Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε χθες ήταν.... Τώρα έχω κάτι τρεχάματα με δουλειά κ δε βολεύει. Αλλά το αφήνω κ γω να δω τι θα γίνει.. 

Χαρά στο κουράγιο σου!!! Στη θέση σου θα είχα σκάσει!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγώ τελικά μόνο 14η μέρα ήρθα σε επαφή. Είχα κόσμο σπίτι κ δεν επετεύχθη άλλη. ? 

18η μέρα κ ακόμα δεν με πονάει το στήθος. 

Κε εγω το. Ιδιο κοριτσι μαζι. Ειμαστε κ. Εγω 18..το στηθος με. Ποναε τι. Κιριακι εχτεσ. Τπτ. Κ. Χεφυσκοσε.. Τι σιμενει. Αυτο. Οτι. Τελιοσε ι ωοριξεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κε εγω το. Ιδιο κοριτσι μαζι. Ειμαστε κ. Εγω 18..το στηθος με. Ποναε τι. Κιριακι εχτεσ. Τπτ. Κ. Χεφυσκοσε.. Τι σιμενει. Αυτο. Οτι. Τελιοσε ι ωοριξεια? 

Λενι εμένα ξεκινάει να με πονάει αμέσως μετά την ωορρηξία συνήθως αλλά έχω παρατηρήσει άλλες φορές ότι ξεκινάει να πονάει κ μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. 

Τώρα για εσένα δεν ξέρω τι να σου πω. Άλλες φορές τι έχεις παρατηρήσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χαρά στο κουράγιο σου!!! Στη θέση σου θα είχα σκάσει!!!:x

Ε τι να κάνω... Τρέχω με δουλειά κ μεταπτυχιακό κ έχω πολύ άγχος.... Κ η αλήθεια είναι ότι λέω κάποια στιγμή θα μου ρθει περίοδος, αφού παίρνω κ τισ βιταμίνες.... Δεν νομίζω με τον πρώτο μήνα βιταμινών να έγινε κ κάτι.... Με έχει πιάσει η απαισιοδοξία μου αυτές τις μέρες..... Γενικότερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Λενι εμένα ξεκινάει να με πονάει αμέσως μετά την ωορρηξία συνήθως αλλά έχω παρατηρήσει άλλες φορές ότι ξεκινάει να πονάει κ μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. 

Τώρα για εσένα δεν ξέρω τι να σου πω. Άλλες φορές τι έχεις παρατηρήσει? 

Να σου πο τι. Αληθεια δεν τα παρατηρο πολλα αλλα το προιγυμενο μηνα πολλα. Φυσκοσε επονυμ. Κατα. Διαστιματα κ την. Τελυτεα εβδομαδα πονυσα τ δευτερα τσα κ ιρτε ι περιοδο σαββατο.. Τωρα το πονυσα στις. Αρχες μεχρι. Την κθριακι. Σμρ κνεχτεσ τπτ.. Θα δειχει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Εύχομαι όσες είναι να αδιαθετησεις αυτές τις μέρες!!!να μην ερθει!!!και να είναι εγκυουλες!!!!!Νομίζω είμαστε αρκετές που περιμένουμε αυτές τις μέρες!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Εύχομαι όσες είναι να αδιαθετησεις αυτές τις μέρες!!!να μην ερθει!!!και να είναι εγκυουλες!!!!!Νομίζω είμαστε αρκετές που περιμένουμε αυτές τις μέρες!!!???

Πότε περιμένεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Τριχοφυια εννοείς?? 

Καλημέρα! Όχι ήταν μια κόκκινη σκουρη γραμμή. Που μετά από ώρες έφυγε. Πάει χάζεψα σάς λέω, πρέπει να κόψω την αναζήτηση στο ιντερνετ 

.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Αύριο εγώ περιμένω!έχω γενικά κύκλο 27 29 ημερών!! Εσύ;

20-22 του μήνα.. με κύκλο 29-31.. Άντε μακάρι να μας έχεις ευχάριστα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Μια. Μαυρη σινηθος ενφανιζετε αμα. Εισε. Εγκιος... 

Ούτε καθυστέρηση έχω... ?Αλλά έφυγε τώρα δεν είναι έντονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ούτε καθυστέρηση έχω... ?Αλλά έφυγε τώρα δεν είναι έντονη 

Μην διας σημασια απλα περιμενε θετικη σκεψη!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

20-22 του μήνα.. με κύκλο 29-31.. Άντε μακάρι να μας έχεις ευχάριστα!!!! 

Μακάρι Νάι!!!!θα δούμε τις επόμενες μέρες!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Τα λευκά υγρά τι σημαίνουν??

Ότι έρχεται περίοδος,??? Ότι είσαι έγκυος?? Πολλά σημαίνουν.. Εγώ από την ημέρα της ωορρηξιας κ μετά έχω καθημερινά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Τα λευκά υγρά τι σημαίνουν??

Κατά την ωορρηξία και αφού έχουν περάσει οι γόνιμες τα υγρά γίνονται λευκά!Είναι φυσιολογικό!!! Αρκεί να μην έχουν μυρωδιά τους μπορεί να υπάρχει θέμα κολπιτιδας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ότι έρχεται περίοδος,??? Ότι είσαι έγκυος?? Πολλά σημαίνουν.. Εγώ από την ημέρα της ωορρηξιας κ μετά έχω καθημερινά.... 

Όχι νομίζω σε κάθε κύκλο τα έχω δε τα βλέπω πρώτη φορά. Για περίοδο έχω αρκετές μέρες ακόμα.. 11-12 σίγουρα..ίσως λόγω ωορηξιας

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κατά την ωορρηξία και αφού έχουν περάσει οι γόνιμες τα υγρά γίνονται λευκά!Είναι φυσιολογικό!!! Αρκεί να μην έχουν μυρωδιά τους μπορεί να υπάρχει θέμα κολπιτιδας!!

Άοσμα τελείως απλά είναι λευκά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Άοσμα τελείως απλά είναι λευκά..

Τότε είναι πολύ φυσιολογικό!!μην σε ανησυχεί!!!έτσι γίνεται συνήθως στην ωορρηξία είναι πιο διάφανα και μετά σκουραίνουν παίζει ρόλο αν πίνεις και πολλά!! Υγρά !εγώ αύριο περιμένω περίοδο και δύο μέρες έχω λευκά μπεζ υγρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Τότε είναι πολύ φυσιολογικό!!μην σε ανησυχεί!!!έτσι γίνεται συνήθως στην ωορρηξία είναι πιο διάφανα και μετά σκουραίνουν παίζει ρόλο αν πίνεις και πολλά!! Υγρά !εγώ αύριο περιμένω περίοδο και δύο μέρες έχω λευκά μπεζ υγρά

 Nαι μάλλον ειμαι σε ωορηξια γτι με βάση την εφαρμογή σήμερα έχω.. αλλά απ' ότι διάβασα όταν υπάρχουν λευκά υγρά είσαι σε γόνιμες μέρες ωορηξιας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

 Nαι μάλλον ειμαι σε ωορηξια γτι με βάση την εφαρμογή σήμερα έχω.. αλλά απ' ότι διάβασα όταν υπάρχουν λευκά υγρά είσαι σε γόνιμες μέρες ωορηξιας..

Σήμερα κορίτσια θα τον βιασω αν δε μου κάτσει..χαχαα.. ας κοιμάται δεν έχω θέμα...,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 Nαι μάλλον ειμαι σε ωορηξια γτι με βάση την εφαρμογή σήμερα έχω.. αλλά απ' ότι διάβασα όταν υπάρχουν λευκά υγρά είσαι σε γόνιμες μέρες ωορηξιας..

Ναι ναι!!στις γόνιμες έχουμε πολλά υγρά!!!!κάνε αυτό που πρέπει!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ μάλλον αδιαθετησα... Οπότε πάμε στον νέο γύρο.... 

Δεν πειραζει κορίτσι μου!!Τον επόμενο μήνα!πάντως τις βρήκες τις μέρες περίπου ξέρεις πότε έιχες κάνει ωορρηξία!οπότε θα ξέρεις και για τον επόμενο!!!Και εγώ μάλλον θα αδιαθετησω αύριο κανονικά για το είχα δύο μέρες μπεζ υγρά οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Δεν πειραζει κορίτσι μου!!Τον επόμενο μήνα!πάντως τις βρήκες τις μέρες περίπου ξέρεις πότε έιχες κάνει ωορρηξία!οπότε θα ξέρεις και για τον επόμενο!!!Και εγώ μάλλον θα αδιαθετησω αύριο κανονικά για το είχα δύο μέρες μπεζ υγρά οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα

Και εγώ να δω κ πως πάει.. Γιατί άλλες φορές είχα κατευθείαν αίμα. Τώρα έχω καφέ μαύρα υγρά στο σκούπισμα, συγνώμη για την λεπτομέρεια. Κ επειδή φορούσα κ σερβιετακι λίγο κ στο σερβιετακι. Τώρα θα δω πως θα πάει μέχρι το βράδυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...