ενα χειρουργειο (αφαιρεση κυστης στην αριστερη ωοθήκη) χωρις να εχω αλλα προβληματα μετα το χειρουργειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

εγω ειμαι στην πολυ αρχη ακομα ! 1 μηνας προσπαθειας :P περιμενω να αδιαθετησω δευτερα τριτη κ θα μου ερθουν σιγουρα γιατι απο χθες εχω πονακια πρησμενο στηθος κλπ κλπ

πηρα το γιατρο που με παρακολουθει κ ρωτησα αν πρεπει να κανω εξετασεις κ μου ειπε οχι τιποτα εκτος απο τα κλασικα που κανω ουτως η αλλος γενικες αιματος τεστ ΠΑΠ .

εγω απλα αγχωνομαι λιγο με τη ηλικια μου κ λιγο με το οτι εχω κανει πριν πολλα χρονια ενα χειρουργειο (αφαιρεση κυστης στην αριστερη ωοθήκη) χωρις να εχω αλλα προβληματα μετα το χειρουργειο.

Είσαι στην αρχή!!!!! εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει το μωράκι!!!! Λένε ότι τα συμπτώματα περιόδου εγκυμοσύνης είναι ίδια οπότε έχεις πολλές πιθανότητες!!!! Εννοείται είσαι πολύ αρχή για να μπεις σε διαδικασία εξετάσεων ασχέτως ηλικίας!!! Αν περασει το 6μηνο και δεν έχεις μείνει τότε να σκεφτείς να κάνεις κάποιες εξετάσεις!!!Αλλά νομίζω ότι δεν θα χρειαστεί!!!!!!!Μην έχεις άγχος και θα έρθει γρήγορα!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Εγώ τριάντα ένα και μισό το μικρό τον έκανα στα 27 και επειδή επίσης τότε μικροεδειχνα μου έλεγαν το μωρό έκανε μωρό 

Και στενοχωριέσαι; Μικρούλα είσαι... Και τα άλλα κορίτσια επίσης. Ηθικόν ακμαιότατον λοιπόν κορίτσια. Τι να πούνε τότε "μερικές μερικές" εδώ μέσα; Χα χα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! 28 μέρα και αδιάθετησα κανονικά!!! Ούτε μια μέρα καθυστέρηση ή φίλη μου!!! Δεν με ξεχνάει ποτέ ένα χρόνο τώρα!!! Έχω απογοητευτεί ρε γαμωτο!!! 36 χρονών κι εγώ κ νομίζω ότι στενεύουν τα περιθώρια μου!!! Εγώ έκανα κ ορμονολογικες κ σαλπιγγογραφια όλα καλά μου βγήκαν!!! Περιμένω τώρα τον άντρα μου γτ ακόμη να κάνει σπερμοδιαγραμμα!!!Πάω κ εγώ για Νοέμβρη!!! ??☹️

Ναην απογοήτευσε!!! Θα έρθει και η σειρά μας!!! Δεν κάνατε μια από τις βασικές εξετάσεις Ας κάνει και ο άντρα σου να δούμε!!!!!!Και μετά βλέπετε!!!! Εγώ μόνο σαλπιγγογραφια δεν έχω κάνει αλλά τον επόμενο μήνα αν δεν έχω μείνει θα πάω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναην απογοήτευσε!!! Θα έρθει και η σειρά μας!!! Δεν κάνατε μια από τις βασικές εξετάσεις Ας κάνει και ο άντρα σου να δούμε!!!!!!Και μετά βλέπετε!!!! Εγώ μόνο σαλπιγγογραφια δεν έχω κάνει αλλά τον επόμενο μήνα αν δεν έχω μείνει θα πάω!!!!!

Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! 28 μέρα και αδιάθετησα κανονικά!!! Ούτε μια μέρα καθυστέρηση ή φίλη μου!!! Δεν με ξεχνάει ποτέ ένα χρόνο τώρα!!! Έχω απογοητευτεί ρε γαμωτο!!! 36 χρονών κι εγώ κ νομίζω ότι στενεύουν τα περιθώρια μου!!! Εγώ έκανα κ ορμονολογικες κ σαλπιγγογραφια όλα καλά μου βγήκαν!!! Περιμένω τώρα τον άντρα μου γτ ακόμη να κάνει σπερμοδιαγραμμα!!!Πάω κ εγώ για Νοέμβρη!!! ??☹️

Να χαίρεσαι που έχεις σταθερό κύκλο. Σε ζηλεύω με την καλή έννοια. Εγώ αδιαθέτησα σήμερα την 53η μέρα. Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή έχει καταντήσει ο κύκλος μου. Δεν έχω προσδοκίες στην ηλικία που έφτασα. Άλλες στην ηλικία μου δεν έχουν πια περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Και στενοχωριέσαι; Μικρούλα είσαι... Και τα άλλα κορίτσια επίσης. Ηθικόν ακμαιότατον λοιπόν κορίτσια. Τι να πούνε τότε "μερικές μερικές" εδώ μέσα; Χα χα.... 

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ μου δίνετε θάρρος και ο άντρας μου μου λέει ότι απλά δεν έτυχε ακόμη θα δω πως θα πάει 

Καλές επιτυχίες σε όλες σας

Ο μικρός μου είναι άρρωστος σήμερα δεν τρώει τίποτα και κοιμάται τώρα έχω μάθημα και μετά ψώνια στο φαρμακείο χαχα

Και είναι να παρελάσει το καημένο τη Κυριακή ελπίζω να είναι καλά τότε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως βλέπετε κορίτσια μου υπάρχουν και χειρότερα. Αυτά να βλέπετε και να μη τα βάζετε με την ηλικία σας. Μια χαρά είστε και θα κάνετε και παιδιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ μου δίνετε θάρρος και ο άντρας μου μου λέει ότι απλά δεν έτυχε ακόμη θα δω πως θα πάει 

Καλές επιτυχίες σε όλες σας

Ο μικρός μου είναι άρρωστος σήμερα δεν τρώει τίποτα και κοιμάται τώρα έχω μάθημα και μετά ψώνια στο φαρμακείο χαχα

Και είναι να παρελάσει το καημένο τη Κυριακή ελπίζω να είναι καλά τότε

Περαστικούλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Να χαίρεσαι που έχεις σταθερό κύκλο. Σε ζηλεύω με την καλή έννοια. Εγώ αδιαθέτησα σήμερα την 53η μέρα. Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή έχει καταντήσει ο κύκλος μου. Δεν έχω προσδοκίες στην ηλικία που έφτασα. Άλλες στην ηλικία μου δεν έχουν πια περίοδο. Θα

Πόσο είσαι είπαμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Πόσο είσαι είπαμε;

Μόνο 50. Μικρούλα είμαι ακόμη... Δεν πειράζει, εγώ θα είμαι για εσάς κάτι σαν μεγάλη αδελφή και θα σας εμψυχώνω όταν θα πέφτετε ψυχολογικά. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ μου δίνετε θάρρος και ο άντρας μου μου λέει ότι απλά δεν έτυχε ακόμη θα δω πως θα πάει 

Καλές επιτυχίες σε όλες σας

Ο μικρός μου είναι άρρωστος σήμερα δεν τρώει τίποτα και κοιμάται τώρα έχω μάθημα και μετά ψώνια στο φαρμακείο χαχα

Και είναι να παρελάσει το καημένο τη Κυριακή ελπίζω να είναι καλά τότε

Περαστικά του μικρούλη και όλα καλά θα πάνε! κοίτα πόσες είμαστε για τυχερό Νοέμβριο!

Εγώ κορίτσια είμαι 31 ετών κ προσπαθούμε 3 χρόνια ελεύθερα αλλά όχι πάντα και αρκετό καιρό δεν προσπαθούσαμε στις γόνιμες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Μόνο 50. Μικρούλα είμαι ακόμη... Δεν πειράζει, εγώ θα είμαι για εσάς κάτι σαν μεγάλη αδελφή και θα σας εμψυχώνω όταν θα πέφτετε ψυχολογικά. ?

Έχεις παιδάκι ή προσπαθείς για το 1ο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ μου δίνετε θάρρος και ο άντρας μου μου λέει ότι απλά δεν έτυχε ακόμη θα δω πως θα πάει 

Καλές επιτυχίες σε όλες σας

Ο μικρός μου είναι άρρωστος σήμερα δεν τρώει τίποτα και κοιμάται τώρα έχω μάθημα και μετά ψώνια στο φαρμακείο χαχα

Και είναι να παρελάσει το καημένο τη Κυριακή ελπίζω να είναι καλά τότε

Περαστικα στο μικρουλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...