Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είχα ΠΗΤ 4/9 χαχαχα.... Ακόμα τίποτα! Την έχει καταβρει η μικρούλα μέσα στην κοιλίτσα και δε λέεινα βγει! Ουφ!!! Πως νιώθετε γενικά; Η ψυχολογία σας; ακμαία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα......mariloo  γεννήσες;;;

 

Οι υπόλοιπες είδατετα μωράκια σας;;; 

Εγώ θα τον δω τ Δευτέρα!!!!!!!!!

 

Αλλά ειμαι χαλια... Μια βδ (μόλις ηρθα) διάρροια και πολλεεες  βλεννες ... να ανησύχησω;;;

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα......mariloo  γεννήσες;;;

 

Οι υπόλοιπες είδατετα μωράκια σας;;; 

Εγώ θα τον δω τ Δευτέρα!!!!!!!!!

 

Αλλά ειμαι χαλια... Μια βδ (μόλις ηρθα) διάρροια και πολλεεες  βλεννες ... να ανησύχησω;;;

???

καλημερα κοριτσάρα! Σήμερα έχει ραντεβού η @Mamounitsa! εγώ από βδομάδα.

Χαίρομαι πολύ που θα δεις το αντράκι σου!! 
Έχω διαβάσει ότι η διάρροια είναι σημάδι τοκετού, αλλά είπαμε να μη πιστεύουμε ότι διαβάζουμε! Δε ξέρω τι να σου πω.. να μένεις ηρεμη! Το θετικό είναι ότι θα το δεις σύντομα, κ αν κάτι σε ανησυχεί γιατί δε παίρνεις ένα τηλεφωνο να ρωτήσεις σε αυτόν που θα πας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

καλημερα κοριτσάρα! Σήμερα έχει ραντεβού η @Mamounitsa! εγώ από βδομάδα.

Χαίρομαι πολύ που θα δεις το αντράκι σου!! 
Έχω διαβάσει ότι η διάρροια είναι σημάδι τοκετού, αλλά είπαμε να μη πιστεύουμε ότι διαβάζουμε! Δε ξέρω τι να σου πω.. να μένεις ηρεμη! Το θετικό είναι ότι θα το δεις σύντομα, κ αν κάτι σε ανησυχεί γιατί δε παίρνεις ένα τηλεφωνο να ρωτήσεις σε αυτόν που θα πας;;

Είναι εξωτερικό ιατρείο... δε θέλω να ενοχλήσω.... :(

κ εγώ γ αυτό ρωτάω ωτ νε αγχώνει η διάρροια... :( κ οι βλεννες.. έκανα πολλά ταξίδια... 

:(

 

τι ωραία π.ια το δεις κ.εσυ σε λίγες μέρες...!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου! Είναι μια πολύ ωραία μέρα μιας και θα δω στο σποράκι μου μετά από ένα μήνα! Ξύπνησα και έχω κούρα ομορφιάς χαχαα ξύρισμα στα τύφλα χαχα!!! 

Έχω και εγώ πολλές απορίες ελπίζω να θυμηθώ να τα ρωτήσω όλα! 

Ετοίμασα βαλιτσουλα με ολα τα δικά μου το μόνο που μου έχει μηνει είναι να πλύνω του μωρού να δω τι θα πάρω μαζί μου στο ιδιωτικό λένε μόνο τι θα φορέσει για έξοδο πρέπει να έχω μαζί εγώ πείρα και τρις πάνες μπας και! Είμαι ετοιμη πρακτικά ψυχολογικά αντίθετος καθόλου!!! 

@mommy96 και εγώ έχω ακούσει πως είναι σημάδια τοκετού αλλά ίσως και να κουραστικες με τις μετακινήσεις!! Κάτσε να δεις πως θα εξελιχθεί!!

@Soto εσυ τι κανεις έτοιμη η δική σου ή βαλιτσουλα? Ψυχολογία!?

Οι υπόλοιπες? Νομίζω και κάποια άλλη είχε ραντεβού μαζί με εμένα η κάνα 2 μέρες πριν από εμένα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa να χαρώ εγώ ενέργεια!! ❤️ είδες τι κάνει ο γιος χαχαχ! Πολύ μ αρέσει που ξύπνησες έτσι κ το μεταφέρεις κ σε μας!  Τις ερωτήσεις εγώ τις γράφω για να τις θυμηθω! ο γιατρός με κοροιδεύει κάθε φορα που βγάζω το μπλοκάκι! 

Απο ψυχολογία φίλη μου, δεν είμαι στα πολύ καλά μου! απο χθες ένιωθα περίεργα, το βράδυ δε, μαρτύρησα. Έκανα μπάνιο μες τη μαύρη νύχτα να δροσιστώ κ να χαλαρώσω, στριφογύρναγα, σκεφτόμουν ό,τι να ναι, νεύρα είχα, δε μίλαγα στον άντρα μου. Νομίζω ότι τελικά έχω αγχωθεί όσο να ναι.. είναι κ το σπίτι γεμάτο με πράγματα από δω κ από κει, κ όσο πλησιάζει ο καιρός δε μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι θα έχω έναν μικρούλη άνθρωπο. Με αγχώνει κ το πόσο θα αλλάξει η ζωή μου.. 

Τη βαλίτσα τη δικιά μου την έχω σχεδον έτοιμη, του μωρού θέλω να πλύνω τα ρουχαλάκια όπως κ συ!

@mommy96 εύχομαι σύντομα να νιώσεις καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Soto είπε:

@Mamounitsa να χαρώ εγώ ενέργεια!! ❤️ είδες τι κάνει ο γιος χαχαχ! Πολύ μ αρέσει που ξύπνησες έτσι κ το μεταφέρεις κ σε μας!  Τις ερωτήσεις εγώ τις γράφω για να τις θυμηθω! ο γιατρός με κοροιδεύει κάθε φορα που βγάζω το μπλοκάκι! 

Απο ψυχολογία φίλη μου, δεν είμαι στα πολύ καλά μου! απο χθες ένιωθα περίεργα, το βράδυ δε, μαρτύρησα. Έκανα μπάνιο μες τη μαύρη νύχτα να δροσιστώ κ να χαλαρώσω, στριφογύρναγα, σκεφτόμουν ό,τι να ναι, νεύρα είχα, δε μίλαγα στον άντρα μου. Νομίζω ότι τελικά έχω αγχωθεί όσο να ναι.. είναι κ το σπίτι γεμάτο με πράγματα από δω κ από κει, κ όσο πλησιάζει ο καιρός δε μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι θα έχω έναν μικρούλη άνθρωπο. Με αγχώνει κ το πόσο θα αλλάξει η ζωή μου.. 

Τη βαλίτσα τη δικιά μου την έχω σχεδον έτοιμη, του μωρού θέλω να πλύνω τα ρουχαλάκια όπως κ συ!

@mommy96 εύχομαι σύντομα να νιώσεις καλύτερα!! 

Νταξη αυτά που έχεις είναι λογικά! Και τα νευρα και η αγονια το πως θα είναι ο πρώτος καιρός στο σπίτι είναι απόλυτα φυσιολογικό και εγώ τα σκέφτομαι όλα αυτά αλλά ποιο πολύ το πάω με τη σειρά αγχώνομαι πρώτα για τον τοκετό μετά για το θηλασμό και μετά για το ότι θα έχω την ευθύνη ενός μικρού που κύριος θα θέλει μόνο τη μαμά του! 

Ωραία οπωτε είμαστε έτοιμες! Τουλάχιστον πρακτικά!! Εσύ τώρα πότε έχεις ραντεβού? Εσύ κοντεβει κι όλας εγώ να δω τι θα μου πει σήμερα! Καλά κάνεις και έχεις σημειώσεις εμένα δεν είναι και πολύ ομιλιτικος με το τσιγκελι θα του τα βγάλω χαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαα δεν υπάρχεις @Mamounitsa ! εσύ κ στο άγχος σου βάζεις πρόγραμμα!! :D Πρώτα θα αγχωθώ γι αυτό, μετά για εκεινο... χαχααχ! 
Ραντεβού έχω ή την άλλη Τετάρτη ή την Παρασκευή. χαχα βομβαρδισε τον με ερωτήσεις κ να επιμένεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχαχαα δεν υπάρχεις @Mamounitsa ! εσύ κ στο άγχος σου βάζεις πρόγραμμα!! :D Πρώτα θα αγχωθώ γι αυτό, μετά για εκεινο... χαχααχ! 
Ραντεβού έχω ή την άλλη Τετάρτη ή την Παρασκευή. χαχα βομβαρδισε τον με ερωτήσεις κ να επιμένεις!! 

Χαχαχα δεν είναι βάση προγράμματος είναι ότι φοβάμαι τόσο πολύ για τη γέννα που δεν μπορώ να σκεφτώ και για μια εβδομάδα μετά χαχαχα! 

Αντε κοντεβει και εσύ να δεις το. Μπεμπακι!!! Θα σας πω νέα το βράδυ που θα γυρησω!! Παρακαλώ να έχει γυρησει!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα να πω η καλημέρα?? Πριν λίγο γυρησα από το γιατρό και είμαι λιώμα! @Ονουςμαςειναιαληταριο 5:30 είχα ραντεβού και μπήκα 8:10 χααχα  βγήκα 10παρα!!!

Ο μπέμπης επιτέλους γυρησε αλλά ο γιατρός έμεινε έκπληκτος με τις μαγουλες του είναι για τσίμπημα 2300 το αγόρι μου έχει πάρει λέει πολύ ως που θα φτάσει ελπίζω αυτό να μην είναι λόγος για καισαρική! 

Επόμενο ραντεβού 24/9 στα γενέθλια μου! Πρόβλεψη δεν μου έκανε!!! 

Αυτό που με ανυσυχησε είναι πως είχα ψηλά λευκα αιμοσφαίρια αλλά εγώ δεν είχα αρρωστήσει!  Αααα και ξέχασα είναι ίδιος ή μαμά του χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα να πω η καλημέρα?? Πριν λίγο γυρησα από το γιατρό και είμαι λιώμα! @Ονουςμαςειναιαληταριο 5:30 είχα ραντεβού και μπήκα 8:10 χααχα  βγήκα 10παρα!!!

Ο μπέμπης επιτέλους γυρησε αλλά ο γιατρός έμεινε έκπληκτος με τις μαγουλες του είναι για τσίμπημα 2300 το αγόρι μου έχει πάρει λέει πολύ ως που θα φτάσει ελπίζω αυτό να μην είναι λόγος για καισαρική! 

Επόμενο ραντεβού 24/9 στα γενέθλια μου! Πρόβλεψη δεν μου έκανε!!! 

Αυτό που με ανυσυχησε είναι πως είχα ψηλά λευκα αιμοσφαίρια αλλά εγώ δεν είχα αρρωστήσει!  Αααα και ξέχασα είναι ίδιος ή μαμά του χαχαχαχ 

Πωπωω!! ;ο 

Αντρακλααςςς?? 

Στις 24/9 θα εεχεις μπει στο μηνα σου;; η οχι ακομαα;

Νομιζω και εγω στην τελευταια εξεταση ειχα υψηλα λευκα αλλα δεν μου το σχολιασε καν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα να πω η καλημέρα?? Πριν λίγο γυρησα από το γιατρό και είμαι λιώμα! @Ονουςμαςειναιαληταριο 5:30 είχα ραντεβού και μπήκα 8:10 χααχα  βγήκα 10παρα!!!

Ο μπέμπης επιτέλους γυρησε αλλά ο γιατρός έμεινε έκπληκτος με τις μαγουλες του είναι για τσίμπημα 2300 το αγόρι μου έχει πάρει λέει πολύ ως που θα φτάσει ελπίζω αυτό να μην είναι λόγος για καισαρική! 

Επόμενο ραντεβού 24/9 στα γενέθλια μου! Πρόβλεψη δεν μου έκανε!!! 

Αυτό που με ανυσυχησε είναι πως είχα ψηλά λευκα αιμοσφαίρια αλλά εγώ δεν είχα αρρωστήσει!  Αααα και ξέχασα είναι ίδιος ή μαμά του χαχαχαχ 

Καλησπερα/καλημερα, μιας και ετυχε να ειμαι ξυπνια ειπα ας ενημερωσω : στην εγκυμοσυνη, και ιδιαιτερα στα τελευταια σταδια της, τα λευκα ειναι ανεβασμενα (σε σχεση με τις τιμες ενος υγιους ατομου), αλλα κι εκει εξαρταται ποσο ανεβασμενα. Σε υπερβολικα υψηλες τιμες μπορει ο γιατρος να διερευνησει την πιθανοτητα φλεγμονης ή μόλυνσης αλλα συχνοτερα οφειλεται μονο στην εγκυμοσυνη. Κι αυτο - αυτο ειναι προσωπικη αποψη- κυριως επειδη προκειται και για μια περιοδο της ζωής μιας γυναικας που νομιζω οτι ευκολα θα δωσει σημασια σε "σημαδια" που να προδιδουν καποιο προβληματακι, απο αγχος μην τυχον και σχετιζεται με την εγκυμοσυνη της, οποτε δυσκολα περνά απαρατήρητη μια φλεγμονη ικανη να ανεβάσει τοσο πολυ τα λευκα. Ηταν το ιατρικο δελτιο των 12.30!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Πωπωω!! ;ο 

Αντρακλααςςς?? 

Στις 24/9 θα εεχεις μπει στο μηνα σου;; η οχι ακομαα;

Νομιζω και εγω στην τελευταια εξεταση ειχα υψηλα λευκα αλλα δεν μου το σχολιασε καν!!

Άντρακλας δε θα πει τίποτα ο γιατρός έλεγε κοίτα μάγουλα χααχα! 21-9 μπενω στο μήνα μου! 

Αν μπορέσεις και βρεις τις εξετάσεις σου πες μου την τιμή που είχες γιατί κοντεβω να σκάσω!! Φοβάμαι πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Άντρακλας δε θα πει τίποτα ο γιατρός έλεγε κοίτα μάγουλα χααχα! 21-9 μπενω στο μήνα μου! 

Αν μπορέσεις και βρεις τις εξετάσεις σου πες μου την τιμή που είχες γιατί κοντεβω να σκάσω!! Φοβάμαι πολύ! 

11, 1 χιλιαδες  ηταν και το οριο ειναι 10.5χιλιαδες !! Γιατι καλε; σου ειπε κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

11, 1 χιλιαδες  ηταν και το οριο ειναι 10.5χιλιαδες !! Γιατι καλε; σου ειπε κατι;

Σε ευχαριστω που μπήκες στον κόπο να το κοιτάξεις! Είχες τόσο χορις να έχεις αρωστεισει η κάτι χωρίς λογο!? 

Μου λέει πέρασες κάποια ίωση κάτι λέω όχι γιατί μου λέει είναι ανεβασμένα τα λευκα ήταν 9,15!!!!!

Το θέμα είναι πως εγώ εδώ και κάνα μήνα έχω κάποιες μέρες για ακρίβεια νύχτες με πιάνουν έντονοι πονοι στο στομαχι ψηλά σχεδόν ανάμεσα από το στήθος και πονάω τόσο που μου κόβετε η ανάσα μόλις πάω τουαλέτα... Σιγά σιγά ο πόνος υποχωρεί είχα σκεφτεί πως ίσως είναι ο μικρός και μου ζουλουσε το έντερο και το παρθένα τον ρώτησα και μου είπε πως δεν είναι και να πάω σε γατρενρερολογο και καρδιολόγο το θέμα είναι πως εγώ τώρα το συνδιασα και με τα λευκα και τα έχω χρειαστεί!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστω που μπήκες στον κόπο να το κοιτάξεις! Είχες τόσο χορις να έχεις αρωστεισει η κάτι χωρίς λογο!? 

Μου λέει πέρασες κάποια ίωση κάτι λέω όχι γιατί μου λέει είναι ανεβασμένα τα λευκα ήταν 9,15!!!!!

Το θέμα είναι πως εγώ εδώ και κάνα μήνα έχω κάποιες μέρες για ακρίβεια νύχτες με πιάνουν έντονοι πονοι στο στομαχι ψηλά σχεδόν ανάμεσα από το στήθος και πονάω τόσο που μου κόβετε η ανάσα μόλις πάω τουαλέτα... Σιγά σιγά ο πόνος υποχωρεί είχα σκεφτεί πως ίσως είναι ο μικρός και μου ζουλουσε το έντερο και το παρθένα τον ρώτησα και μου είπε πως δεν είναι και να πάω σε γατρενρερολογο και καρδιολόγο το θέμα είναι πως εγώ τώρα το συνδιασα και με τα λευκα και τα έχω χρειαστεί!!!! 

Οχι δεν ειχα αρρωστησει απο οσο θυμαμαιι..

Δεν νομιζω ρε συ να εχει καποια σχεση ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Οχι δεν ειχα αρρωστησει απο οσο θυμαμαιι..

Δεν νομιζω ρε συ να εχει καποια σχεση ?

 

 

Δεν έχω ιδέα πραγματικά θα πάρω τηλ στο καλό μας νοσοκομείο να δω αν έχουμε γατρενρερολογο μπας και κλείσω ραντεβού να δούμε!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δεν έχω ιδέα πραγματικά θα πάρω τηλ στο καλό μας νοσοκομείο να δω αν έχουμε γατρενρερολογο μπας και κλείσω ραντεβού να δούμε!!!!!! 

Ωχ καταλαβα ? θα σου κλεισουν σε κανα διμηνο;ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ωχ καταλαβα ? θα σου κλεισουν σε κανα διμηνο;ρ

Χαχαχα είσαι πιο αισιόδοξη από εμένα ότι θα έχει και θα είναι μετά από δύο μήνες εγώ λέω μήπως δεν έχει καθόλου μετά θα πάρω και μια στο ικα και μετά θα σκάσω το 50€ χαχαχα λέω μπας και το γλυτώσω! Ούτος η άλλος τώρα δεν μπορεί να μου κάνει τίποτα ούτε ακτίνες ούτε φάρμακα τίποτα για γαστροσκοπιση δεν το σκεφτωμε καν!!! Ε τώρα να πάω και να μην είναι κάτι και είναι 50€ κρίμα είναι που μακάρι βέβαια να μην έχω τίποτα και χαλάλι του!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα είσαι πιο αισιόδοξη από εμένα ότι θα έχει και θα είναι μετά από δύο μήνες εγώ λέω μήπως δεν έχει καθόλου μετά θα πάρω και μια στο ικα και μετά θα σκάσω το 50€ χαχαχα λέω μπας και το γλυτώσω! Ούτος η άλλος τώρα δεν μπορεί να μου κάνει τίποτα ούτε ακτίνες ούτε φάρμακα τίποτα για γαστροσκοπιση δεν το σκεφτωμε καν!!! Ε τώρα να πάω και να μην είναι κάτι και είναι 50€ κρίμα είναι που μακάρι βέβαια να μην έχω τίποτα και χαλάλι του!! 

Σε πιανει συνεχεια ο πονος ;;

Στο νοσοκομειο παντως δεν παω ποτε , δεν τους εμπιστευομαι ;ρ 

Οποτε τι εξεταση θα σου κανουν; απλα θα πεις τα συμπτωματα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Σε πιανει συνεχεια ο πονος ;;

Στο νοσοκομειο παντως δεν παω ποτε , δεν τους εμπιστευομαι ;ρ 

Οποτε τι εξεταση θα σου κανουν; απλα θα πεις τα συμπτωματα ;

Και καλά κάνεις και δεν πας και εγώ τώρα είναι που έπεσα στην ανάγκη και που δεν θα μου κάνουν τίποτα πάω να τους πω πως νιώθω και να μου πουν αν είναι ανυσυχιτικο αν δεν είναι δεν θα κανω τίποτα αν τώρα είναι σοβαρά θα πάω έξω σε γιατρο! Η αλήθεια είναι ότι μόνο νοσοκομείο δεν είναι αυτό! 

Ο πόνος με πιάνει μια στις 10 μέρες κατά μέσο ωρο τον τελευταίο περίπου μήνα!πόνος που δεν τον αντέχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Και καλά κάνεις και δεν πας και εγώ τώρα είναι που έπεσα στην ανάγκη και που δεν θα μου κάνουν τίποτα πάω να τους πω πως νιώθω και να μου πουν αν είναι ανυσυχιτικο αν δεν είναι δεν θα κανω τίποτα αν τώρα είναι σοβαρά θα πάω έξω σε γιατρο! Η αλήθεια είναι ότι μόνο νοσοκομείο δεν είναι αυτό! 

Ο πόνος με πιάνει μια στις 10 μέρες κατά μέσο ωρο τον τελευταίο περίπου μήνα!πόνος που δεν τον αντέχω 

Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο, στα εκτακτα αν πας δεν θα βρεις ποτε ετσι;;

Ελπιζω να μην ειναιι κατιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο, στα εκτακτα αν πας δεν θα βρεις ποτε ετσι;;

Ελπιζω να μην ειναιι κατιιι

Αα ποτέ τι λες τώρα άσε που για να σε δεχτούν στα έκτακτα αν δε σε δουν να ψυχοραγεις δε σ δεχοντε χαχα! 

Αναρωτιέμαι είναι κ αλλού έτσι αμμα είμαστε οι μόνοι να μπουμε στο Γκίνες χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Αα ποτέ τι λες τώρα άσε που για να σε δεχτούν στα έκτακτα αν δε σε δουν να ψυχοραγεις δε σ δεχοντε χαχα! 

Αναρωτιέμαι είναι κ αλλού έτσι αμμα είμαστε οι μόνοι να μπουμε στο Γκίνες χαχα 

Γενικα στην ελλαδα ειμαστε χαλι σαν δημοσιο ;ρ αλλα εδω παραπαει ..

Καλημερααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μυρτώ87 είπε:

Καλησπερα/καλημερα, μιας και ετυχε να ειμαι ξυπνια ειπα ας ενημερωσω : στην εγκυμοσυνη, και ιδιαιτερα στα τελευταια σταδια της, τα λευκα ειναι ανεβασμενα (σε σχεση με τις τιμες ενος υγιους ατομου), αλλα κι εκει εξαρταται ποσο ανεβασμενα. Σε υπερβολικα υψηλες τιμες μπορει ο γιατρος να διερευνησει την πιθανοτητα φλεγμονης ή μόλυνσης αλλα συχνοτερα οφειλεται μονο στην εγκυμοσυνη. Κι αυτο - αυτο ειναι προσωπικη αποψη- κυριως επειδη προκειται και για μια περιοδο της ζωής μιας γυναικας που νομιζω οτι ευκολα θα δωσει σημασια σε "σημαδια" που να προδιδουν καποιο προβληματακι, απο αγχος μην τυχον και σχετιζεται με την εγκυμοσυνη της, οποτε δυσκολα περνά απαρατήρητη μια φλεγμονη ικανη να ανεβάσει τοσο πολυ τα λευκα. Ηταν το ιατκαλημεραρικο δελτιο των 12.30!!!

Καλημέρα ευχαρσιτω! Ναι δεν ξέρω αλλά αυτό που λες είναι καθησυχαστικο αρκετά! Με τρόμαξε λίγο μπορώ να πω δεν μου είπε και αυτός κάτι αλλά μου έβαλε ιδέες δεν θέλει και πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...