Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Σας στέλνω κ τα δικά μου μέχρι σήμερα... Αρνητικά είναι αλλά σήμερα νομίζω σα να σκουρυνει λίγο εσείς τι λέτε..

IMG_20181004_211804.jpg

Και εγώ αυτά έχω !!καλά είναι!!εμένα κοκκινιζει απότομα πάντα!είναι από την αρχή αχνό αλλά φαίνεται και μετά κοκκινίζει απότομα.αυτο φυσικά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ αυτά έχω !!καλά είναι!!εμένα κοκκινιζει απότομα πάντα!είναι από την αρχή αχνό αλλά φαίνεται και μετά κοκκινίζει απότομα.αυτο φυσικά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα

Μία χαρά ? αντε έρχεται η ημέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά ? αντε έρχεται η ημέρα!!! 

Υπάρχει δλδ διάφορα να Ελπιζω η θα την ψάχνω πάλι την ωορρηξία? Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμφανισιακά είναι ίδια πάντως..

τα δικά μου είναι τα one s step   από ebay τα παρήγγειλα μιας που μένω εξωτερικό! κ εμένα απότομα εμφανίστηκαν δύο ίδιες γραμμές κ απότομα εξαφανίστηκαν. το ίδιο βράδυ που το επανέλαβα είχε ήδη αρχίσει να χάνεται και την άλλη μέρα εντελώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Υπάρχει δλδ διάφορα να Ελπιζω η θα την ψάχνω πάλι την ωορρηξία? Χαχα

Ας είμαστε αισιόδοξες.... Σα κ μένα δνε θα είσαι.. Που μάλλον έκανα 23η ημέρα κ χαμπάρι δνε πήρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά ? αντε έρχεται η ημέρα!!! 

Εγώ τελείωσα με τις γόνιμες!περιμένω 10 Οκτωβρίου να δω αν θα το πιάσαμε το σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ τελείωσα με τις γόνιμες!περιμένω 10 Οκτωβρίου να δω αν θα το πιάσαμε το σπορακι!!!

πολύ καλή επιτυχία... άντε άντε να αρχίσουμε να ακούμε ευχαριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Q

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ας είμαστε αισιόδοξες.... Σα κ μένα δνε θα είσαι.. Που μάλλον έκανα 23η ημέρα κ χαμπάρι δνε πήρα.... 

Κούτα χρειαζόμαστε μου φαίνεται για να πετύχουμε την ωορρηξία..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

τα δικά μου είναι τα one s step   από ebay τα παρήγγειλα μιας που μένω εξωτερικό! κ εμένα απότομα εμφανίστηκαν δύο ίδιες γραμμές κ απότομα εξαφανίστηκαν. το ίδιο βράδυ που το επανέλαβα είχε ήδη αρχίσει να χάνεται και την άλλη μέρα εντελώς. 

Εμένα είναι της hometest .. αύριο πάω για 15η μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα είναι της hometest .. αύριο πάω για 14η μέρα..

το πιστεύεις ότι χθες που είδα θετικό έκανα 4???κ για να είμαι σίγουρη και για να δω τη διάρκεια... χαχαχα... εννοείται κουτα χρειαζόμαστε.. εγώ τα πήρα 15€ 50 τεστ ωορηξιας κ 10 εγκυμοσυνης... ευτυχώς είναι φθηνά είναι κ πολλά κ έκανα συνέχεια χαχαχα...! άντε μεγαλώνει ο κύκλος... έρχεται η μέρα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

το πιστεύεις ότι χθες που είδα θετικό έκανα 4???κ για να είμαι σίγουρη και για να δω τη διάρκεια... χαχαχα... εννοείται κουτα χρειαζόμαστε.. εγώ τα πήρα 15€ 50 τεστ ωορηξιας κ 10 εγκυμοσυνης... ευτυχώς είναι φθηνά είναι κ πολλά κ έκανα συνέχεια χαχαχα...! άντε μεγαλώνει ο κύκλος... έρχεται η μέρα σου! 

Μακάριιιι να έρθει να την δω αυτή τη δεύτερη γραμμουλα έντονη επιτέλους.επαφες έκανα προχθές κ λέω σήμερα κ ας είναι αρνητικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μακάριιιι να έρθει να την δω αυτή τη δεύτερη γραμμουλα έντονη επιτέλους.επαφες έκανα προχθές κ λέω σήμερα κ ας είναι αρνητικά

Καλά κάνεις! Ανά 2 ημέρες είναι το ιδανικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μακάριιιι να έρθει να την δω αυτή τη δεύτερη γραμμουλα έντονη επιτέλους.επαφες έκανα προχθές κ λέω σήμερα κ ας είναι αρνητικά

θα την δεις! μην αγχώνεσαι! επαφές καλά κάνατε και αρχίσατε... κ εμείς είχαμε αρχίσει δεν περίμενα το τεστ...! στόχος ? είναι να δούμε θετικό τεστ εγκυμοσύνης... ΟΛΕΣ μας! το εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Staraki πως είσαι σήμερα??? 

Νιώθω καλα..κανενα σημείο περιόδου. Θερμοκρασία πρωινή 36,3... Νομίζω 10η ημέρα με αυξημένη θερμοκρασία... Οπότε υπολογίζω πωσ είμαι 12 ημέρες μετά την ωορρηξια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ τελείωσα με τις γόνιμες!περιμένω 10 Οκτωβρίου να δω αν θα το πιάσαμε το σπορακι!!!

Μαζί είμαστε. Στην αναμονή και εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Νιώθω καλα..κανενα σημείο περιόδου. Θερμοκρασία πρωινή 36,3... Νομίζω 10η ημέρα με αυξημένη θερμοκρασία... Οπότε υπολογίζω πωσ είμαι 12 ημέρες μετά την ωορρηξια.. 

Τελικά θα κάνεις σήμερα εξετάσεις και χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η France είπε:

Μαζί είμαστε. Στην αναμονή και εγώ.

Αχ ναι!!!!Νιώθεις τίποτα; Εγώ γενικά δεν έχω συμπτώματα ποτέ ούτε περιόδου!!οπότε περιμένω!!Ανκσι νομίζω πως αν μείνω έγκυος κάτι θα έχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Τελικά θα κάνεις σήμερα εξετάσεις και χοριακή;;

Δνε ξύπνησα το πρωί έκλεισα το ξυπνητήρι κ έτρεχα να πάω δουλειά.... Κ από ότι καταλαβαίνω μάλλον ο κύκλος μου μεγάλωσε λόγω ινοφερτ. Οπότε μάλλον έκανα γύρω στης 22η ημέρα ωορρηξια.... Οπότε κύκλο 35 ημερών κ βλέπουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Να σας ρωτήσω χθες ήπια την τελευταία σκονουλα ινοφερτ που είχα. Κ τα pregnacare δεν έχουν έρθει ακόμη. Θα πάω αύριο να τα πάρω. Δνε υπάρχει θέμα που δεν θα πάρω κάτι σήμερα έτσι δνε είναι? Κ αύριο θα ξεκινήσω τα pregnacare. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Να σας ρωτήσω χθες ήπια την τελευταία σκονουλα ινοφερτ που είχα. Κ τα pregnacare δεν έχουν έρθει ακόμη. Θα πάω αύριο να τα πάρω. Δνε υπάρχει θέμα που δεν θα πάρω κάτι σήμερα έτσι δνε είναι? Κ αύριο θα ξεκινήσω τα pregnacare. 

Δν πειράζει για 1-2 μέρες αν δν πίεις!!Κ γω τα ξεκίνησα πάλι!!Κ παρόλο που τα είχα κόψει για 3 μήνες ο κύκλος μου ήταν μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δν πειράζει για 1-2 μέρες αν δν πίεις!!Κ γω τα ξεκίνησα πάλι!!Κ παρόλο που τα είχα κόψει για 3 μήνες ο κύκλος μου ήταν μια χαρά!!

Οκ τέλεια ευχαριστώ... Γιατί τα έφεραν αλλά δεν ήμουν σπίτι.. Κ δεν ξέρω αν προλάβω ν πάω να τα πάρω σήμερα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...