Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Για τα βραχιολακια ναυτιας έχει ακούσει κάποια κάτι?? Είμαι πολύ Χάλια... Δε βλέπω να μου περνάει σύντομα... 

Λένε δεν κάνουν τίποτα. Με είχαν τότε όλοι αποτρέψει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimaki83 είπε:

Λένε δεν κάνουν τίποτα. Με είχαν τότε όλοι αποτρέψει. ?

Εγώ τα παρήγγειλα στη φαρμακοποιό μου. Απελπισία. Μόνο φρυγανιές τρώω..... Κ λίγο τυρί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααα....οπως καθομουν χθες και αγναντευα την θαλασσα ξαφνικα ενιωσα δυο τρει φορες κατι σαν δεν ξερω πως να το περιγραψω λιγο πιο πανω και πιο δεξια απο τον αφαλο...πειτε μου λετε να ταν καποιο απ τα ζουζουνια μου;το νιωσα το ιδιο και σημερα το πρωι που ημουν ξαπλωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κοριτσιαααααααα....οπως καθομουν χθες και αγναντευα την θαλασσα ξαφνικα ενιωσα δυο τρει φορες κατι σαν δεν ξερω πως να το περιγραψω λιγο πιο πανω και πιο δεξια απο τον αφαλο...πειτε μου λετε να ταν καποιο απ τα ζουζουνια μου;το νιωσα το ιδιο και σημερα το πρωι που ημουν ξαπλωμενη

Εγώ λέω ναιιιιιιιιι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κΑνετε κορίτσια ; Εγώ ακριβώς 18. & 1 νομίζω πως τον άκουσα . Είναι καμία από Θεσσαλονίκη που Ίαν γεννήσει η διαβαλκανικό η γεννεσις ; Επίσης έκανε καμία 3D υπέρηχο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Souko είπε:

Τι κΑνετε κορίτσια ; Εγώ ακριβώς 18. & 1 νομίζω πως τον άκουσα . Είναι καμία από Θεσσαλονίκη που Ίαν γεννήσει η διαβαλκανικό η γεννεσις ; Επίσης έκανε καμία 3D υπέρηχο ;

Εγώ πρώτα ο Θεός θ γεννήσω βιοκλινικη. Στο κέντρο. Εκεί γέννησα και το πρώτο μου. Είναι ο γιατρός μου. Σίγουρα μάλλον το άκουσες. 

Τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κοριτσιαααααααα....οπως καθομουν χθες και αγναντευα την θαλασσα ξαφνικα ενιωσα δυο τρει φορες κατι σαν δεν ξερω πως να το περιγραψω λιγο πιο πανω και πιο δεξια απο τον αφαλο...πειτε μου λετε να ταν καποιο απ τα ζουζουνια μου;το νιωσα το ιδιο και σημερα το πρωι που ημουν ξαπλωμενη

Εννοείται το ένιωσες!!!

Εγώ είμαι 15w+3d και νομίζω ότι εδώ και 3 μέρες μία φορά την ημέρα κάτι νιώθω. Ξέρω ότι δεν είναι έντερο γιατί είναι δεύτερο παιδί και έχω την εμπειρία με τόση κλωτσιά που έφαγα στο πρώτο αλλά σκέφτομαι μήπως είναι ιδέα μου. Δεν είμαι χοντρή αλλά ούτε σίγουρα αδύνατη (παχουλοκομψή εν ολίγοις) για να μπορώ να πω με σιγουριά ότι τον ένιωσα από τόσο νωρίς. Την περασμένη φορά τον ένιωσα 19-20η εβδομάδα νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimaki83 είπε:

Εννοείται το ένιωσες!!!

Εγώ είμαι 15w+3d και νομίζω ότι εδώ και 3 μέρες μία φορά την ημέρα κάτι νιώθω. Ξέρω ότι δεν είναι έντερο γιατί είναι δεύτερο παιδί και έχω την εμπειρία με τόση κλωτσιά που έφαγα στο πρώτο αλλά σκέφτομαι μήπως είναι ιδέα μου. Δεν είμαι χοντρή αλλά ούτε σίγουρα αδύνατη (παχουλοκομψή εν ολίγοις) για να μπορώ να πω με σιγουριά ότι τον ένιωσα από τόσο νωρίς. Την περασμένη φορά τον ένιωσα 19-20η εβδομάδα νομίζω.

Μην ξεχνας οτι στην δευτερη εγκυμοσυνη ετσι κ αλλιως ακουγονται νωριτερα ..οποτε κ εσύ μαλλον το ακους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Μην ξεχνας οτι στην δευτερη εγκυμοσυνη ετσι κ αλλιως ακουγονται νωριτερα ..οποτε κ εσύ μαλλον το ακους!!!

Εγώ πριν ξάπλα εντελώς ένιωσα κάτι περίεργα στον αφαλο εκεί. Ειναι πολύ νωρίς 13 κ 4μερες... Αλλά το κοίταξα περίεργα γτ μου φάνηκε περίεργο. Ήταν τρία περίεργα χτυπήματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Εγώ πριν ξάπλα εντελώς ένιωσα κάτι περίεργα στον αφαλο εκεί. Ειναι πολύ νωρίς 13 κ 4μερες... Αλλά το κοίταξα περίεργα γτ μου φάνηκε περίεργο. Ήταν τρία περίεργα χτυπήματα 

Για μωρό πολύ νωρίς... Για έντερο... Ήταν κάπως διαφορετικό.... Δε ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Κάτι έχει πάθει και από κάθε τοπικ μου εμφανίζει μόνο την πρώτη σελίδα..
Μόλις επιλέγω την τελευταία γράφει loading , οτι τη φορτώνει δηλαδή αλλά δεν την εμφανίζει ποτέ.. 
Έχετε κανένα πρόβλημα εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Κάτι έχει πάθει και από κάθε τοπικ μου εμφανίζει μόνο την πρώτη σελίδα..
Μόλις επιλέγω την τελευταία γράφει loading , οτι τη φορτώνει δηλαδή αλλά δεν την εμφανίζει ποτέ.. 
Έχετε κανένα πρόβλημα εσείς?

Ναι κ γω τα ίδια. Αλλά σήμερα άνοιξε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Ναι κ γω τα ίδια. Αλλά σήμερα άνοιξε 

Αλήθεια?? Και τρόμαξα οτι κάτι έγινε στο λογαριασμό μου.. οπότε κάνω υπομονή να φτιάξει και το δικό μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Αλήθεια?? Και τρόμαξα οτι κάτι έγινε στο λογαριασμό μου.. οπότε κάνω υπομονή να φτιάξει και το δικό μου..

Κ γω έτσι νόμισα ότι με ξαπόστειλε χαχαχαχαχαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κ γω έτσι νόμισα ότι με ξαπόστειλε χαχαχαχαχαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Γιατί καλέ ?? Τι του κάναμε για να μας διώξει???  χαχαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς τη μπέμπα μας την είδαμε εχθές.. ήταν πολύ ζωηρή και τη χαρήκαμε τη ζουζούνα..
ο άντρας μου είχε ένα γέλιο μέχρι τα αυτιά.. λοιπόν  δεν περίμενα οτι θα τον έβλεπα ποτέ έτσι.. χαχαχαχα θα γίνει πολύ χαζο μπαμπάς...
Η γιατρός σε κάποια φάση ζούληξε την κοιλίτσα και η μικρή γύρισε κορίτσια και κοίταξε προς εκείνη την κατεύθυνση και μετά άπλωσε το χέρι.. 2 φορές το έκανε για να σιγουρευτεί οτι δεν είναι τυχαίο..
Ο αντρούλης μου λοιπόν λέει.. το παιδί είναι έξυπνο.. πήρε από 'μένα!!!! Του πετάς τον υπέρηχο στο κεφάλι εκείνη την ώρα ή δεν του τον πετάς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εμείς τη μπέμπα μας την είδαμε εχθές.. ήταν πολύ ζωηρή και τη χαρήκαμε τη ζουζούνα..
ο άντρας μου είχε ένα γέλιο μέχρι τα αυτιά.. λοιπόν  δεν περίμενα οτι θα τον έβλεπα ποτέ έτσι.. χαχαχαχα θα γίνει πολύ χαζο μπαμπάς...
Η γιατρός σε κάποια φάση ζούληξε την κοιλίτσα και η μικρή γύρισε κορίτσια και κοίταξε προς εκείνη την κατεύθυνση και μετά άπλωσε το χέρι.. 2 φορές το έκανε για να σιγουρευτεί οτι δεν είναι τυχαίο..
Ο αντρούλης μου λοιπόν λέει.. το παιδί είναι έξυπνο.. πήρε από 'μένα!!!! Του πετάς τον υπέρηχο στο κεφάλι εκείνη την ώρα ή δεν του τον πετάς???

Τον πετάς..... 

Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Εμείς τη μπέμπα μας την είδαμε εχθές.. ήταν πολύ ζωηρή και τη χαρήκαμε τη ζουζούνα..
ο άντρας μου είχε ένα γέλιο μέχρι τα αυτιά.. λοιπόν  δεν περίμενα οτι θα τον έβλεπα ποτέ έτσι.. χαχαχαχα θα γίνει πολύ χαζο μπαμπάς...
Η γιατρός σε κάποια φάση ζούληξε την κοιλίτσα και η μικρή γύρισε κορίτσια και κοίταξε προς εκείνη την κατεύθυνση και μετά άπλωσε το χέρι.. 2 φορές το έκανε για να σιγουρευτεί οτι δεν είναι τυχαίο..
Ο αντρούλης μου λοιπόν λέει.. το παιδί είναι έξυπνο.. πήρε από 'μένα!!!! Του πετάς τον υπέρηχο στο κεφάλι εκείνη την ώρα ή δεν του τον πετάς???

Όλοι ίδιοι είναι....και μένα το ίδιο κάνει. Ένα χαμόγελο "κοίτα τι έκανα". Την μπέμπα την είδαμε την Δευτέρα. Είμασταν 21+1.Είναι υπερκινητικη και ζυγίζει 425γρ. Έχω πρόσθιο πλακούντα και γι αυτό δεν την έχω ακούσει ακόμα. Επίσης έχει τα πόδια στην κύστη μου εξού και η συχνοουρια. 

Το πρόβλημα είναι ότι ο γιατρός μου έβαλε χέρι, γτ έχω ήδη πάρει 11κιλα. Αυτό τον μήνα δεν πρέπει να πάρω γρ. Έχω αγχωθεί πολύ με το θέμα φαγητό. Πότε δεν μου έχει ξανατυχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Akrivoul είπε:

Όλοι ίδιοι είναι....και μένα το ίδιο κάνει. Ένα χαμόγελο "κοίτα τι έκανα". Την μπέμπα την είδαμε την Δευτέρα. Είμασταν 21+1.Είναι υπερκινητικη και ζυγίζει 425γρ. Έχω πρόσθιο πλακούντα και γι αυτό δεν την έχω ακούσει ακόμα. Επίσης έχει τα πόδια στην κύστη μου εξού και η συχνοουρια. 

Το πρόβλημα είναι ότι ο γιατρός μου έβαλε χέρι, γτ έχω ήδη πάρει 11κιλα. Αυτό τον μήνα δεν πρέπει να πάρω γρ. Έχω αγχωθεί πολύ με το θέμα φαγητό. Πότε δεν μου έχει ξανατυχει.

Κ γω πήρα πολλά άλλα έχω θυρεοειδή κ πριστηκα. 8...πρώτο τρίμηνο. Έχασα από την Κυριακή τα 4 λόγο υπερεμεσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κ γω πήρα πολλά άλλα έχω θυρεοειδή κ πριστηκα. 8...πρώτο τρίμηνο. Έχασα από την Κυριακή τα 4 λόγο υπερεμεσης

Μη σκας μην αγχώνεσαι. Ας λέει. Οι γιατροί όλο λένε. Θα τα καταφέρεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Κάτι έχει πάθει και από κάθε τοπικ μου εμφανίζει μόνο την πρώτη σελίδα..
Μόλις επιλέγω την τελευταία γράφει loading , οτι τη φορτώνει δηλαδή αλλά δεν την εμφανίζει ποτέ.. 
Έχετε κανένα πρόβλημα εσείς?

εμενα μου το κανει εδω και μια εβδομαδα αν δεν κανω καθος. και εγω οτι το κανει μονο σε μενα νομιζα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Για μωρό πολύ νωρίς... Για έντερο... Ήταν κάπως διαφορετικό.... Δε ξέρω... 

το μπεμπακι ειναι! ειναι το δευτερο μπεμπακι σου αρα ετσι κ αλλιως το νιωθεις πολυ νωρις λενε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Akrivoul είπε:

Όλοι ίδιοι είναι....και μένα το ίδιο κάνει. Ένα χαμόγελο "κοίτα τι έκανα". Την μπέμπα την είδαμε την Δευτέρα. Είμασταν 21+1.Είναι υπερκινητικη και ζυγίζει 425γρ. Έχω πρόσθιο πλακούντα και γι αυτό δεν την έχω ακούσει ακόμα. Επίσης έχει τα πόδια στην κύστη μου εξού και η συχνοουρια. 

Το πρόβλημα είναι ότι ο γιατρός μου έβαλε χέρι, γτ έχω ήδη πάρει 11κιλα. Αυτό τον μήνα δεν πρέπει να πάρω γρ. Έχω αγχωθεί πολύ με το θέμα φαγητό. Πότε δεν μου έχει ξανατυχει.

Εγώ ξεκίνησα 52 και έχω φτάσει 60 κιλά .. η γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικό γιατί ήμουν πολύ αδύνατη.. δεν ξέρω.. και εγώ έχω αγχωθεί όμως νομίζω είναι μια περίοδος που δεν θέλω να σκέφτομαι τα κιλά.. όταν με το καλό γεννήσουμε θα τα χάσουμε βρε κορίτσια .. τα μωρά μας να είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...