Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

πωω βρε κορίτσια τι περνάμε όλες!!!!!

@sansaμου μακάρι να αποδώσουν και τα τρία!!!

Εγώ έκανα ωοληψία σήμερα πήραμε και τα δύο ευτυχώς... δεν είναι καλής ποιότητας όμως!!!! Περιμένουμε τώρα να δούμε αν θα προχωρήσουν. Ουφφφφφ

Μακάρι να τα καταφέρουν Ελένη μου!!!  Θα περιμένουμε νέα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!χθές όπως σας είπα έκανα εβρυομεταφορά με 2 βλαστοκύστες..ήμουνα πολυ θετική μέχρι το βράδυ...είμαι στην 23η ημέρα του κύκλου και απο χθες το βράδυ με επιασε εκεινη η ατιμη ημικρανια που με πιανει πααααντα λίγες μερες πριν την περιοδο!και σημερα ποναω...μου κοπηκαν τα φτερα..ξέρω,ειναι κριμα απο την δευτερη μερα να σκεφτομαι αρνητικα,αλλα ητανε αναγκη να με πιασει αυτη η καταραμενη ημικρανια??ας ελπισουμε οτι δεν σημαινει οτι ερχεται περιοδος και οτι ειναι απ τις ορμονες γενικα.... @nikona μου εσυ τι λες??εσυ ξέρεις αρκετα..έσκασα σήμερα...κακως μεν,αλλα εσκασα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

πωω βρε κορίτσια τι περνάμε όλες!!!!!

@sansaμου μακάρι να αποδώσουν και τα τρία!!!

Εγώ έκανα ωοληψία σήμερα πήραμε και τα δύο ευτυχώς... δεν είναι καλής ποιότητας όμως!!!! Περιμένουμε τώρα να δούμε αν θα προχωρήσουν. Ουφφφφφ

Ελένη μου σήμερα θα έχεις νεότερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι δεν πέφτω Έμ μου με τίποτα! Νιώθω όμως τόσο κουρασμένη. Μου είπαν στην πρώτη κανονική περίοδο μπορώ να προχωρήσω.Αλλα πέφτει Χριστούγεννα και δεν ξέρω αν αξίζει να περάσω τόσο άγχος μέσα στις γιορτές ή να περιμένω ένα μήνα. Εσένα τί σου είπαν; Γιατί είμαστε ακριβώς ίδια περίπτωση, ίδια ημέρα, ίδια χοριακη και το πάμε και οι δύο φυσικά.

 

Εγώ ακόμα καθαρίζω. Υπολογίζω να αδιαθετήσω γύρω στις 10/01 και θα προχωρίσω σε επόμενη προσπάθεια ! Με έχει πιάσει όπως σου είπα ανυπομονησία και πείσμα. Εγώ θα σου έλεγα αν βολέψουν οι ημερομηνίες που θα αδιαθετήσεις να προχωρήσεις ! Λένε ότι το πρώτο τρίμηνο μετά από την αποβολή δίνει έως και 70 % πιθανότητα για επόμενη εγκυμοσύνη ! Βέβαια θα τσεκάρουμε για κάποια πράγματα πριν κάνουμε εμβρυομεταφορά. Το σημαντικό νομίζω είναι να αισθανθείς έτοιμη συναισθηματικά και ψυχολογικά. Είσαι τόσο δυνατή όμως ! Και ψύχραιμη ! Εμένα μου δίνει ελπίδα και δύναμη η επόμενη προσπάθεια. Νομίζω το χω αφήσει πίσω το προηγούμενο. Έχουμε την υγεία μας που είναι το μεγαλύτερο αγαθό στον κόσμο ! Όλα θα γίνουν !!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Όλα καλά με τις ορμόνες,από αύριο και cetrotide.Η ωολληψια ή Χριστούγεννα ή την επόμενη,την Παρασκευή μάλλον θα ξέρουμε.Eleni εύχομαι να προχωρήσουν και τα δύο.Κουράγιο.Nektarinaki σου εύχομαι με το καλό να πάρεις μια τριψήφιο χοριακη.ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ η εξέταση του Νίκα κοστίζει 500€ για δύο δείγματα,μαζί δηλαδή και με το παράθυρο εμφύτευσης,αν θέλεις να το βρεις.Ο γιατρός κάνει και καλύτερη τιμή.Χωρίς μέθη γίνεται,εγώ να σου πω πόνεσα,όχι όμως πάρα πολύ.Αυτή τη φορά θα κάνω και δύο παυσιπονες ενέσεις και ενα υποθετο λοναριντ μαζί.Κανονικά πρέπει να κάνεις επανεξέταση για να δεις αν έφυγε η φλεγμονή,εγώ δεν έκανα και την πάτησα.Τώρα θα κάνω μετά την ωοληψια πάλι τη θεραπεία,θα έχω κάνει δύο κύκλους και μετά το δείγμα.Όταν μου δώσει ο Νικας το οκ τότε μόνο θα προχωρησω σε ετ,μέχρι τότε συλλογή.Αυτή είναι η 12η διέγερση.

Πωπω sansa μου 12η διέγερση !!!! Μπράβο κορίτσι με συγκινεί η θέληση σου !!!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να προχωρήσεις με σιγουριά !!!! Μάλλον κι εγώ έτσι θα συνεχίσω. Θα κάνω την εξέταση να δούμε τι συμβαίνει στη μήτρα. Ο γιατρός υποψιάζεται φλεγμονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Εγώ ακόμα καθαρίζω. Υπολογίζω να αδιαθετήσω γύρω στις 10/01 και θα προχωρίσω σε επόμενη προσπάθεια ! Με έχει πιάσει όπως σου είπα ανυπομονησία και πείσμα. Εγώ θα σου έλεγα αν βολέψουν οι ημερομηνίες που θα αδιαθετήσεις να προχωρήσεις ! Λένε ότι το πρώτο τρίμηνο μετά από την αποβολή δίνει έως και 70 % πιθανότητα για επόμενη εγκυμοσύνη ! Βέβαια θα τσεκάρουμε για κάποια πράγματα πριν κάνουμε εμβρυομεταφορά. Το σημαντικό νομίζω είναι να αισθανθείς έτοιμη συναισθηματικά και ψυχολογικά. Είσαι τόσο δυνατή όμως ! Και ψύχραιμη ! Εμένα μου δίνει ελπίδα και δύναμη η επόμενη προσπάθεια. Νομίζω το χω αφήσει πίσω το προηγούμενο. Έχουμε την υγεία μας που είναι το μεγαλύτερο αγαθό στον κόσμο ! Όλα θα γίνουν !!!! ???

ναι Εμμανουήλ μου αυτό που λες είναι το πιο σημαντικό να σκεφτόμαστε! Μπορεί να ταλαιπωριομαστε λίγο ή περισσότερο όμως είμαστε υγιείς! Μια φίλη μου έχει από τα 28 βγάλει καρκίνο και τις αφαίρεσαν όλα τα γυναικολογικά. Τι να πει και εκείνη? Δεν έχει να ελπίζει σε ολοκλήρωση οικογενειας όμως βρίσκει δύναμη και χαμογελάει.

Φαίνεται ότι το έχεις δει με πολύ πείσμα και δύναμη!Να μεταφέρεις την θετική σου στάση και στο bebeκι και την πιου-πιου μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

ναι Εμμανουήλ μου αυτό που λες είναι το πιο σημαντικό να σκεφτόμαστε! Μπορεί να ταλαιπωριομαστε λίγο ή περισσότερο όμως είμαστε υγιείς! Μια φίλη μου έχει από τα 28 βγάλει καρκίνο και τις αφαίρεσαν όλα τα γυναικολογικά. Τι να πει και εκείνη? Δεν έχει να ελπίζει σε ολοκλήρωση οικογενειας όμως βρίσκει δύναμη και χαμογελάει.

Φαίνεται ότι το έχεις δει με πολύ πείσμα και δύναμη!Να μεταφέρεις την θετική σου στάση και στο bebeκι και την πιου-πιου μας! 

Η ζωη θέλει πείσμα αγαπάκια μου !!! Σαν γυναίκες όλες μας έχουμε καταφέρει σπουδαία πράγματα ! Είμαι σίγουρη ότι κάθε μία από μας έχει έναν υπέροχο σύντροφο δίπλα της, έχει πολλές επαγγελματικές επιτυχίες στο ενεργητικό της και κοινωνικά έχει την θέση που της αξίζει. Άλλωστε η πνευματική καλλιέργεια είναι εμφανής σε κάθε post που διαβάζω εδώ μέσα. Μας έχει μείνει η μητρότητα ! Είναι κοντά !!!! Έρχεται !!!!  

@Πιου-πιου @bebe2 πάμε !!!! Τα μωράκια μας μας περιμένουν !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!χθές όπως σας είπα έκανα εβρυομεταφορά με 2 βλαστοκύστες..ήμουνα πολυ θετική μέχρι το βράδυ...είμαι στην 23η ημέρα του κύκλου και απο χθες το βράδυ με επιασε εκεινη η ατιμη ημικρανια που με πιανει πααααντα λίγες μερες πριν την περιοδο!και σημερα ποναω...μου κοπηκαν τα φτερα..ξέρω,ειναι κριμα απο την δευτερη μερα να σκεφτομαι αρνητικα,αλλα ητανε αναγκη να με πιασει αυτη η καταραμενη ημικρανια??ας ελπισουμε οτι δεν σημαινει οτι ερχεται περιοδος και οτι ειναι απ τις ορμονες γενικα.... @nikona μου εσυ τι λες??εσυ ξέρεις αρκετα..έσκασα σήμερα...κακως μεν,αλλα εσκασα??

Μην σκέφτεσαι αρνητικά κορίτσι!!! Όλα ορμονικά είναι... κ εμένα με ταλαιπωρούν ημικρανίες. Το μόνο αρνητικό ειναι οτι δεν μπορείς να πάρεις παυσίπονα  εκτός από depon...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Μην σκέφτεσαι αρνητικά κορίτσι!!! Όλα ορμονικά είναι... κ εμένα με ταλαιπωρούν ημικρανίες. Το μόνο αρνητικό ειναι οτι δεν μπορείς να πάρεις παυσίπονα  εκτός από depon...

Σ’ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου,και σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι σου και την εξέταση που έχεις να κάνεις κορίτσι μου.ξέρω,δεν πρεπει να αγχώνομαι,ειμαι μόλις δευτερη ημέρα απο την εμβρυομεταφορα...αλλα ειναι η πρωτη μου,και εχουμε ταλαιπωρηθει με τον αντρα μου,και φοβάμαι...τέσπα,ολα καλα θα μας πανε..υγεια και θετική ενέργεια πανω απ ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλά μου κορίτσια!!!

@Nektarinaki_love όπως είπες και μόνη σου και σου είπαν και τα κορίτσια, φυσικά και δεν πρέπει να απογοητευτείς από τώρα. Είναι δυνατόν;;;; Καμία σχέση με την περίοδο τωρα η ημικρανία. Απλά έτυχε. Είναι όλα από τις ορμόνες. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ και ΧΑΔΑΚΙΑ στην κοιλιτσα αυτές τις ημέρες.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πόση δύναμη δίνεις με την στάση σου!!!Μπράβο!!!Είσαι άξια θαυμασμού!!!

Περιμενουμε και τα νεα της @Eleni73 Μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Γεια σας καλά μου κορίτσια!!!

@Nektarinaki_love όπως είπες και μόνη σου και σου είπαν και τα κορίτσια, φυσικά και δεν πρέπει να απογοητευτείς από τώρα. Είναι δυνατόν;;;; Καμία σχέση με την περίοδο τωρα η ημικρανία. Απλά έτυχε. Είναι όλα από τις ορμόνες. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ και ΧΑΔΑΚΙΑ στην κοιλιτσα αυτές τις ημέρες.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πόση δύναμη δίνεις με την στάση σου!!!Μπράβο!!!Είσαι άξια θαυμασμού!!!

Περιμενουμε και τα νεα της @Eleni73 Μας!!!

Νικονάκι έχεις δίκιο!δεν δίνω σημασία σε τίποτα ξανά!όλα καλά θα πάνε και θα χαιδευω συνέχεια την κοιλίτσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Nektarinaki_love μπραβο! Με το καλο η χοριακη! Ευχομαι ολα να πανε καλα!

Οσο για τον υπερηχο κ τα εμβρυα. Το σημειο που σου κυκλωσε φαινεται το καλλιεργητικο υγρό κ εκει μεσα καπου υπαρχουν κ τα δυο εμβρυακια. Δεν μπορουν να φανουν στον υπερηχο σν δεν υπαρχει μικροσκοπιο. Δεν φαινονται με το ματι. 

Μην ανησυχεις παντως. Μεσα εκει στη μητρα ειναι ασφαλη. Τωρα ξεκουραση κ θετικες σκεψεις! Κ λιγα χαδακια στην κοιλιτσα! 

οταν ρωτησα κ εγω ακριβως οπως τα λες μου απαντησαν  @nikona

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Η ζωη θέλει πείσμα αγαπάκια μου !!! Σαν γυναίκες όλες μας έχουμε καταφέρει σπουδαία πράγματα ! Είμαι σίγουρη ότι κάθε μία από μας έχει έναν υπέροχο σύντροφο δίπλα της, έχει πολλές επαγγελματικές επιτυχίες στο ενεργητικό της και κοινωνικά έχει την θέση που της αξίζει. Άλλωστε η πνευματική καλλιέργεια είναι εμφανής σε κάθε post που διαβάζω εδώ μέσα. Μας έχει μείνει η μητρότητα ! Είναι κοντά !!!! Έρχεται !!!!  

@Πιου-πιου @bebe2 πάμε !!!! Τα μωράκια μας μας περιμένουν !!!!

Εμμανουηλίτα σου έρχομαι!!! Πάλι μαζί θα είμαστε! 15 ημέρες πριν ή μετά από εσένα θα ξεκινήσω! (Βέβαια έτσι λέγαμε και το Νοέμβρη και με το μπεμπέκι ότι είμαστε  τριάδα και όλες πάθαμε το ίδιο [smilie=sad10.gif]-φοβερό ε;). Τώρα όμως  πάμε για το ΚΑΛΟΟΟΟ!!! και δεν κοιτάμε πίσω.

Έτσι νιώθω και εγώ ακριβώς κορίτσι μου, ότι έγινε αυτό που ήταν πολύ-πολύ άσχημο αλλά πριν  ήμουν ευτυχισμένη με όλα τα άλλα που έχω στη ζωή μου και δεν πρέπει όλη η ευτυχία να χαθεί μόνο για μία ατυχία, έστω και μεγάλη. Θα έρθουν και οι καλές στιγμές για μας και θα το ζήσουμε και αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου και μόνο που ανέφερες τις 12 φορές, τί να πω βρε κορίτσι μου. Αχ και κάνω έτσι για τη δεύτερη. Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Η επόμενη εμβρυομεταφορά να είναι η τυχερή σου. Το αξίζεις για την τόση επιμονή και υπομονή σου. 

@Nektarinaki_love, ψυχραιμία. Είναι δύσκολη η φάση μετά την ετ με πολλά ανάμεικτα συναισθήματα. Όλες τα έχουμε περάσει αυτά και αγχωνόμασταν ακριβώς όπως και εσύ. Εύχομαι καλή επιτυχία. 

@antzy9, σε τι φάση είσαι; Έγινε η ε/τ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εμμανουηλίτα σου έρχομαι!!! Πάλι μαζί θα είμαστε! 15 ημέρες πριν ή μετά από εσένα θα ξεκινήσω! (Βέβαια έτσι λέγαμε και το Νοέμβρη και με το μπεμπέκι ότι είμαστε  τριάδα και όλες πάθαμε το ίδιο [smilie=sad10.gif]-φοβερό ε;). Τώρα όμως  πάμε για το ΚΑΛΟΟΟΟ!!! και δεν κοιτάμε πίσω.

Έτσι νιώθω και εγώ ακριβώς κορίτσι μου, ότι έγινε αυτό που ήταν πολύ-πολύ άσχημο αλλά πριν  ήμουν ευτυχισμένη με όλα τα άλλα που έχω στη ζωή μου και δεν πρέπει όλη η ευτυχία να χαθεί μόνο για μία ατυχία, έστω και μεγάλη. Θα έρθουν και οι καλές στιγμές για μας και θα το ζήσουμε και αυτό! 

Πάλι όλη ή παλιοσειρα μαζί θα είμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι εκτός ! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τυχερή σας φορά και ότι και αν έγινε να το ξεχάσετε με μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@sansa μου και μόνο που ανέφερες τις 12 φορές, τί να πω βρε κορίτσι μου. Αχ και κάνω έτσι για τη δεύτερη. Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Η επόμενη εμβρυομεταφορά να είναι η τυχερή σου. Το αξίζεις για την τόση επιμονή και υπομονή σου. 

@Nektarinaki_love, ψυχραιμία. Είναι δύσκολη η φάση μετά την ετ με πολλά ανάμεικτα συναισθήματα. Όλες τα έχουμε περάσει αυτά και αγχωνόμασταν ακριβώς όπως και εσύ. Εύχομαι καλή επιτυχία. 

@antzy9, σε τι φάση είσαι; Έγινε η ε/τ;

Συμφωνώ απόλυτα κοπέλα μου..και σ’ευχαριστω πολυ..αλλα να,ξέρεις τωρα,λιγο ο φόβος οτι δε θα πετυχει και θα τα περασεις οοολα απο την αρχη,λίγο οι ορμονες δε θελει και πολυ...θα περιμενω την επομενη Παρασκευη και θα δειξει...μακαρι να τα καταφεραν τα εμβρυακια μου η εστω το ενα..θα δουμε...ευχομαι το 19 να μπει για ολες μας με το δεξι και να φουσκωσουν και οι δικες μας οι κοιλιτσες... @sansa κορίτσι είσαι άξια!πραγματικα σου ευχομαι ολοψυχα η επομενη να ειναι και η τελευταία σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εμμανουηλίτα σου έρχομαι!!! Πάλι μαζί θα είμαστε! 15 ημέρες πριν ή μετά από εσένα θα ξεκινήσω! (Βέβαια έτσι λέγαμε και το Νοέμβρη και με το μπεμπέκι ότι είμαστε  τριάδα και όλες πάθαμε το ίδιο [smilie=sad10.gif]-φοβερό ε;). Τώρα όμως  πάμε για το ΚΑΛΟΟΟΟ!!! και δεν κοιτάμε πίσω.

Έτσι νιώθω και εγώ ακριβώς κορίτσι μου, ότι έγινε αυτό που ήταν πολύ-πολύ άσχημο αλλά πριν  ήμουν ευτυχισμένη με όλα τα άλλα που έχω στη ζωή μου και δεν πρέπει όλη η ευτυχία να χαθεί μόνο για μία ατυχία, έστω και μεγάλη. Θα έρθουν και οι καλές στιγμές για μας και θα το ζήσουμε και αυτό! 

Μπραβο πιου πιου μου !!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ είμαι εκτός ! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τυχερή σας φορά και ότι και αν έγινε να το ξεχάσετε με μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Μπεμπεδακι μου, το μονο που χρειαζεσαι ειναι λιγος χρονος παραπανω ! Κανε λιγο υπομονη και οτι φαινεται γκριζο τωρα , σε λιγες μερες θα φωτισει ξανα !!! Μη μας αφηνεις ! Σε θελουμε εδω μαζι μας ! ❤❤❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Μπεμπεδακι μου, το μονο που χρειαζεσαι ειναι λιγος χρονος παραπανω ! Κανε λιγο υπομονη και οτι φαινεται γκριζο τωρα , σε λιγες μερες θα φωτισει ξανα !!! Μη μας αφηνεις ! Σε θελουμε εδω μαζι μας ! ❤❤❤❤❤ 

Εγώ καλέ δε σας αφήνω ! Όταν θα κάνω την επόμενη προσπάθεια εσείς θα έχετε κοιλιτσες και θα μου δίνετε συμβουλές !! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ είμαι εκτός ! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τυχερή σας φορά και ότι και αν έγινε να το ξεχάσετε με μια ομορφη εγκυμοσύνη! 

Μπεμπέκι μου πάρε το χρόνο σου. Καλά θα κάνεις, αν νιώθεις πιεσμένη. Αν και εγώ δεν είχα την ηλικία να με πιέζει, πιστεύω θα καθόμουν κάποιο διάστημα να ξεκουραστώ και ό,τι προκύψει. Αλλά μη τυχόν και μας αφήσεις στο μεταξύ! Δε μπορώ εγώ χωρίς τις φιλενάδες μου!!![smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Πάλι όλη ή παλιοσειρα μαζί θα είμαστε!!!

Άντε να τελειώσεις και εσύ με τα χειρουργεία. Θέλω εγκυμοσύνες και γεννητούρια με διαστάσεις επιδημίας εδώ μέσα το 2019! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπεμπέκι μου πάρε το χρόνο σου. Καλά θα κάνεις, αν νιώθεις πιεσμένη. Αν και εγώ δεν είχα την ηλικία να με πιέζει, πιστεύω θα καθόμουν κάποιο διάστημα να ξεκουραστώ και ό,τι προκύψει. Αλλά μη τυχόν και μας αφήσεις στο μεταξύ! Δε μπορώ εγώ χωρίς τις φιλενάδες μου!!![smilie=love9.gif]

@Πιου-πιου δεν σας αφήνω ! Μετά τις γιορτές θα πάρω άλλη μια γνώμη από άλλον ιατρό θα δω τι εξετάσεις πρέπει να κάνω και μετά θα προχωρήσουμε ! Δεν θα αφησω πολύ καιρό να περάσει ! Θα σας ακολουθήσω κ εγώ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@sansa μου και μόνο που ανέφερες τις 12 φορές, τί να πω βρε κορίτσι μου. Αχ και κάνω έτσι για τη δεύτερη. Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Η επόμενη εμβρυομεταφορά να είναι η τυχερή σου. Το αξίζεις για την τόση επιμονή και υπομονή σου. 

@Nektarinaki_love, ψυχραιμία. Είναι δύσκολη η φάση μετά την ετ με πολλά ανάμεικτα συναισθήματα. Όλες τα έχουμε περάσει αυτά και αγχωνόμασταν ακριβώς όπως και εσύ. Εύχομαι καλή επιτυχία. 

@antzy9, σε τι φάση είσαι; Έγινε η ε/τ;

ναι εγινε.....σε ευχαριστω...την τριτη..ολα καλα μου ειπαν.....grade1 και τα 2 εμβρυα.....βεβαια 2ης ημερας..πολυ μικρα......κ τωρα ξεκουραζομαι αν κ σημερα νιωθω αρρωστη απο το πολυ κρεβατι κ καναπε....απο αυριο σκεφτομαι να μαγειρευω γιατι δεν το παλευω...εσυ τι λες να κανω......να βγω εξω???? για φαγητο η θα με κουρασει η καρεκλα??? για πες μου ιδεες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...